Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Gość Mcdzia
Heej!Wczoraj jeszcze miałam dwóch fachmanów od kaloryferów. Mał, że przyszli zawiani to jeszcze zaśpiewali za wymianę dwóch kaloryferów 1200zł!!! Podzwoniliśmy trochę i znaleźliśmy hydraulika, który zrobi to za 300!!!!! Paranoja! A facet z jakiejś ekipy wpadł i zaśpiewał 8 tysięcy za remont, no ludzie!! Poprzedni chcieli połowę- ci co nas wyrolowali. Takie różnice na rynku... Jasiek wczoraj obudzł się o 23 i nie spał ze dwie godziny. Wkurzyłam się i poszłam się myć, a on jęczał za drzwiami z Jackiem. Wściekłam się po tym całym dniu...Odkąd nie ssie piersi wieczorem to usypia leżąc pomiędzy mną, a Jackiem. Leży na brzuchu i jedna ręką głaszce po głowie Jacka, a drugą trzyma mnie za włosy. Muszę Go przyzwyczaić do zasypiania we własnym łóżeczku. W ostatnio Dziecku jest opisana metoda, tylko muszę się nastawić psychicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucia Mcdzia :( tak to jest z tymi \"fachowcami\". A nie macie jakiegoś znajomego, który przeprowadza remonty za mniejsze pieniążki? Moja Oliwia nie jest niestety taką przylepą. Jak zasypia i chcę się do niej przytulić to mnie odpycha :( taka nietykalska jest raczej. Może kiedyś to sie zmieni, bo bardzo bym chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę, Mcdzia, nie dość, ze remont sam w sobie nie należy do przyjemności, to jeszcze te kłopoty z ekipami:( Mam nadzieję, ze uda się Jasia nauczyć samodzielnego zasypiania, ale rzeczywiście grunt, to odpowiednie nastawienie psychiczne, bo inaczej wszystkie wysiłki wezmą w łeb, jeśli nie będziesz do końca przekonana;) Julka tez nie jest przylepą i jak tylko wypije wieczorem mleko, to zaraz pokazuje mi ręką w kierunku łóżeczka, zrebym ją tam odłożyła a nie trzymała w nieskończoność na rękach;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ola to przylepa nad przylepy :) ona najchętniej cały czas na rączkach wieczorem , albo na kolanach mamusi by zasypiała , najczęściej zasypia na łóżku ze mna a jak śpi odnoszę Ją do łóżeczka. JAk zasypia trzeba Jej trzymać rękę na twarzy albo głaskać. Ale to jest NAsz czas i cieszę sie,z ę mozemy wtedy byc razem, bo przecieżmamy są od tego żeby poprzytulać maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! komisja jest barrrrrrrrrrrrrdyo yadowolona!!!!!!! no wresycie dyiewcyznz si wyiez ya norme!!!!!! eeeeeeeeeeee co jest______

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziś znowu dzień załatwiania był. Może zadzwonię z ogłoszenia do jakiejś kobiety co chce być opiekunką. Michał strasznie kaszle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no spróbujcie przeczytać to co Amamen napisała bez zaśmiania się. No nie da się :D:D:D:D DOBRE!!!!! ;) Fajnie masz z Olą Małgoniu. Ja Oliwii to nawet butli nie daje na rękach bo byłby pisk. Ona sama leży a ja jej co najwyżej trzymam butelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Nadia tu ciągle majstruje i ciągle mi coś tu wciśnie ... chodzi mi o to, że komisja jeSt barrrrrrdzo zadowolona!!!!:D:D:D:D:D JA MIAŁAM TO SAMO Z KALORYFEREM MCDZIA jeden zawołał 400 stówy za przerobienie!!!!!!!!!!!!!!!! i mu podziękowałam, a drugi wziął 60 zł:) dziwne te stawki mają co niektórzy:O:O:O nie mam na nic czasu:(:(:( czytałam co pisałyście...ach wy niedobre...juz sie cieszyłyście że nie mam dostepu 😭 😭 😭:D:D:D A JA JESZCZE JESTEM :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dziewczęta jak Wam się litery poprzestawiają, to trzeba kliknąć w PL , które jest na pasku na samym dole ekranu i zamienić angielski na polski. Ja się niedawno nauczyłam, bo Jasio mi ciągle przestawiał. A najbardziej nie lubię jak Jasiek odciąga mi krzesło, podczas gdy ja siedzę przy kompie. Ma siłę chłopaczysko! Jasiek to straszna przylepa. nie noszę Go na rękach na szcęście. Wogóle się zdziwiłam jak łatwo poszło odstawienie od piersi. Jasiek