Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tris

Do pażdziernika minus 30kg!!!

Polecane posty

Gość Anulka83
Witam serdecznie , jestem Ania, mam 22 latka i rowniez chcialabym pozbyc sie tych zbednych kiloskow, a prawde powiedziawszy mam czego sie pozbywac :( od dluzszego czasu probuje, ale moje starania roznie wychodza.Mimo tego nadal probuje , bo wiem,ze warto. Nie gniewajcie sie prosze za moja chaotyczna wypowiedz, ale nie wiem co pisac :) Mam nadzieje, ze bede mogla z Wami byc, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak moja waga bo postanowilam sie nie wazyc do konca tygodnia, zreszta i tak nie wracam do domu wiec nie mam wagi przy sobie :( a tak wogole to juz zaczynaja mi znajomi mowic ze schudlam, strasznie sie z tego ciesze czyli widac efekty:) papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini 29
cześc dziewczyny:)....całkiem ładny dzien dzis mamy chocicaz co jakis czas deszczowa chmurka przechodzi ale ja juz dzis po małym spacerku:) dzis miałam wam naspisać jaka strategię odchudzania obrałam, tak więc nic nowego ale będę opierać sie na 1000 kalorii do tego zastosuje dietke związana z grupa krwii (przeczytałam ja co mi wolno a co nie i powiem wam ze chyba cos w tym jest bo wlaśnie dokładnie od tych rzeczy co mi nie wolno bardzo tyję) a dodatkowo będe sie opierała na dietce rozdzielnej - węglowodany, białka i inne:)....wydaje mi sie ze taka strategia może poskutkowac w spaleniu chociaz kilku kilogramów, no zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednak najgorsza sprawą są u mnie systematyczne ćwiczenia, jestem typowym leniuchem i sama nie potrafie się zmobilizować a na cwiczonka w klubie nie pozwala mi małe dziecko tak więc pozostaja spacerki, ogródek i takie tam cwiczonka jak najdzie mnie ochota:)...no i jeszcze jedno bede jadła 4 posiłki co 3 godziny kończąc na 17 - 18 wieczorkiem, a potem tylko czerwono-zielona herbatka:) a dzis zjadłam chlebek wasa z warzywami, na obiadek serwuje sobie barszczyk ukraiński a potem zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dawno tu nie byłam, ale ten ostatni tydzień miałam strasznie napięty heh, bo przyjechała kuzynka z Kanady .Moja waga nadal stoi 80 ,chyba jestem skazana na tą 8 bo niechce waga wskazać 79 ;/. Jutro ide na komunie,dziśaj byłam u kosmetyczki zrobiłam sobie paznokcie i są teraz bardzo ładne hi Postaram się nietknąć ciasta, i pozwole sobie na lapke wina heh. A teraz chyba pujde się zdrzeemnąć bo jakoś mi sie oczy zamykają,. To narazie, trzymajcie się ciplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
Felinka a co z Toba ze tak sie stresujesz?? ja jak mam stresa to obgryzam pzanokcie (fatalny nalog gorszy niz obzarstwo) a jedzenie wtedy mi nie idzie.. dzisiaj mialam dzien na wysokich obrotach mialam sobie odpoczac a tu nici z tego - najpierw zakupy pozniej gotowanie oibiadu pozniej znowu zakupy i solarium a pozniej znajoma na ploty wpadla i tak jakos wyszlo ze jak o 8 rano zjadlam grahamke z poledwica i ogorkiem i ok 9 pomarancza tak jadlam dopiero obiad ok 17,30 - piers z kurczaka duszona w piekarniku w pieczarkach (takich wczesniej ciut obsmazonych) a pozniej deser lodowy ale taki nieduzy wiec kalorycznie sie zmiescilam. jeszcze tylko zjem pomarancza bo dzisiaj penwie