Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

o rany jak ja ładnie pisze , wybaczcie , mam nadzieję, zę przynajmniej jestem czytelna, bo zjadam literki:) zjem sobie śniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłąłam wam zdjęcia z pieczonek, mam nadzieję, ze nie będą szły tydzień;) Mamo fasolki, ja też mam cienkie włosy i taki sam dylemat, jak Ty przed zimą:o:o Już nic z nimi nie będę robić, bo pod czapka to...wiadomo, chociaż jedna moja koleżanka z pracy (ta co goły brzuszek eksponuje;) ) ma taka fajną strzepiastą fryzurkę i ona te włosy na jakąś gum e układa i mówi, ze jak zdejmie czapkę, to je sobie trochę poczochra i sie podnoszą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, a co pogryzło Olę? Bo pamiętam, ze kiedyś synek kuzyna była podobnie pogryziony i tez poszli do lekarza i kazał potem przeszukac pokój, zeby znaleźć pająka, który był sprawcą:o no i go znależli w łóżku małego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy w klubie problematycznych włosów:) chyba jednak najłatwiej spiąć . NA zdjęciach aya Twoje włosy wyglądają okazale; wiec nie ma czym się martwić. Ja nic jeszcze nie dostałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiemy co Ją pogryzło, podejrzewam jakieś meszki, w każdym razie nadal bierze Zyrtec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, przypomniała mi się jedna książka \"Kwiat pustyni\", nie pamiętam autora, ale to opwieść o modelce z Afryki i taka trochę wstrząsająca, może czytałyście, jest tam o usywaniu łechtaczek 4-5 letnim dziewczynkom i takie historie:o:o Ja jestem członkiem świata ksiązki i własnie w ich księgarniach jest ta książka na pewno;) Acha, a co do czytania, to miałam plan, zeby sobie poczytać własnie wczoraj na popołudniowym spacerze, no i na noszeniu książki się skończyło:o Poddałam się:( Najpierw kolano Mateusza, potem burza:o:o Nie było mi dane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaraz padnę... kręci mi się w głowie i jest mi duszno, nie mogę opędzić sie od klientów... i tak będzie już dziś do końca... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Okazale, piszesz Małgoniu:D:D:D Dobrze, ze doczytałam, ze zdjęcia nie doszły jeszcze, bo już jiałam wyjaśnić, ze ta dziewczyna z burzą włosów to nie ja:D:D Ja jestem obok;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dojdzie, dojdzie, mam nadzieję, ze dziś:o Wprawdzie zdjęcia pozmniejszałam, ale chyba niewystarczająco:o Jak się sprawdza, czy one są wystarczająco małe? we właściwościach?? bo jakoś zawsze o tym zapominam:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, Ty napewno do mnie wyslałaś? bo Amamen już Cie ogląda a ja nic nie mam w skrzynce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobraź sobie , Violkam, ze wyjątkowo Cię pominełam:o:o Nie wiem dlaczego, ale już to naprawiłam;) Sorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to która jest ta terazniejsza koleżanka aya? ta co dyrem tańczyła????????.. zdjęcia fajne ty małgonia i mama fasolki ....jak dzieci dosłownie wyglądacie:D W POZYTYWNYM sensie oczywiście:( nie przysyłaj mi więcej zdjęc na których wyglądasz jak gówniara tylko takie na których wychodzisz staro:(:(:O:O:O !!!!!!!!!!!!!!! komisja wyróżni małgonie gdy dorówna kroku samej komisji ;););) hihihihihihi viola współczuję ci!!!!!!! tak siedzieć w lesie......:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wysoka komisjo do Ciebie mi daleko;) JA też nic nie dostałam:( a zaglądam co kilka minut, wysłałaś do mnie aya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ciebie Małgoniu wysłałam, ale zamiast tlen wpisałam o2:o Już poprawiłąm;) Dobra, amamen, specjalnie dla Ciebie sie nastepnym razem zmarszczę;):D:D:D:D Wyślę wam za to kościotrupa za chwilę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak ogólnie to komisja gratuluje wszystkim.....małgoni ,violi za samozaparcie;).....i komuś jeszcze? kogoś pominęłam? no i siebie;) a karolciu nic sie martw