Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość supi
witam serdecznie! w jakiej cenie jest postinor? i czy lekarz gin. na moja prosbe przepisze go bez problemu? chyba nie robi przy tym zadnych badan? pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek - ja krwawilam 2 dni - leciało ze mnie jakby mi się kranik odkręcił a teraz to wygląda jakby jakieś resztki leciały, jakby to była końcówka okresu a zawsze miałam okres 7 dni. teraz po 4 wygląda tak jakby się kończył. Moje krwawienie w pierwszym dniu też bylo wodniste, jakby woda leciała tylko czerwona :) teraz za to się ciągnie jakby byl zmięszany z gęstym śluzem. Acha tabletki anty zaczęłam brać od pierwszego dnia krwawienia. Pozdrawiam i nie martw się, po postinorze wszystko jest możliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Mnie postinor kosztował 70 zł, i wizyta 80 zl. Ale ginekolog mnie badal dla pewności że nie jestem już w ciąży. problemow nie było żadnych. Zdarzają się jacyś dziwni ludzie, którzy nie chca wydać recepty ale na ogół daja. Nie wiem tylko czy bez badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
dziewczyny...dzis mi ju troche przeszło..cały czas powtarzam sobei ze to nie mozliwe, analizuje..ale gadalam dzis z kolezanka i zaczęła mówić, że zycie różne płata figle i znów mnie wystraszyła..boje sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc,juz mnie nic nie boli,ale test jest wyrazny plus,jutro ide do gina,trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przezorna
Dzięki Tinka za info,dzwonilam do ginekologa zeby sie wszystkiego upewnic,ale o to kiedy powinnam zacząc brac pigułki z tego wszystkiego juz nie zapytałam.Tu Was zaskoczę mój problem wyglądał trochę inaczej.Od zawsze biorę pigułki antykoncepcyjne,pierwszy raz jednak zdażyło mi się zapomnieć pierwszej z opakowania i zamias 7 dniowej przerwy zrobilam 8 dniową,a jak wiecie nie ma nic gorszego niz zapomniec w pierwszych 7 dniach pigułki,wtedy trzeba sie zabezpieczac dodatkowo,tego zabraklo i z racji swojej przezornosci pomyslalam o postinorze,zadzwonilam do ginekolog i powiedziala,ze to jest sposób,albo dokladnie ten sam efekt przynosi przyjęcie 2X50mlg estrogenu czyli 4 pigulki antykoncepcyjne i po 12h kolejne 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek82222
Dzis 3 dzien krwaweinia, jest skape i brazowe..Raczej nie sadze, zebym byla w ciazy, bo wszelkie symptomy zniknely (opuchniete sutki, kreska na brzuchu). Czuje sie dobrze. Mak24 tak bylo u mnie, pierwszy dzien bardzo obfite krwaweinie, drugi dzien wodniste jakby sluz z krwia, a dzis to juz koncowka. Zawsze moj okres trwal 5 dni, albo dluzej, ale po postinorze widocznie wszystko jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. A ja juz sama nie wiem co sie dzieje z moim cialem :( dwa okresy po postinorze juz mialam (normalne okresy) a jajnik boli :( do tego rano przy myciu zebow notorycznie robi mi sie niedobrze. Niby zawsze mialam takie odruchy, ale tym razem gdybym miala czym zwymiotowac to na pewno bym to zrobila. Tlumacze sobie, ze to wszystko przez stan psychiczny w jakim sie znajduje, powoli sie wykanczam. Nie mam ochoty jesc, a jak zjem to zaraz mi sie robi niedobrze i musze walczyc,zeby nie zwymiotowac. Pocieszam sie, ze to przez to ze jestem w depresji i po prostu musze to wszystko przetrzymac. Ale jajnik mnie niepokoi. Musze isc sie przebadac, a boje sie co moge uslyszec. I co ze soba zrobie jak sie dowiem czegos zlego :( juz tyle zlych rzeczy zdarzylo sie ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
Rozumiem Cie doskonale Czytelniczko_forum..ja tez mam urojenia ze mnie brzuch boli itp. Mam nadzieje ze to sa urojenia, bo tez nie wiem co zrobie gdyby sie okazało, że....nie!!! boje sie to nawet napisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
