Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a ja właśnie wróciłam z allegro:D:D:D Ale spodni dla Julki nie znalazłam:( takich od kombinezonu:( Mamo fasolki, czy mozesz tak z głowy, napisać jakiemniej więcej skutki może miec rezonans magnetyczny zrobiony w bardzo, bardzo wczesnej ciąży? Jak będziesz musiała szukać, to nie szukaj specjalnie, tylko tak chciałam zapytać, bo moja bratowa tak właśnie miała i się bardzo boi, ale niedługo idzie na badania prenatalne w związku z tym, to się dowie, ze wszystko, mam nadzieję, w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, ze też oglądałam Oliwkę:) Dobrze, ze mamy możliwość nagrywania takich osiągnięć naszych szkrabów, bo kiedyś będzie to można z niemałym wzruszeniem powspominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAsz rację Aya to niezapomniane chwile ale kiedyś z łezką w oku dobrze będzie popatrzać na takie pierwsze kroczki:) Nic nie piszesz jak mąż, lepiej? Mój wczoraj ochrzan zebrał ale wieczorem już było ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No se zapomniałam;):D:D:D Lepiej, już się normalnie do mnie odzywa;) Normy nie wyrabiamy. Kołdre zdecydował się kupić...dla siebie, taką super ciepłą (JESZCZE MU PIŻAMKĘ BARCHANOWĄ DOKUPIĘ!), zeby nie musiał marznąć przez te kaloryfery;) Inwestuje w akwarium, pomimo, ze już nie mamy kasy:O:O:O I cieszy się z tego jak dziecko:O:O:O No generalnie idzie ku lepszemu;) Normy nie wyrobiliśmy jednak, bo jakoś tak im bliżej końca tygodnia, tym mniej przytomna wieczorem jestem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie lepiej , w każdym razie rozmawia:) mój też był nabzdyczony ale przeszło. A w sprawie pieniążków to u nAs taki dziwny miesiąc bo wydatki były na węgiel i ubezpieczenie domu ale sprzedałam suknie i jakoś się wszystko ułożyło. Co prawda miałam poważne plany odnośnie tych pieniędzy z sukni ale na planach sieskończyło teraz byle do wypłaty ;) Dzisiaj mąż był na przeglądzie i musimy tarcze hamulcowe wymieniać hmm. Aya a to akwarium to nowe kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kupiliśmy, zrobię zdjęcie i wyślę:) Idę na razie Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że się odezwałam już, myślałam że dziś w pracy napisze ale tradycyjnie czas nie pozwolił do was zajrzeć. Wczoraj robiłam na obiad łazanki i potem coś mi w kuchni śmierdziało kapuchą. Pomyślałam że to z rury ze zlewu, no i wlałam tam domestosa, potem zatkałam zlew i wlałam Cilitu jeszcze do zlewu i napuściłam wodę. A Paweł wynosił śmieci i powiedział że mam mu zablokować komórke bo Oliwka się bawiła. Więc poszłam do pokoju i zapomniałam że zostawiłam okręconą wodę :O:O:O Potem usłyszałam że coś szeleści, więc myślałam że to kicia się bawi czymś, a to woda już się wylewała ze zlewu na kuchnię. Ja weszłam i zobaczyłam ze już prawie cała kuchnia w wodzie to się załamałam. Rzuciłam wszystkie szmaty jakie miałam w domu na podłogę, i zaczęłam wykręcać. Paweł jak przyszedł to się bardzo zdenerwował i aż na mnie krzyczał, że zaraz sąsiedzi przyjdą pewnie. Ale pomógł mi sprzątać, no i nie wiem czy coś się dostało do sąsiadów, bo to stare budownictwo, mury grube, więc może nie zdążyło, bo do dziś nikogo nie było... Po tym wszystkim miałam wszystkiego dość. Poczułam się taka zmęczona, że tylko Oliwię wykąpałam, uśpiłam, wymyłam jeszcze podłogę i poszlam spać. A wyszło u nas znowu takie zarządzenie że o 7.01 prezes chce listę obecności pracowników, bo zauważył że kilka osób przychodzi na ostatnią