Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elcik

Mamy dzieci z lipca 2004

Polecane posty

a ja oczywiście zapomniałam sprawdzic ten syrop dla Ayi :( i bardzo mi przykro z tego powodu 😭 A własnie mi się przypomniało że jak byłam mała i miałam kaszel to zawsze prosiłam mamę żeby mi kupiła syrop Thymi, bo on mi tak smakował że obojętnie na jaki rodzaj kaszlu to mogłam go pić buteleczkami :D A jeszcze do butów: Jak jeszcze byłam w ciąży to kupiłam sobie takie zapierdalanki :D w ktorych do dziś biegam do pracy i są mi bardzo wygodne. Rok temu kupiłam buty w Inblu z przeceny na wesele, a drugie dostałam od ojca te różowe o których Wam pisałam. A lato tez przechodziłam w sandałkach które sobie kupiłam za urodzinowe pieniądze. Więc sie trochę nazbierało ;) Gorzej będzie z kozakami Co do badań - ja miałam tylko na papierze, nikt mi nic nie badał, nawet do dziś z przepisów bhp nikt nie przeszkolił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamo fasolki, ogranicze się do jednej tabletki, wezme przed snem, bo dziś tez jestem autem, jeszcze mnie pokręci po nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za radę, mamo fasolki:) Robert mu kupił wczoraj syrop pini:o:o ale jak stwierdzisz, ze to nie na to (bo akurat obsłudze w tej aptece, co on był nie ufam), to mu kupię dziś ten R. Junior;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge nosić zapierdalaków do pracy:o:o Miałam taki okres, ze nosiłam buty na dośc wysokim obcasie i wszystkie spodnie mam długie:o Takie długi, ze w butach na płaskim czyszczę ulice:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapierdalaki super:D:D:D:D:D:D Ja też mam takie :) Kupione w ciązy ok.3 cm wysokości z Ryłko wiec chodzęi chodzęi jak nowe, super wygodne ale są bez piętek i teraz to już za chłodno. Ale na pewno jużwysokich nie kupię bo w takich średnich obcaskach mogędo autobusu podbiec i przy Oli.Tylko warunek muszą być ładnie wyprofilowane bo inaczej to takie ciapciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby tak nadążyć za zmieniającą się modą w sklepach to naprawdę trzeba byłoby zarabiać fortunę. A te spódnice o których pisała Aya to mi się jakoś z cygankami kojarzą... Czy u Was tez mieszkają cyganie? Czy tylko u nas :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie mieszkają, a mnie podobająsiętakie spódniczki z maleńką falbanką do kolana;) genaralnie wszystko dłuższe od kiedy mam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AYa, a Robert powiedział w aptece, że to dla dziecka? bo ten syropek, o którym piszesz jest bardzo skuteczny na suchy kaszel, ale zawiera w składzie kodeinę, która jest pochodną morfiny :D Z różnych przyczyn nie powinno sie go stosować u małych dzieci. Wiesz, Mateuszowi nic nie będzie, jak juz macie to, to dawajcie. Tylko raczej inne leki przeciwkaszlowe się wybiera dla dzieci, dziwna ta kobieta w aptece :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo fasolki fajnie że pajacyk działa, dzieki temu linkowi pamiętam że codziennie mogę kliknąć i się dorzucić do obiadku dla dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane zapierdalanki;) a nie zapierdalaki:D:D:D:D:D:D, bo w nich można szybkie zapierdalać... jak się gdzieś człowiek spieszy;););).... miłego popołudnia...u nas tak gorąco że wytrzymac nie można uffffffffffffff.... mam przeszło 20 kaset z teletubisiami ale kumpela sie nie kwapi żeby oddać, muszę osobiście jechać jej zabrać Nadia się zapatrzy na amen.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mcdzia
Dziś były dwie ekipy do wyceny robocizny i zażyczyli sobie dwa razy więcej niż tamci, co mieli nam robić..buuuu!!!! Szlak człeka trafia!!!! Mamofasolki ten okres to depresyjnie na Ciebie wpływa, a z tymi badaniami to sie dopero nalatasz... Ja zrobiłam dziś Jasiowi rosołek z gołąbka:) Dziadziuś mu jedengo ukatrupił. On strasznie lubi taki rosołek, dziś nawet zjadł cała pietruchę i selera z tego rosołu. Kończę, bo musze wyjśc z Jaśkiem na spacer. Mam dośc patrzenia na te niewyremontowane ściany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia też lubi takie rosołki i takie gołąbki. Moja mama często jej takie robiła ;) Mcdzia to macie problema :O I pewnie sam remont się w czasie przedłużył, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z basenu a tu taka niska frekwencja:O:O:O no to trudno :(idę jeszcze na łajzy;) potem wlecę.... Nikola musi pływać jeszcze w takim pasie...buuuuuuu ...nie ma siły biedaczka:O ale nauczy się na pewno!!!!!!!!!!;) mcdzia no to załamać sie można:( a mąż musi jutro do pracy i znowu sie przedłuży nasz remont ...oszaleć mozna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam emilka nadal ma katar, ale jej zakrapiam ttymi kropelkami nasiwin i dzisiaj w nocy było lepiej, ale katar jest jeszcze spory ja mam