Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tris

Do pażdziernika minus 30kg!!!

Polecane posty

perlos gratuluje zdanych egzaminkow, reszta tez pojdzie jak z platka :) nie wiem czy nie doczytalam czy nei napisalas - co studiujesz no i w jakim trybie? (dzienny czy zaoczny) mi sia marza studia magisterskie ale nie wiem czy finansowo damy rade, na razie planuje zdawac w lipcu i wrzesniu a potem sie okaze co dalej :) felinka no co sie nic nie odzywasz? czyzby luby jeszcze u ciebie byl?? ja mialam wyjatkowo sexowny weekend bo moi rodzice zabrali wczoraj nasza corcie wiec tez chata wolna i te sprawy :P tris - no mam nadzieje ze jestes twarda a nie mietka i od dzisiaj ze mna twardo stawiasz czola 13stce :) normalnie rano nigdy6 mi sie jesc nie chce i zawsze mam problem ze sniadaniem i maz sie drze a dzisiaj.. no czysto nawiedzona jestem, jestem glodna bulba mi w brzuchu i marzy mi sie kanapka z wedlinka :P ale stoi przede mna kubek (0,33l) wody i na kazda mysl o kanapce lyk wody robie i juz mi sie odechciewa powoli a cos i sie przypomnialo - jak sobie kiedys chcialam wyregulowac chodzenie do kibelka to bardzo pomogla mi woda mineralna, wstaje rano wypijam kubek wody i za 15 min w kibelku juz siedze, w dzien to juz nie mam problemow bo w sumie co bym nie zjadla to juz mnie goni, nie jest to zbyt przyjemne ale przynajmniej na imprezkach nie jadam w obawie ze zaraz mnie na kibelek pogoni, a jak ju8z cos jem to jest tego niewielka ilosc :P dobra lecem sie od pracy szykowac, jeszcze kawke musze wypic i lyzeczke cukru zjesc bo niestety nigdzie nie dostalam takiego w kostkach :/ pozdrawiam i milego dzionka zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!! Napisze ten 602 post:D No więc postanowiłam zrobić sobie taką troszke oczyszczającą dietke...warzywka owoce duzo wody i jogurty naturalne, przeważnie jem teraz truskawki chociaz na nich zdzierają bo są naprawde bardzo drogie ale za to cholernie smaczne:D jeszcze tylko czekam aż arbuzy stanieją a przynajmniej mam taką nadzieje!!! Teraz mam troche lżejszy tydzień bo moje ukochane przedmioty zaliczam więc już bez stresu przy nauce.Mam zamiar spędzić upojny wieczor z moim kochaniem:P bo troszke się nie widzieliśmy a jutro może coś się wydarzy i dostane prace...ale narazie nie kracze bo nic pewnego ,dostałam namiary i bede się tam dobijać i dowiadywać:Dwięc moze moze... Juz tak mi się chce pracować chociaż ciezko pracuje się latem wte słoneczne dni...a plaże zaliczać wieczorami ale cos za coś. Kurcze marzy mi się kurs angielskiego a jest troszke drogi i wolałabym rodziców na niego nie naciagać i nawet dogadałam się z moim nauczycielem angielskiego(bo to on prowadzi te kursy w mojej szkole) że rozdzieli mi sume na trzy raty bo mnie lubi i jestem dobra:D fajnie co?:D Bo mam tak malutko godzin w semestrze:( ok 24 to tragedia:( a tak chciałabym moc normalnie jeździć za granice i rozmawiać z ludzmi. Mimo że sama staram sie douczać to nie ma jak dobry nauczyciel ktory Cie poprowadzi sprawdzi wymowe , pisownie wytłumaczy. I jak ładnie wygląda w CV że zna się język:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja napisze 603 posta waga dzisiaj 69.4 norma ciagle