minutę (w tym ja) no i muszę szybciej chodzic spać, bo sie nie wysypiam, teraz 2 dni ostatnie zaspała, obudziłam się o 6.20 i jak tu zdążyć? - nawet auto nie wchodzi w grę, bo szyby pozamarzane, trzeba je skrobać, a nie ma czasu. I Paweł mnie dziś obudzil, bo jak zwykle wyciszyłam komórkę jak mnie budziła i chciałam spac dalej... Sory że tak chaotycznie, ale spieszę się, nawet was nie poczytałam, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam violkam no to dowaliłaśz ta kuchnia;)ale mi odkad jest emilka tez zdarzają się takie rzeczy, czesto wstawiam pusty garnekna piec i podpalam, a potem chodzę po domui dziwie się co taksmierdzi:O amamen i mamo zuzi przeslijcie koniecznie zdjecia w swoich nowych wygladach:) robert dzisiaj w domciu:):):) jak ide po emilke do tesciów to ona tak strasznie płacze, bo nie chce iść do domu, a mi jest przykro:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.... te kreacje są takie sobie....znaczy średnio mi się podobają:) ale co tam!!!:D jak zrobimy fotki to wam wyślę;) włosy mam takie sobie..... ja już samam nie wiem co bym chciała....podcięłam i wysuszyła mi moje wełniaki na loki;) ugniatała palcami i suszyła....no wiecie jak.....i ja nie jestem przyzwyczajona do takich baranów na głowie i jestem średnio zadowolona, bo wyglądam jak pudel hihihi a ja się już od pudla odzwyczaiłam, abymąz sie zachwyca i mnie wkurza zobaczymy jak mnie na wesele uczesze:) gwiazdeczki moje śpią:) a ja idę jeść:):):) zmęczona jestem jakaś to przez zbliżający się@:O pa wpadne potem do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mało piśmienne jesteście dzisiaj:O:O:O:( nie ma was.............żadna się nie wpisze?????????? hm hm hm robi się pomału jesiennie:( dosłownie szaro-buro na tym topiku:O elcik nam się całkowicie gdzies zapodziała....a jest przecież szefową:O viola w czasie pracy wcale nie może zaglądać:O szkoda😭mamunia nas całkowicie zaniedbała ostatnio....ale mam nadzieję że się niebawem odezwie:) a raportów brak:(:(:( małgonia ? a ty nadal masz statuetkę tak??????? ale tytuł zobowiązuje ...wiesz o tym prawda???????:D:D:D:D:D NIE MAM zdjęc ani akwarium ayi ani mamy zuzki w nowych włosach:(:(:( ja juz uciekam dobrej nocki życzę paaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, miałam upatrzony kombinezon dla Julki na allegro i chciałam wejść pod koniec aukcji i go kupić i mi internet odmówił posłuszeństwa Myślałam, ze tych gości od internetu, to !@#$%$#@@!@$%%$#@#@!!!!!!!!!!!!!!!!!! GŁUPKI!!!!!!!!!!!! No i muszę teraz coś innego wypatrzeć:( a tamten poszedł za niecałe 20 zł:(:(:(😭😭 Byłam wczoraj na basenie, a jak wróciłam, to nie miałam szans Roberta odkleić od klawiatury, no i byłam i tak wykończona, więc poszłam grzecznie lulu;) No i nici z wyrabiania normy, bo oczywiście nawet nie wiem kiedy Robert sie położył:O:O:O Violkam, no to niezła historia:O:O MI tak się zdarza, jak nalewam wodę do wiadra do mycia podłogi w łazience i jednocześnie robie kilka innych rzeczy;) Ech, czasem chciałabym się rozdwoić, albo roztroić lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do akwarium, to Robert wczoraj namiętnie robił mu zdjęcia, więc Wam wkrótce prześlę;) Amamen, ale przeslij jakąś fotkę w tych lokach, co? Robert też lubi kręcone włosy, no ale ja nigdy takich miec nie będę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raport przedkładam przed komisją ;) chyba tyle tylko zdążę. A dziś boli mnie jajnik, że wytrzymać nie mogę, buuu 😭 jestem z Wami, tylko pisać nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimpuś
