Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

maleńka , nie martw sie , ja w dalszym ciągu podtrzymuje ,że wydęło Ciebie przed okresem . Zrób sobie dla pewności teścik , po co sie denerwować. Nie wiem jak inne kobiety , ale ja brzuch w pierwszej ciąży dostałam dopiero po 5 miesiącu , ślubowalam w 4 i nic nie było widać.Tutaj na forum przeglądałm różne wpisy i wyobraźcie sobie ,że jest gościówa , która jest w ciąży , a pierwszą oznaka po postironie było to ,że nie miała zupełnie nic , żadnego krwawienia itp, ale zaczęła chudnąć , no i buch - jest w ciązy. Tak ,że dziewczyny uszy do góry . a teraz troszke o sobie . W końcu kończy mi sie to krwawienie , w zasadzie już teraz minimalnie plamię. Po pigułach mnie mdli , lekarz zapisał mi żelazo i kwas foliowy , żeby po takim krwawieniu nie doszło do anemii. Oby do tego usg , wtedy wszystko będzie jasne , czy była ciąża , czy jest , czy może wogóle nic nie było i to właśnie chciałabym usłyszeć. Strasznie sie boje tego badania ... śpijcie dobrze kochane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam moje Miśki:):):) Śledzę to forum ciągle i wspieram Was cały czas, choc przyznaję, że ostatnio ciężko było mi cokolwiek napisać...:( Przede wszytkim do maleńka21 - dziewczyno nie jesteś w ciąży:) Powtarzam Ci to juz po raz 50ty Głuptasku!! Nie mam się czym chwalić, ale ja z chłopakiem tez często ryzykowałam tak jak Ty - wytrysk kilka minut po wyjściu ze mnie... Często okres mi się spóźniał - scizowałam - dlatego ostatnim razem postanowiłam sobie odpuścić - \"bedzie to, co musi być\" Czekałam na miesiączkę chyba 8 dni!! Ale nie zaciążyłam. Do wszytkich dziewczyn! Kochane - nie dopatrujcie się w sobie rosnących brzuszków - Pod koniec drugiego miesiąca życia dziecko osiąga wzrost około 2 cm i wagę około 2-3 gramów. Więc nie ma szans, żeby było je widać:) To zwykłe wzdęcia - na pewno pogłębone zwykłym stresem - ja przy pierwszej kryzysowej sytuacji też tak miałam. Kilka kuleczek Espumisanu wystarczy. I przede wszytskim dobre nastawienie:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka ==> kochaniutka będzie dobrze , zobaczysz , dziekuje za wsparcie jestes kochana !!! ❤️ mam nadzieje ze bedzie tak jak mowisz i ciąża bedzie u mnie wykluczona oby :( kochana poza tym bede trzymac kciuki jak bedziesz u lekarza juz napawamsie mysla ,że w Twoim przypadku musi byc dobrze :)i tak tez sie stanie kochana życze tego z całego serca a jak ja komus czego życze z całego serca to tak też bedzie , będzie dobrze ❤️ całuski a test zrobie sobie kolo piatku jak wybiore antybiotyk aby jeden dzien po jego skonczeniu odczekac zeby wynik testu nie byl sfałszowany w razie czego :) Kochane musimy sie trzymac i wierzyć w to ,że będzie dobrze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka
dziewczyny, mam pytanie! postinor zazylam w 21 dniu cyklu (niby juz okres nieplodny, ale wolalam dmuchac na zimne). Tabletka nie wywolala u mnie zadnych skutkow ubocznych, no chyba poza tym, ze zatrzymala moje napiecie przedmiesiaczkowe, czyli w moim przypadku bole sutkow. Wczoraj powinam dostac okres, a zamiast niego dostalam ....bole sutkow, zupelnie jak podczas napiecia, ponadto przetluszczaja sie mi wlosy, jak przed okresem zazwyczaj. Dodoam, ze z moim chlopakiem wspolzylismy wczesniej w 8-mym dniu cykly (ostatni dzien okresu). Mam cykle 30-to dniowe i jajeczkowanie mam okolo 16-17 dnia cyklu. czy to mozliwe ze zaszlam w ciaze? jak szybko wystepuja objawy wczesnej ciazy? czy to mozliwe ze postinor przesunal mi okres o jakis tydzien i ze to co teraz odczuwam to napiecei przedmiesiaczkowe? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
jagoodka ==> kochana wszystko bedzie w porządku nie masz sie o co martwic , tabletka którą zażyłaś w dni niepłodne oraz która była wzieta prawidłowo , naprawde nie masz się o co martwic to bomba hormonalna i w koncu jest ostatnim zrodlem ratunku , dlatego tez jest tak mocna mi lekarz powiedzial ze okres albo moze sie spoznic po postinorze albo moze przyjsc za wczesnie lub w terminie bo ten lek strasznie roztraja cykl wiec sie nie przejmuj , zrob test dla pewnosci choc daje Ci pewnosc kochana ze bedzie negatywny i przestań się martwić , uszka do góry ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