kochane to co piszecie , co sie dzieje Wam i te obawy ciążowe ,sama bardzo bardzo bardzo się boje :( w poniedzialek jestem umówiona na wizyte u mojego gina :( bardzo sie boje :( jutro mamam niby lub w piatek dostac okres ,ale nic na to nie wskazuje ,żadnych dolegliwosci jak zawsze ani nic :( jestem załamana , chyba sobie kupie test jutro coś mi sie zdaje :( całuski kochane musimy się trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris.26
DZIEWCZYNY, MAM DESPERACKIE PYTANIE: CZY JEZELI ZROBIE TEST PO TYGODNIU I OKAZE SIE ZE JESTEM W CIAZY OD TYGODNIA TO LEKARZ COS JESZCZE MOZE ZROBIC? CZY SĄ JAKIES TABLETKI NA TAKA SYTUACJE? BŁAGAM O ODPOWIEDZ..DZIEKUJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
A ja wygladam potwornie. Jestem blada, a chodzilam na solarium przez miesiac zanim zazylam postinor. Wlosy mam matowe i wysuszone, jakies takie sfilcowane:( Cera ,tragedia, coraz wiecej wypryskow....Wygladam strasznie!:( Nie wiem, co mam robic....Moze jakies oklady na wlosy u fryzjera? To wszystko przez te tabletki, zrujnowaly moj caly organizm:( A krwawienia juz nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doris ---> Elemelek wspominal cos o \'cytotecu\'. Koszt tych kilkunastu tabletek, ktore trzeba polknac to chyba ok. 600 zl - jak mi sie udalo gdzies to doczytac. Nie wiem co to dokladnie za cudo... no albo aborcja ... nie jest to miejsce na ocenianie Ciebie, ale zastanow sie czy JESLI bedziesz w ciazy, to czy chcesz ryzykowac swoje zdrowie i czy naprawde nie chcesz tego dziecka. Naprawde to nie jest wyjscie -> usunac ciaze. Ja rozumiem, ze nie z tym chlopakiem, to nie jest dobry czas... ale jak sie z kim kocha to trzeba niestety brac pod uwage konsekwencje. Poza tym jestem na biezaco na forum i uwazam, ze Twoje szanse na ciaze sa NIEWIELKIE, wrecz NIEMOZLIWE. Wiec nie panikuj i czekaj na okres, albo idz do lekarza. ALbo zrob test. Ale wedlug mnie w Twoim przypadku nie ma mowy o ciazy. I tyle. NIE JESTES W CIAZY!!!!! Tu jest link do stronki o cytocecu = mizoprostolu http://www.womenonwaves.org/set-1020.191-pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutalek
Mam jedno zasadnicze pytanie czy ktoś po Postinorze był faktycznie w ciąży, ja sama jestem po tych tabletach i czekam z niecierpliwością na okres mam nadzieję ze skuteczność jego jest 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutalek --> niestety sa takie dziewczyny, ktore mimo zazycia postinoru zaszly w ciaze. Niestety postinor nie daje 100% pewnosci. Ale wziety szybko, gdy nie sa dni maksymalnie plodne, gdy byl tylko jeden stosunek daje duzy procent szans. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! dziewczyny mam problem czy wziasc postinor dzisiaj czy nie brac wogole...wczoraj kochlam sie z facetem, stosunek przerywany, troche sie obawiam tego ze byly 3 stosunki jeden po drugim ale po kazdym stosunku chłopak sie mył by miec jakas pewnoesc ze nie ma pozostalosci po spermie oczywiscie nie bylo to minuta po minucie ale co 10 min. Wczoraj mialam 18 dzien po miesieczce jestem 10 dni przed miesiaczka która mam co 28 dni. I kurcze niewiem co mam robic troche sie boje niby wczoraj nie mialam szytowego dnia owulacyjnego ale lekko krawiłam a ktos mi powiedzial ze krwawienie pod czas stosunku to moze byc wlansie dzien jajeczkowania:( czego ja nigdy niewiedzialam az dziwne.. co wy nato? czy 10 dni przed okresem to nie powinnam sie niczego bac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam jeszcze dodac ze moj sluz wczoraj i dzisiaj jest konsystencji mlecznej lepkiej a nie takie jak w dniach plodnych jak bialko jaja.. ale ja juz sama