ta sama jak do jutra nie spadnie to kopengaga.chocby o 200 g.zaraz bedzie burza wiec uciekam z netu.dzisiaj zjadłam pół kalafiora, 4 sucharki z twarogiem, pare łyzek bigosu i 2 ziemniaki z kefirem.wiec nie jest zle.moze jeszcze ryz na mleku zjem.ale to sie okaze.2 noce nie spałam wiec musze odespac,wiec mozliwe ze zaraz smigne pod kołderke.albo chociaz chate troszke posprzatam.od soboty nie widziała miotły :( a ja nadal nie ma ochoty sprzatac. pochwale sie wam jezeli dobrze pojdzie to za miesiac jedziemy nad morze na 2 tyg na wczady :) wszystko w trakcie załatwiania.oby sie udało.byłby to nasz pierwszy wspolny wyjazd. poduszeczka sliczna masz córeczke :) a jak twoja kopenhaga zaczełads.jak nie to ja od jutra zaczne z toba. perlos az ci zazdroszcze tego weekendu, musze tez spróbowac ..moze tez zrobie sobie taki :) i gratuluje egzamionów zdanych. kaczucha odnalazłam twoje wiadomosci z gg, były w archiwum.sorki ze wczoraj uciakłam ale serio była mała draka i juz nie mialam na nic ochoty, naszczescie jest juz ok:) ok uciekam bo zaczyna grzmiac a ja sie burzy boje papapa a gdzie nasz rodzynek???? juz nas opuscil :( nie wiem czy juz cie witałam mała czarna na naszym topiku jezeli nie to przepraszam i witam cie wsród nas .O ile pamietam z innego topiku to bardzo mało jesz wiec zacznij troszke wiecej :P od razu na początku a juz obrywas ode mnie :) ale to wiesz z troski o twoje zdrowie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) No juz mnie ktos opiernicza ale nie ma juz za co :P:P Bo, poniewaz, gdyz jem 4-5 posilkow dziennie :)) Udowodniam :P Sniadanie: 2 kromki razowca, salatka z serka wiejskiego, malej parowki drobiowej, rzodkiweki, ogorka i salaty Pozniej: jogurt naturalny duzy Jeszcze pozniej: serek wiejski A na kolacje: chleb razowy kromek 2 oraz 2 parowki dzieciece, serek zolty, salata Pije wode, cwiczenia rozciagajace i 300 brzuszkow :) Zastanawiam sie, kiedy dojde do 1000 na jedno \"pociwczenie\". Kiedys to byla dla mnie norma, a teraz musze od poczatku :P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Felina21 , ja tu czuwam i was pilnuję cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien ze mna, nawet ugotowalam obiadek, nakarmilam dziecko i mezowi kolacyjke zrobilam do lozka i zero pociagu do jedzenia, mysle ze to sie zaparlam, mam dewize JA WAM JESZCZE POKAZE :D wiem ze sie uda tylko zobaczymy z jakim skutkiem kilogramowym :) Jedyny problem to ze nie moge brac mojej multiwitaminy na czczo bo mi sie niedobrze robi (duza dawka zelaza) a odstawic multi witaminy nie moge bo znowu mi anemia wylezie. No i wez tu badz czlowieku madry... W nocy byly straszne burze wiec na nie zrzucam problem z zasypianiem, jadlam obiad 18.15-18,30 (akurat po pracy) a poszlam spac o 1 wiec mysle ze gdyby mialo m isie chciec jesc to juz by zaczelo. Teraz tez jest ok, w brzuchu mi nie burczy, zaraz kawunia i do pracki... oo a wlasnie wypilam wczoraj uwaga.....ponad 3 litry wody mineralnej :) w szkole mialam ze soba 1,5l mineralki ze az uczniowie dziwnie patrzyli hehehe ale co mi tam, po wakacjach ich pani wroci laska :) pozdrawiam i w dobrym nastroju lece troche gawiedz pomeczyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam witam w ten piękny deszczowy poranek, nareszcie lepsze powietrze.:) g. to miło ze jestes nadal z nami, napisz czasem cos, dobrze ci idzie wiec twoje wyczyny beda nas motywowały. mała czarna to dobrze ze juz wiecej jesz - uspokoiłas mnie :) co do cwiczen, ja tez tak chce.ja nawet 30 brzuszków nie daje rady zrobic :( a ty o 1000 piszesz.załamka.skąd ty bierzesz tyle siły i motywacji \\do tego :) pełna podziwu jestem poduszeczka jak wrócisz po wakacjach to wszyscy twoi uczniowie w pierwszej ławce beda chcieli siedziec bo zakochają sie w swojej nauczycielce.:P gratuluje pierwszego dnia kopenhagi.ja miałam od dzisiaj zacząc, ale zamiast kawy juz zjadłam płatki pszenne miodowe z mlekiem, wiec odpada juz dzisiejszy dzien :( moze od jutra zaczne.zobacze. waga bez zmian :( szkal mnie trafia juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Jejku jak mnie dziś nosi!! Mam taką ochote na słodkie cynamonowe płatki z mlekiem jessu aż na samą myśl ślinka mi cieknie!Tylko pewnie zamiast jednej porcji jadłabym aż opakowanie się skończy! Chyba bierze mnie jeden z tych dni obrzarstwa narazie jeszcze się trzymam ide zapić obrzarstwo kawą może go ucisze. U mnie też felina chłodek aż lepiej się myśli w taką pogode! A co do ćweiczeń yhymm przyznaje się ze ostatnio nie mam ochoty staram sie to odrobić biegając po lsie z psami albo szybkim marszem przez ok 30 min ale z tym tez roznie bywa bo w upały nie chce sie tego robic:( Licze ze pogoda dopisze i nad jeziorko bede chodzic i tam troszke bede spalac:D Latem własnie nad wodą w zeszłym roku zgubiłam prawie 8kg bez jakis wysiłkow ani rygorystycznej diety! Sam ruch w wodzie ,nad wode tez piechotą i spowrotem piechotą. Aż już nie moge się doczekać! Miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :)) Widze, ze poduszeczka i ja mamy podobne zamiary - wrocic do szkoly jako laski :D Sily biore stad, ze juz raz mi sie udalo dojsc do syper figurki, ale wymigalam sie od cwiczen i diety tym, ze heh stres przed matura, ze nie moge sie katowac bo trzeba sie uczyc. No coz. Kazda wymowka jest dobra, jak chce sie jesc. Poza tym, mam troszke wiecej sily na cwiczenia, gdyz kiedys cwiczylam karate i na zajeciach to norma byla 100 czasem robilismy ok 1500 bez przerwy przez cale 1,5 godziny ;) Poza tym, jak sie czlowiek po pierwszysch 3 dniach przyzwyczai, to sie sam dziwi, ze te kolejne 10 i kolejne to przychodza spokojnie, bez umierania z bolu miesni. Zacznij cwiczyyc sobie spokojnie. Krec biodrami, wciagaj brzuch przy chodzeniu czy siedzeniu, tancz i rob najpierw 10 brzuszkow, chwile polez, pooddychaj spokojnie i dalej 10 i tak coraz wiecej. Najlepiej sie cwiczy lezac kolo np srednio wysokiego lozka czy fotela. Kladziesz nogi na lozku, przysuwasz tyleczek do lozka, zeby nogi byly pod katem i jedziemy. Boli jak cholera, ale to uczucie bolu jest super, bo wiesz, ze spalilas kalorie i to jest kolejny krok do idealnej figury. Jem wiecej :) Dzies na sniadanie serek wiejski koperkiem a na obiad zupa z kapusty kiszonej + kromka razowca. Jeszcze bede jesc o 16 i 18 no i cwiczenia. Ale sie rozpisalam:D papa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjelol babeczki