dlugo posiedzimy (mamy 2 filmy do obejrzenia i znajac nas oba bedziemy ogladac) strasznie mnie dzisiaj boli glowa, moj maz twierdzi ze to z glupoty tzn dlatego ze nie jadlam caly dzien, na dodatek zjadlam obiad z apetytem wiec skonczylo sie to w kibelku, juz 3 razy bylam i mam wrazenie za zaraz polece jeszcze 4, zeby tego bylo malo dostalam jakiegos paskudnego uczulenia kilka dni temu i wcale nie chce zlesc a wrecz sie pogarsza, w dziwnym miejscu bo na reku a wlasciwie 2 palcach i na kostkach u nog, po neidzieli czeka mnie pewnie dermatolog :( mam tylko nadzieje ze dzisiejsze solarium nie zaszkodzi a moze nawet pomoze, w poniedzialek ide znowu tym razem na 10min (mam jasna karnacje wiec dzisiaj od 5 zaczynalam) a tak w ogole to waga poszla 1kg w gore, ciekawe dlaczego bo wczoraj nie dosc ze malo jadlam to i w kibelku sporo bylam to na dodatek pocwiczylam (godzina na rowerku plus sklony i skrety tlowia na talie) no nic poczekamy do jutra, na razie czuje sie pelna i jestem spuchnieta juz 2 dni nie bralam moczopednych ale boje sie brac je codziennie troche bo bardzo wyplukuja potas z organizmu a nie chce sobie biedy napykac mam nadzieje ze wam milutko mija weekend, odpoczynku i blogiego lenistwa zycze ps. a ja jutro musze isc do pracy,m jest jakies odsloniecie pomnika a ze jestem opiekunem samorzadu uczniowskiego to musze z dziecmi na to pojsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jak sie macie? Alez dawno mnie tu nie bylo... Bieganina po bibliotekach w poszukiwaniu ksiazek do pracy magisterskiej i tak mi sie nie oplacila, bo nic nie zalatwilam. To az dziwne, do jakiego stanu emocjonalnego moze czlowieka doprowadzic biblioteczny system komputerowy, ktory nie potrafi niczego wyszukac. Nienawidze Biblioteki Jagiellonskiej!!!!! 😠 Ciesze sie, ze Wam tak dobrze idzie. Jak to robicie, ze chudniecie tak szybko??? U mnie dzisiaj rano 73,0 - powoli to idzie, ale i tak sie ciesze. Wychodzi mi 0,5 kg na tydzien, bo jestem na diecie od miesiaca. Moze powinnam to przyspieszyc np. zjadajac 1000 kalorii dziennie? Jak myslicie? No coz, nie za badzo mi to wychodzi :o zawsze konczy sie na tych ok. 1500... Felina, gratuluje tej 70tki :) i troche zazdroszcze. Tak trzymac. W chwilach zalamki mozesz sobie wyobrazic, jak ja chcialabym miec teraz 70 (a mam, jak napisalam, 73). Kaczucha - nos do gory. Moze rosna Ci miesnie i dlatego wazysz wiecej? Takie domowe sprzatanie by na to wskazywalo ;) i dlatego ciuchy moga byc luzne a waga stoi. Albo rzeczywiscie sie zepsula. Jak Ci mowia, ze jestes szczuplejsza, to nie ma bata - jestes :D trzymam kciuki! Witam wszystkie nowe Forumowiczki, im wiecej nas, tym weselej :) Anulka83 - ja tez jestem Ania i mam 22 lata (jestem z koncowki 1982). Milo mi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa45