niewiem kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym na Twoim miejscu wziela nawet na wszelki wypadek, chyba ze w razie czego dziecko nie bedzie dla Ciebie klopotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na przyszlosc uzywajcie jakiegos zabezpieczenia i nie bedzie pozniej stresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Najwieksza plodnosc jest zaraz po sluzie owulacyjnym..Wiec radze Ci uwazac, a przesuniecie okresu z 28 na 32 dni, jest bardzo prawdopodobne...Radze Ci wziac, zwlaszcza, ze to byly 3 stosunki ,a nie jeden...Ja mialam jeden i wzielam postinor...Dla swietego spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik* ---> kochanie sie bez zabezpieczenia w srodku cyklu - gratuluje odwagi. Oczywiscie mozesz wziac postinor. Ale jak wyczytasz na ulotce, postinor ma wiekszy % skutecznosci, gdy wystapil jeden niebezpieczny stosunek. Zmniejsza sie przy dwoch, wiec przy trzech jeszcze bardziej. Rozumiem, ze chlopak ani razu nie doszedl w Tobie, ale 3 stosunki przerywane gdy pojawia sie w trakcie troche plynu z plemnikami stanowi pewne niebezpieczenstwo. Postinor namiesza Ci w organizmie tak, ze mozesz pozniej zapomniec o dniach plodnych i nieplodnych przy stosunku przerywanym. Ale jak widac malo o tym myslisz, kochajac sie z chlopakiem bez zabezpieczenia prawie w samym szczycie dni plodnych. jesli chcesz wziac postinor to nikt Ci nie broni i na pewno bedziesz miala swiadomosc, ze zrobilas wszystko co moglas. Nastepnym razem pomysl jednak przed a nie po. bedziesz spokojniejsza i co najwazniejsze ZDROWSZA. Bo postinor to swinstwo i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane z rana mnie brzuch pobolewał wiez wiedzialam ,ze dostane okres tak tez sie stalo wyplywa ze mnie ale niestety nie jest normalne to ze barwa krwi nie jest taka krwista jak podczas normalnego okresu a jest taki jakby brunatno , brązowo , czerwony dziwny kolor w kazdym badz razie :( w poniedzialek mam wizyte u gina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALEŃKA- mysle ,że jest wszystko oki, ale dla pewności idź do ginka, wtedy sie uspokoisz. Najważniejsze ,że dostałaś i to o czasie . Moje gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SMUTALEK
Mam zaledwie 16 lat i moja pierwsza inicjacje nie pamietam radosnie,bo glupio sie stalo i gumka spadla. Polknelam postinor, nic sie nie dzialo ze mna, tylko tak jak na ulotce pisali okres sie spoznil o 3 dni od daty dnia, w ktorym powinien byc normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wczoraj bylam u mojej ginki. Przebadala mnie, mowi ze wszystko jest OK. Balam sie o ten jajnik, bo boli mnie - a nigdy przed postinorem nie bolal. Ale wszystko okazalo sie byc w porzadku. Pani nic nie wyczula, zadnych niepokojacych objawow. Powiedziala, ze jest bardzo ze mnie zadowolona. Co prawda jak poszlam do niej po postinor to troche byla na mnie zla :) ale teraz mowi, ze wszystko dobrze wyglada i zebym nigdy wiecej nie brala tego swinstwa, a przynajmniej ona mi wiecej nie wypisze. Ale ja wiem, ze juz nigdy wiecej tego nie wezme. Narazie przynajmniej troche sie ciesze tym, ze przynajmniej ginekologicznie jest ze mna wszystko w porzadku! Wam tez sie uda! A Malenka --> czekam z niecierpliwoscia na Twoja wizyte u ginekologa. Trzymam kciuki, na pewno wszystko bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za odpowiedz tak moznaby nazwac to szczytem owulacji ten czas dzien ale ja mialam sluz ktory pokazywal raczej ze sa dni nie plodne a podobno dni plodne si enie oblicza a obserwuje tak? ile dni po postinor moge dostac okres? moj planowy dzien to 17 czerwca ostatnia tabletke dzisiaj o 12 w nocy bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×