Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

Witam w piękne popołudnie,dobrze to ujęłaś Jest tu ktoś.Mam ale jakbym nie miała,czasem myślę,że już lepiej być samemu,ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Oby jutro nastał dla nas dobry dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Ja już mam weekend. Pogoda się zepsuła i mój nastrój też. A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, w firmie tak nieciekawie, że aż strach pomyśleć co z tego może wyniknąć. Jaka u Ciebie pogoda? U mnie właśnie przestało padać, zamierzam iść się przewietrzyć. A wieczorem robię się na bóstwo:Dfarbuję włosy. Kupiłam farbę trochę jaśniejszą niż zwykle, mam nadzieję, że efekt nie będzie piorunujący:D Jagódka chyba całkiem o nas zapomniała, pan R również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
A pamiętasz, że w weekend nie siedzimy w domu? A swoja drogą jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, praca potrafi czasem zdołować... U mnie pogoda piękna, świeci słoneczko i jest gorąco. Wszystko było by super gdyby nie te komary ( mnie akurat uwielbiają szkoda że tylko komary... ;) ) właśnie wróciłam ze sklepu, musiałam sie rozejrzeć za meblami do kuchni. Nowy kolorek mówisz... Fajnie, zawsze to jakaś odmiana :) Oj leci ten czas... Na razie mam w planach na jutro wyjście do rynku, chciałam się gdzieś załapać na muzyke jazzową...ale sie jeszcze okaże jak będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
też lubię posłuchać jazzu:)wpadły Ci Margaret jakieś mebelki w oko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to tak, tylko musiała bym kawałek blatu obciąć bo kuchnia jest mała . Pójde do sklepu jeszcze w poniedziałek i może sie zdecyduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
No tak, meble kupujemy raz na jakiś czas więc trzeba się dobrze zastanowić. Ja z powodu niepewnej sytuacji w pracy wszystkie inwestycje wstrzymałam. Z koloru jestem zadowolona, o dziwo wyszedł prawie identyczny jak poprzedni. Odnośnie komarów cytat z netu - lubię deszcz bo tylko on na mnie leci:D A teraz trochę obowiązków a potem przyjemności:)w końcu po to jest weekend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super że kolorek wyszedł... :) więc po obowiązkach trza sie zrobić na bóstwo i wyruszyć w plener... Ja też jeszcze mam co robić, właśnie skończyłam przesadzać kwiatki bo stare jakieś robactwo dopadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
myślisz Margaret, że pomoże?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, ale w coś trzeba wierzyć ;) ...w końcu nie zna się dnia ani godziny...może gdzieś za rogiem.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
może...:D dopiję kawkę i wychodzę, mam nadzieję, że Ty też:) jakie kwiaty hodujesz? ja kaktusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest tak się powłóczyć bez pośpiechu po mieście :) Ja mam surfinie na balkonie , sieje co roku bo mi sie podobają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Pewnie, że fajnie:)ja byłam w lesie, nazbierałam trochę jagód i malin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
ja mam bliziutko:)jutro mam w planie przechadzkę nad jezioro, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś znów do parku, bo te koncerty co kiedyś pisałam odbywają się w każdą niedziele przez całe wakacje.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Miłych wrażeń Margaret:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie :) był zespół który grał muzykę żydowską a wokalistka śpiewała piosenki w języku jidysz. W sumie to nie słuchałam tego typu muzyki do tej pory ale podobało mi się. A jak Tobie minął spacer ? U mnie to ani lasu ani jeziora blisko.... Dobrze że ten park mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, to super:) ja obeszłam spacerkiem całe jezioro, zajęło mi to 1,5 godziny, przy tej okazji spotkałam dawno niewidzianą koleżankę więc po drodze bylo i gadu gadu:)a jutro do pracy, nie powiem, że się nie cieszę;) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, wspomniałaś, że komary Ciebie lubią. Właśnie przeczytałam, że 'kręcą' je duże wyraziste plamy czerwone, granatowe i czarne czyli tych kolorów w ubiorze należy unikać. A ile w tym prawdy...? Kupiłaś meble?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś - fajnie tak czasem sie powłóczyć...zawsze można kogoś spotkać... ;) Co do kolorów , to co bym nie ubrała to i tak gryzą :( Meble kupione - przywiozą w poniedziałek :D A ja właśnie wróciłam rozmarzona..... ;) byłam w tym parku co wczoraj i dziś śpiewali piosenki z lat 60 ych , 70 ych , i 80 ych. Było ekstra a jacy panowie śpiewali...jakie mieli głosy...to szkoda gadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Widzę Margaret, że zaczęłaś się 'rozrywać':)I bardzo dobrze! Też lubię piosenki z tych lat. A skoro jeszcze bylo na kim oko zawiesić...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, zaczęłam ale nie wiem co jest lepsze...czy gdzieś pójść i sie bardziej dołować czy siedzieć w domu ;) fajnie jest wyjść ale jak jest z kim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Mimo wszystko lepiej wychodzić, choćby właśnie po to by zobaczyć coś ciekawego, fajnie spędzić czas a w domu? sama wiesz jak jest. Myślałaś by zaakceptować to, że jesteś sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×