Witam cieplutko czy któraś słyszała o czymś takim jak aspirator do nosa? Podobno świetnie pomaga przy katarze? Znajoma kupiła coś takiego na allegro i bardzo sobie chwali, czy któraś z was stosowała to urządzonko, podaje linka do tej strony bo nie wiem czy macie pojęcie o czym pisze (ja zetknęłam się z tym po raz pierwszy) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68808090 Prosze o opinie i rady czy kupić coś takiego bo mój mały synuś strasznie męczy się przy katarku. Pozdrawiam wszystkie mamuśki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...jestem bladym świtem :):):) Byłabym jeszcze wcześniej ale musiałam zabrać się za Zuzię. Wczoraj padłam szybko...i miałam taki dzień, że nic mi się nie chciało....pierdoliłam wszystko :D:D:D Jak zrobię sobie jakąś fotkę to podeślę..obiecuję :) JA mam ten specyficzny rodzaj włosów które niby sie nie kręcą a jednak się kręcą Wystarczy po umyciu je roztrzepać i wgnieść piankę i już. JAk miałam dłuższe to nosiłam zawsze związane...bo do biura wiadomo wygodniej....a kiedy je skróciłam to zrobiły się lzejsze i zaczęły się podkręcać....i haha zostałam posądzona o trwałą przez baby z biura :D:D:D i dostałam 100 rad....i że niszczę włosy :O:O:O eeee Wczoraj spotkałam 2 koleżanki z biura....z pokoju obok ( to taki typowy pokój ze starymi księgowymi...i zachowaniem charakterystycznym dla tego typu ludzi) pierwsze o co mnie zapytały to nie np. JAk sie czuje Zuzia...tylko ILE MI ZOSTAŁO KG PO PORODZIE!!!!!! no kurcze....porażka....Już mi przypomniały jak to z nimi w biurze bywa. Pamiętam jak byłam w ciąży to każda mi dawała złote rady ( zresztą wszystkie młodsze jesteśmy obdarowywane) Boże jak to mnie męczyło...Muszę się nastawić mocno na zlewanie... Gupie baby...ble.... To sie wyżaliłam :):) Ide na śniadanko.... Będe potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, mąż się nabzdyczył i od wczoraj chmura gradowa , właśnie mi pisze , ze mnie kocha :D FAceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To widać zawsze ktoś musi być nabzdyczony:O:O:O Mojemu już przeszło na szczęście:) Ale widzisz, Małgoniu, pomimo, ze nabzdyczony, to i tak Cię kocha:):D:D:D MamoZuzki, takie starsze i doświadczone i w dodatku \"życzliwe\" koleżanki, to przeciez skarb prawdziwy;) A i jeszcze wszystkowiedzące;) Niestety, coś o tym wiem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tego odsysacza nie miałam - to do pipmpusia;) Ja uzywam olejku olbas, sterimaru albo soli fizjologicznej, no i gruszki do noska w ciężkich przypadkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko się pożalę, że śmierdzi tak, ze można siekierę powiesic w pokoju, jak się wwchodzi takim wstrętnym, dusznym, starym, gorzkim potem😭😭😭 FUJ. Dobrze, ze juz połowa dniówki za mną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałam przykjład \"troskliwości\" moich koleżanek;) Przeczytałam topik o problemiach z koncentracją u 7-latka i wypisz, wymaluj, jakbym o Matim czytała:O No i tak jedna odpowiedź sugerowała wizytę w poradni psychologiczno-pedagogicznej; ponieważ wiem, ze jedna z tych moich życzliwych koleżanek była tam nie dawno ze swoim 18-letnim synem, to jej zapytałam, jak tam jest; no i ona oczywiście wypytała, po co mi to i jej powiedziałąm;) Na co wsiadły ze mną obie ze smierdziuchem, ze chce z dziecka wariata zrobić i takie tam i prtzesadzam i w ogóle, ze dopiero gdyby nożami w furii o ściane rzucał, to miałabym powód, zeby z nim