Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

Hihihi... Teletubisi to jeszcze nie przerabiałam :D:D:D Ta lektura przedemną :D Ja niedługo też pewnie znikam... To: papa dziewczyny :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO I Z TUP TUPA TEŻ;) znane firmy...i solidne:) :) mamo zuzki ok jakby co to sie solidarnie złożymy:D.....:D:D:D:D aaaa co do Nadii to chciałam wam jeszcze napisać, że ładnie woła już mama, tata,kaka(nikola) am ,papa ,dada, baba,bach( jak cos spadnie) da( jak cos daje) i najlepsze dzieni????? ale jeszcze nie wiem co to znaczy:O:O:O aya a Nikola koniecznie chce żebym ją uczyła czytać;O:O:O od siostry pożyczyłam ten stary dobry elementarz i będę ja uczyć::):):) więc nie dziw sie że Mateusz chce zebys go cyferek uczyła....Nikola mówi nawet że sie nudzi w szkole bo ja jej kupuje takie książeczki dla 6 latka i tam są o wiele trudniejsze zadania niż w tych co maja w szkole...więc sie wcale nie dziwię że się nudzi:O:O:O:O muszę się odezwać na zebraniu żeby im więcej zadawała nie moja wina że niektóre dzieci nie chodziły do przedszkola i potrafia nawet długopisu trzymac w ręce:O:O:O a jest takich dzieci dużo...więc nauczycielka nie powinna się nimi wcale sugerować bo te co chodziły do przedszkola to stoją z programem w miejscu bo tamte dzieciaki takie nierozgarniete jakieś :O:O:O...ja juz smam nie wiem teraz to idę bo....przyszedł tu po mnie:D PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Amamen, to chyba powinni robic klasy osobne dla dzieciaków, które chodziły do przedszkola i dla tych co nie, albo jakoś inaczej to rozwiązać, bo rzeczywiście bez sensu, ze jedne dzieciaki uczą się trzymać kredkę, a inne w tym czasie się nudzą:O:O:O Ale chyba indywidualne podejście do dzieci to nie w naszych szkoałach, niestety:( Ja ubranka najczęściej kupuję na przecenach w H&M i 5-10-15, sporadycznie też w Smyku, ale tam małe przeceny sa niestety:( A najlepsze firmowe ubranka udaje mi sie w ciucharnaich znaleźć właśnie, tylko potrzeba duuuużo czasu na taką ciucharnię, a ja z czasem kiepsko stoję:O:O A Mati chyba rzeczywiście wykorzystuje te chwile przed snem, zebym tak całkiem tylko i wyłącznie z nim była i się nim interesowała, no bo, jak go uczę, to się inaczej nie da;) a jak czytałam mu bajki, no to czasami myślałam jednocześnie o wszystkim innym:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o pranku:) Mój mąż też wczoraj mecz oglądał ehhhhhhh szkoda mówić. Pojechał do ojaca zeby z Nim przy piwku oglądać a jak wrócił to tak siętłukł, zęmnie obudził. Ola ładnie zasnęła w łóżeczku, bo Ona lubi ciszę i chyba muszę TV z sypialni wyrzucić. 4 razy po 4 zgadzam sie z aya ,ze to trzeba urlop mieć na takie cuda;) MAmo fasoli biedny ten TWój malusze lae na pewno będzie lepiej Oli też ząbki wyszły na razie;) i spokojniejsza sie zrobiła. Dzisiaj mam spokojniejszy dzień w pracy to będępisać i pisać bo ja gaduła jestem:D Amamen, a co tam doskonal to pływanie jak będize za gorąco ;) to zawsze mozesz siewycofać, obowiązki domowe itp. Co do ciuszków ta jak kupuje sporo bluz i dresów z MK Golińscy całkiem fajne dresiki i solidne, butki już mam dla Olinki ale nie z BArtka bo stwierdziłąm,z ętak dużo chodzićto i tak nie będzie po tym śniegu, kupiłam jakiejś mało znanej firmy ale ładne (niebieskie) i solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen a to zdjęcie to koniecznie musisz zrobić, koniecznie to powiemy ci czy warto sięmęczyćtym doskonaleniem:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! witaj aya i reszta:):):) masz rację aya ! co ja mam zrobić? nie chce się za bardzo narażać ale to jest na serio wkurzające!!! baby wsiowe nawet nie nauczą dzieci trzymać ołówka w ręku idę bo mam zły dzień dziś...wstałam nie ta giyrą co trzeba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D a Robert się zawsze na mnie wkurza, jak używam w stosunku do jego kończyn dolnych sformułowania\"gira\":D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, ale jak Cię ten ratownik peszy, to go lepiej nie pytaj o ławicę:O bo a nuż jakiś uświadomiony będzie:O dopiero, jak Cię peszyć przesatnie:D:D Małgoniu, a tak to Ola zasypia przy włączonym telewizorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, musi być cisza i ciemno Ona jest w łózeczku a ja obok pogłaszcze Ją po buzi i zasypia. JEdnak jak jest mecz to mój mąztwierdzi,z ęi tak zaśnie a ja siewkurzam bo wiem, zę tak nie będzie Ola lubi ciszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewoje... Ale