Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miska

POSTINOR

Polecane posty

Gość maleńka 21
jestem wściekła ! byłam u głupiej baby lekarki i zaczela mnie besztac ,ze jestem nieodpowiedzialna i ze jestem jak kobieta wolnych obyczajow skoro zdarzylo mi sie nie zabezpieczycchoc wtedy robilam to przed samym okreserm 2 dni bo najpierw powiedzialam o tym plamieniu a pozniej pytala o moje niepokoje to idiotce pwoeidzialam i pozniej po zwyzywaniu mnie ubralam sie i poszlam ! nigdy wiecej nie pojde do tego babska ! zaluje ,ze tam poszlam a nie do mojego dokrtora ktory jest przekochany naprzeciw jej zachowaniu :/ brak mi slow , jestem wsciekla!! nic sie nie dowiedzialam w koncu ! sama nei wiem co robicz okres powinnam dostac 8 czerwca czyli w przyszlym tyg a przedwczoraj wystapilo mi to dziwne cos , na poczatku wygladalo jak krew i lecialo dosc intenstywnie a pozniej plamenie w sumie trwalo to 1 dzien nie wiem co jest grane :( i co zrobic :( ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
czesc mam pytanie jakis czas temu bralam postinor tzn. 2 tygodnie temu mialam potem okres (chyba to był okres bo tak wyglądało ale normalny powinnam dostac dopiero za 2 tygodnie ale z tego co czytałam to nie tylko u mnie tak jest) w każdym razie mam w tej chwili takie żółte upławy o czym to może świadczyć? czy może jest to jakiś objaw ciąży lub zakażenia dró rodnych? lub może jest to normalne? Pomóżcie bo sie bardzo denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
czesc mam pytanie jakis czas temu bralam postinor tzn. 2 tygodnie temu mialam potem okres (chyba to był okres bo tak wyglądało ale normalny powinnam dostac dopiero za 2 tygodnie ale z tego co czytałam to nie tylko u mnie tak jest) w każdym razie mam w tej chwili takie żółte upławy o czym to może świadczyć? czy może jest to jakiś objaw ciąży lub zakażenia dró rodnych? lub może jest to normalne? Pomóżcie bo sie bardzo denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa :( No w ciąży nie jesteś, to wiedzą wszyscy, ale że Ci nie pomogła nijak, nosz ja p*****.... Powinna Cię uspokoić chociaż, że takie palmienia są normalne albo cośtakiego.... Aż ja jestem wściekła!!! Niesamowite, że mamy w Polsce tylu ginekologów beznadziejnych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to było do Maleńkiej - Ikaraaaa jak się martwisz to idź do ginekologa... Opowiedz tochę wiecej o Twojej wpadce to może będziemy mogły jakos wykluczyć ciążę u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
aaa chciałam dodać że przed okresem nie miałam żadnego plamienia ani żadnych skutków ubocznych działania postinoru nawet jak dostałam ten niby okres to nic mnie nie bolało tylko potem troche brzuch a po za tym to nic wiecej.nie wiem czy to sa istotne informacje aa jeszcze wystąpił u mnie trądzik nigdy nie miałam z tym problemów a jak mi sie ten okres skończy to mnie obsypało że hoooooo ale to pewnie wina tak dużej dawki hormonów co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
no tabletki wzielam chyba w 12 godzine po wpadce potem druga 12 godzin potem brak jakichkolwiek tych skutkow ubocznych wpadka byla chyba w 12 dniu cyklu ale nie wiem dokladnie bo nie mam tak do konca regularnych w każdym razie według moich obliczeń to w 16 albo 17 dniu cyklu dostałam okresu skończył sie po 4 dniach i po 3 dniach od konca okres zaczely sie te upławy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nie wiem... a jak wyglądał ten Twój okres? Dużo krwi, skrzepów itp.? Bo jeśli tak, to wydaje mi się, że nie masz się czym przejmować... Tj. ciążą, bo nie wiem, czy te upławy to nie żadne zakażenie... A trądzik to na pewno skutek Postinoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
no okres w sumie normalny kolor wydaje mi sie że troche słabszy niż normlany skrzepy były ale nie dużo w sumie tak ja zawsze tak mi sie przynajmniej wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikaraaa
no to ja 14 dni przed okresem miałam okres bo miałam w sumie teraz dwa tygonie wcześniej niż powinnam ja w sumie okres zazwyczaj miałam tak 5 dni czasem 6 a teraz 4 jak myślisz jest jakieś prawdopodobieństwo że mimo tego okresu jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
niczymgłupiszczeniak - kochana teraz to powiem Ci szczerez ,że powątpiewam co to bylo to jednorazowe plamienie krwią :( boje sie ze to ci... :( ❤️ całuski MaK 24 - nie martw się ja tez wzielam ponad 40 godz od wpadki pozniej robilam po tym jakies 5 testow choc minelo juz ponad 2 miesiace od wpadki kazdy z nich byl negatywny dzieki Bogu ale tez mam schizy ,ze jestem w ciazy bo moje okresy sa nieco jasniejsze ten ostatni byl normalny a przedwczoraj cos ze mnie polecialo jakas krew i tak przez jakies pol dnia a teraz juz nic nie ma ,okres powinien przyjsc 8 czerwca , kochana nie przejmuj sie mowie Ci te okresy sa inne niz normalne skoro wzielas postinor ❤️ bedzie dobrze Elemelek - kochana nie boj sie ja tak samo dokladnie mialam bardzo gesty śluz ,bialy i teraz tez taki mam choc minelo jakies 2 miesiace a niby test wykazal brak ciazy :( boje sie bardzo , poczekam do tego okresu 8 czerwca ,ale nie boj sie obiecuje Ci kochana ,ze bedzie dobrze w koncu postinor ma wlasciwosci zageszczajace ❤️ czarna 21 - widzisz kochana co mi powiedziala gin :( ehh szkoda gadac :( przeczytaj wypowiedz powyzej :( ❤️ całuski lojka - ❤️ kochana przeczytaj co wyzej napisałam , całuski ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, trudno mi powiedzieć... oczywiście znikome sznase, ale różnie się tu dziewczyny wypowiadają... A że tak brzydko spytam wszystko się wlało w Ciebie czy jak to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