i drogi kolego ;) No u mnie poltora dnia kopenhaskiej minelo i przyznam sie szczerze ze energia mnie rozsadza, nie jestem w ogole glodna a ostatni raz jadlam wczoraj o 18,30, wlasnie gotuje mi sie wolowina (zwana tez zelowka) i mam nadzieje ze dam rade ja zjesc, jedynie szpinak wymienie na brokulki a tak wsyzstko inne bede jadla jak to w pierwotnej postaci :) w ramach 1 owocu kupilam winogronka - zjem 10 gronek bo to tak jak jablko prawie (a jablek nie lubie) niestety arbuzow nie dostalam a jesli bym miala to nawet pol bym mogla zjesc hlip hlip... wyciagam meza po stepper do rossmana dzisiaj lub jutro, przynosi wyplate wiec zagadam zeby ten prezent imieninowy byl z miesiecznym przyspieszeniem :P a w ogole to jestem mocno wsciekla, uczen mnie dziusiaj maxymalnie wkurzyl i zebym go dorwala to chyba bym mu przylozyla a wiec dobrze ze on mial przewage na schodach, nie mialam szans w klapkach na obcasie go dogonic... w prawdzie na wadze zadnej zmiany wczoraj nie bylo w porownaniu z iesiacem poprzednim ale zapomnialam powiedziec ze wszkole wczoraj kilka osob poweidzialo mi ze fajnnie schudlam, kurde to tym bardziej mnie mobilizuje do akcji 13stkowej :) TRIS a jak tam u ciebie? kurde wsyzstcy pisza ze sa napady glodu 1 i 2 dnia a u mnie odpukac ciagle nic... felinka --> mysle ze dal schudniecia 3kg (bo przy twojej wadze to mysle ze wiecej by nie bylo) to nie ma sensu strzelac 13stki, niestety nie jest ona zbyt dobra dla organizmu (jesli idzie o wit, zwiazki mineralne etc), ja jestem w desperacji wiec zaczelam ale ty moze dolacz rowerek czy cus i bez takiej silonej dietki dasz rade :) perlos - jesli bedziesz sobie w diecie odmawiala wszystkeigo to przyjdzie taki dzien ze sie rzucisz na jedzonko i wtedy dopiero bedzie skucha, lepiej zrobic sobie raz w tyg dzien dziecka i pozwolic sobie na jakis lakoc niz tylko o tym myslec... a propos bylas u lekarza??? mala czarna - to ty niebezpieczna kobieta jestes :) a takie to to male niepozorne hehehe a co do maturki - z czego zdawalas no i jak ja oceniasz? pytam bo wiesz to takie male zboczenie zawodowe hehehe :D pozdrawiam i ide jesc moja zelowe, tudziez salate z oliwa z oliwek na czosnku aaaa no i wypije zaraz sok z calej cytryny coby nie musiec go z oliwa mieszac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak patrze na czestotliwosc mojego pisania i na ilosc tego co wystukuje i dochodze do wniosku ze ... ida wakacje i mam co raz mniej pracy w skozlke HUUUURRRRRRRAAAAAAAA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena20
Hej dziewczyny.Jestem tu nowa,zaczynam odchudzanie i mam pytanie :ile przy diecie: sniadanie:serek wiejski z otrebami i szczypiorkiem+szklanka soku obiad:2 kromki razowca ,dwa plastry chudej wedliny, pomidor ,jablko kolacja:do wyboru (byle w granicach 300 kcal) uda mi sie zrzucic kilo przez okres równego miesiaca(tzn.czerwca)?Czy bedzie to 1kg na tydzien?Aha!I jeszcze jedno ,b.wazne:ile (tak srednio) uda mi sie zgubic cm w udach?Dodam ze za duzo nie zamierzam cwiczyc a raczej duuuuuuuuuuuuzo chodzic .Piszcie ,prosze (bez wzgledu na to jak oceniacie moja diete) .Dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena20 mysle ze to trudno