Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość Miska

Mam problem zazylam postinor po 1,5 h od stosumku 1 tabletke a po 12h druga po 4 dniach nastapilo u mnie krwawienie to znaczy wyglada jak okres ale miesiaczki spodziewam sie dopiero za 21dni czy to normalne ze wystepuje cos takiego . Dziewczyny czy to ustapi samo czy powinnam isc do ginekologa jest to moj 11 dzien cyklu postinor zazylam w 8 dniu pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Spokojnie, nie martw sie to normale i nawet pisza o tym w ulotce jako skutek uboczny. Ja tez tak miałam. Nie przestrasz sie tylko jak Ci sie bedzie spóźniać miesiączka, bo mi zgodnie z tym cyklem w ktorym wziełam Postinor spózniła sie dwa tygodnie. Wiec było troche stresu. Uszy do góry, pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
a dlugo trwalo u ciebie to krwawienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Hej, wiesz ja to wzięłam Postinor w 5 dniu i że tak powiem koniec miesiączki złączył mis ię z tym krawieniem, znaczy to wygladało jak plamienie pomiędzy jednym a drugim, a w piątym dniu po przyjęciu miałam konkretne krwawienie. Ja to konkretne krwawienie miałam krótko dzień dwa, ale, jeszcze z pięć dni miałam później plamienie. W sumei to dobry tydzień "coś się działo". Jak masz jeszcze jakieś pytania to Ci chetnie napisze. Miałam na przykład okropne problemy z cera myślę że to głownie z tego powodu no i te dwa tygodnie poślizgu (dwa testy zrobiłam ;-) ).Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest tak
postinor hamuje badz opoznia owulacje, a bardzo czesto powoduje skrocenie fazy lutealnej (poowulacyjnej). tak wiec krwawienie ktore nastepuje po zazyciu postinoru to normalna miesiaczka - tyle ze mocno przyspieszona! i od pierwszego dnia tego krwawienia liczy sie nowy cykl! no, ale jak ktos jest niezorientowan i czeka na nastepna miesiaczke, to pozniej mu wychodza jakies kilkutygodniowe opoznienia... gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Tak się składa, ze mam nbardzo dobrego lekarza i zapytałam go dokładnie o to, jak mam w związku z krawieniem po, liczyć cykl. I powiedział wprost, ze "miesiączka może wystąpić w bliżej nie okreslonym terminie". I jakby nie liczyć czy od regularnje czy od krwawieneia po to i tak był poślizg. A chodziło mi wyłącznie o to żeby Miśka się nie marwtwiła bo za kilka tygodni może się niczego nie doliczyć, bo taka dawka hormonów, może choć nie musi, bardzo rozregulować cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEKI KURDUPEL DZIS JEST JESZCZE GORZEJ LEJE SIE ZE MNIE STRASZNIE NAWET CHYBA MOJ OKRES NIE JEST TAKM OBFITY A CO DO CERY TO ZAUWAZYLAM DOSTALAM SYFKI ALE TO MNIE AKURAT NAJMNIEJ MARTWI CHCIALA BYM BY JUZ SIE SKONCZYLO TO KRWAWIENIE BO STRASZNIE MNIE NIEPOKOI.MOZNA POWIEDZIEC ZE ODRAZU PO OKRESIE PO 4 DNIACH OD ZAZYCIA TABLETKI ZACZELO SIE ZE MNIE LAC I ILE TO DNI POTRWA CZY DOSTANE OKRES?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wzielam ostatnio Postinor i nie uzyskalam jak narazie odpowiedzi na nutrujace mnie pytania, a do gina ciezko sie dostac... Po pierwsze \"to nie jest tak\" lepiej nie madrzyj sie za bardzo bo kiedys Tobie tez ktos moze \"cos\" powiedziec! Wiec mam takie pytania: - czy Postinor moze wplynac na wynik testu ciazowego - czy po zazyciu Postionoru (po np. 2 tygodniach) moge pic alkohol - czy moge korzystac z solarium Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Dziewczyny dzis mam drugi dzien tego krwawienia