Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Gość michcio
to tak jak ja dziewiczy rejs dzisiaj na tych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michcio
no to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michcio
hva de bra, vi ses,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mam 21 lat mieszkam miedzy łodzia a warszawa. Jesli jestes wysoki, przystojny(choc nie to jest najwazniejsze), inteligetny, odpowiedzialny, zabawny to zapraszam do rozmowy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 45
Witam jestem tu pierwszy raz ale miło byłoby z kimś porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito 77
życie które poszoło bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito 77
czas ucieka wszystko mija be a gdzie my???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito 77
ona mam doła daj temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito 77
halo ona 45 daj temat do pogaduszeszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tito 77
brak tematu i rozmowy to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia51
szukam przyjaciól w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antylopa44
to takie płaskie.....o czym Wy tu piszecie....i to" raz na ruski rok ".....a póżniej dziwić się dzieciom że mówia na NAS staruszki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocunaria
Witam :) Szukam kogoś z kim mogłabym porozmawiać . Może jutro ktoś się odezwie Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cocunaria
uściślę (osoby po 40-stce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E l a a
Witam serdecznie, jestem ciekawa czy znajdzie się ktoś, kto chciałby wymienić się mailem, w celu porozmawiania? Chociażby głupiego wygadania się czy wymienienia poglądów, przychodzi taki czas, że człowiek nie ma do kogo się odezwać, szuka rozmówców w internecie gdyż znajomi w świecie realnym się ulatniają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona -50-siatka
witajcie ja moge po rozmawic na kazdy temat od[oszcie tylko czy chcecie i zagladajcie tutaj czesciej pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość less
Mam 44 lata i jestem samotnym facetem .Szukam kobiety w przedziale wiekowym od 25 - 40, która poważnie myśli o życiu we dwoje i nie bawi się czyimiś uczuciami .Jestem spokojnym ,wesołym i miłym , nie piję ale palę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja muszę powiedzieć, że ja swojego faceta poznalam wlasnie w internecie, a kontkretnie przez portal randkowy www.SamotneSerca.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikunia 40 Samotna..
Samotność ..to temat rzeka ..nie kończącej się opowieści ..jestem samotnym tygrysem ...i czuję pustkę tak ogromną w sercu...że zastąpić ją pół środkami się poprostu nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapomiany tropik choc dawno to bylo jak pisałysmy sobie wzajemnie spotykajac sie na tlenie . Kazdy zapomiał o swoich kolezankach internetowych . Zabiegani zalatani jestesmy chowajac sie w domach ze swoimi trudnosciami zyciowymi w szarosci naszego dnia pokonujac wzloty i upadki. Jezeli zagladniesz napisz wpis moze ktos inny przeczyta dajmy szanse aby tropik na nowo orzył i stal sie przystania dla nas wszystkich w tym zawirowanym swiecie zyciu ja jestem ta sama jagoda 1 tylko mi troche lat przybylo i zmarszczek na twarzy kiedy to bylo jak weszłam na tropik szukam bratniej duszy poczekaj zaraz juz wiem 2005 czy 2006 rok alez to bylo dawno dawno temu pamietam Kinge Monike Age i inne osoby co z wami kobiety dajcie znak jagoda 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
Witam wszystkich jestem bardzo samotna czuje się nie kochana przez męża mimo że mam dopiero 35 lat jastem po załamaniu spowodowanym zdradą męża było to ok 5 lat temu. Mimo że zeszliśmy się ponownie to nie jest wcale dobrze między nami niby czuły ale nie taki sam jak kiedyś czuje jakbym go już nie pociągała jest oziębły nie umię z tym żyć pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltom
Witam wszystkich jestem bardzo samotna czuje się nie kochana przez męża mimo że mam dopiero 35 lat jastem po załamaniu spowodowanym zdradą męża było to ok 5 lat temu. Mimo że zeszliśmy się ponownie to nie jest wcale dobrze między nami niby czuły ale nie taki sam jak kiedyś czuje jakbym go już nie pociągała jest oziębły nie umię z tym żyć pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan R
Hej wszystkim.Czy ktoś ma może ochotę pogadać?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i tak
ja moge pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×