Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Robert kupił wczoraj gripex w torebkach, taki rozpuszczalny i wstrętny:o:o:o No i uraczyliśmy się nim przed snem, a potem zasnęliśmy jak dzieci:D:D:D I znowu nici z seksu:o:o Jetsrem strasznie zmeczona wieczorami, Mati wykańcza mnie psychicznie:o:o:o:( Wczoraj, jak zasypiał, to widziałam, ze kilka razy wyłaził z łóżka, a potem sie okazało, ze m.in. poszedł po nożyczki i powycinał sobie malownicze dziury w prześcieradle:(:( Nie wiem, co mam z nim zrobić:o:o😭 Jak rano zapytałam, co mam z nim zrobić, to zaproponował, ze do końca życia nie będzie jeść słodyczy za karę:o:o:o Amamen, no to pewnie rodzice też czekają na zakończenie remontu, co?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już nie przyjdę bo jak mnie widzą to zaraz znikaja:O:O:O:O:O idę na sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie mnie jedna koleżanka pocieszyła, która ma syna 18-letniego, ze oni (faceci) bardzo późno rozumu nabierają:o:o:o Super po prostu, biorąc pod uwagę, ze to może w dodatku nigdy nie nastąpić:o:o Kryzys mam jakiś normalnie:( ja chyba jestem złą matką, bo nie mam kompletnie pomysłu, co z nim zrobić:( Powinnam chyba sama udać się do psychologa, albo psychiatry, bo nie odróżniam:o:o Smacznego, amamen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardziej na zakończenie remontu czeka dziadek, bo ona się na niego pcha i na niego włazi w nocy:):):):) i w dodatku gada głośno przez sen:D OJ NIEŁADNIE AYA!!!!! wiesz jaka jest kara za unikanie sexu????????????? no........ :D:D:D:D a z tym wycinaniem to wzystkie dzieci tak mają chyba :O:O Nikola niedawno w nowej pidżamie powycinała piękne dziury:O:O:O:O w spodniach znaczy się:O:O:O a na moije pytanie dlaczego?> odp. >żeby miała więcej tam powietrza:O:O:O:O ale nic się nie martw koleżance córka skróciła nowiuśkie firany nożyczkami:O:O:O normalnie tragedia postrzepione takie łachmany wisiały:O:O:O i co miała zrobic?????:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam rankiem, gardło mnie jużprawie nie boli:). Olinka spała całą noc, chyba nosek czysty, pisze chyba bo mam doniesienia od dziadków;) MAm cyfrówkę i bedęrobiła zdjęcia:D:D Wczoraj widziałam ładne butki ale niestety nie mój rozmiar i nadal jestem bez butków tzn. nie boso ;) A w sprawie nosków, jakie preferujecie bo mnie nawet te okrągłe się zaczynają podobać;) Troszke pogaduszek o ciuszkach też musi być:) A właśnie w sprawie sukni ślubnej ciągle ktoś pisze, pyta ale nadal nic a tak bym chciała sprzedać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nożyczki to rzeczywiście jakies magiczny przyrząd dla niego:D:D:D wszystko by ciął, wycinał, odcinał, przecinał:o:o Kiedyś wyciął sobie kawałek włosów nad uchem, dobrze, ze nie ucho:O Wiem, ze to tzreba przezyć, ale chyba jakis moment słabości mam po prostu, bo nie wytrzymuję psychicznie:o:o A Niki chociaz jakoś sensownie to uzasadniła;) Spryciula:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie te okrągłe też nawet podobaja, tylko zregułu są, jak dla mnie za bardzo powycinane:o albo ja mam takie długiue paluchy:o:D:D, bo widać mi gdzie się zaczynają w takich butach:o:o A w ogóle nie udaje mi się nigdy znaleźć butów, jakie sobie wymyślę i zwykle kupuję, to co jest;) Też tak macie? No i bardzo mi się te zamszowe podobają, ale to chyba tylko do chodzenia po biurze, bo na zewnątrz, to się raczej nie nadają:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nos do góry aya:) ja wiem ze ręce niekiedy opadaja, ale małe dzieci-mały kłopot duże-duży kłopot:) ja też miewam chwile zwatpienia, jestem bezsilna...wczoraj okazało się że niki w szkole przywłaszczyła sobie jakies gupie pisaki kolegi i się wypierała że nie wzięła a pani znalazła w jej szufladzie te zaginione pisaki:O:O:O myślałam że sie spale ze wstydu:O:O:O:O nigdy nie wiesz co dzicku przyjdzie do głowy...tym bardziej mnie to zdziwiło że w domu takie same pisaki ma:O:O:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie wiem czy to już kleptomanka z niej czy tylko taki wybryk:O:O:O mówię wam, nigdy nic takiego sie nie stało a tu taki wybryk........wczoraj jej długo tłumaczyłam że tak się nie robi i pytałam dlaczego?....nie umiała mi odpowiedzieć....:O:O:O ide bo już teraz jestem głodna jak wilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, nigdy nie przewidzisz do czego dzieciaki są zdolne:o:o:o I w ogóle ich zachowan