Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

aya to mnie zupełnie zaskoczyłaś??????:O:O cztery razy ale wydaje mi sie że po raz:O:O no chyba że cztery razy w ciągu jednej nocy i jak któraś wytrzymie to może następne trzy dni:D:D:Dale to już będzie Super Platynowy Penisior!!!!!!!!!! za taki maraton!!!!!!!WIEC CZTERY RAZY PO RAZ!!! ok???? mamuniu no tak ty masz wszystko po dwa:O:O:O JEJKA JA CI WSPÓŁCZUJĘ NORMALNIE!!!!!! a po Niki nie mam dużo ciuchów część rozdałam, a część nadaje się ,tylko że to są welurowe dresy ( takie wtedy tylko były)sprane i wygladają okropnie:O:O:O potem jak Niki miała trzy latka dopiero zaczęły pojawiać się normalne ciuchy, ale kurtkę juz kupiłam dla Nadii z takiej firmy cocodrillo czy jakoś tak i jeszcze spodnie będą do tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z coccodrilo czy jakoś tak miałam też kurtki dla dziewczynek w zeszłym roku i były suuper, chcociaż też tanie nie były, ale za to bardzo solidne, ja kupiłam u Wójcika, u nas mam pod nosem no i jeszcze panią znajomą w sklepie firmowym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha:D:D:D:D znaczy chodziło mi o cztery razy dziennie (nocnie) przez cztery dni, bo już węszyła, ze amamen chce go dla siebie, bo tylko ona na razie maratony nocne uprawia:D:D:D Ja bym chyba musiała wziąć urlop na ten cel, a to dopiero w przyszłym roku, bo już w tym roku mam tylko 3 dni:( Ale jak po raz, to spoko;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Przepraszam, że nie dziś nie było, ale noc nie przespana od godziny 2.47 (kaszel okropny MIchałka i ząbkowanie). Rozkłada mi się dziecko, kaszle przeokropnie, w oskrzelach i płucach nic złego nie słyszę, boje się, że to idzie w kierunku zapalenia krtani, bo ma duszność i to chyba nie od kataru. Jutro pójdę z nim do lekarza. Boli mnie głowa z niewyspania i od tego wszystkiego. Oddaję Platynowego Penisa :( Niestety norma nie wyrobiona od paru dni :( Nie zasługuję już na niego. Skończyłam własnie myć podłogę, zjem kolację i idę spać. Super masz męza mamoZuzki :) Te kruki doczepione do kursora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki, ja uciekam:) nakarmię jeszcze dzidki kaszką przez sen i podrapusiam za uszkami Pimpka:) ale na te cztery razy w moim wykonaniu nie liczcie:) jutro pospię dłużej, bo niania przychodzi i nie muszę dzidków do baci wozić:) jak faaajnie:) miłej nocki i żeby dzieci nie budziły!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sobie właśnie uświadomiłąm, ze te maratony to tak z dziesięć lat temu przerabiałam:D i to sie raczej nie wróci:( no chyba, ze ponoć na starość ludzie potzrebują mniej snu, ale jak sobie wyobrażę, jakie to może mieć konsekwencje zdrowotne:o:D:D taka ławica np. z endoprotezą w biodrze:O:O:O chociaż mama fasolki ma coś w kręgosłupie i sie dało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam do pracy teraz, a wy za ten czas tyle napisałyscie robert tak przezywa mecz, ze az mi sie udzieliło tak sie denerwuje nimi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam się tu zwierzam a wy się ze mnie nabijacie😭 same jakbyście zobaczyły go to ...no to nie wiem nie wiem........nie chodzi mi o to że mnie podnieca sexualnie tylko boje się jak zacznie mnie dotykać i pokazywać( oczywiście styl pływacki!!!!!!!!!!!) i w ogóle.....ale ja znam siebie i dla mnie wszystko jest oczywiste aya!!!!!! tylko to takie jakies nowe wyzwanie dla mnie...ten cały instuktor;) bo ja bardzo lubie facetów podpuszczać ale z nim nie mam szans......:O to raczej on mnie peszy :O:O:O idź aya niuniu idź!!!!!! mamo zuzki i mamuniu myŚlicie że ławicę będzie mnie uczył?????? dobry pomysł;):p....zapytam się go czy umie??????/:D:D:D:D:D hihihiihihihhihihi.......