i to wyglada jak okres. Ale to jest niemozliwe poniewaz okres mialam 4 dni przed tym jak dostalam to krwawienie poczekam jeszcze do konca tygodnia i jak nie ustapi to chyba pojde do gina. Mam nadzieje ze nie narobilam sobie zbyt duzego balaganu chociaz to raczej pewne. O to ze jestem w ciazy to sie nie martwie zbytnio poniewaz mysle ze postinor zadzialal tymbardziej ze zrobilam to w 6 dniu cyklu ale mimo wszystko wolalam wziac postinor niz potem sie zamartwiac. Teraz martwi mnie tylko to krwawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Myślę, że póki co niepotrzebnie się martwisz drugi dzień krwawienia to normalne, takie krwawienie może być kilkudniowe. Gdyby to tydzień trwało to mogłabyś się może niepokoić. Naparwdę możesz być spokojna. Taka dzawka hormonów różnie może działać i może Ci troche namieszać w cyklu ale to żąden powód do obaw. Pozdrawiam. A odpowiadając na pytanie Bulinki to, aj po Postinorze zrobiłam dwa testy i wyniki nie były fałszywe i wiem że nie ma to wpływu, że się brało Postinor, także czytałam o tym, że tak jest. Alkohol też piłam i nie miałam co do tego żadnych pzreciwskazań od lekarza i nic mi nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulinki
Mozesz isc na solarium mozesz pic alkohol postinor nie zafalszuje Ci wynikow testow Bralas przeciez tabletki antykoncepcyjne wiec chyba wiesz, ze mozna (postinor to tez hormony)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
Miśka ja też szybko dostałam krwawienia - 2 tygodnie od ostatniej miesiaczki i wyglądało jak regularny okres - 7 dniowe i obfite i od tej pory mija 38 dzien jak nie mam... i caly czas mi sie wydaje ze to juzale jednak nie... a jak nie zadzialal??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
Dziewczyny wiecie co chodzi rowniez o to ze jestem strasznie oslabiona no bo okres za okresem boze nie wiedzialam ze to tak jest myslalam ze to krwawienie bedzie jakies jednodniowe a nie ze bedzie to wygladalo jak okres martwie sie o siebie i mam nadziej ze juz nie bede musiala tego zazywac. A powiedzcie mi czy ktoras z was miala tak ze zazyla podstinor 2 dni po normalnej miesiaczce i po 4 dostala odrazu nastepna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze ja pomogę.. niestety kilka razy musiałam już postinoru korzystać - niestety bo to bardzo niezdrowe bardzo dużo hormonów. pozwolę sobie powiedzieć, że 1-do 4 dni po zażyciu tabletki normalny okres sie dostaje i następny powinien byc w takim okresie czasu jak zazwyczaj pomiedzy jedna a drugą miesiączką - czasem sie to wydluża bo hormony mieszają w ciele i tyle 2-postinor jest baardzo wysoce skuteczny przy zachowaniu wymagań czasowych 3-mam pytnie moze któraś będzie wiedziala - czy mogę zacząc brac tabletki anty zaczynajac od tego dnia w którym rozpoczęło się krwawienie wywołane postinorem? była już któraś w takiej sytuacji?? pomóżcie!!! pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI DZIS JEST 4 DZIEN MOJEGO KRWAWIONKA BOZE NIECH ONO SIE JUZ SKONCZY BO JESTEM STRASZNIE OSLABIONA WIEM ZE TO JEST EFEKT UBOCZNY . CIEKAWE ILE TO JESZCZE POTRWA DZIEWCZYNY ILE TRWALO TO KRWAWIENIE U WAS ? I CZY DLUGO POTEM CZEKALYSCIE NA OKRES CZY PRZYSZEDL W TERMINIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miska
