Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

witaj mamunia! co za niespodzianka!!!!!:) fajnie ze wpadłaś....wiem że nie moge do ciebie wysłać fotek:( wciąż mi wraca nie wiem dlaczego:(:(:(...ale spróbuję jeszcze:) wróciłam z obżarstwa....to jest grzech tak się obżerać:O:O:O:O...czuje się ciężka jak słoń:O...chyba pójdę spać wcześniej bo aż mi niedobrze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aya to ty juz tu nie wpadniesz wcale????????:(:(:( witam wszystkich!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no wpadłam właśnie:D Nie wiem od czego zacząć:O:O:O i na czym skończyć:D:D:D W weekend norma wyrobiona dwa razy...więc do statuetki mi trochę brakuje...:( Z Julką rozpoczęłam trening nocnikowy...znaczy tetrę jej zakładam a ona uparcie w nią sika i potem chodzi okrakiem:O:O Do pierwszej pieluszki nawaliła wielkie kupsko i schowała się za wersalka i owinęła sobie szyję kablem od przedłużacza:O:O Nie wiem, czy to wywiera taki wpływ na jej psychikę:O:O A...i nie chciała wyleźć z tej kryjówki:O:O Ale nic to, dziś już będzie trezci dzień, może da się przekonać do nocnika:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję że ci się ja uda wytrenowac aya!!!!:D ja moze też zacznę coś robić w tym kierunku?....ale Nadia jest taka rozdziwiata jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen! nowy adres mailowy mam no...... wysłałam maila wszystkim:) przerzycam zatem jeszcze raz:) sprawdzaj skrzynkę:) pozdrowionka i miłego, słonecznego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widzę że trening nocnikowy zaczęłaś Aya :D Ja już bym chciała żeby Oliwia wogóle bez pieluchy chodziła. Latem będzie chodzić w majteczkach samych i nocnik będzie w pogotowiu - na ogródku. Jak pochodzi w mokrych gaciach to może nauczy sie wołać ;) Z tetrą nie będę próbować, najwyżej będzie sikać do 3 lat :D Niedobrze mi... Chyba zjadłam bym coś konkretnego Ciekawe jak starania o dzidzię mamy fasolki? Pewnie wpadnie do nas niedługo z wiadomością o ciąży :) No to pa, idę zaraz do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trening trwa, prania coraz więcej:D Wczoraj była pierwsza kupa do nocnika, ale niedługo w nim pobyła, bo została wywalona radośnie na dywan:D:D Pierwsze koty za płoty:D:D Super, ze świeci słoneczko i jest ciepło i w ogóle i po pracy mogę spędzać czas na dworze z dzieciakami:D Normalnie chce się żyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pieluchy to jeszcze dam sobie i Nadii czas....fakt spróbowac mozna, ale ona widocznie nie jest taka rozwinieta jak wasze dzieci i narazie jest niemówiąca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnia
Dziewczyny witam Was. Jestem zrozpaczona, może mnie pocieszycie....Mam 27 lat wczoraj dowiedziałam się, że jestem w ciąży, w 13 tygodniu. Normalnie bardzo bym się ucieszyła z tego dziecka, ale......no właśnie jest to "ALE". Kiedy byłam mniej więcej w 5 tygodniu przechodziłam głodówkę leczniczą, potem były swięta i troche poimprezowałam, no i po swietach też było mnóstwo imprez, wódka piwo i to w duzych ilosciach w międzyczasie miałam okres, więc nawet do głowy mi nie wpadło,że mogę być w ciąży...teraz strasznie boję się o dziecko czy jest szansa,że będzie zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnia, przecież wcale nie jest powiedziane, ze musi być chore;) teraz odkąd już wiesz, ze jesteś, to po prostu na siebie uważaj i pogadaj z lekarzem, czy można zrobić jakies badania, zeby się upewnić, ze wszystko jest ok;) ala, a z czym się nie będziesz wysilać??? z pisaniem???? A co do gadania, to widać Niania jest z tych, co zaczynają od razu pełnymi zdaniami:D:D więc pewnie Cię zaskoczy:D:D:D:D A z tym treningiem, to bardziej o kupska olbrzymie i trudne do wyczyszczenia chodzi, niż o sikanie:D:D:D:D Ale jak się jeszcze nie uda, to włosów z głowy rwać nie będę przecież;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) przyszłam sobie poryczeć 😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭 😭😭😭😭😭😭😭😭 :classic_cool: już mi lepiej:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że o pisanie mi chodziło aya ale widze że ruch się zrobił więc zadowolona z frekwencji jestem ..jako tako;) annnnia ja tez jak byłam w ciąży z Nadią imprezowałam:O oczywiście nic nie wiedząc ze jestem w ciąży:O.....chodzi mi rzecz jasna o pierwsze tygodnie:O...jesteś młoda ,organizm masz zdrowy i silny, więc będzie ok ,mówie ci:) no i gratulacje że będziesz mieć dzidziusia...!!!!!!!!!! i nie zamartwiaj się już więcej.... aya czego ty ryczysz co?...przecież od wiek wieków wiadomo jak to jest.....nie pokazujmy ze słabe jestesmy, bo nie jesteśmy przeciez.....lepiej udławić się łzami niż to pokazywać:D sama tak mówiłas:D...nos do góry.