Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsddsd

cytologia ok,wiec co z nadzerka???

Polecane posty

Gość dsddsd

moj ginekolog powiedzial ze mam nadzerke,zrobil cytologie i wyszla ok.(powiedzieli mi ze cytologia wyszla dobra,tylko tyle) wiec chyba teraz nie beda mi nic usuwac? tzn zakladam ze ta nadzerke mam-no bo chyba sie nie pomylil,ale ze nie jest ona bardzo szkodliwa.co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *m*
jak cytologia dobra, to chyba oznacza że nie masz jakichś poważnych zmian. Pewnie możesz z tą nadżerką pochodzić jeszcze :) ja mam odwrotną sytuację, nie mam nadżerki, ale robiłam cytologię i jakoś tak boję się iść po wynik... Czy cytologia może być zła, jeśli nie ma nadżerki, grzybicy, widocznego stanu zapalnego??... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arfdfdf
nie boj sie.napewno tam nic nie ma.ja mam straszne uplawy a cytologie mam ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat i moj ginekolog wykryl u mnie duza nadzerke biore leki do ustnie i dopochwowo. Mam pytanie z czego bierze sie nadzerka?? I co to jest wymas. Bo ponoc bede miec za 2 tygodnie. Bardzo sie boje bo oprocz nadzerki mam kamienice nerkowa helikobakter i zaawansowna anemie i na to wszystko sie lecze. moj chlopak uwaza ze to jego wina ze mam ta nadzerke ale on jest delikatny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjsha
do martia89 bakterie (szczególnie gdy flora jest zabóżona poantybiotyku), grzybice, skutek branych leków no i uszkodzenia mechaniczne otarcia na skutek używania tamonów przy stosunku też może pojawić się uszkodzenie. Myślę że przy helikobakterze leczą cię antybiotykami i zapewne lekarz nie pomyślał zeby osłonowo dać ci jakieś globulki i że właśnie to jest przyczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula53
Czesc ja niby tez miałam miec nadzerke a jednak jej nie było tzn. było to tak poszłam do gina i stwierdził ze mam "spora" nadzerke wział wymaz na cytologie po miesiacu wyszło ze to 2 stopien wiec luz nastepnie pobrał wycinek "nadzerki" do badania odebrałam w piatek wyniki okazało sie ze nadzerki nie ma a jest stan zapalny !! i mam problemy z jajnikami a nie nadzerka!! podobno sa powiekszone jakies nastapily w nich zmiany cokolowiek to oznacza teraz mam isc na usg ... wiec ni kazda nadzerka musi nia byc!! moj lekarz nawet po odczytaniu wyników badajac mnie stwierdził ze ta "plmaka" która miała byc nadzerka wyglada włąsnie wg niego na nadzerke (a jest dobrm lekarzem) nic juz z tego nie rozumie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×