pospaliśmy. Zuzia o 7.00 rano dostała papu i zasneła do teraz. Ale już się domaga towarzystwa i zaraz się za nią zabieram. Nauczyła sie ostatnio odgłosu w stylu łeeeecheeee i wydaje to z siebie basem na cały regulator :O:O:O To idę na razie. Wywloke ją z łóżeczka i przebiorę w coś seksowniejszego niż miała na noc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonie większość dzieci lubi ciszę. Zuzia też. Zasypiać lubi jak jest totalnie cicho....inaczej wszystko ją wybudza. Ale jak zaśnie to już jej obojętnie..... Kiedyś nawet odkurzałam....i nic.... Ale przy zasypianiu to ją skrzypnięcie podłogi podrywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Tobą mamo Zuzi jak Ola zaśnie to tez można wszystko, oglądaćTV , zaświeci światło ale jak zasypia idealna cisza i wtedy zasypia szybko i bez problemów. JEśli jednak cośJąrozbudzi to potem nie moze zasnąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka też musi mieć ciszę przy zasypianiu, a jak uśnie to moge spokojnie odkurzać, swiecić światło i gonić komary na przykłąd;):D:D:D Chociaż wieczorem chyba jej krzyki Roberta i Mateusza wiecznie się kłocących nie przeszkadzają, bo nie płącze, tylko po prostu dłużej zasypia:o:o Małgoniu, a Ola je jeszcze w nocy? bo zapomniałam:o A Zuzia je tylko o północy, tak? i potem do rana dosypia? Masz prawie raj, Monika z takim dzidziusiem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aya ja daję jej butlę ok 24.00...a potem śpi. Czasami nawet do 7.30! Dzisiaj do 7.00...ale bywa, że obudzi się i o 5.00...różnie. Ale nie marudzę bo uważam, że to super dziecko. Jak czytam czasami wypowiedzi matek że takie małe dzieci domagają się karmienia co 2 godziny....I śpi sama w swoim pokoju! Zasypia wieczorem po kąpieli i butli. Jakoś tak jej konsekwentnie wpajałam, że teraz jest noc po kąpieli i trzeba spać. Trochę sobie pod noskiem pomruczy ale generalnie krzyków i płaczów nam nie urządza...zasypia.... Zastosowałam się do jakiejś tam porady aby wieczorem i w nocy podchodzić do dziecka spokojnie i cicho...bez żadnych rozwaselań i gadania bo tak szybciej dzieci uczą się rozróżniać noc od dnia...i jakieś efekty są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola je w nocy i pije ok 24 pije herbatkę albo vibovit a potem ok 4 zjada butle, jak tylko się wierci to ja się budzę i wiem o co chodzi;) Nie świecę światła tylko daje butle podczas snu i Ola śpi dalej spokojnie, trudno jednak określić do której zalezy to od tego kiedy poszła spać albo czy rano nie jst zbyt głośno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka jakoś więcej je ostatnio:o ale na szczęście nie wpadła na to, zeby się budzić na jedzenie w nocy:) Teraz jej muszę robić większą porcje przed snem, no i budzi się koło piątek i chyba jest głodna:o Może już czas dawać jej jakąś konkretniejszą kolację:o? poczekam jeszcze trochę i zobaczę co z tego wyniknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
http://www.bata.pl/catlist.php?a_page=1&catItem=13&selId=&action=&techId=&brandId=&size=&price=&art_number= tu strona z fajnymi butkami, ja kupowałam z Baty i jestem zadowolona:) Ale żeście się rozposały...żałuję, że mnie wczoraj nie było. Chociaż pewnie śmiechem by zagłuszyła mecz:) Jacek też oglądał, ale bynajmniej przy tym nie prasował. Siedział i sączył piwo i się dziwiłam, że nie przysnął. Za to normy sie nam nie udalo wyrobić ze zmęczenia. Ja kupuję Jaśkowi ciuchy w H&M, C&A, Cubusie albo Kaphalu-ale tam zazwyczaj body, albo śpiochy. W Kaphalu i Cubucie to jest zawsze tak, że kupujesz 3 rzeczy w cenie 2 i wtedy się opłaca, bo normalnie to mają drożyznę.Buty w Bacie, albo Bartku. Spodnie, bluzy kupuję w lumpeksie. Dużo rzeczy dostaje od babci. Teraz dostał świetną kurtkę GAP. Taką budresówę sztruksową, świetna jest. ciesze się bo mam kurtkę zimową z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLa w ciągu dna też je znacznie więcej ale pomimo kolacji musi dojeść w nocy;) CZasem pomimo, zęzjadła obiadek jeszcze z NAmi cośzjada a potem znowu, ażw końcu brzydko JEj sie odbija:D Czasami obawiam się, ze będzie przejedzona ale odkąd biega ma chyba większe potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam już w domku lecę teraz po mała do tesciowej i potem w domku bedziemy siedziec bo jakas licha ta pogoda, i cos nawet kropic zaczeło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcdzia, ja byłam wczoraj w bacie i tam większości z tych butków nie było:( No i dziwne, bo