bardzo proszę o poradę mam 18 lat i dzisiaj zdarzyła mi sie wpadka (prezerwatywa pękła ;( ) jutro wezmę tabletkę ale mam takie pytanie... miałam iść w czwartek do ginekologa po tabletki antykonepcyjne bo miałam zacząć brać a teraz nie wiem czy mam iść czy nie ???? kiedy będe mogła zacząć je brać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolcia - najpierw to musisz iść po recepte na prostinor ,. a przy okazji zapytaj o antykoncepcję. Mi lekarz z powodu przedłużającego sie krwawienia po postinorze zalecił brać antykoncepcyjne w którys tam dzień krwawienia po postinorze w celach leczniczych , żeby uporządkować bałagan po prostinorze. Nie wiem , co Ci powie. najlepiej zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o proszę mój rocznik się odezwał:) A myślałam, że jestem jedynym szczeniakiem tutaj;) Wiesz Karolciu - jeśli jeszcze nie zadecydowałaś o tych tabsach, to szczerze radzę - nie bierz... Jesteśmy jeszcze bardzo młode, gospodarka w organizmie kształtuje się do 21.r.ż. Pewnie się uczysz? Jak często zdarza Ci się współżyć? Powiedz jeszcze tylko koniecznie, w którym dniu cyklu wpadka i czy wytrysk był do środka?? To bardzo ważne, bo POSTINOR to nie wiamina C - niestety. Wiem, bo wzięłam dwa miesiące temu, a skutki towarzyszą mi do dziś. Pozdrawiam Cię - trzymaj się cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
karolcia - kochana ja tez mialam wpadke i postinor zazyłam gin powiedzial ze dpoki nie dostane okresu po postinorze to mam nie brac tabletek anty,z tym ze nie zaczelam brac bo po co jesli juz nie mam takiej potrzeby bo nie jestem z chlopakiem ..pozdrawiam kochane dzis kupuje test bo jutro wszystrko bedzie zamkniete i zrobie go w czwartek rano :( boje sie bardzo dzis wieczorem biore ostatnia tabletke antybiotyku , jutro dzien odczekam aby nie sfalszowac wyniku testu a w czwartek rano wszystko sie okaze :( myslicie ze jesli minie okolo 2-3 tyg od wpadki to mozne juz robic test ?? wiadomio zrobie ten calodobowy ale z porannego moczu go wykonam dla bardziej wiarygodnego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie Maleńka:) Wiesz, ja miałam identyczna sytuację jak Ty. Postinor, a potem jeden niezabezpieczony stosunek, tylko że bez wytrysku. I później 8 dni czekania na okres. Jak kupiłam test to już byłam pewna, że nie jestem w ciąży. Ale nerwy zawsze były... Także 3maj się i nie schizuj - jestem pewna, że będzie dobrze - buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Olusiaczek ==> :) ten niebezpieczny stosunek po tez byl bez wytrysku w 100% ale tyle sie slyszy o tym plynie co sie wydziela w trakcie ze juz sama trace głowe ,jednak mam nadzieje ,że bedzie dobrze , musi byc, kochana dzieki za wsparcie całuski .. kurde ten czas do czwartkku bedzie sie baaardzo dłużył a ja bede jednym wielkim kłebkiem nerwow... buziaczki :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
achhhh dzisiaj koleżanka mojego chłopaka załatwi mi jakieś coś żebym cholera nie zaszła :( pierwszy raz nam pękła i zorientowaliśmy się dopiero po... że to akurat musiało się stac na 2 dni przed tym jak miałam iść do ginekologa po tabletki !!!! :( a teraz czekam.... na to az mój chłopak zadzwoni i jak juz koleżanka da mu znać... boję się brac ten lek ... a jeśli przez to nie będę mogła kiedyś zajść w ciąże??? czy tak tez może sie zdarzyć???? co jeszcze moge zrobić poza wzięciem postinoru ????? dzięki za wsparcie... Buziaczki dla was :*:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
i zapomniałam napisac że to był mój 11 dzień cyklu a okres mam co ok 34 dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
teoretycznie poza Postinorem to już nic nie możesz zrobić... poza oczywiście nie ruszaniem niczego i czekaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
