Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiliiii

Mokre ślady!!

Polecane posty

Gość emiliiii

Od jakiegoś czasu zauważyłam, że zostawiam na siedzeniu mokre ślady. Nie wiem czy jest to spowodowane zbyt obfitą wydzieliną intymną czy może jest to pot? Najdziwniejsze jest to, że rzadko czuję tą wilgoć, a na ubraniu nie ma żadnych sladów!!Używam wkładek higienicznych ale to nic nei pomaga! Kopletnie nie wiem co robić:( Pierwszy raz się z czymś takim spotkałam...Chyba nie może być nic gorszego :( Jak tu wogóle gdzieś pojść kiedy wystarczy siąść na chwilę i...i jak tu wstać? Bardzo proszę o pomoc!! Czy któraś z wasspotkała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz ginekolog
idź do lekarza BABO ŚLISKA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac to pierwszy raz sie z takim czyms spotykam. siedzenie mokre lecz ubranie suche..dziwna sprawa, na twoim miejscu poszlabym do lekarza.porozmawiasz i sie przekonasz co to jest. nie martw sie, jak pojdziesz do lekarza to on ci pomoze ;) 3maj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acbdefghij
Cześć! ja miałam to samo, tez bardzo przeszkadzało, a że do dzisiaj nie poszłam do lekarza nie wiem co to było, w każdym razie, od jakiegoś czasu o wiele mniej sie poce, i te ślady zniknęły. Może u Ciebie chodzi o to samo. Nie pocisz sie zbytnio?? Ale najlepiej by było gdybyś poszła do lekarza. Pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×