Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nerwica 2

Potrzebuje Cerazette. Do krakowianek!

Polecane posty

Gość Nerwica 2

Nie ma mojego lekarza a terminy do innych sa 2-tyg . potrzebuje na jutro. Moze ktos ma odsprzedac! Please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nerwica 2
Mi na szczęście nic nie jest!!! a biuore juz ktorys miesiac....dziecka juz prawie nie karmie...ale chce je jeszcze brac przez ok 2 mce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajbus
Jestem z Gdańska, ale postaram się pomóc. Najlepiej pójść do apteki i poprosić panią o odsprzedanie listka pigułek bez recepty. Powiedz jaka jest sytuacja, albo, że jesteś przejazdem i jesteś w pilnej potrzebie. Parę razy tak zrobiłam i się udało. W aptekach z Centrów Handlowych raczej się nie powiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupulek
Witajcie, Mam na zbyciu 3 opakowania cerazette, chętnie odsprzedam, ja niestety nie czuję się po nich najlepiej i musiałam odstawić a lekarz przepisał mi 4 opkowania więc 3 mam na zbyciu. Mój mail rupul@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupulek
Witajcie, Mam na zbyciu 3 opakowania cerazette, chętnie odsprzedam, ja niestety nie czuję się po nich najlepiej i musiałam odstawić a lekarz przepisał mi 4 opkowania więc 3 mam na zbyciu. Mój mail rupul@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupulek
Witajcie, Mam na zbyciu 3 opakowania cerazette, chętnie odsprzedam, ja niestety nie czuję się po nich najlepiej i musiałam odstawić a lekarz przepisał mi 4 opkowania więc 3 mam na zbyciu. Mój mail rupul@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×