zamiast ssać cycka to teraz się przytula i mruczy, a ja nie miałam obrzęku piersi, ani nic z tych rzeczy:) O ekipe mi nie wspominajcie, chyba skończe kurs kafelkowania, odstawię Jasia do babci i sama się wezmę! Cholerka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA się zaraz zbieram do domku, mam nadzieję na miły wieczór i noc jeśli tylko Ola lepiej się czuje. Wczoraj tak długo zasypiała, ze w końcu padłam i natychmiast się uśpiłam:( KAtar to jednak straszny jest u takiego malucha, znikam pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnoszę stronę bo spadłyśmy na drugą :( idę wycierać małą po kąpieli ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) co tam dobrego? nawet nie biorę się za czytanie zaległości, bo tyyyyyyle tego!!!!! mam dzisiaj jakiś impas:( jestem zmęczona, wszystko mnie denerwuje 😠 a na dodatek mam oookrrreeessss.... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki Byliśmy na szczepieniu dwa kłucia ale mam pewność że będzie wszystko w pożądku, zaszczepiłam go przeciw ospie wietrznej 180 zł no ale dla dziecka niema co oszczędzać ponieważ po ospie są powikłania podobno. waży teraz 10500g czyli w ciągu miesiąca 0,5 kg przybyło i jeden cm ma 83cm Młosz chodzi za jedną rączke i tylko lewą, na jeździku zasówa jak szalony rajdowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo jestem:) ale nic mi się nie chce:O ziewam w kółko:o:O i mam piasek pod powiekami:o amamen, ja się wcale nie cieszyłam, ze nie masz dostępu, wręcz przeciwnie;) Mcdzia, ja nie mam PL na pasku:o:o i nie wiem skąd je wziąc:o Julka już śpi, Mati jeszcze walczy ze sobą (nożyczki zarekwirowałam;), przed chwilą przyszedł do nas i powiedział: \"tato, choć mi wyłączyć ten wentylator od rybek, bo mnie zaraz szlag trafi\" :o:o Bardzo trafne sformułowanie:o Nie wiem jak on tak szybko łapie te złe odzywki, a ładnych jakoś nie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć, Elcik:) Dawno cię nie było;) No to tylko patrzeć, jak sam pobiegnie, jak Ola;):D Czytałam gdzieś o tej szczepionce przeciw ospie, no i cena rzeczywiście zbójcza:o:o Ale już masz spokój przynajmniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć...co tu tak pusto?????? hmmmm Nadia śpi Niki też....Nadia ma znowu srakę...może ja jakieś błędy żywieniowe popełniam:O:O???? no i ten katar zakichany kiedy jej przejdzie???:O:O:O no to idę jeść:):):):) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia najnowsze, rybki też;) ale ich nie zmniejszyłam, wybaczcie:o no nie chciało mi się:o:o:o ale nie są ogromne i mam nadzieję, ze nie będą szły do was tydzień:o Jakby się bardzo długo otwierały, to dajcie znać, przynajmniej będę świadoma, zeby takiej wielkości zdjęć nie wysyłać;) Amamen, przecież miałaś już nie jeść w nocy:o Chociaz d rugiej strony raz się zyje;):D:D:D Idę już sobie, kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam padam na pysk, jakiś meczacy dzien:( nawet nie mam siły pisac, bo tak mi się chce spać rybki obejrzałam, śliczne, bardzo ładne to akwarium albo raczej kula te rybki wygladaja jakby były sztuczne takie ładne, szkoda ze sie nie ruszają;) z katarem emilki lepiej, ale nadal jest aha dresik ładny i Julia ładnie w nim wyglada:D:D:D w sam raz na nią a ja kupiłam dzisiaj emilce dżinsowa sukienkę taka na szelkach slicznie w niej wyglada, bardzo tania bo to nie taki typowy dzins tylko cos w rodzaju dzinsu sory ze tak piszę ale ledwo patrzę na occzy 25 zł, bo te normalne sa w cenie 49 zł u nas, a przeciez długo w tym i tak nie pochodzi to po co przepłacać miłych snów, do jutra paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) To jesteśmy :) ale poczytam za kilka godzinek..... Bo jeszcze sie witam z mężem....no w tej chwili to na razie nie...bo bym nic napisać nie mogła...ale za chwilkę :D:D:D:D:D Amamen nadrabiam za wszystkie, słyszysz co mówię!