Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nadiia

Czwarte op. Mercilonu i krwawienie w czasie cyklu

Polecane posty

Gość Nadiia

Cześć Dziewczyny! Biore Mercilon od początku grudnia. W połowie 4 opakowania wystąpiło krwawienie. Czy to znak, że trzeba zmienić tabletki? Iść już do lekarza, czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiia
Czy to możliwe, że organizm się jeszcze przyzwyczaja? A może to przez to, że od niedawna jestem na diecie? Sama już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imbir
czwarte opakowanie powinno byc juz calkowicie ok, bez krwawien. poza tym kazde podejrzane krwawienie trzeba zglaszac lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZAAAAA
A JAK SIE PO NICH CZUJESZ ODCZUWASZ COS? CZY WSZYSTKO BYŁO DO TEJ PORY OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiia
Do tej pory wszystko było w porządku, żadnych krwawień, plamień, kompletnie nic. Byłam bardzo zadowolona z tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe_21
Hej..ja jestem w połowie 2 opakowania diane 35..i mam plamienia..podobno moga wystepowac tylko w pierwszych 3 cyklach..skoro ty bierzesz 4 opakowanie..to chyba jest cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZAAAAA
tROCHĘ MNIE WYSTRASZYŁAŚ..BO TEŻ JE BIORĘ ( ALE NARAZIE 1-SZE) I NIC NIE ODCZUWAM..ZUPEŁNIE A WCZEŚNIEJ BYWAŁO INACZEJ..MYSLE ZE POWINNAŚ KONIECZNIE UDAĆ SIE DO LEKARZA I POPROSIC O ZMIANĘ TABLETEK TO NIEWYKLUCZONE.. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZUZAAAAA
tROCHĘ MNIE WYSTRASZYŁAŚ..BO TEŻ JE BIORĘ ( ALE NARAZIE 1-SZE) I NIC NIE ODCZUWAM..ZUPEŁNIE A WCZEŚNIEJ BYWAŁO INACZEJ..MYSLE ZE POWINNAŚ KONIECZNIE UDAĆ SIE DO LEKARZA I POPROSIC O ZMIANĘ TABLETEK TO NIEWYKLUCZONE.. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiia
Na razie się jeszcze wstrzymam ze zmainą tabletek, bo tak sobie myślę, że to może przez to, że przez ostatnie 2 tyg. schudłam 5 kilo. Zobaczę, czy w następnym cyklu będzie krwawienie. Ogólnie to jestem bardzo zadowolona z Mercilonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncze teraz 2 opakowanie mercilonu, zostaly mi dwie tabletki do konca iiiii..... mam krwawienie :/ nie wiem o co chodzi ??? tabletki biore juz od roku i 1szy raz mi sie cos takiego zdarza :(( jak myslicie czemu tak jest. wizyte mam umowiona na poczatek maja wiec i tak sie okaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobnie z Cilestem
5 miesięcy OK, w 6 miesiącu w polowie krwawienie. Przed krwawieniem byłąm 3 tygodnie na diecie Cambridge ( w sumie 8 kg w 3 tyg) Ale tabletki zmieniłam bo w nastepnych opakowaniach było tak samo mimo, ze tak intensywnie się nie odchudzałam. Nie wiem w sumie co ci powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola6030
ja mialam podobny problem z novynette, jakos przy piatym opakowaniu zaczelam nonstop krwawic, wystarczylo zmienic tabletki na takie ktore maja wieksza dawke hormonow. od dwoch lat biore cilesty i juz nic takiego mi sie nie przytrafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja17
Ja biorę już Mercilon od 9miesięcy - czyli jakieś 10opakowanie, wszystko było w porządku, ale ostatnio, po "udanej" :) nocy z mężczyzną rano lekko krwawiłam. To była delikatna stróżka krwi. Jednorazowa i zaraz się skończyła. Ale strasznie się bojęc oto było. Okres powinnam dostać w najbliższą środę. Proszę powiedźcie czy ta krew o czymś świadczy? Czy mogę obawiać się ciąży?? W tej chwili śluz mam taki jak powinnam mieć przed okresem, ale bardzo się boję, proszę pomóżcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja17
bardzo was proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana22
kiedys zdarzylo mi sie cos podobnego i mysle ze nie masz sie co martwic. po prostu za bardzo ze swoim facetem pofiglowalismy (tzn za mocno) .a czy masz moze nadzerke? bo ja wlasnie mam taka malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam tą samą sytuację.. z tym że w pierwszym opakowaniu miałam bardzo niewielkie plamienia, w drugim - żadnych, w połowie trzeciego - ogromne, i teraz - w połowie czwartego znowu to samo co w trzecim.. do tego chodzę strasznie ospała i mam potworne bóle głowy.. ginekolog mi je zmienił na yasminelle.. zobaczę jak te na mnie podziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×