"Do pażdziernika minus 30kg!!!" Kto do tej pory ile schudł? Wpisujcie się! Zmotywujcie innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witram wszystkie na dworze deszcze. 5 stopni , silny rózny wiatr .....az sie zyc chce :) a do tego kolejna awantura o jedzenie z mam.Powoli sie przyzwyczjaam,ze dziennie mówimy to samo.Nawet mnie to smieszy.Stresuje sie bo zapomniałam o picie i musze jutro go złozyc .....spozniony i bedzie kara :( i sie boje.Ale przezyje jak wszystko.Kaczucha wyrzuc ta wage wkoncu.Zepsuła sie.:) Witam nowe które juz dawno i te które dawno tu nie były. poduszeczka , ach te sztandary :( Anusia, faijnie ze wóciłas do nas. Zapomniałam nazwy pseudonimu dziewczyny , która chce stosowac....zarówno 1000kal , rozłaczna diete i grupy krwi.......czy oby nie zadurzo naraz.Zycze powodzenia, wiem ze trudno je bedzie 3 połączyc :( Ciekawa 45 - schudłam 11.5 kg odchudzam sie od 28 lutego Dzisiaj zjadłam 2 sucharki z warzywami , rosół z makaronem, surówke z piersia z kurczaka gotowana.Narazie koniec.Oby do wieczora. Wczoraj była impreza urodzinowa kuzyna wiec zjadłam kiełbaske z grila, a tak pozatym 2 sucharki z warzywami, 1 ziemniaka z sałata i odrobinka gulaszu.Wieczorem gruszke. Dzisiaj waga znowu 70.00 :) powórciła znowu.Ale 6 nadal nie widze i niewiem czy zobacze ja wkoncu :(Juz 2 tydzien ta waga stoi.Chociaz lepiej ze stoi a nie rosnie:P Perlos jak tam twoja waga....unormowała sie czy nadal spada?? Mam pytanie , czy badania na poziom hormonów mozna zrobic bez recepty, czy lekarz je zleca.Moze ktos zna sie na tym i troszke rozwinie temat.Co z nimi jest, za co odpowiadaja,.......itp. Bo musze wykonac takie badanie i nie wiem co jest. Pozatym nadal nie cwicze nie mam sił ale za to biegam cały czas i załatwiam sprawy, wiec prawie to jak aerobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.i jak z tymi hormonami.Perlos tez z tego co wiem z gg chciałaby wiedziec: byłam na koncercie kombi.Wypiłam piwo.Brzuch jak balon , humor najpierw swietniy ale zgubilam mój kolczyk z pepka i czuje sie fatalnie.Nie mam czesci siebie :(. a tym bardziej kasy na drugi :( załamałam sie POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poduszeczka
bedzie krotko i tylko w sumie do felinki co do hormonow jesli nie masz zlecenia od lekazra to musisz za;placic i to dosc duzo, u nas na hormon tarczycy (t3 , t4) placi sie po 25 zl za kazdy a hormony tzw 'babskie' (te wszystkie ginekologiczne progesteron testosteron edno cos tam) to juz troche drozsze bo po 45 czy 50zl za sztuke. Nie ma co nawet robic prywatnie bo to trzeba conajmniej kilka sztuk wiec wcyhodzi strasznie drogo. Na wyniok z hormonow czeka sie ok 2 tygodni na inne do 3 bo sa rzadko robione (rzadko lekarze zlecaja wiec rzadko robia w labolatorium) co do badania hormonow - lekarz ci zalecal czy sama z siebie chcesz to zrobic? bo jesli lekarz nie ma podstaw by przypuszczac ze cos jest nie tak to nie musi dac ci skierowania i o ile lekarz nie jest znajomy to bardzo rzadko daje takie zlecenie bo niestety badania s a drogie... pozdrawiam i milego tygodnia zycze ps. u nas od wczoraj leje, pogoda smutna i jakos mnie chandra nachodzi uuuu bedzie kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini 29
witam wszystkie panie:) u mnie sliczna pogoda w sam raz zeby wyjśc z domku na spacerek, bo ćwiczyć to ja tez nie lubie wole plener Felini21...wiem ze moja kombinacja dietek może wydawac się smieszna ale mam tabele co moge jesc w zwiazku z moją grupą krwi, 1000 kalorii to łatwo obiliczyć, trudniej utrzymać:) a dietka rozdzielna no z tym bedzie trudniej ale mam ksiązkę i bede zerkac do niej, w kazdym bądz razie będę się starać zeby choc w połowie wyszło to co zaplanowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Dzieki