nie można jakoś sensownie wytłumaczyć w dodatku:o:o Jak już się uporasz z prtzedszkolakiem, to potem on sie nie wiadomo kiedy w nastolatka zamienia, a wtedy to dopiero jest jazda;):D:D:D:D:D Ale za jakieś 15 lat powinno już byc w porządku w naszych przypadkach, no chyba, ze Mati będzie wyjątkowo długo dojrzewał z racji swojej płci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya, ja z butam też tak mam, szukam, szukam tych wymarzonych aż w końcu kupuje co jest. Właśnie wczoraj mierzyłam zamszowe poprostu slicze ale niestety pomijając fakt ,ze zamszowe to jeszcze za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia, a ty pewnie masz malutkie stópki, co? No to rzezcywiście niewesoło, chociaż najpiękniej wyglądają takie małe buciki:) A też tak macie, ze nowe buty zawsze was obcierają? bo dla mnie to koszmar normalnie, zawsze mam poranione nogi i chodzę z zaciśnietymi zębami z bólu:o:o A najgorsze jest dla mnie przejście z butów letnich na jesienne:o:o Teraz własnie tak mam niewwesoło:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero jem sniadanko ;) No dziewczyny, niezły numer z tymi nożyczkami :O:O:O a co do butów to mi sie dużo podoba, ale jak przychodzi do kupna, to mam dylematy nie z tej ziemi:O - zamszowe - ładne, ale na deszczowa pogodę nie za bardzo... - na ocasie - super, ale jak do pracy chodzę to niewygodne... - sportowe - zarąbiaste, ale do praCY SIĘ nie nadają.... \\ i tak jeszcze wiele wymieniać, w końcu kupuję takie z których nie do końca jestem zadowolona a na dodatek mnie cisną :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na jesień mam buty, jak nigdy... kilka par na niskim i wysokim obcasie i wybieram: jak jadę samochodę to ubieram na obcasie, jak idę pieszo to na płaskim... Ale czeka mnie dylemat na zimę :O Bo kozaczki w tym roku muszę sobie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo, violkam;) idealnie byłoby mieć kasę na wszystkie trzy pary i byłoby ok;) Idę sobie kupić coś słodkiego, to mi się może humor poprawi, a moze jeszcze będzie nowe avanti i znowu oczy ciuchami nacieszę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, daleko musiałam iść, bo nasz sklepik okazało się, dziś nieczynny:o Ale za to zapłaciłam za drożdżówkę złotówkę, a nie 1,50:) I jeszcze spacer miałam, wprawdzie wokół cmentarza, ale zawsze;):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja zaczęlam dzień romantycznie od zawiezienia kału do badania 😭 Jeszcze muszę dwa razy pojechać 😭 No i pewnie wymaz z gardła no gronkowca mnie czeka 😭 A Wy miałyście robione jakieś badania wstępne do pracy, czy tylko ja mam takie przyjemności? Gardło mnie boli coraz bardziej, myślałam, że przechodzi mi a tymczasem jest gorzej. Michał z katarem dużo lepiej ale zaczyna kaszleć. Jutro pewnie znowu lekarka przełoży szczepienie. Świetna jest ta ewolucja męskiego portretu :D :D :D Dziewczyny wiecie co? :D Wróciłam niedawno bo zawoziłam tą próbkę do sanepidu. Byłam samochodem. Ledwo zdążyłam przeczytać to co pisałyście o kończeniu się paliwa, jak mój mąż z miną anioła spytał, czy nie gasł mi samochód. Mówię, że nie, a on na to bo myślałem, że gaz się skończy, ale jeszcze starczyło :O :O :O I pojechał teraz zatankować NIe byłoby takiej tragedii,bo przełączyłabym samochód na benzynę, ale przecież powinien mi powiedzieć, nie? Bo nie wiedziałabym i stałabym jak dupa na środku ulicy, myśląc, że jako biedna mama fasolki nie umiem uruchomic samochodu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja aż tak szczegółowych badań nie miałam: tylko krew, ciśnienie, mocz i osłuchiwanie, ale Ty masz inny rodzaj pracy przeciez wykonywać;) No ale szkolenie z bhp i jeszcze jakies z dostępu do zastrzeżonych dokumentów i z archiwizacji i takie równie ciekawe:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zrobiłam?????:D pojechałam po torebkę do sklepu i przywiozłam do domu...i zapytałam czy mogę sobie taką kupić......i on powiedział że oczywiście....:O:O:Oa ja tu takie podchody i niecne plany wymyślam:O:O:O aż mi teraz głupio:O:O:O :D:D:D MAMO FASOLKI RZECZYWIŚCIE ROMANTYCZNIE zaczęłaś dzień:D:D:D ale co zrobić, skoro takie wymogi są:O:O:O....