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cześć, amamen:) tak wirtualnie sobie pozwoliłam tylko:D:D:D:D a gdzie Ty jesteś w ogóle:) na forum dla opóźnionych?? bo nic tam się nie pojawiło od Ciebie:( a ja taka jakaś nie teges dzisiaj jestem ciągle:O:O:O:O po prosatu;):D:D:D:D z ciśnieniem coś nie tak, czy jak:O:O:O Myslę prawie tak wolno, jak się strony na gazecie otwierają:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jednak aż tak wolno nie myślę jak tak dalej pójdzie, to sie tam w ogóle nie dostanę dzisiaj Kto to widział tyle czasu czekać!!! no jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tylko ze byłam tam i tam sie produkowałam:D..po prosatu:D:D:D KAZDY MA JAKIES DNI NIE TEGES.....TAKIE NO....DO DUPY......ale będzie lepiej zobaczysz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja tez jestem.......własnie się pokłóciłam z mezem jestem jak nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, przejdzie mu...tylko szkoda, ze najpierw mówi, potem myśli To takie niesprawiedliwe:( i rani niepotrzebnie😭😭 Ale widać taki ich urok...po co się zatanawiać nad uczuciami innych;) Jejku, jak mi ten wisielczy nastrój nie minie, to się chyba obwieszę na najbliżej gałęzi w drodze do domu...albo lepiej, jak będę do pracy szła, bo mniej gapiów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę wejść na forum na gazecie , Olka zasypiała 40 minut ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie małgoniu ciężki dzien miała na zasypianie:) aya no co ty? wieszać się chcesz? ...e musze jechac tam do was i szybko powycinac te gałęzie bo na starośc to ludzie durne pomysły miewają;D:D:D:D:D:D:D.......żartuję.......ale wybieraj takie wiotkie co by ci szyi nie uciskały ok? :D:D:D:D:D:D ROZŚMIESZYŁAS MNIE DO ŁEZ AYA.....TO PAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D WŁASNIE PRZYPOMNIAŁ mi się ten kawał....no i nie wybieraj gałęzi blisko wody...bo jak spadniesz to jeszcze przez to gupie powieszanie utopisz sie nam:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amamen, wiedziałam, ze moge liczyć na zrozumienie:D:D:D:D Bardzo dziękuję za radę:D:D:D:D:D Muszę w takim razie obczaić teren;) i z roślinnością się zapoznac, bo jak się okazało, to nie jest taka prosta sprawa:D Ja też się nie moge na gazetę dostać... juz się poddałam:O:O Małgoniu, ja za to zasnęłabym pewnie w oka mgnieniu:D Mam nadzioeję, ze za to wieczorkiem pójdzie szybciej;) z Olą znaczy:D Zimno mi jak nie wiem:O:O Ja już stygnę chyba:O:O Ale przynajmniej nie będę się musiała wieszać może:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę już do domku:D papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) no to Elcik zaszalałaś!!!! Tyle treści w kilku słowach:D:D Trzymajcie się cieplutko!!!🌻🌻 U mnie z kasą też różnie bywa...no w kazdym razie zawsze za mało:D:D:D Wczoraj był wieczór prawdy, wyglądam dziś jak królik wprawdzie i mam zapuchnięte oczy (to a propos tej przysięgi, zeby nie ryczeć;) ) ale przynajmniej wszystko jasne i atmosfera się oczyściła no i znowu Robert jest tym facetem, za którego wyszłam za mąż;):D Ufff... Julka spała z nami przez całą noc i znowu mnie kopała😭😭, ale nie dała się przedłożyć do swojego łóżeczka:O:O Dobrze, ze dziś piątek:) Mam nadzieję, ze uda mi się dziś pracą nie skalać:D:D:D No minimalnie najwyżej, jak już;):D:D:D Boże, czuję się, jakby mi wielki ciężar z serca spadł!!! Acha, małgonia, pytałas kiedyś, czy postinor nie działą, ale mi umknęło:O:O Sorki!!! Ja nie brałam postinoru, tylko depo proverę (ale może ci się pomyliło;) ), no i już nie działa, bo nie wzięłam kolejnego...i jak na razie prezerwatywy zostają... I nie wiem co dalej, bo wątroba mi czasem daje w kość i jakieś zaczątki żylaków, czy raczej naczynek mam na nogach, więc muszę pogadać z lekarką moją...tylko jak ja znajdę czas??? A, i amamen, Mati też czasem rzuci takim hasdłem, ze nie wiem, czy mam się śmiać czy płąkać, czy wściekać:O:O Ostatnio cokolwiek proszę, zeby zrobił, to on mnie pyta \"a niby dlaczego???\", albo \"czy to dla ciebie na prawdę taki duży problem??\"\" Przerasta mnie czasem i boję się, co będzie dalej:O:O:O Widzę, ze moje wpisy sa jedyne nieomal na kafe:(😭 Ale nie wiem czemu gazeta mi się kilka minut otwiera i czasem nawet zdążę zapomnieć, ze się otwiera i wchodzę na inną stronę:O:O:O:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, już nie obczajam roślinności i zbiorników wodnych w wiadomym celu:) No i stygnąć też przestałam, to jeszcze z Wami pobędę trochę;):D:D:D:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha, już nie obczajam roślinności i zbiorników wodnych w wiadomym celu:) No i stygnąć też przestałam, to jeszcze z Wami pobędę trochę;):D:D:D:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogromnie się ciesze że już obczajać roślinności nie musisz:D ty to masz pomysły:D:D:D:D SUPER ZE WSZYSTKO SIE WYJASNIŁO I JEST SŁONECZNIE:)..... no z tymi tekstami dzieci to jest jakies nieporozumienie.....nie wiem skąd im sie to bierze.....A co do przyniesienia czegoś albo zrobienia....to Nikola tez ma ciągle jakieś \'\'ale\'\'......jak ją o cos prosze to pyta \'\'czemu ja\'\'???????...albo mówi:\'\'bo ty mi zawsze każesz coś robić a mnie nogi bola\'\' i nie moze pójść......:O:O:O:O:O:O:O:O....uffffffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×