poduszeczka za informacje tez dlugo zastanawialam sie nad badaniami hormonow, mam zal do mojego ginekologa bo faktem jest ze sa rzadko zlecane tegi typu badania, a moim zdaniem powinny byc juz zlecane przy przypisywaniu pigulek, sama przekonalam sie na sobie!!! Przez pól roku bralam piec roznych rodzajow pigulek, bo zadnych nie moglam dostosowac, a to jedne mialy za wysoki poziom hormonow i nie moglam sie nawet kochac bo bylam taka sucha, a wogole nawet nie mialam po nich ochoty(moze to zamierzony cel) wicie nie masz ochoty nie ma gilanka nie ma bobaska cel otrzymany:d ale tak na serio potem trzy kolejnie nastepne za mala dawka hormonu , mialam krwawienia co oznaczalo ze nie jestem na 100% zabezpieczona bo dochodzi do jajeczkowania, wiec zaczelam brac do tego leki na wzmocnienie scianek macicy , i wogole jajowodow zeby nie bylo krwawienia, w miedzy czasie problemy z nadzerka , potem znow zmiana tabletek i znow az mialam dosc!!! Doslownie sie poddalam juz nawet mam mysl ze co bedzie to bedzie, nawet moi rodzice nalegali zeby przestala sie truc bo to nie jest tego warte...a oni nie obraza sie za...wnuka buahaha fajnych mam rodzicow co?:D No ale problemy zaczely sie jak odstawilam ...po ok 3 dniach po odstawieniu oczywiscie miesiaczka, jeszcze na pigulkach to lekka, nastepna koszmar bolesna , mocna i trwala potora tygodnia brr jak se przeypomne to jeszcze mnie boli. Potem bol piersi, oraz dziwny plyn wygladajacy jak mleko pierwsza mysl to taka ze jestem wciazy, ale potem chyba wolalabym byc w ciazy niz przezywac wyniki badan ...haslo..guz przysadki mozgowej nie brzmi przyjemnie...naszczescie prolaktyna na to nie wskazywala ale bardzo podwyzszona i nie leczona prowadzi do tego. Probowalam dowiedziec sie czy to moze byc od pigulek...uslyszalam niepewne...prawdopodobnie. Mamy takie czasy gdzie antykoncepcja to niby przyjemnosc ale czy tak jest do konca? Chyba tylko dla tych co maja kase sa wtedy mile widziani w gabinetach robione sa odpowiednie badania i dopiero dopasowywane pigulki!!!! Ja uwazam ze mam prawo do leczenia na kase chorych i takiego samego traktowania!!! A jeszcze uslyszalam ciekawa wiadomosc od lekarza...opadnieta nerka w skutek odchudzania a to mi ciekawostka nie wiem o co jeszcze chodzi ale szukam informacji. I jakie moga byc skutkie. Milego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Sorki ze sie nie odzywalam ale naprawde nie mialam weny na pisanie. Mam teraz kupe problemow, jak zawsze zreszta. Waga dzisiaj pokazala 77. Ja juz chyba nie schudne.:( Poza tym z 3 tygodnie temu rozstalam sie z chlopakiem. On niestety tego nie przyjmuje do wiadomosci i odwala rozne numery. np. 10 razy dziennie przychodzi do mnie do pracy i lazi bez sensu i sie patrzy, w nocy mam jakies dziwne telefony o 12 w nocy o 6 rano. Jak wylaczam komorke to dzwoni na domowy. Nie mam pojecia kto to bo nie znam tego numeru, ale domyslam sie ze to pewnie on kupil sobie starter popa i swiruje. Kazal mi oddac telefon ktory od niego dostalam, wydzwania do mojej mamy i takie rozne inne bzdury, ktore doprowadzaja mnie do szalu. Ogolnie zachowuje sie jakby mu sie klepki obluzowaly. Sorki ze wypisuje Wam takie rzeczy ale narazie jesli chodzi o odchudzanie to zeszlo troche na drugi plan. Mam teraz urlop wiec mam nadzieje ze troche odpoczne i dojde do siebie. Felina czekalam wczoraj na Ciebie ale niestety nie bylas dostepna i poszlam spac. bede dzisiaj na Ciebie czatowwac. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim witam w te deszczowe zimne popołudnie martini 29 zycze ci powodzenia, to co napisałas ma sens, wiec moze sie uda.Mam nadzieje ze tak bedzie.Ja z diety gruby krwi nie moge skorzystac.,Mam A a to oznacza ze musiałabym byc wegetarianka a ja kocham miesko :) Poduszeczka dzieki za informacje....sama bym chciała zrobic te badanie chybaq ze znajde lekarza, który mi da skierowanie.Mam podobny problem co perlos z hormonami , a dokładnie tabletkami hormonalnnymi.Nie da mi sie dobrac odpowienio, przez to ze mnie nie zbadali wczesniej.Pierwsze które brałam spowodowały ze 8 kg przytyłam :( ponoc było ich za duzo, drugie spowodowały krwotoki :( - leczenie tego było okropnoscia.A przydało by mi sie zabezpieczenia;p matka jeszcze zostac bym nie chciala :) chociaz moja mama babcia bardzo :) Poza tym pytałam sie o hormony poniewaz, uwazam ze cos z nimi nie tak.Poniewaz coraz bardziej moje ciało staje sie owłosione:( i w takich miejscach ze nic tylko sie załamac.Na twarzy, na piersiach , tyłku poprostu ciało swiruje.Nie wiem co sie dzieje ale zatrzyna mnie to martwic.Jak tak dalej pójdzie to facetem sie stane :( .I nie wiem co z tym problemem zrobic i gdzie se zgłosic. Kaczucha przykro mi ze znowu sie nie spotkałysmy na gg.Teraz mam kazdy wieczór zajęty, ale jutro nie spotykam sie z moim wiecv bede napewno.Jutro decyduje sie na jeden dzien przerwy bo za czesto sie spotykamy i powoli juzm soba i moim domkiem , a przydało i mi i domkowi jakis porzadek :)Waga napewno spadnie, ale serio juz nie wiem co sie dzieje ui czemu jest tak.Moze wybierz sie do lekarza i zapytaj.Nie wiem naprawde czemu.Robisz wszystko co my.....a ona stoi :( moze uparta jest, tak reaguje na to co przechodzisz.Mam nadzieje ze szybko to minie.Co do faceta błego ......co za palant(sorki za wyrazenie) ale jak mozna poprosic o zwrot czegos co sie dało:?? Najpierw daje telefon a pozniej - Dobrze zrobiłas ze nie jestes juz z nim.Nie jest Ciebie warty.Widze ze musi ci byc naprawde ciezko.....te akcje , co ci robi - przykro mi.Wiem ze nie jest ci łatwo.Mam nadzieje ze szybko to minie.Zrozumie i nie bedzie sie zachowywał jak dzieciak.Odejdzie i zostawi cie w spokoju. Co do mnie wczoraj zgubiłam ten kolczyk, mam juz nowy....ale taki zwykły byle by tylko był ;( nie podoba mi sie.Moze kiedys kupie taki mój kochany Co do diety - hmm dzisiaj kleska totalna.Przygotujcie sie ze jutro bede wam płakac na ten tematJest nie mozliwe zeby waga nie podskoczyła do góry. Wczoraj 2 sucahrki, rosół z makaronem, piers gotowana z surówka,pozniej ciastka, 2 sucharki z warzywami, 2 kawy z cukrem i smietanka, pozniej drinki i piwo:( a dzisiaj pobiłam wszystkim zjadłam 2 sucharki z warzywami(standart) pozniej rosół z makaronem , kluske sląską, kapuste, i kawałek piersi smażonej - pierwszy obiad u babci :( 2 obiad w domu zupa pomidorowa z ryżem -1.5 talerza póżniej kawałek ciasta (dostalismy z komuni od znajomego), 4 herbatniki w czekoladzie, kawa z cukrem i smietanką A dopiero 16ta :( oj jutro bede na wadze płakac.Musze sie wgarsc wziasc.Za bardzo sobie pozwalam.Waga od 3 tyg juz taka sama miedzy 71 - 70.00 bez zmian.Niby to dobrze , ale ta 6 bym chciała zobaczyc wkoncu.Poza tym ło :( załamka i jak tu bluzeczke sciagnąc w gorące wieczory z Piotrkiem.Horror przzeżywam.Tez nie wiem czemu tak sie stalo.Jak to zwykle mówie.... NIKT NIE OBIECYWAŁ ŻE BEDZIE KOLOROWO - :) :) :) Chociaz mozna sobie ubarwic POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini 29
