Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

amamen, napisz jaką masz fryzurę!! po wizycie u fryzjera;) Zrobiło się ciepło i słonecznie u nas!!! w końcu:):classic_cool: A mi się chce spać💤💤 Bo pierwszą pobudkę miałam o 4-tej (Mati) a potem o 5-tej (Julka). Wcziraj, lekarka, która była u Mateusza, poradziłą, zeby mu zrobić badania na lambrie, czy lamblie i jakieś coś z krwi jeszcze:O:O ale dopiero, jak wyzdrowieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzure mam taką jak zawsze, nie podcinałam jednak:) tylko mam nowe pasemka:)ogólnie to zadowolona jestem.... wszystkiego naj dla Kamilki i Dominiki z okazji skończonych dwóch latów!!!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️...duzo zdrówka i radości !!!!!! i dla mamuni z okazji jutrzejszej rocznicy ślubu dużo miłości i wiele jeszcze takich rocznic wspólnych i samych słonecznych dni w waszym życiu!!!!!🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziś dla Zuzi z okazji roczku wszystkiego najlepszego ,zdrówka i dużo uśmiechu i samych pogodnych dni i radości życzmy !!!!❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkkiego najlepszego dlaZuzinki🌼❤️:) dużo zdrówka i zawsze uśmiechnietej buzinki:D:D:D:D:D:D:D żyje w stresie bo mecze:O:O:O;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie mecz w ogóle nie obchodzi:p....ani na szczęście mojego męża:classic_cool: już wolę że jedzie na ryby :p...przynajmniej pozytek z tego jest....to jest ta praktyczna strona:D, a drugą złą sprawą jest to ze woli jechac na ryby niż być ze mną......ale prawda jest taka ze każdemu coś się od zycia należy no nie?...no i to jest ta wyrozumiała stona .......:D:D:D:D:D:D OK IDE SPAĆ PAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to też ciut podniosę, amamen:D:D:D:D Ciągle mi się wydaje, ze dziś jest środa a jutro wolne:O:O:O:O a tu jeszcze jutro będę musiała zawlec do pracy moje ciało:D:D:D:D w koncu zrobiło sie cieplutko:) ale o dziwo u mnie w biurze nie ma upałów, a co roku o tej porze to sie roztapiałyśmy:O:O:O Ale nawet lepiej, ze nie ma:D tak mi się marzy jakis wyjazd...bez dzieci w dodatku:O:O:O Kryzys jakiś mam czy coś:O:O:O Wymiękam przy tym ciągłym mamo, mamusiu, oć tu, gdzie jesteś...no w ogóle jakieś psychiczne zmęczenie mnie dopadło;) na pewno minie;) zbieram się juz pomału do domu, a własciwie to do przedszkola zapłacić i na taniec z Matim potem, a potem do piachu z obydwojgiem:) acha!!! wygrałam dziś loda:D takiego rożka:D to się nazywa mieć szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej Wysłałam Ci, sylwek:D napiszę coś póxniej, bo teraz nie mogę się skoncentorwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki asiu za zdjecia:D:D:D:D:D widac kto zaglada jeszcze na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaglądam:) przyszedłam się pożegnać :D:D:D:D udanego weekendu życze ..... aya mnie tez się marzy taki wypad bez dzieci:O....to takie przesilenie dziecięce albo co:O:D:D:D:D...ALE MINIE , NIC SIĘ NIE MARTW....U MNIE SIE WŁASNIE ZACZĘŁO \'\'MAMA OĆ\'\'.....:o:o:o:o to jest męczące....wszędzie łazi za mna a jak wychodze to płacze:O...no ale teraz pobędziemy razem...mam nadzieję ze tatus sie wykaże......:O:O:Onadzieję zawsze można mieć, no nie??????:p:p:p to paaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zajrzałam:):) uff..strasznie gorąco u mnie... przydałaby mi się fontanna w pokoju:) że też nie wpadną na taki pomysł w biurach:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju przyjemnie, ale na piętrze jest sajgon, tam by się przydał prysznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się chyba móżg stapia😭😭 zresztą, jak obserwuję otoczenie, to