Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Cebularz to taka chamska buła zapiekana z dużą ilością cebuli :) MamoZuzki, Ty karmisz piersią? Chyba nie, nic o tym nie pisałaś. Nie mogę się skontaktować z tą dziewczyną, co chce kupic suknię ślubną. Przychodzą mi maile zwrotne, że nie ma takiego konta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki...ja bym się tak nie martwiła. Konkretne informacje przesyłamy mailami i zdjęcia też.... Dlatego właśnie mailem wysłałam Wam.... A reszta???? Myślę, że bez konkretnej wiedzy trudno się pokapować kto jest kto.... Bo po kilku postach to trudno....a nikt chyba nie jest zainteresowany na tyle żeby ponad 200 stron czytać..... Teść...nie martw się....poleci pewnie po książkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa....to u nas to się chyba ciabata z cebulą nazywa...:O:O:O Ale jak wali tak mocno to chyba jest bardzo dobre co??? :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karmię piersią. Praktycznie nie miałam pokarmu jak amamen...i żadne pobudzenia nie pomogły....Po 2 nocach okropnych wrzasków Zuzi w uzgodnieniu z położna dałam jej butlę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyły się moje aukcje na allegro. Wystawiłam 23 książki z czego sprzedałam 11 za łączną sumę 119,10 zł. Po odliczeniu opłat za wystawienie i prowizji od sprzedaży mam na czysto 107,34 zł :D A tak by leżały w piwnicy nikomu niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, poryczałam się..... :( :( :( poczytałam właśnie artykuł o Oli Kuczmie, wysyłałam Wam kiedyś takiego maila ze zdjęciem zdaje się, dzisiaj koleżanka znalazła cały artykuł na stronie super expressu i normalnie się poryczałam.... okropność.. ta mała jest w wiku moich dziewczynek, Waszych też:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mam nadzieję, że ta co wali szczypiorem tu nie wejdzie.... Bo chyba się na internecie nie zna.....Od biedy maila napisze i wyśle....ale zawsze pyta czy dobrze.....:O:O:O Tom ujawniła :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu....dostałam kilka takich maili....przesłałam do mojej pracy...ich tam jest wielu....niech slą.... A artukuł w necie???? Mamo Fasolki....gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cebularz pychota!!!! Czasem lepiej dać butlę niż męczyć siebie i dziecko :) Ja miałam inne trudności, to znaczy miałam mnóstwo pokarmu, ale MIchał nie chciał ssać. Może dlatego, że urodził się miesiąc za wcześnie miał takie kłopoty... Nie wiem. Ale przekonał się do cyca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam maila do redakcji, żeby mi podali adres do rodziców Oli, mam całą masę zabawek, którymi się Moje Dziewczyny nie bawią,bo tyle ich mają niektóre nowe, jakieś podwójne ubranka, może podadzą ten adres, to wyślę myślę,że im teraz wszystko potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh.. to ja się wcięłam, przepraszam:( ale tak mi smutno było, jak poczytałam chyba jestem potworem, ale sobie pomyslałam najpierw, że to dobrze, że nie mnie to dotknęło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak będziesz miała to prześlij i mi. Ja mam pełno ubrań swoich i do rzeczy, nienoszonych... Bo po Zuzi to nic nie wyślę ( bo młodsza dużo od Oli) ale jej mamie na pewno się przydadzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.k. jak coś będę wiedzieć, to dam znać tylko nie wiem czy takie rzeczy podają do wiadomości, ja napisałam po co mi to i podałam swoje dane, ale nie wiem czy dadzą ten adres? czasem ludzie robią sobie obrzydliwe żarty z cudzego nieszczęśćia, więc może takich rzeczy nie udostępniają? sama nie wiem, nigdy czegoś takiego nie robiłam wcześniej tak sobie pomyślałam, boże, że to mogło być moje dziecko.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki, nie mogę otworzyć:( skopiuj i wyślij mi mailem najlepiej, proszę bardzo, bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ich telefon: 013 46 26 571, k. 0511 769 149 Ich konto bankowe: Pekao S.A. I oddz. w Jaśle – 23 12 40 23 37 1111 0000 37 50 94 97. Ich adres: Ośrodek Zdrowia, wieś Jurowce 38-507, gm. Sanok, woj. podkarpackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy całkiem sporo namiarów..... Do dzieła dziewczyny! A właśnie właśnie...reszty nie ma???? Co z amamen????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczynki:D:D:D dzisiaj latałam cały dzien do pracy, zakupy a potem poszłam do babci i siedziałysmy do 18 na ogródku i byli tez tescie, a potem kapanie i reszta domowych oboawiazków jak ja siedziałam w domu to jak wziełam sie za jakaś rzecz do roboty to mi pół dnia schodziło, a jak pracuje to to samo zrobie o wiele szybciej, ja strasznie lubie sobie planowac robotę co mam pokolei zrobic i jak trzymam sie planu to mi bardzo szybko to idzie emilka ta sie wybrudziła na ogródku jak górnik wygladała, zresztą ona sie tam zawsze strasznie wybrudzi, jadłą na dodatek kmienie i strasznie lubi wachac kwaitki a dzisiaj jak zrobiłam pranie i zaczełam wieszac na balkonie, to emilka stała koło miski z praniem i mi kazda rzeczz podawała, była strasznie przejeta ta rola super to wygladało zaraz obejrze zdjecia ayi ja mam tez takie piórka a nie włosy i nie nawidze układania wiec zawsze spinam na szybko nie lubie jak mi lata cos dookoła głowy bardzo mnie bolała dzisiaj głowa, cała noc i cały dzien, to był straszliwy ból, prawe oko w srodku mnie na dodatek bardzo balało, az mi sie słabo robiło, czułam sie tak jakbym sporo wypiła, sama nie weim czemu, ale teraz spadł dzeszcz i juz mi troche lepiej moze cisnienie maiłam za niskie moze juz wystarczy bo takie głupoty wam pisze emilka odkryła nowe miejsce, kosz z ziemniakami co jest w szfce pod zlewm, jak jej zamkłam i nie dałam otworzyc to zaczeła własnie płakac tak jak Nadia takimi duzymi łzamii sie strasznie wkurzała, taki mały nerwós

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sylwuś... Ja chyba sama dzisiaj tu siedzę... Wpadła na chwilkę Mamunia i mama fasolki.... Zaglądam i biegnę myć gary...bo widzisz mamo fasolki nie wszystko też zrobię...myje partiami.... Już Cię nie boli głowa?? mnie czasami...boli tak, że oczy też bolą...miałam tak po egzaminach...ze zmęczenia...okropność... Wtedy się do niczego nie nadaję.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieniądze na leczenie Oli można wpłacać na konto: PKO S.A. I O/Jasło nr 23124023371111000037509497 z dopiskiem \"dla Oli Kuczmy\" Piotr Kuczma, Lalin 34, 36-207 Grabownica, gm. Sanok, Wklejam Wam jeszcze jeden adres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już mnie nie boli:D ale wczesniej strasznie mnie bolała, mnie zadko boli głowa, a to co było dzisiaj to okropnosć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Sylwek....zaraz lepiej co? Mnie też żadko boli...ale wtedy okropnie.... A Twoja emilka to mała pomocnica jak czytałam :):):) Uch...kiedy moja tak będzie :D:D:D:D Na razie dzisiaj to sie mocno w głos roześmiała! Ale to było takie cha cha cha! Nie przypominam sobie abym coś smiesznego do niej mówiła :O:D:D:D Wyśmiała mnie....hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sa te początki jak melenstwo zaczyna komunikowac się z nami:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×