Felina 21....co do twojego problemu hormonalnego i rosniecia włosków tam gdzie nie powinno ich byc to koniecznie musisz sie zgłości do ginekologa na wyrównanie hormonów (tak to się chyba nazywa)....no właśnie takie są skutki nieodpowiedniego dobrania pigułek, ale powiem ci ze praktycznie zaden z lekarzy nie przepisuje badań jezeli pacjentka nie choruje....a nie chcę martwic dziewczyn kótre jeszcze nie maja dzieci ...ale to ku przestrodze....żle dobrane tabletki moga spowodowac ze później nie można zajśc w ciązę /z życia wzięte!!!!/.....tak więc radze od razu udac się do sprawdzonego gina:).....nawiasem mówiać mi gin dobrał pigułki od pierwszego razu i super je toleruję (pierwsze pigułki jakie się stosuje powinny zawierać średnia dawkę hormonów dopiero po paru miesiacach jezli są dobrze tolerowane zmianiamy na mniejszą ilośc hormonów)....bardziej polecam plasterki (fakt cena odstrasza) ale w moim przypadku to i na nie miałam alergie:)...powodzenia na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki martini29 , troszke mnie wystraszyłam wiec jutro ide od razu.....jakiegos musze tylko znalesc :( nie mam swojego jeszcze swojego.Tzn miałam ale rok nie byłam u niego wiec...... musze zmienic na innego .zyczcie powodzenia .:) na tym fotelu znowu aerobik;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim pierwszy dzien od wielu tygodni miałam taki ze mogłam spac do oporu, bez stresu...bez budzika .Tak bardzo czekałam na taki dzien spac do oporu.....i co mój kuzyn po 8mej mnie obudził.Az zielona ze złosci byłam.Mało tego przyszedł zapytac czy o 10tej moze wpasc na kawe do mnie:( co za ..... . Nie skomentuje tego.Zwłaszcza ze jest 10ta a go nie ma.Ide załatwiac sprawy urzedowe,staram sie o dofinansowanie na mieszkanie.Wkoncu jestem bezrobotna i mi sie nalezy :).Pozatym waga pokazała 70.4 wiec nie jest zle.Ale musze sie pilnowac dzisiaj.Zjadłam juz musli dzisiaj i 2 sucharki z warzywami i ketchupem. dzisiaj planuje zjesc mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokoooo
_____________ile można o dietach???????nie umiecie sie po prostu opnawoac z jedzieniem???jecie o polowe mniej tyle-czy to taki problem????______________ziew....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy alkocholik potrafi wypijac kieliszek wodki dziennie? I ani kropli wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki:) Juz chyba doszlam do tego czemu moja waga nie spada. Poprostu przestalam chudnac. A to dlatego ze juz nie licze tak skrupulatnie jak na poczatku kalorii. Zawsze zapisywalam na karteczkach co jem i ile to ma kalorii a teraz licze na oko i nic nie zapisuje. I tu jest pies pogrzebany. Zjadam napewno wiecej niz 1000 dlatego nie chudne a nie tyje bo jednak staram sie unikac slodyczy i kalorycznych rzeczy. Od dzisiaj zaczyna spisywac i zobaczymy jakie beda tego