iść do takiej poradni:O:O:O A ja chciałam się przecież tylko zorientować, czy on tak może się zachowywać w tym wieku, czy moze powinnam z nim jakoś tę koncentrację trenować;) Ale ONE PRZECIEŻ WIEDZĄ LEPIEJ! Przy czym jednej się nie chciało ciągac synkla do lekarza, jak był mały i ma jakieś pozapadane rzebra i krzywy kręgosłup, no i sama czyta mu książki i pisze za niego referaty do szkoły, bo ma dysleksję i dysgrafię nie dawno zdiagnozowaną:O Brak mi słów po prostu:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi o żebra, oczywiście i o tego 18-latka właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdroszczę aya i zgadzam sięz tobą, właściwie dlaczego miałabyś nie zapytać lekarza przecież po to jest. Zrtesztą w NAszym kraju ludzie dopierow wtedy dziecko do lekarza zabieraja jak jest poważnie chore ja też wybieram sięz Ola do ortopedy i zapytałay mnie koleżanki czy Ola ma krzywe nóżki hmmm. Wybierz sięz MAtim, będziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadziej, a skąd niby masz wiedzieć, ze wszystko w porządku?? Wkurza mnie to, przeciez jest teoretycznie cos takiego, jak PROFILAKTYKA, tylko że u nas z reguły nie jest stosowana, ani przez lekarzy (jak nie poprosisz, to sam skierowania nie wypisze), ani tym bardziej przez mamy, skoro nic się jeszcze nie stało poważnego Przeciez lepiej dmuchać na zimne i nie brnąć potem w długotrwałe i kosztowne zazwyczaj leczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka16.08
do pimpusia --------> ja mam ten aspirator, kupiłam go własnie przez allegro ale juz 2 miesiace temu, mojemu małemu to bardzo pomaga bo czesto ma zapchany nose i tak chrumka sobie przez sen wiec uzywam tego i wszystko odssysa. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie, żadnej nie ma:( Czy Was wszystkie odcięło????????????:O:O:O Robert kupił własnie kołdrę (na kredyt oczywiście, znaczy na kartę):O:O:O No bo jak stwierdził, odda się z przyszłej opensji:O:O:O Pełen luzik;) Ale jestem jak skała spokojna i niewzruszona:o Byłam z Mateuszem u lekarza, no i okazało się, ze złapał jakiegoś wirusa i jest przeziębiony. Poszlam, bo kaszlał przeraźliwie, aż mu naczynka w oczach pękały:( No i lekarka powiedziała, zeby tydzień z domu nie wychodził:O:O:O Nawet mi zwolnienie proponowała, ale jakoś mi tak głupio:O:O No i nie wzięłam, ale jak nie daj Boże Julka się zarazi, to już nie odmówię, bo nie będę mamy dwójką marudek obarczać;) Mimo wszystko mam nadzieję, ze na Mateuszku się skończy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wieczorem napiszę więcej, a teraz ile zdążę ;) Aya, rezonansu nie powinno wykonywać się u kobiet w ciązy (ciąża jest przecwiskazaniem względnym) zwłaszcza w pierwszym trymestrze. jednak nie udowodniono szkodliwego wpływu rezonansu na płód. W przeciwieństwie do tomografii komputerowej, bo to byłby dramat. Myslę, że nic złego sie nie stanie dzidziusiowi :) Wczoraj bylismy na basenie. Wróciliśmy przed 22, zdążylismy rozpakować się , zrobić kolacyjke i zasiąść, kiedy Michałek się obudził (22.30 ok) i nie spał do godziny 3 . Myslałam na przemian, że biedne dziecko (bo znowu zabkuje), że się wyprowadzam z domu, że bedę płakać, że mnie wkurza itd. Nie wiem jak następne noce przetrwamy. I Panadol mu nie pomógł :O Aya, ten Robert cos nie stały jest. Naj[pierw krzyk, że drugiej kołdry nie chce, a potem sam kupuje :) Oliwia chodzi swietnie. Amamen, kiedy masz to wesele, jutro? N apewno będziesz świetnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×