jak weszłam w tę stronę, gdzie można kupić, to nie ma tam Sosnowca:(😭😭 Musze chyba pojechać jeszcze raz i zapytać o konkretny model buta, może akurat mi sprowadzą:o A która z Was kupiła niebieskie buciki??bo już zapomniałam:o Małgoniu, Tyś to??? przeslij zdjęcie i napisz z jakiej firmy co:o bo ja same czerwone albo różowe dla Julki widziałam:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi kiedy zaczęłyście zakładać maluchom pierwsze buciki? Bo Zuzia już kilka par ma i jedne nawet dobre są...ale ja wiem czy zakładać? chyba za wcześnie obciążać takie małe nóżki...no nie wiem...Chyba lepiej poczekać aż zacznie swoboniej się wiercić...czy jak zacznie raczkować i chodzić... Pomóżcie mi! plisssssssssss..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Jaśkowi założyłam pierwsze butki jak miał miesiąc-na komunie kuzynki, ale pełniły funkcje jedynie dekoracyjną. Pierwsze buty mu kupiłam jak zacząl stawac przy meblach. Zresztą nie lubił ich wkładać, bo mu przeszkadzały w raczkowaniu. Jasiek usnął i mam chwilę dla siebie. Ogladałam dziś rano program na bbc prime i w tym programie ekipa wpada do domu, wysyła panią domu na jakieś relaksujące zajęcia a sami sprzątają dom. Dziś była babka, która miała taki bajzel, że szok. Normalnie chyba spaliłabym się ze wstydu, gdyby to nagrali. Czarna podłoga, w kiblu syf, brak deski sedesowej i wogóle okropność, a w sypialni nie było widać podłogi spod tych wszystkich śmieci. O Boże ja chyba staje się nudna..opowiadam Wam programy telewizyjne:( Idę się leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Nie uciekaj MAdzia, czasem warto posłuchaćTwoich opowieści :) na temat programu Tv:) Ale mam lenia dziewczyny, butki Aya są z jakiejś firmy z reniferkiem, ale patrzyłam na jakość wykonania i funkcjonalność i kolor oczywiście;) i nie wiem dokładnie jaka to firma, w każdym razie Ola juzje ubierała;) bo ta taka dma mała i siedziła w nich na nocniczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee Mcdzia opowiadaj....ciekawe programy oglądasz! Sama bym pooglądała taki program ale nie mam tego kanału. I też bym tak chciała!!!!!!!!!!!! To co dziewczyny??? Za to dozorcowanie na topiku to zapraszam do mnie :D:D:D A gdzie mnie wyślecie na relaksowanie???? Amamen....możesz załatwić mi tego ratownika a co!! :D:D:D:D No ja mam takie wrażenie że na razie buty jej przeszkadzają wymachiwać nogami we wszystkie strony świata...więc zakładam skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to tylko butki dla dzieci mają ładne ale pani w sklepie mówiła, ze teraz coraz więcej mają obuwia z tej firmy w każdym razie przeczytałam, zęfirma jako cel stawia sobie właśnie produkcję obuwia dla dzieci:) A zresztąja byłam w kilku sklepach i nie było z czego wybraćalbo kolor brzydki albo takie wysoko sznurowane ze moja Ola by uciekła zanim bym je zawiązała albo całkiem twarde:( kupiłam te i zobaczymy, na pewno biegaćpo śniegu to Ona jeszcze nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! MamoZuzki ja zakładałam Michałowi buciki na spacery jak przyszła wiosna i było już za ciepło na kombinezon i ocieplacz na nóżki do wózka. Takie szmaciaki. A prawdziwe buty, tak jak Mcdzia, jakzaczął stawać. Noc minęła spokojnie :) I zupełnie przestał kaszleć. No nic nie kaszle! NIe rozumiem tego. Wczoraj kaszlał co 5-10sekund (mimo syropów) i miał wyraźną duszność, naszykowałam nawet ubranie, kluczyki do samochodu itd. jakbysmy w nocy musieli jechać do szpitala, a dziś... zdrowy. Tylko troszkę katarku ma. Przychodzi mi do głowy taka rzecz, że może to po tych nieszczęsnych delicjach, co mu opiekunka dała :O Taka reakcja ze strony ukł. oddechowego, obrzęk, kaszel, duszność. Takie coś o charakterze alergiczno-astmatycznym. NIe rozumiem tego :O W każdym razie jest dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ubranka, to sporo kupiłam na allgro, jedną bluzę w grzebalcu (u nas jakoś nie mogę trafić na lumpeks z ładnymi rzeczami dla dzieci). Parę rzeczy w 5-10-15, Smyku, a resztę mam z prezentów dla Michałka :D Aha, dużo jeszcze kupowałam w Carrefour lub w Tesco jak był mniejszy: pajacyki, body, śpioszki. Całkiem porządne niektóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałam pytać jak tam Wasze ślubne suknie jeszcze w szafie czy sprzedane? Bo ja nadal dostaje emilki w sprawie sukni (jak już poszła);). Zostały mi tylko białe buty chodzićw nich raczej nie będę więc teżmoże komuś sprzedam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×