ty chociaz wkurzyłas sie potem, a ja juz sie wkurzam jak go widze jak siedzi na kompie i wcale nie mam juz ochoty a co do włosów to aya tobie tez by pasowała taka fryzurka własnie co ma ta roznegliżowana koleżanka.....ale od tej gumy sie strasznie przetłuszczają ponoć włosy:( a tez prawda że każdy ma inne włosy i już...mnie by pasowała krótka taka do ramion wystrzępiona fryzurka...ale kto by mi ja układał co rano? któraś na ochotnika? ja tez nie wyobrażam sobie tego układania karolciu...te pianki czy coś......:O:O:O....najlepiej ma viola długie kręcone i zawsze ładnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, też mi sie podobają włosy Wioli:) Zero problemów;) Ja i tak myję włosy co drugi dzień, albo codziennie, jak nic sie z grzywką nie da rano zrobić;) Tylko boje się tak obciąć:o:o A co do układania grzywki, to podbieram Robertowi jakiś krem do układania włosów i sobie ja ulizuję, zeby nie był apierzasta i nie spadała całkiem na czoło:o:o Ale Ty, amamen, też chyba nie masz problemów z układaniem:o przeciez zazwyczaj je spinasz z tyłu i juz;) A przynajmniej nie masz głóki jak cukrówka malutkiej, bo nie są ulizane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk Was czytam to lepiej sie czuję bo myslałam, zę tylko ja mam problemy z włosami. TAkie piórka i jeszcze co dwa dni trzeba je umyć bo całkiem do niczego. Amamen jeszcze 12.00 nie ma a Ty taką zajawkę na gg umieszczasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, wysłałam, więc powinno dojść, ale może dłużej idzie, bo jest większe;) Poczekaj jeszcze troszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przez ciebie aya mam depresję 😭 😭.......buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu specjalnie musisz się marszczyć????????????:O a ja myślałam że nieraz tez ci sie zdarzy starzej wyglądać:(:(:(:( teraz mam dół z depresją 😭 buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen a Wy macie 2 komputery? Bo jak Ty siedzisz wieczorami przy kompie to Twój mąż kiedy ? ;) :D Aya zdjęcia doszły! Dzięki, już myslałam że mnie nie lubisz :D:D:D Fajnie mieliście na tych pieczonkach, widzę że się udzielałaś w krojeniu ciasta? ;) Koleżanka dawała nieźle czadu ;) Szukałam takiego wielkiego garnka żeliwnego a to był taki mały - starczyło dfla każdego pieczonek? Bo ja bym sama z pół garnka zjadła... mniam.... ;):D:P Jak ja bym nie używała pianki do włosów to bym wyglądała jak ta Twoja koleżanka z burzą loków. I Wy myślicie że ja nie mam problemów z włosami 😠 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozrycząłm sie na dobre i rozwlekłam ciut strone... ok niech mnie ktos pogłaszcze bu bu bu bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bidulka, wyrzuć tą depresję na zbity pysk, bo przecież nie masz powodu, no chodź pogłaszczę Cię ;) :D Już dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, no nie muszę się specjalnie marszczyć, zeby mieć zmarszczki;) chciałam tylko je uwydatnić specjalnie dla Ciebie;) więc wywal tę deprechę daleko:D:D:D Że też Ty zawsze wyczytasz między wierszami to co chcesz!:D:D:D Tych garnków było 4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya to dobrze, bo już się martwiłam ;) Ale ta śmierć nas wakacjach jest okropna :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem, czy nie zrobiłam strasznego głupstwa :O Mam zamiar wystawić suknię ślubną na allegro, znalazłam już odpowiednie zdjęcia. Rozpakowuję suknię (była w komisie) a tam brud i syf 😭 Po slubie dałam ją do chemicznego czyszczenia, ale w dwóch komisach baby ją upaprały No i żal mi oddać ją znów do czyszczenia za 150 zł , jak ją soprzedam max za 200zł. Więc wrzuciłam ją do pralki (samą spódnicę) na 30 \'C na delikatny progrm prania i cóż - ryzyk fizyk. Ale nie właduję w nią już więcej kasy, a w takim stanie nie dawała się do sprzedania. Za parę minut powinno się skońćzyć pranie. Czekam... :D :D :D Zaraz sprawdzę czy mam zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×