tak z butami jak ala, jak kupię jakies na dany sezon to chodze w nich na okragło, bo sie jakos tak bardzo przyzwyczajam;) a teraz kupiałam sobie takie zapierdalanki własnie zamszowe, jasny bez, a wiec będe teraz w nich zaperda....i dosyc tanio bo znajomi handluja takimi butami, wiec są od razu od producenta, cena 45 zł, to dla mnie nawet tanie i całe ze skórki z tymi nozyczkami to znam z doswiadczenia dzieci przedszkolnych, często na zajeciach to lubia sobie włosy obcinac, jak daje im nozyczki do ręki, 26 sztuk nozyczek, to mam oczy nawet w dupie, bo tak nimi wywijają ale jak sobie pomyśle ze emila będzie tak robic, to wydaje mi sie to niemozliwe:O ja jak ksiazeczke wyrabiałam do sanepidu to tez latałam z kupką:O, my mamy do zwykłych badan jeszcze laryngolaoga ze wzgledu na pracę głosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi sie popsuło z internetem w pracy wczoraj a w domu wieczorem była burza i też odcięli nas od sieci ale choć normę wyrobiliśmy:D:D:D Mamo fasolki, miałas o cos zapytać;) Mati juz nie kaszlał chyba w nocy (albo tak mocno spałam:o), tylko rano dopiero:o Maja dziś w przedszkolu badanie przez logopedę i ciekawa jestem, czy z nim w szystko w porządku:o A ja idę dziś się zaszczepić przeciwko geypie i jestem ciekawa, czy moje przewlekłe przeziębienie zamieni się w coś poważnego:o Mam nadzieję, ze nie;) Mcdzia, to moż e poprzednia ekipa nie umiała liczyc i potem było im głupio powiedzieć, ze to jednak będzie więcej kosztowało:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Mąż wrócił wczoraj późnym wieczorem i pierwsze co powiedział to że jest cholernie zmęczony... Ale normę wyrobiliśmy! :D:D:D:classic_cool: Aya a zaszczepią Cię jak jesteś przeziębiona? U nas burza była przedwczoraj, wczoraj było całkiem przyjemnie jeszcze, dziś rano super wschód słońca, jak szłam do pracy zachwycałam się czerwono-żółto-niebieskim niebem :) Ale parasol wzięłam, bo niby ma później padać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amamen a co to za pas w którym Nikola ma pływać :O ? Sylwek ja bym chyba nie zgodziła się na zabawę nożyczkami z taką dużą grupą dzieci :O:O:O Podziwiam Cię i współczuję, bo to naprawdę duża odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, ze mnie zaszczepią,;) ja już tak bardzo przeziębiona nie jestem, ale też nie jestem zdrowa, jak ryba, tylko obawiam się, ze stan całkowitego zdrowia może prędko nie nastąpić;) Jutro umówiłam się na szczepienie Mateusza, no i trochę się obawaim, czy jego zaszczepi:o:o Ale kaszel po przeziębieniu zwykle jeszcze troche trwa, więc mam nadzieję, ze sie uda i nie będe go niepotrzebnie na stres narażać, no bo wiadomo, ze jak będziemy tam jechać, to on się będzie bał:o:o Violkam, to komisja powinna być z nas dziś zadowolona;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wieczorem wzięła mnie ochota na chleb z pomidorem i cebulą i tak się obżarłam, że do tej pory nawet sobie kawy nie zrobiłam, bo jakaś taka pełna się czuję :O Chyba nie zdążyłam wszystkiego strawić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wczoraj miałam ochotę na warzywka;) Kupiłam masę ogórków i pomidorów i też sobie robiłam kanapki na kolację, co się sporadycznie zdarza:p, zazwyczaj nie jem kolacji:D:D I tez jakaś taka pekata jestem:o:o:o Ale raz na jakiś czas mogę zaszaleć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ola nie mogła zasną bo chociaz w dzien juz prawie było po katatrze jak sie położyła to zaczął Jej przeszkadzać, biedactwo moje.W efekcie wstawałam kilka razy w nocy :( Jestem umówiona z dziewczyną na przymiarkę sukienki ślubnej w sobotę, żeby sie tylko zmieściła, bo wzrost się zgadza, trzymajcie kciuki bo bardzo bym chciała sprzedać. Martwie sie tym katarem bo niby lepiej ale przeszkadza maleństu, Olinka biega po całym domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgonia będę trzymać kciuki żeby się udało sprzedać sukienkę :) Fajnie że Olinka tak już biega ;) Oliwia jeszcze nie jest gotowa, wczoraj wzięliśmy ją na cmentarz, bo zawoziłam moją babcię, to połowę drogi zasuwałam z nią w szpilkach :O za rączkę... bo byłam prosto z pracy, więc nie zmieniłam na inne buty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki, Małgoniu za sprzedaż:) To dziś Ty jesteś niewyspana:o:o Jeszcze dłuuuuuga droga przed nami do spokojnych nocy, neistety:o Już jestem po szczepionce:) Nikt mnie nawet o samopoczucie nie pytał;) Ech, te nasze poradnie:D:D:D Koleżanka ma zwolnienie do końca tygodnia;) Nie wiadomo, czy się wyleczy, bo ponoć z korzonkami nie jest tak łatwo:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może amamen nie ma już dostępu:( mi informatycy zajęli komputer i trochę ponaprawiali po tych wielkich zmianach w firmie;) Ale już jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×