powiedziec ile schudniesz bo to zalezy od organizmu od tego z jakiej wagi startujesz od tego jaką masz przemiane materi a w sprawie tracenia cm sie nie wypowiadam bo otym nie mam pojęcia bo sie nie mierze ;-) poduszeczka ja sie twardo trzymam jestem na tej nieszczesnej 13 zjadłam wszystko co miałam na dzisiaj przeznaczone, a czy głodna jestem to nie wiem, ciągle mysle o jedzeniu ale nie z głodu tylko dlatego ze jestem od niego uzależniona, mam mozg jakis spaczony nie moge sie niczym zająć bo o zarciu i regułach mysle ze tego nie moge ze tamtego nie moge, ze jak cos zjem to całe odchudzanie padnie, ale ja przynajmniej wiedziałm czego sie po tej diecie spodziewac bo juz kiedys na niej byłam... znalazłam tez sposob na zapomnienie o jedzeniu filmy i ksiązki, ale dzisaj niczym nie mogłam zagłuszyc mojego głodu bo: w bibliotece nie ma ksiązki ktorą chce przeczytać, w empiku bedzie w przyszłym tygodniu, a filmy juz znam na pamięć i dzisiaj potrzreba włozenia czegos słodkiego do ust nie daje mi spokoju ja musze miec diete bardziej elastyczną bo bez cukru moj umysł przechodzi psychiczne katusze BOZE TO NAŁÓG!!! a teraz pewnie pare osób zada soebie pytanie co ja sie tak rozpisłam... stosuje sie do rad feliny ;-) jadłam dzisiaj gruszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszeczko ja maturke zdawalam 3 lata temu:)) Srednia 4.0 ;)) Wlasnie wszamalam salatke ( o 16 godz.) : kielki sojowe, rzodkiewka, ogorek zielony, szynka polane jogurtem naturalnym z przyprawami i do tego 3 kromki razowca. Straszane to bylo, bo w kibelku wyladowalam natychmiast po zjedzeniu :D Zaraz ide pocwiczyc, co by mi sie troche ulezalo a pozniej kolacja o 18 i koniec na dzis. Soczek z marchewki wypilam i wode ;)) Lena20 - ja sie nie znam, bo nie mierze ile mi cm ubywa i kilogramow jeszcze sama nie potrafie sobie obliczyc ile spadnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tris to na jakie pory rozlozylas sobie posilki? ja kawa przed praca (zalezy albo 7,30 albo 9) lunch po powrocie z pracy 14,30-15,30 obiad 18-18.30 po powrocie z drugiej pracy :) no i moze wlasnie tym sposobem nie jestem glodna bo wiadomo czlowiek glodnieje wieczorkiem a ja wtedy wlasnie jestem po jakiejs dawce a i tak sie mieszcze i nie jadam po 19tej zwlaszcza ze spac chodze nie wczesniej niz 23,30 :) co do owocow - to slyszalam ze gruszek ani bananow na tej diecie nie mozna, a jak radzisz sobie ze szpinakiem? mi zupelnie on nie podchodzi wiec jutro bede brokulki :) w piatek ciezki dzien bo mamy impreze firmowa (tzwa rada wyjazdowa) i beda grille ciasta alkohol etc, a ja znowu na diecie scislej :( nie moge nie isc bo mnie dyra przeklnie, nie moge jesc bo jestem na diecie... kurde chyba bede podrzucala jkakiejs kolezance moje jedzonko :D w piatek na obiad bnrokuly lub salata i befsztyk wiec moze zjem kawalek zgrillowanego kurczaka i jakas salatke bez sosow ? jak myslicie??? ze spacerowych planow nici bo pada a zreszta u mnie teraz zaczal sie fatalny okres na spedzanie czasu poza domem -alergia na kwitnace trawki i drzewka i tak az do polowy lipca, prochow zre taka ilosc ze zaraz zaczna sie problemy z watroba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g.