No i po sprawie... wziełam a teraz czekanie... jak narazie nic mi (jeszcze?) nie dolega, poza tym że jestem troszkę roztrzęsiona...i lekko kręci mi sie w głowie.... ojojoj.... a do lekarza nie wiem kiedy pójdę zobaczę jakie będą efekty tego krwawienia... zobaczymy.. dziękuje za rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLCIA1988- ja wzięłam postinor 8 godz. po wpadce, krwawienia dostałam po 6 dniach i trwało to bardzo długo i bardzo dziwnie. najpierw brązowe upławy , potem litry krwi , znowu brązowe i kiedy nyslałam ,że to nuż się kończy , znowu pojawiła się krew, tylko ,że taka bardzo czerwona (jak z rany). Przestraszyłam sie i zwróciłam się o pomoc do ginekologa. Powiedział mi ,że albo to hormony tak na mnie zadziałały , albo to jest poronienie. Dał mi tablety antykoncepcyjne , mimo iz nie był to pierwszy dzień krwawienia, bo w zasadzie to niewiadomo kiedy był . Pytał tylko kiedy miałam dostac planowany okres, a,że byłam przed tym wyregulowana po granice możliwości , to powiedziałam ,że 24.04. Powiedział mi , że jak jest teraz 28 to mogę zacząć brac teraz w celach leczniczych, a potem zobaczymy . I musze zrobić usg ginekologiczne ,żeby sprawdzic , czy wszystko oki. Tak ,że kochana , nie życze ci takich przezyc . Ale jeżeli chodzi o stres to tu napoewno znajdziesz pocieszenie . Wspieramy sie tu nawzajem , mamy dobrego duszka MALEŃKĄ 21 , która chociaz sama ma problem ,umie pocieszyć jak nikt. Jeżeli chodzi o skutki po postnorze , takie długotrwałe to niesądzę ,żeby miało to wpływ na późniehjszą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
Tak gadałyśmy na Gadu-Gadu z Maleńką i pomyślałyśmy, że warto wspomnieć, że po Postinorze strasznie nas wzięło na jedzenie pieczywa... Jak ja nie jadam go prawie wcale, to teraz uszy mi się trzęsą nawet przy suchej bułce :| No, to tak odnośnie skutków ubocznych itp :-) No i poza tym mam koszmarną cerę... Tak poszarzała strasznie, no i te wypryski... koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
no jak narazie nie narzekam jestem dopiero co po 1 tabletce a dróga czeka mnie w nocy... nie mam żadnych dolegliwości tylko troszkę sie boję jak to będzie z moim okresem i jakie bedzie krwawienie... w czwartek zapisze się do ginekologa po tabletki.... bo już mam doś kosmicznie tyh nerwów zawsze się zabiezpieczam ale teraz??? taka wpadka nie może się więcej powtórzyć NIGDY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia1988
SORKI :p *DRUGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co do tego jedzenia to musze wam przyznać całkowitą rację . Od dłuższego czasu byłam na diecie i doskonale sobie z tym radziłam . Teraz nie moge sie opanować , zapycham sie marchewami ,żeby nie utyć. Do tego teraz żre to antykoncepty i jeszcze bardziej chodzę głodna. Mimo iz lekarz twierdził ,że nie ma mowy o ciąży to ja nabieram głupich podejrzeń. Przy pierwszym dziecku pamiętam tylko jeden bardzo wyraźny sygnał , to było mrowienie i nadwrażliwośc piersi i teraz tego nie mam , więc pocieszam sie ,że bedzie oki.A może jednak coś jest nie tak , może rzeczywiście było jakieś poronienie , albo może to ciąża pozamaciczna...? Sama juz nie iwem . Niech nadchodzi ten termin badania usg ,a wtedy sie wszystko wyjasni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
lojka - kochana jesteś dziekuje za te ciepłe słowa o mnie :) a pojutrze test , oczywiscie o wyniku napisze i zycze Ci rowniez wszystkiego naj z calego serduszka, pisz wszystko co tam i jak oczywiscie dalej jestem zdania ,że wszystko bedzie dobrze bo tak fajną i kochaną kobitkę :) jak Ty ciezko spotkac dlatego wszystko bedzie jak najbardziej dobrze kochana, ja tez jem jak nie wiem kurde niejestem szczupla, normalna mam budowe :) wiec nie wskazane byloby mi tyć :) ❤️ no wlasnie my z niczymgłupimszczeniakiem :) pogadałysmy sobie nawet o psach :) fajna dziewczyna mowie Wam :) - całuski kochana :)❤️ Karolciaa1988 - tak jak dziewczyny mowia wszystko bedzie ok zobaczysz :) postinor to bardzo silny lek ktory na pewno Ci pomoze wiadomo skutki uboczne sa ale ratuje niekiedy zycie :) no tym samym pozbawiając go dlatego nie przejmuj sie sama widzisz ze kazda z nas przezywala i moze miec rozne skutki uboczne oraz oczywiscie na pewno nie wplywa na Twoją przyszlą płodnosc całuski , będzie dobrze nie masz się czym martwic , postinor wziety czyli możesz spac spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