żartuję....aaaaaaaaaaaa pływać będę jak ławica ryb....no teraz to sobie ze mnie jajca robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Fasolki będzie dobrze. Biegnij jutro do lekarza. Odpowiednie leki na pewno pomogą Michałkowi!!!! Spokojnej i przespanej nocy! I dużo zdrówka dla Michałka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mnie szlag trafi z tymi ptakami amamen pływaj, pływaj to zawsze jakas odmiana hihihihi, a o ławicę to zapytaj:P 2:1 przegrywamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast isć spać to siedze a rano to kto za mnie wstanie????? mamo fasolki trzymaj sie w koncu jestes lekarzem to sobie z tym najszybciej poradzisz bo wiesz co mu jest i mozesz go osłuchac, to bedziesz wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen...KONIECZNIE...strzel mu fotkę..... Mozesz powiedzieć że masz koleżanki które też się chcą szkolić ale chcą wiedzieć jak wygląda NAUCZYCIEL :D:D:D:D To sobie go oglądniemy.... Hihi zapytaj czy zna styl na ławicę....:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwek ale się zgadałyśmy z tą ławicą...widzisz Amamen?? Musisz zapytać! Krzysiek opadł w fotelu więc stwierdziłam że dostajemy po pupie w tym meczu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Michałek :(:(:(:( idź i jutro nam napisz co mu jest:(:(:( mamo fasolki no trudno musisz oddać platynka:D RESZTA DZIEWCZYN bedzie miała teraz szansę na zdobycie go:) więc cztery razy po raz ale pod rząd musi być...bez dnia przerwy ...nooooooo albo w ciągu jednej nocy (taki maratonik)......:):):):) ok ja zmykam jeść ...jak zwykle:O dobranoc kolorowych snów.....jeszcze wpadnę może paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, to ja go sobie nawet nie potrafie wyobrazić, skoro on CIEBIE peszy:O:O:O Mamo fasolki, mam nadzieję, ż eta noc będzie lepsza:) Biedny Michałek:( A ja ptaszków nie widzę:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ni piłam;):D:D:D:D Wyprasowałam już spodnie i idę się myć i lulu💤 dobranoc i niech to będzie przespana noc dla wszystkich, pa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamoZuzki ja pożegnam Ciebie :) Pa pa pa :) do jutra DZięki Wam za ciepłe słowa :) Jak to możliwe, że Aya nie widzi tych ptaszysk :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się uda to mu zrobię fotkę:O:O:O a o ławice zapytam na pewno! macie to jak w banku;) :D:D:D JESZCZE O TYCH RZECZACH ja kupuję ciuchy z D&D, Wenice, H&M i nieraz W 5,10,15 i Wójciku.....ale ja może chodze do nieodpowiedznich sklepów????????? jeszcze na targu nieraz też kupuję bo dla mnie nieważna jest metka ale trzeba przyznać że ciuchy te droższe sa lepszej jakości:(:(:( chciałabym żeby były jakieś lumpeksy u nas:( ale akurat nie ma bo na takie chodzenie po dworze i taplanie w piasku i błocie to szkoda mi nieraz ciuchów:(:(:(...ja już sama nie wiem :Ona allegro są rzeczy tylko szkoda, że nie namacalne:( jejka ide bo drze się i drze zaraz Nadię obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też was żegnam:) mamo zuzki a ty dziś masz znowu dyżur???????:D:D:D...wykończysz się biedulko!!!:(:(:( pa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen, zrób zdjęcia Nikoli jak pływa ;) a ten instruktor znajdzie się na nich przypadkiem ;) Ja już naprawdę znikam. Do jutra laski! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak cie czytam mamo zuzi to mi się teletubisie przypominaja one tez się zeganją tak jak ty: papa aya!(lala) papa sylwek!(thinky winky) papa mamo fasolki!(dipsy) papa amamen!(po) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo...wykończę się ale pamietajcie jakby co składacie się dla mnie na rentę! Albo trumnę. :D:D:D Hmmm...ja o ciuchach napisałam mało....WIĘC my kupujemy z Bejmerta, Pinokia lub Tup Tupa ( u nas znane dość firmy)....reszty nie znam, te akurat są drogie...i szczerze mówiąc na tym etapie to czasami założę raz i za małe.... Dużo przywiózł Krzysiek z Angli....a inne kupuję też jak Amamen...nawet na targu, firm mi kompletnie nie znanych. Wójcika to widziałam sklep tylko w Bydgoszczy...u nas go nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×