efekty. Teraz ide na sniadanko. Zrobilam pyszna salatke warzywna ale ma jeden MINUS jest z MAJONEZEM. Mam nadzieje ze waga w koncu ruszy. Felina nie przejmuj sie. ja tez mialam w planie sie wyspac a od 7 rano moja siostra przychodzila do mnie co chwila po cos. i tak do 8 a wyszla na zajecia. a potem wymienila ja mama. Nie pytaj jak sie wyspalam. oszalec mozna Milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martini 29
cześc dziewczyny:) to jest prawda Kaczucha 79...ze jak skrupulatnie nie liczysz to moze wyjsc wiecej , widzisz ja tez tak na oko ale wole liczyc tak do 800 zeby mniec te 200 w zapasie:).....a dzis rano na sniadanko jeden ryzowy z twarogiem a potem niestety duzy rogal z serem...o zgrozo, wiec teraz juz musze tylko cos małego przekąsić...a mogłam tyle sobie podjesc zamiast tego ciacha....ale mam nadzieje ze jakos dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkin bardzo mozliwe kaczucha ze w tym tkwi problem.Ja tez od 3 tyg ani nie chudne ani grubne.Tez juz nie pbliczam.ale moze to lepiej bo jak bym dzisiaj obliczyła to bym w łep sobie strzeliła.Zjadłam musli , pozniej gruszke, 2 sucharki z warzywami.pozniej pół talerza zypy z ryżem( do tej chwili jest ok) pozniej 6 kotletów mielonych i 1 drinka :( ale były takie pyszne.Warte grzechu.Od jutra naprawde biore sie za siebie.Mam jeszcze te 5 kg wiec dam rade do wakacji.Musze i tyle. co to wypowiedzi jednaj poprzedniczki powinnam to zostawic bez komentarza, jak mozna byc tak pustym.Troszke babo poczytaj , a dowiesz sie ze to ze sie połowe mniej je to nie powoduje od razu chudniecie.,Jedni poprostu cokolwiejk zjedza sa chudzi, drudzy maja odwieczny problem z waga,Wieczne odchudzanie, cwiczenia - które nie zawsze daja efekty.No ale cóz tak puste osoby tez musza byc.Pewnie jakas pusta lalka to napisała, która mysli ze to ze ma 50 kg uprawnia ja do wszystkiego.Tak na marginesie zycze ci zebys przytyła w czasie ciązy 20 kg, wtedy sie wypowiedz ponownie na tym forum. Jak mozna obrazac i krytykowac osoby nawet nie zamieniwszy zdania z nimi.Nie rozumien nie których ludzi.Zreszta nie bede sobie nastroju psuła przez takie babsko.J jezdziałam na rowerku dzisiaj , fajnie było ale jeszcze troszke za zimno.Moze jutro bedzie lepiej.Zaraz ide na spacer i na kawke do kumpeli. zycze miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej własnie sie porzebudziłam.wróciłam z wczorajszej imprezy dzisiaj o 8mej rano -TAKA IMPREZA BYŁA.jednak fajne jest mieszkanie samej ;p nikt nie widział kiedy i jak wróciłam .Ale głowa mnie boli i to bardzo.musze sie ubrac i ide do mamy.Jedziemy załatwiac sprawy, pozniej do dziadków,.Noc z Piotrkiem.:) waga dzisiaj o dziwo pokazała 69.4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 6 z przodu hurra !!!!! hurra!!!! jestem szczesliwa na maksa. Wczoraj zjadłam 3 sucharki z warzywami, zupe pomidorowa z ryżem, 6 kotletów mielonych(masakra - uwiekbiam je) pozniej pół pierski z kurczaka. 