Maleńka, niejeden terapeuta by Ci pozazdrościł tego wyciagania innych ludzi z różnych smutków i stresów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
niczymgłupiszczeniak - :) no nie wiem :) kochana Ty tez jestes równa kobita :) hehe można pogadać z Tobą o wszystkim i o niczym :) całuski ❤️ Jutro rano test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoodka
malenka 21 jestes Aniolek po prostu :) dziekuje Ci za wsparcie :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stressi
Witajcie! Musze wam opisac moja sytuacje bo sie niepokoję! Wczoraj zazylam postinor duo( po 11 godz. od stosunku) dzisiaj odczuwam pieczenie w okolicach intymnych...i przez to czesciej musze chodzic do toalety, czuje prawie ciagle' ze chce mi sie siku'. wiem ze Postinor duo zagęszcza śluz w szyjce macicy także i moze dlatego to pieczenie i przy oddawaniu moczu pod koniec czuje ból... boze jak ja sie boje ze jeszcze gorzej bedzie Jutro na maturze! Pomozcie co moge wziasc lub jak zaradzic aby mnie to tak nie pieklo i nie ciagnelo mnie ciagle do wc! prosze pomocy!! czuje takze ogólne oslabienie organizmu...ale to juz nie jest tak nieznosne jak to co napisalam wczesciej. POMOZCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczymgłupiszczeniak
Furaginum powinno Ci pomóc. Jeśli kochałaś się bez prezerwatywy, to prawdopodobnie z tego powodu tak Ci się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
furagin powinien pomóc , bo to wygląda za zapalenie pęcherza i do tego wzięła bym coś dopochwowo na grzyba np . crotlimozolum , nystatyna lub cos na bazie mikonazolu . Idź najlepiej do apteki i poproś o jakieś globulki na stan zapalny, bo to swedzenie to od tego i pieczenie. Życzę powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
jagoodka - kochana nie ma za co wiem jak to jest i sama kiedys potzrebowałam wsparcia za które w ten sposob , pomagam co bardzo lubie bo wspaniale jest sprawiac komus przyjemnosc podnoszac go na duchu oczywiscie moje wypowiedzi są bardzo szczere i zawsze kiedy jestem pewna ze bedzie dobrze tak też mówie :) no bo gdybym nie była pewna to bym mówiła co innego :) ja jestem niepewna tylko w swoim przypadku niestety ale jutro test :( ❤️ pozdrawiam gorąco :) stressi - kochana zrób jak mówiły niczymgłupiszczeniak i lojka mają racje idz tak jak nasza lojka mówi do apteki i sprawa załatwiona no a skutkami uboczynymi sie nie przejmuj niestety tak już jest po zażyciu bedzie dobrze w koncu wszystko lepsze od ciąży :) całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1988
:) nie narzekam Dziękuje wam kochane kobitki bo bez was bym umarła ze stresu. już po wszystkim żadnych ubocznych skutków :) jutro albo pojutrze ide do ginekologa-oierwszy raz w życiu....uhhhh troszkę się stresuję no ale co tam:) najgorsze mam za sobą stressi-powodzenia życzę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane zrobiłam test :( sama nie wiem co o tym myśleć wszystko zrobiłam jak zawsze wdług ulotki i kochane po okolo 30 sekundach zaczela sie pojawiac ta kreseczka na gorze ze brak ciazy , na dole sadze ze wtedy powinna juz byc ta co oznacza ciaze jednak wystapila tylko tamta ,za jakies 10 sekund zaczelo cos na dole sie pojawiac jakby jakies zalanie tam gdzie wyskoczyc powinna linia ciążowa tak wyraznie sie zaznaczylo ale nie saama kreska bo kreski żadnej nie bylo nawet niewyraznej a caly obszar od dolu az polowy testu jakby zamokł na rozwo od samego dolu do tego miejsca gdzi jest zazwyczaj dolna kreska pozniej coraz wyzej , myslalam ze jestem w ciazy z tych nerwow po ok.1,5 min od rozpoczecia testu to cos z dolu wyschlo bo to bylo jakby nadmiar bo zalalo od dolu az do polowy testu i pojawila sie na bialym tle tylko wyraźna czerwona kreska która oznacza brak ciąży a wiadomo wynik testu odczytuje sie po ok 3 minwiec chyba efekt koncowy sie liczy :( a jesli bylaby wpadka z postionoru to ciąża trwałaby już jakieś ładne 2-3 miesiace wiec chyba by wykazało ?? jak myślicie co robić :( ?? jestem w ciąży ?? :( a od tego niebezpiecznego stosunku minelo jakos 2,5 tyg jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×