ikaraaa - kochana nie przejmuj sie moje okresy tez byly jasniejsze niz te przed wzieciem postinoru , ale to ponoc normalne kochana ❤️ całuski bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
niczymgłupiszczeniak - kochana no wlasnie poczekam do tego 8 czerwca czyli przyszlego tygodnia :( ja zawsze mam okres jak w zegarku i pojde do lekarza na pewno zaraz po okresie a jesli go nie daj Boze nie bedzie to tez pojde :( tym bardziej :9 jutro zadzwonie i zapisze sie do mojego lekarza :( ❤️ boje sie ciąży jak ognia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Odwiedzilam kolejne forum i wyczytalam, ze jedna z kobiet nie dostala zadnego plamienia ani miesiaczki i mimo,ze zastosowala postinor byla w ciazy:( To tak jak u mnie, nadal nie mam zadnego plamienia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
Elemelek - nie przejmuj się tak, bo wtedy wszystko sie przedłuża. Będzie dobrze, a poza tym tu na forum też dziewczyny pisały że nie miały żadnych skutkow ubocznych i wszystko było ok, postinor działał. Skutki uboczne nie są gwarancją działania. A poza tym stosunek przerywany zmniejsza twoją szansę na ciążę. maleńka 21 - dzięki za wsparcie, skąd wzięłaś tego babsztyla u którego byłaś?? Wstyd sie przyznac ale ja bylam u gin którą wynalazł mój facet - nawet nie wiem skąd, ale babka była spoko, i kazała dzwonić jakby coś bylo bardzo nie tak. Dziewczyny u mnie nadal nic, tylko piersi bolą jak diabli. Już nie wiem czy to przed okresem czy po postinorze. Postanowiłam sie nie przejmowac bo to niezdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
niczymgłupiszczeniak - co do zsuwania się, jeśli prezerwatywa nie jest za duża to moze za mała. jesli jest za mała to tym bardziej się będzie zsuwac - może sprobujcie większą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane! Mam swietny humor bo wlasnie mam od wczoraj wieczor krwawienie! Przyznam ,ze juz zaczynalam czuc sie fatalnie.Spanie ,apetyt,obrzmiale piersi,obolale podbrzusze,brak humoru i na szczescie ujemny test.No teraz juz jestem pewna!!!!dzieki za wszystkie rady,pozdrawiam serdecznie PS ciekawa tylko jestem jak teraz z moim cyklem bedzie, pewno od sasa do lasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaK 24
ja też mam jakies plamienie - pewnie po postinorze. Wiem że to nic nie przesądza. W piątek wraca moj facet i zrobimy teścik. A na razie uszy do gory i myśleć o czymś przyjemnym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Ja nadal nie mam plamienia....A Ty Mak24 w 8 dobie po przyjeciu ostatniej tabletki postinoru dostalas plamienia? To moze ja jutro dostane;( Jeszcze pojawila mi sie kreska na brzuchu...Albo to moje schizy...Juz sama nie wiem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka 21
Kochane nie panikujcie tak to czy dostaniecie plamienia lub czy nie dostaniecie to indywidulana sprawa. lekarz powiedzial mi ,ze moge dostac plamienia i wcale nie musze lub ,że moze mi sie okres spoznic, przyspieszyc lub być regularny ,ale ,ze postinor zawsze pomagal co wie z wieloletniej pracy i kochane powiedzial ,ze jesli bedzie okres to ,ze mozna byc spokojnym ,a jesli nie to zrobic test ktory nie klamie ,nie wiem tylko dlaczego ja niczemu nie ufam :( ale kochane nie przejmujcie sie ❤️ trzymam za nas kciuki w dodatku te okresy moga miec inna barwe ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka11500
ten postinor nie dziala 6 dzien cyklu /cykl 28 dni/ stosunek bez zabezpieczenia - wszystko w srodku bylo krwawienie - bole brzucha - po tygodniu nawet wymioty po dwoch tygodniach test ciazowy - pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka11500
dodam jeszcze ze 1 tabletka wzieta po 8 godzinach i nastepna po 8 wg zalecen lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
No niezle!!!! Powiedzcie mi jak to jest, sa pary ktore wspolzyja dzien w dzien i nie moga poczac dziecka...A ja jeden sosunek, przerywany, przed owulacja, potem postinor i mialabym byc w ciazy??????To jakis koszmar!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elemelek822222
Do magdalenki A w tym feralnym miesiacu wspolzylas TYLKO raz??????? Czy moze mialas wiecej stosunkow przed lub po stosowaniu postinoru? Wazne!!!Bardzo Cie prosze o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×