nie tylko mi:D:D bo większość chodzi jak w obłedzie:D:D:D znaczy tak się snują bez sensu:D:D Klimatyzacja powinna być obowiązkowa!! ale u nas tylko derekcja ma takie luksusy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zaglądam tutaj:) myslałam ze gospodynie się nie wykażą ..no ale się myliłam......nawet się wpisały:D.....hohohohohoho a to juz dużo:):):):) ok uciekam...paaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak pojechały se, a nawet się nie pożeganały juz ja im dam wciery jak wrócą..........:p dobranoc wszystkim💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze!!!!!:D:D:D:D:D///ZNACZY ŻE MÓZG MI SIE TAK CAŁKIEM NIE ROZPUŚCIŁ OD TYCH UPAŁÓW:p no to tera ide paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pożegnałam się, ale się chociaz przywitam Super było w górach, bo tam te upały jakoś znośniejsze niż w mieście:) JUlka się pluskała w brodziku i bawiła się w trocinach, bo nie ma tam piaskownicy, ale tata powiedział, ze za tydzień już będzie miała zrobioną:). No bo oni za tydzień już zostaną na dłużej z moja mamą:) Mateusz nie chce chodzić do przedszkola:( I w dodatku nie potrafi mi wyjasnic dlaczego:O:O Muszę jutro iść porozmawiać z panią jego, może ona coś zauważyła, choć on twierdzi, ze pani o niczym, nie wie:O:O Zastanawiam się, jesli Julka opanuje sikanie do nocnika i będzie komunikatywna, żeby ja zapisać do przedszkola we wrześniu:O:O tak na kilka godzin... o ile to będzie możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) do 30 mam umowe ciekawe co dalej przedłużą???? Miłosz zdrowy rozrabia, no i więcej mówi i rozrabia pa pa jestem pod teledfonem dziś ide na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej elcik.....daj znać czy ci przedłuzyli......zreszta sms wyslę to mi napiszesz:) wszyscy się łikendują i wypoczywają.....więc ja też idę ...robić obiad....:):):):) to paaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umowe mi przedłużyli do 30 września, Miłosz nauczył się mówić Kraków,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, Elcik:) szkoda, ze nie na dłużej ejszcze, ale dobre i to;) A skąd Milo się ten Kraków wziął?? Byliście w kRakowie?:D Jejku, ale u mnie szum straszny za oknem...już nie wiem, jak się nazywam:O:O Dobrze, ze już się zbieram do domu...i jutro znowu mam tu przyjść😭😭 Ale jutro po pracy jedziemy do dzieciaków w góry:) Już się nie mogę doczekać:D Ciekawe, czy Julka zrobiła duże postępy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze się bardzo Ela...ze ci przedłużyli:) aya jaki znowu masz szum??? w uszach???:D to juz starość........:D:D:D niektórzy ludzie miewaja szumy w uszach przecież:)......no to tak się robi na strośc własnie nooooo mówię ci....i to nie am żartów...nooooooooo:D:D:D:D JEJKA JA NIE WIEM ANI NIKOGO NA GADU, ANI NIE MA Z KIM POGADAC, NA EROTYCZNE NIE WCHODZE BO NIE MAM NASTROJU ALE TAK STRASZNIE GADAC MI SIE CHCE A TU JAK NA ZŁOŚC NIKOGUSIEŃKO NIE MAA chyba nie o tej porze przychodze co?????? ej wy se kurde spicie albo normy urabiacie a mnie się gadać chce to wszystko........a po piwie jest :classic_cool: to paaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniosę nas troszeczkę:D:D:D:D:DD:D: ;);;);););) :O:O:O :P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już woła o pomstę do nieba!!!!!!!!!!!! hmmmmmmmm wszystkie sie stąd wyniosły na amen..... ja musze się za was wziąść....... platynka zabieram od dzis jest mój..stoi w każdym razie....:D:D:D:D....NA MOJEJ PÓŁCE NOOOOOOO TO NARKA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose a co???\"D:p choć zdaje sie , ze nasz temat już dawno umarł:):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×