Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość D....D....D

Okres w czasie brania tabletek

Polecane posty

Gość D....D....D

A ja mam pytanie co do okresu w trakcie brania cilestu. W ponidzialek skonczylam brac pierwsze opakowanie i nadal nie dostalam okresu (a dzisiaj jest piątek) jestem troszkę przestraszona :( Mozecie mi powiedziec czy jest to normalne ? Czy mam powody do zdenerwowania? Dodam,ze przez caky czas brania tego 1 op. mialam plamienia... Prosze o szybka odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D....D....D
Pomozcie, prosze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula87
Hej:) Nie masz sie o co martwic. Ja bylam w podobnej sytuacji. Brałam pierwsze opakowanie Mercilonu. Skończyłam je w czwartek i nie miałam miesiączki do wtorku i w tym czasie strasznie panikowałam, a okazało soe,ze niepotrzebnie. Bedzie dobrze, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona - 23
wiesaz ale jeśli rzeczywiście miałaś plamienia to powinnaś iśc do lekarza i skonsultować czy nie trzeba zmienić. Mi mój mówił jak zaczynałam że jesli pojawia sie plamienia to mi zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podczas pierwszego opakowania tabletek plamienia są normalne, szczególnie jeżeli są to pierszwe w zyciu tabletki, albo bierzez się je po długiej przerwie. jeżlei nie dostałas okresu, a boisz się, ze jestes w ciąży, to kup test i po krzyku, a potem idź do lekarza. i jescze przeczytaj dokładnie ulotkę, bo przy niektórych tabletkach, jako objaw niepożądany może wystąpic \"okres bezobjawowy\", czyli po prostu go nie ma. ale na razie nie ma powodu do strachu, jezlei brałas regularnie, żadnej tabletki nie pominęłas to wszytsko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×