Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k i n g a

SAMOTNOŚĆ W SIECI ...zapraszam do rozmowy 40-latków

Polecane posty

MARGARET ja wole morze tam lepiej odpoczywam ale jak byla okazja pojechac to sie korzysta bo jak bija to sie ucieka ha jest tu ktos? witam i milego wieczorku wam a pan rrrrrrrrrrrrrrr nas zdradzil jak to mezczyzni i jak im ufac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Witam koleżanki i nieobecnego kolegę też:)morze, góry...zamarzył mi się urlop, niestety całe lato muszę przepracować, jak się uda to wyjadę dopiero pod koniec sierpnia, a Wy macie już jakieś plany urlopowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolega pyta kolege gdzie pojedzie na urlop ten mu odpowiada przegladalem bilans moj finansowy i stwierdzilem ze jestem wypoczety.. Wyjechaloby sie gdzies tak na wypoczynek polezec na plazy pod parasolka popijajac kolorowe drinki byloby fajnie ale ale bilans przegladlam jestem wypoczeta milego wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubie i góry i morze ale do tego drugiego mam daleko więc częsciej bywam w górach...a w urlop będe remontować kuchnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Jagoda ale się uśmiałam, dobre:Dja narazie też jestem wypoczęta, mam jednak nadzieję, że uda mi się choć trochę zmęczyć:DŚpijcie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
no i mamy czerwiec, zauważyłam, że im jestem starsza tym czas szybciej pedzi, też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda pędzi niesamowicie ....widzę to zwłaszcza jak są święta, ledwie sie jedne skończą zaraz następne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Cześć Margaret:)wstyd się przyznać ale jeszcze jestem w szlafroku i snuję się z kąta w kąt, zbierałam sie od rana by gdzieś wyjść ale jakoś tak zeszło na niczym i chyba już tak zostanie bo zaraz zacznie u mnie padać, nie pomyśl, że ja tak zawsze:Dzazwyczaj aktywnie spędzam wolne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
już pada, zawsze to jakieś usprawiedliwienie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj :D A co mam sobie myśleć ? ;) czasem są potrzebne takie właśnie dni na luzie :D u mnie dziś nawet się utrzymuje słoneczko za to wczoraj cały dzień padało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margaret . jest tu ktos ? witam was dziewczyny konczy sie wolny dzien dla ludzi co nie pracuja w takie dni . pogoda jak pogoda beznadziejna chyba musimy sie przyzwyczaic dfo szarosci jaka mamy ostatnio bo nawet nasi politycy sprzedali nasze slonce i sa tylko czarne chmury nad [polska . Jeszcze zakaza handlu w niedziele pozniej zakaz internetu korzystania z telefonu komurkowego muzyki tance i tym podobne i wszyscy bedziemy chodzic do kosciola i rzucac na tace nie zlotowki tylko papierowe 100 zl bo im zawsze malo jest a ksiedza w tym czasie beda sie bawic na internecie ogladajac strony sexxxxxxxxxxxxxxxxxxx czy tego nie robia ?????? hahhahahhaahhahahahahhahhahah wszystko dla ludzi co nie . to sa moje poglady milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kończy sie dzień i kończy sie weekend :( jutro zaczynamy nowy tydzień...oby słoneczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam troche sloneczka w wyobrazni przesylam . Chyba ludziska poszli szukac tej pogody lepszej pochowali sie pod kolderka i noska nie chca wychylac . W taka pogode to nawet po buleczki nie chce sie wychodzic to byly czasy jak jak rano otwierales drzwi a tu mleczko buleczki czekalo na ciebie raczka do gory kto to pamieta . milego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... Pamiętam te czasy kiedy sie otwierało drzwi i stało mleko :) ...a teraz to by ukradli ;) U mnie się wreszcie rozjaśnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NicNieZnaczyc1
Krzyś91, a można do Ciebie jakiś kontakt prosić, np GG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i do zyczen sie wpisuje milego wszystkim sloneczko swieci ptaszki spiewaja oj bedziesie dzialo na trawce co nie ktorym nie zapominac o podstawowym ekwipunku PREZERWATYWA / bo pozniej sa nie spodzianki iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a ja nie wiedzialam ze tak sie robi dzieci ooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Nie piszę bo mi się nic nie chce, mam problemy zdrowotne, podnieście mnie na duchu, proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nie smutaj...szkoda zdrowia ;) a problemy zdrowotne przychodzą i odchodzą...najważniejsze jest pozytywne myślenie...wiem coś o tym... rozumiem że czasem sie nic nie chce, ale to minie...zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest tu ktos ? glowa do gory bedzie dobrze myslec pozytywnie a choroba pojdzie w nie pamiec tym bardziej sloneczko sie powoli wychyla nie poddawac sie tylko zdrowia Tobie przesylam i nie tylko tobie Margaret zdrowia widac ze choroba tez wziela innych lub juz sa na urlopach wiec milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest tu ktos ? glowa do gory bedzie dobrze myslec pozytywnie a choroba pojdzie w nie pamiec tym bardziej sloneczko sie powoli wychyla nie poddawac sie tylko zdrowia Tobie przesylam i nie tylko tobie Margaret zdrowia widac ze choroba tez wziela innych lub juz sa na urlopach wiec milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jest tu ktos ? glowa do gory bedzie dobrze myslec pozytywnie a choroba pojdzie w nie pamiec tym bardziej sloneczko sie powoli wychyla nie poddawac sie tylko zdrowia Tobie przesylam i nie tylko tobie Margaret zdrowia widac ze choroba tez wziela innych lub juz sa na urlopach wiec milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
dzięki dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu ktoś - widzę że pojawił sie uśmiech ...i tak trzymaj ;) jutro będzie nowy dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, staram się, moja nowa dewiza - jest cudnie, normalnie mucha nie siada, cała jestem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że problemy zdrowotne są przejsciowe... ( jak mnie coś dopadnie to sobie powtarzam : jak sie coś przywlekło ,to kiedyś sobie pójdzie ;) ) a Twoje dewiza mi sie bardzo podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tu ktoś?
Margaret, mam nadzieję choć ta jest z tych co łatwo nie odpuszcza, we wtorek się okaże, trzymajcie kciuki, miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×