sonik powiedz mi jeszcze czy ty tez po 2czy 3 dniach dostawalas krwawienie i ile ono trwalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz:) jesli chodzi o alkohol to wiem ze niektore dziewczyny dostaja czasami wysypki, plamy itp. stad moje pytanie, bo jednak Postinor to ogromna dawka hormonow. a ja po Postinorze nie dostalam zadnego krwawienia... minelo juz 10 dni i nic. okres powinnam dostac jutro - jesli bedzie regularny... a test zrobie za jakis tydzien troche sie denerwuje czy Postinor zadzialal pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurdupel
Misia, ja czekałam od tego krawienia ponad 30 dni na okres (średnio mam cykle28 dni) był bardzo obfity i długi, w stosunku to tych jakie mam zazwyczaj. Bulinka, mi lekarz powiedział ze okres powinnam miec mniej wiecej w terminie z odchyłka +/- 3 dni niż zwykle (tylko ze ja miałam krwawienie i sie wszytsko zmieniło ;-) ). Mysle ze nie mozna tego tak uogolniac bo to roznie u kazdego moze byc i ine ma sie co stresowac jakimis ramami czasowymi. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia
BULINKA - nie martw sie!Ja tez bralam postinor, na szczescie raz i mam nadzieje ze nie bede musiala kolejny...i nie dostalam krwawienia! Nastepne krwawienie przyszlo normalnie jak zwykle.Nic sie nie martw i glowa do gory:) postinor musial zadzialac jesli wzielas go wg ulotki!A co do plam i wysypki...przez 3 tygodnie miala cholerne plamy na calym ciele a szczegolnie na brzuchu,bylam dermatologa i u innych lekarzy i nic.W koncu samo przeszlo..dlatego uwazajcie kochane dziewczynki i starajcie sie nie byc zuszone do stosowania tego swinstwa bo to naprawde nic zdrowego..no ale coz jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia
BULINKA - nie martw sie!Ja tez bralam postinor, na szczescie raz i mam nadzieje ze nie bede musiala kolejny...i nie dostalam krwawienia! Nastepne krwawienie przyszlo normalnie jak zwykle.Nic sie nie martw i glowa do gory:) postinor musial zadzialac jesli wzielas go wg ulotki!A co do plam i wysypki...przez 3 tygodnie miala cholerne plamy na calym ciele a szczegolnie na brzuchu,bylam dermatologa i u innych lekarzy i nic.W koncu samo przeszlo..dlatego uwazajcie kochane dziewczynki i starajcie sie nie byc zuszone do stosowania tego swinstwa bo to naprawde nic zdrowego..no ale coz jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiapysia
BULINKA - nie martw sie!Ja tez bralam postinor, na szczescie raz i mam nadzieje ze nie bede musiala kolejny...i nie dostalam krwawienia! Nastepne krwawienie przyszlo normalnie jak zwykle.Nic sie nie martw i glowa do gory:) postinor musial zadzialac jesli wzielas go wg ulotki!A co do plam i wysypki...przez 3 tygodnie miala cholerne plamy na calym ciele a szczegolnie na brzuchu,bylam dermatologa i u innych lekarzy i nic.W koncu samo przeszlo..dlatego uwazajcie kochane dziewczynki i starajcie sie nie byc zuszone do stosowania tego swinstwa bo to naprawde nic zdrowego..no ale coz jak mus to mus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
Witajcie kobietki. Ja z kolei mam problem z brakiem krawienia. Postinor zazyłam jakies 20 dni temu. Od 4 dni powinnam miec miesiączke. Dzis rano robiłam test ,podobno wykrywa juz 6-dniową ciążę, wynik wyszedł negatywny ,ale jakos mnie to nie usopokoiło, nigdy!!!!! okres nie spóźnił mi sie nawet 1 dzien, czasem wrecz zaskakiwał mnie na tydzien przed terminem. Kiedy juz,jakis rok temu tez bralam Postinor, wtedy wszystko było na czas:( i krwawienie w normie,potem cykle nadal regularne. Kobietki trzymajcie kciuki,aby to nie była ciąża. Od 4 dni nie moge jesc ani spac:( Acha, jeszcze jedno pytanko : Czy was tez tak bardzo bolały piersi?? Niby w ulotce pisze,ze to