Droga Felino, Teraz ważę 98,5 kg i już wiem czym jest anemia. Dziś przysnąłem na zajęciach. Kilogramy jakoś mniej chętnie w dół lecą. Słowem. Nie ma się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Penie zaś sie bede powtażać ale moja waga nadal stoi,i to z mojej winy bo na kolacje przez ostatnie dni na kolacje jadłam kiełbaske z grilla ,dobże że chociaż w miare aktywnie spedzałam wieczory. Chętnie bym spróbowała diety Kopenhaskiej ale jak dlamnie to straszne było by wyzwanie,ponieważ nie cirpie gotownych jajek, a można je w jakiś sposób zastąpić np. smażone na odrobince masła? lub na parze?? Zaraz ide na rower,troszke pojeżdzić, bo dziśaj wieczur spędzam sama - miśu w pracy :( Mam proźbe do dziewczyn z którymi jeszcze fotkami sie niewyminiłam, a także do pana \"g\" abyśmy przesłali sobie fotki jak obecnie wyglądamy, żeby nam sie lepij rozmawiało no i potem żębyśmy zobaczyli nasze wspólne efekty ciężkiej pracy i wysiłku he :) Mój Adres ancura84@wp.pl Z góry dzienkuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienki za fotki \" g\" :) Już zaczynam wysyłać swoje. Przystojniak z ciebie ;) mam nadziej żę Erwin tego nie przeczyta heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura - moje staaaare fotki mzoesz zobaczyc na www.morob.prv.pl jakies z Bozego Narodzenia i Wielkanocy na http://www.album.astral.pl/album/index.php?action=show&gall_id=&ap_ex=25&alb_id=1361&prev=0&next=0&off=0&search_exp=modzelewskie%203&order=created%20DESC&user_albums=&last_action=browse&alb_title=Modzelewskie%203 mam jeszcze jedno aktualne ale tylko facjatka i ze tak powiem bimbaly rozmiar D wiec moze sobie daruje z dosylaniem na @ :P 2 dzien kopenhaskiej za mna, czuje sie wysmienicie ale zwaze sie dopiero w sobote... no dobra moze w czwartek bo nei wiem czy do soboty z ciekawosci wytrzymam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Poduszeczka za fotki, obejrzałam wszytkie,masz fajną curusię ,też bym już chciała mieć dzidziuśa,ale jeszcze z tą decyzją musimy troche poczekać :)Zresztą narazie musz schudnąć.Wysłam ci zdjęncie na podany na stronce adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ancura szczupaku fota doszla :D czy ten obok to twoj men?? jesli tak to pokaznych rozmiarow :P moje mezu to drobinka ale w koncu udalo m isie go podtuczyc przy 184wzrostu obecnie wazy 69kg a do tej pory bylo ok 62-63 wiec uwazam to za swoj maly sukces, tylko cholercia troche nieeekonomiczne te jego tycie a moje chudniecie (bo w to moooocno wierze ze sie uda) bo cala garderobe bedzie trzeba wymienic :P dobrej nocki zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poduszeczka ,tak to jest mój facet, dobrze sobie wygląda bo lubi sobie też dobże zjeść i ciągle by grilował. Jeszcze raz dzienkuje za wymiane i zapraszam pozostałe dziewczyny. ok mykam spać pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry!!! Heh oczywiście kończy się moja szkoła a tu zimnica kiedy bede miała ostatnie ciezkie egzaminy bedzie upał C\'40 ale nic tam humorek mi dopisuje postanowilam dziś zrobić wielkie mycie okien troszke spale :D Miłego dzionka życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I patrzcie znowu ja a to traf ! Noramelnie nie uwierzycie:D obok mnie wprowadza się boski pan policjant!! Jessu paraduje w tym mundurku wpadajac sprawdzić jak remont idzie!! Chyba czas sie wypicować bo pani policjantowej nie widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestaje mi się to juz podobać GDZIE JESTEŚCIE:( BOJE SIĘ SAMOTNOŚCI:( NIECH MNIE KTOŚ PRZYTULI:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perlos kofanienka juz cie przytulam :) nie mam jak napisac bo biegne jeszcze do pracy i tylko na chwilke wpadlam :p co za policjant? podejrzewam ze mocno przystojny skoro \"siem picowac\" bedziesz :D moja dietka super, nie jestem wcale glodna a dzisiejsza grzanke ledwie wcisnelam, z pol godzinki mi zeszlo :P bylam dzisiaj na wynikach i wyjatkowo mi sie udalo bo norma,nie hormonki te co robilam sa wykonywane raz na 2 tyg i akurat dzisiaj mialy byc robione wiec beda szybciutko a nie dopiero za jakis tam czas, zobaczymy czy wyjdzie oki, czy znowu jakies paskudztwo sie przypaletalo, oczywiscie jakby to moglo byc inaczej dam znac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Phi i znowu ja kurcze weźcie no bo czuje sie jak jakiś zbczeniec piszacy tylko do siebie wyłazić z tych krzaczorów bo sama do nich po was wleze wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrTo mój manifest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perlos ale dalas czadu z tym warczeniem :) zobacz jak strone rozwleklas :P ja na sek bo zaraz obiada musze zapodac a pozniej na zakupki i do dziadkow z mala bo prosili zeby przyjsc bo dzieckowyj podarek wiec trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×