Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka21

wnętrostwo...

Polecane posty

Gość anka21

Nie dawno dowiedziałam sie że mój chłopak miał wnętrostwo (czyli jedno jądro nie stąpiły mu do moszny) operacje miał dopiero w wielu 13 lat. Czy w takiej sytuacji będziemy mogli mieć dzieci? podobno we wnętrostwie liczy sie czas,a 13 lat to z pewnością za dużo. Co o tym sądzicie czy któraś z was spotkała sie z takim przypadkiem u swojego partnera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ssssankiii
To nie powinno miec zadnego wplywu. Jedno jadro wystarczy do zaplodnienia nawet gdyby drugie nie funkcjonowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w podobnej sytuacji. Mój narzeczony też ma tylko jedno jądro (tak się urodził). Nie miał jednak operacji. Był u wielu lekarzy i każdy z nich potwierdził, że normalnie będzie mógł mieć dzieci. Nie martw się. Przeżyłam szok, gdy się o tym dowiedziałam ale teraz jest ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka21
ja się boje bo w internecie jest napisane, że taką operacje trzeba przejść jak najszybciej,a on miał ją dopiero w wieku 13 lat i o jądro teraz jest mniejsze od drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj jeśli bardzo się martwicie tym problemem to idźcie do lekarza i on wam wszystko powie co i jak. Idź ze swoim facetem to będzie mu raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ataginiec
Kurwa co za tępa laska nie liczy się matole czy on ma 1 czy 2 jądra liczy się to czy te jądra (lub jadro) funkcjonuje.Naczytasz sie glupot na internecie i pozniej w tym tweoim pustym lbie pojawiaja sie watpliwosci?jak masz jakis problem to idz do lekarza a nie siedzisz na necie,pusta krowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
mój mąż też miał wnętrostwo i niestety teraz mamy problemy by mieć dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sausage
Do ATAGINIEC!! Czy wiesz, ze jadro ktore nie zstapilo do moszyny moze byc przyczyna nowotworu i innych powiklan w przyszlosci!!! A tak na marginesie, to naucz sie KULTURY, ale sadze (po Twojej wypowiedzi), ze nie znasz tego slowa znaczenie!!!! Szkoda slow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×