objaw uboczny,ale mija po 24 godz. Mnie nic nie mija ,bola mnie od 2 tygodni tak bardzo,ze spac nie mogę:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!prosze pomozcie mi...bo nie wiem co mam robic...zazylam duofem-niemecka tabletka po wspolzyciu...wzielam ja po uplywie ok.9h od wspolzycia...po 6 dniach dostalam krwawienia dokladnie takie same jak miesiaczka czyli u mnie trwa 3 dni takie samo krwawienie...i nie wiem czy mam uwazac ze to miesiaczka i czekac teraz niby 28 dni na nastepba(niby bo mam nieregularnie)...bo jezeli nie...to ozanczaloby ze mi sie spoznia 6 dni...BOJE SIE ZROBIC TESTU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
DZIEWCZYNKI NIE WIEM ALE MAM WRAZENIE ZE TO KRWAWIENIE CHYBA MI SIE JUZ KONCZY. CIEKAWE CZY DOSTANE NORMALNIE MIESIACZKE BOZE JA SIE BARDZO TYM PRZEJMUJE.MAM NADZIEJE ZE ZADZIALAL CHOCIAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny prosze poradzcie mi co mam zrobic badz myslec...naprawde sie martwie...!!!:( powinnam mysle ze te krwawienie po 6 dniach po spozyciu tabletki to normalna miesiaczka??nie wiem keidy mam sie spodziewac nastepnej...:( nie wiem czy powiennam sie matrwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISKA
HEJ DZIEWCZYNY MOJE KRWAWIENIE DZIS SIE SKONCZYLO POCZEKAM Z DWA TYG I ZROBIE SOBIE TESCIK ZEBY BYC PEWNA ZE NIE JESTEM W CIAZY A NASTEPNIE BEDE CZEKAC NA OKRESIK CIEKAWE CZY DOSTAWNE GO W TERMINIE . STRASZNIE DOSTALAM PRYSZCZY NA TWARZY BOZE TE TABLETKI SA STRASZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiapysia, ja tylko slyszalam ze np dziewczyna wziela Postinor i wypila na nastepny dzien piwko i wtedy miala jakas wysypke. bo ja nic nie mam. wczoraj nawet winka sie troche napilam i jest ok:) ale chcialam sie zapytac jak wygladaly Twoje cykle po Postinorze. ja narazie czekam na okres. powinnam dostac moze jutro. a za jakies 5 dni zrobie test... jutro ide do gina wiec sie dowiem wszystkiego. Ifona, 4 dni to w sumie nie az tak duze spoznienie. czytalam ze po Postinorze moze byc 2 tygodniowe opoznienie. ale nie wiem nic na 100% bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji wiec sie dowiaduje wielu rzeczy dopiero a musze Wam napisac ze przez caly tydzien od wziecia Postinoru mialam taki apetyt!!!!!!!!!!!! Ifona, mnie teraz zaczynaja sutki bolec, ale to chyba przed okresem... bedzie dobrze! najlepiej wybierz sie do lekarza a on rozwieje Twoje watpliwosci:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
Uffffffffffff,dostałam, huraaaaaaaa Wiem, chyba za bardzo panikowałam, ale nigdy!!!!!! jak zyje a mam 28 lat okres mi sie nie spóźnił nawet 1 dzień..... No....:P raz mi sie spóźnił.... i mam dzis 2 letnia córeczke:) Ufffffff, trzymam kciuki za Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ifonna
A co do lekarza i rozwiania wątpliwości..... Rozmawiałam dzis w pracy z koleżanką. Niedawno też spóźniał jej sie okres, więc wybrala sie do gina.On zrobił USG i mówi "jest Pani w ciąży". Zareagowała spokojnie, ponieważ wiedziała, ze wiatropylnie to tylko kwiatki.Jeszcze w tym samym dniu poszła prywatnie do innego lekarza ,okazało się ,ze to nie ciąża,a cysta, która może powodować zatrzymanie okresu. Lekarz może stwierdzić z cała pewnością dopiero 6 tyg ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beacia
DOSTAŁAM!!! po 38 dniach od krwawienia popostinorowego. Byłam u gina, w ciąży nie jestem:) Za to okres jest fatalnie bolesny....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×