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak w ogóle to stęskniłam się za Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D MamoZuzki, debeściak jesteś;):D:D:D Fajnie, ze już jesteś, przynajmniej amamaen nie będzie zniechęcona odchodzić od kompa późnym wieczorem ze względu na brak frekwencji;) Ale wczoraj był obciach:o:oPoszlismy do mojej babci na urodziny i przed wyjściem otworzyłam paczkę z tymi dresami, no i Mati oczywiście od razu chciał go założyć, więc mu poodrywałam metki, no i Julce też ubrałam, tylko, ze u niej o metkach zapomniałam, no i wchodzimy tam, mama ją ode mnie wzięła, patrzę, a jej dynda z tyłu wielgachna metak, której nie sposób nie zauważyć:O:D:D:D:D Dres na Julkę, jest taki odrobinkę za duży, czyli dobry właściwie, bo myślałam, ze taki bedzie, ale na dresie dla Meteora skupiłam się na zmierzeniu długości spodni i myślałam,z e skoro spodnie dobre, to góra tez będzie, a okazało się, ze góra mogłaby być spokojnie rozmiar większa:o:o Przynajmniej nastepnym razem będę wiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Aya oglądałam zdjęcia - Julka świetnie wygląda w dresiku, bardzo ładny jest, naprawdę. I na golaska też fajnie wygląda - taki bobasek mały. A rybki - super udało ci się je ująć. Piękna ta kula :) Dobrze że dresik jest odrobinę większy, dłużej mała pochodzi. Mogłaś jeszcze zrobić zdjęcie Matiemu. No i zdecydowanie więcej zdjęć byłoby mile widzianych... ;) Aha - widzę że Julka pomaga Ci sprzątać :D bo na jednej fotce jest ze szmatką ;) Witaj mamo Zuzki - cieszę się że jesteś już z nami ;) Dziś pewnie będziesz miała zakwasy?? :D A jak Zuzia się czuje? Tatę poznała? ;) Ja zdecydowanie też będę miała dziś zakwasy, bo wyrobiłam wczoraj taką normę....... ;) oj działo się.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam zdjęcia Matiemu też, ale bałam się, ze jak wam wyślę wielgachnego maila, to nie dojdzie:o Jakoś jak Robert podpina tego laptopa do internetu, to wszystko dtaje sie bardziej skomplikowane:o:o nic nie mogę znaleźć i wszystko robię o wiele dłużej:o Julka rzeczywiście uwielbia sprzątać;) Jak tylko położe ścierkę w jej zasięgu, to w momenci znika i pucuje wszystko, a potem sobie buzię wyciera:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pozostaje tylko dziś też norme wyrobić, żeby się zakwasów pozbyć:D:D:D:D Ja znowu w nocy miałam pobudki, bo Meteora nogi bolały:o:o I nieszczęśliwy był bardzo i musiałam mu ibufen dawać:o, no i masować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya zdjęcia nie były wielgaśne, maila odebrała prędkością pocisku :D:D:D więc spoko! Przy okazji podeślesz nam jeszcze fotki Mateusza ;) Masz rację, dziś musi być poprawka z rozrywki. Ale wczoraj to się wkurzyłam bo mi Paweł zasnął za szybko 😠 No i musialam go rozbudzić żeby dopełnił obowiązku :D:D:D Wiem - okropna ze mnie żona, bo był zmęczony, ale niech korzysta póki mam ochotę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norma wyrobiona w godzinanch wczesno porannych;) KAtar nadal jest chociaż Ola spała z NAmi i nawet spokojnie całą noc. Aya zdjęcia super, ja też kupuje zawsze większe ubranka bo przynajmnie ma na troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia - naprawdę rano??? to gratuluję, bo mi rano to się nie chce nawet nogi podnieść ;) A wieczorem Oliwia szybko zasnęła, więc szybciej sie połozyliśmy i chyba z godzinę to wszystko trwało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też w godzinach wczesnoporannych teraz się do niczego nie nadaję:( Ale miły poczatek dnia, Małgoniu:) a wczoraj to w ogóle jakiś kryzys miałam, bo ogladałam jakiś film(nie wiem o czym:o ) i na siedząco przy nim zasypiałam z kubkiem herbaty w ręku w dodatku:o Małgoniu, robicie już zdjęcia cyfrowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie może jakies strony z fryzurami, bo nie mogę żadnego porządnego katalogu znaleźć na stronach:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×