1 drinka, batonika, pół butelki wina, 2 kawy z mlekiem i cukrem , szklanke soku. DUZE TEGO WCALE NIE WYGLADA TO NA DIETE. Ale po dzisiejszej wadze pełna motywacja i dalej akcja.zostało 5 kg.musze dac rade :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,.widze ze znowu zaczynam pisac sama dla siebie :( nawet mnie nikt nie pochwalił z mojego osiagniecia :( no cóż. dzisiaj zjadłam 2 sucharki z warzywami zupe jarzynowa - talerz kawe, 2 ciasteczka maślane- kawałek mięska gotowanego w zupie na dzisiaj koniec Ide do piotrka, wiec tam spędze wieczór.Jedzenia juz na szczęście niebędzie.Co do lekarza to jade w poniedziałek, znalazłam takiego co robi badania hormonalne przed każdym doborem tabletek.Wiec bede wiedziała na czym stoje.Chociaz nadal nie jestem przekonana czy tavletki to dobre rozwiązanie.A wy co na ten temat myślicie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,.widze ze znowu zaczynam pisac sama dla siebie :( nawet mnie nikt nie pochwalił z mojego osiagniecia :( no cóż. dzisiaj zjadłam 2 sucharki z warzywami zupe jarzynowa - talerz kawe, 2 ciasteczka maślane- kawałek mięska gotowanego w zupie na dzisiaj koniec Ide do piotrka, wiec tam spędze wieczór.Jedzenia juz na szczęście niebędzie.Co do lekarza to jade w poniedziałek, znalazłam takiego co robi badania hormonalne przed każdym doborem tabletek.Wiec bede wiedziała na czym stoje.Chociaz nadal nie jestem przekonana czy tavletki to dobre rozwiązanie.A wy co na ten temat myślicie. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Felinka to ja pogratuluje ci pierwsza tej 6 na początku :) Moja waga pokazała mi mniej niż 80 ale to jeszcze nie było pełne 79 niemohe się wyznać bo mam zwykła wage :).Ale jest dobrze :) A dziśaj zjadłam : ŚNIADANIE :kromka chleba graham z pomidorem i ogórkiem 2 ŚNIADANIE : 2 WAFLE RYŻOWE OBIAD : ZUPA POMIDOROWA 2* TALEŻE a na kolacje planuje to samo co na sniadanie :) + jogurt. Narazie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dzieki ancura :) to miłe ze ktos zauwazył :) hihi własnie jestem po sniadanku pół małej wędzonej makreli i do tego sucharek z sałata i szczypiorkiem,Ide własnie pod prysznic, a pozniej do fryzjera,Chce zrobic białe pasemka sobie.Teraz mam za ciemne.I troszke skrócic bo juz sie nie układaja.Poza tym wyjezdzam do bbaci i jutro bede w domu dopiero. pozdrawiam waga 69.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziękuję za miłe przywitanie.Przepraszam ,że tak zamilkłam ale byłam domu na weekend i... no włąśnie- domowe obiadki :( ocwsioście sie nawpychałam i moja waga zamiast dół to stoi w miejscu- ech dobrze chociaż ,że nie poszla w górę. Dziś jeździłam na rowerze, przesadzałam kwiatki troche spacerowałam- po sklepie ale zawsze to coś :) A jadłam dziś: śniadanko z 4 kanapek- ogórkowo pomidorowo i wędlinowo było, potem szczwiowa zupa z jajkiem na kolacje ponownie zupa0- pyszna wyszła i jabłko aby zabić głód. No i jeden grzech a mianowicie zjadłam loda... poproszę o kare. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Felina gratuluje tej 6 musisz byc z siebie dumna. Mam prosbe czy mozesz mi podac swoj nr gg bo sypnal mi sie komp i trzy dni walczylam z moim kolega informatykiem. Mam nowy dysk ale niestety gg w diably. To wlasnie bylo usprawiedliwienie ze nie pisalam tak dlugo. Dzisiaj bylam z kumpelka na piwie i pizzy. Przegielam troche (duzo) ale od jutra robie kopenhage. u mnie w pracy to teraz szal. nawet kierownik sie odchudza. Musze cos zrobic zeby moja waga tez pokazala w koncu 6. Tynka mały lodzik nie jest zly:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×