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AYa, ale Ty masz rzeczywiście nieciekawie z Mateuszem :O A ja myslałam, że takie duże dzieci juz rozumieją więcej i nie robią takich numerów w stylu wycinanie dziur w prześcieradle :) Chyba muszę coś o wychowaniu dziecka poczytać :) U nas teraz zaczyna się faza protestów z wielkim krzykiem, tupaniem i siadaniem na ziemi, jak chce np. wyjść na ruchliwą ulicę ogladać jak samochody jadą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do butów dziewczyny...to ja mam takiego problemu i nigdy ie rozumiałam dlaczego zakup butów może sprawiać problem:O:O:O:O może dlatego że chodzę w niskich zapierdalankach(jak ja to nazywam;) ) i bardzo sie przywiązuje do butów mam ze skóry beżowe mokasyny i chodze w nich non stop ...aby kupie takie z okrągłym czubkiem na obcasie i spoko....a na co wam tyle par butów?????:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo fasolki a nowa pidżama Niki też jest pocięta:(:(:( więc ja tez mam problem widocznie z dzieckiem i jeszcze kradzież tych pisaków.....jestem beznadziejną matka widocznie:(:(:(:( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być że nie mam problemu z kupnem butów....:O:O:O mamo fasolki z tym katarem Nadii jak tak ładnie na dworze to mogę wychodzić co????????...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez mam jedną parę z reguły na poirę roku, no i to jest kicha, bo jak mi się coś z nimi staje, to zostaję na bosaka:o:o Może to jest troche inaczej, amamen, ale ja musze mieć buty, w których chodze po pracy i takie, w których do pracy dochodzę, no i ne sa trochę inne od tych, w których chodze na spacery z dzieciakami:O Bardzo to skomplikowane:o:o:o Ale w lecie latałam w jednych sandałach i było ok;) Ja też się do butów przywiązuję, tych wygodnych oczywiście;) Mamo fasolki, najgorsze jest chyba to, ze w książkach nie wszystko przewidują i nie na każde dziecko to działa:o:o Ja jeszcze metody na Mateusza nie odkryłam:o On w sumie nie jest zły i nie robi tego złośliwie i w sumie jakby pomyslał, to by pewnie tez nie zrobił:o Najgorszy to ten brak myslenia i przewidywania konsekwencji jest. Ale to pewnie takie uczenie się wszystkiego namacalnie:o Tylko, ze ja wysiadam przy tym jego poznawaniu świata:o:o:o czytałam kiedyś książkę o rozwoju i wychowaniu (jesli można tu mówić o wychowaniu) dziecka w pierwszym roku życia, ale jak się okazało, ze nijak sie to ma do mojej rzeczywistości, to już nie wydaje kasy na książki:o Chociaz poradnik zaklinaczki bardzo mi pomógł w zasypianiu i ta druga książka, co wam kiedyś link wysłałam:o Znaczy w Julki zasypianiu;) Jak trafisz na jakąś zyciową ksiązkę, to polecaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, widać Niki też się uczy namacalnie:D:D:D Nic się nie przejmuj, to minie, tylko trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać;) ale dużo prawdy w tym powiedzeniu: małe dzieci mały kłopot...etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam @ to mama fasolki tez ma.......:(:(:(:(:(:(... dlatego miałam taki kiepski humor i musiałam sobie cos kupic:(:(:(:(:p idę bo dziecko głodne ...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy ja tez znowu dostanę:o:o Już dziś nie mam, ale jak tak piszecie, a ja jestem chłonna jak gąbka, to może się znowu zarażę:D:D:D Amammen, a może ten kolega ją wkurzył po prostu i dlatego mu zabrała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście Amamen, Niki zachowuje się podobnie :O Może w tym wieku tak mają dzieciaki po prostu. A książki to rzeczywiście pewnie czysta teoria :) ALe zawsze wiedza trochę pomaga zrozumieć dziecko. Ja też muszę kupić buty bo mi pękła podeszwa. Buty wybieram podobnie jak Amamen takie :D :D :D zapierdalanki :D NIe mogę z tego okreslenia :D :D :D NA płaskim obcasie. A w pracy bedę musiała zmieniac na szpitalne klapki. Ale przynajmniej wygodne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen pewnie, że możesz wychodzić z Nadią. To nawet jest wskazane przy katarku :) Tylko z gorączką bobasy muszą zostawać w domu. Aya, chyba ty pytałaś o syrop na kaszel suchy? Robitussin Junior ok 10 zł. To jest polecane szczególnie na nocne ataki kaszlu. Tylko nie wiem czy nie dla dzieci starszych, zaraz sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, czemu tego leku nia ma w Pharmindexie :O Może to taka nowość ;) A w necie ciężko znaleźć dawkowanie. Co 8 godzin łyżeczkę bym dała. Są trzy te syropki Robitussin Junior (na suchy kaszel) , R. expectorans (wykrztuśny) i R. antitussicum dla dorosłych na suchy kaszel. Bardzo dobre. A gripex to zwykle 2 tabletki 3xdz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×