Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcy

poród w Anglii

Polecane posty

Gość zaneta2400
sluchaj przemadrzala FLOVEREKKK mleko dobierala mi pediatra !!!!!!! nie jakies moje widzi misie jesli nieznasz sie to lepiej nie pisz jak mozesz mnie pouczac mam juz 2 dzieci 3 w drodze tutaj pisza kobiety ktore szukaja wsparcia i dobrych rad a ty jesli takich nie masz to znajdz sobie forum dla przemadrzalych matek !!!!!!!!!!!!!!! Pozdrowienia dla was dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
to widać jaki mądry lekarz... ja mogę zrozumieć że nie trafiła za nawet 3 razem ale 8 razy? to przesada... mój syn jest na mleku i od razu dostał takie jakie powinien... i radzę się dokształcić... to nie znaczy że jak trzecie w drodze to wszystkie rozumy pozjadałaś .. skąd możesz wiedzieć ile mam dzieci ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty FLOVEREKKK moze Ty pediatra jestes hehe?! Jak Ci niedobrze to idz do lekarza,moze masz problemy z trawieniem:) Jezeli jestes taka madra to bys sie domyslila ze nie chodzi mi o to by dziecku wsadzac caly termometr do pupy!!! Ja tak robilam swojemu pierwszemu dziecku i zawsze pomagalo a co najwazniejsze to zawsze dziecku ulzylo,bo przeciez o to chodzi.To jest stary i dobry sposob i Ty spier... Dziewczyny co to za idiotka?! Pozdrawiam wszystkie mamusie:) P.S A Ty Zanetko nie przejmuj sie co ten \'\'FACHOWIEC\'\' pisze na temat mleka.To logiczne ze jak by nie bylo pediatra zawsze wie lepiej niz jakas niedouczona debilka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
floverek ma racje! :O boże, dziewczyny poczytajcie trochę a to że macie wiecej niż jedno dziecko nie czyni was wszystkowiedzącymi :O termometr w pupe? :O :O :O czytacie czasem angielskie poradniki o zdrowiu dziecka? chyba nie... w każdym jest napisane że zatwardzenie jest wtedy gdy dziecko nie załatwi się przez 2 tyg! [zaraz się zjeżycie że jak to dwa tyg nie? ] a macie świadomość że wkładaniem termometru w pupę rozleniwiacie jelita dziecka i dziecko może w końcu przestać się załatwiać jak mu nie będziecie w tym pomagać... jak umiecie włączyć kafeterię to wygooglujcie sobie strony o opiece nad dzieckiem i będziecie mądrzejsze... www.babyonline.pl www.noworodek.pl www.osesek.pl itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
ja pier.... nastepna madra i te angielskie porady po dwuch tygodniach dopiero stwierdza ze dziecko ma zatwardzenie ja pikole co za ubaw piszcie wiecej takich smieci przynajmniej mam sie z czego posmiac Kuzka 2 nie przejmuje sie tymi glupotami wy tez sie nie przejmujcie a pozatym nigdy nic nie idzie ksiazkowo zycie to nie bajka a noworodek to nie lalka zeby na niej eksperymentowac jesli niemowle nie robi kupki od 2 dni to trzeba pomoc a nie patrzec jak sie meczy co wy masochistki jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A tak na marginesie roumow nie pozjadalam sama sie uczylam i zasiegalam porada od specjalistow Polskich wiec wiem to i owo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
a chcialam dodac jeszcze ze znajomi tez duzo pomagaja swoimi radami nie ma to jak wymieniac sie swoimi przezyciami z bliskimi i przyjaciolmi Dobranoc dziewczynki te male :D i te duze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
cześć dziewczyny fajnie,że u Was wszystko ok.Ja przez ostatni tydzień ledwie żyłam,całymi dniami wymiotowałam(schudłam 5 kilo)i jeszcze te upały myślałam,że umre;-(A jesli chodzi o kupki to w każdej z tych wypowiedzi jest troche prawdy,moja ola jak była mała miała straszne zaparcia,jej rekord to 13 dni i z doświadczenia wiem,że w takich chwilach każda mama szuka złotego środka bo nie sposób patrzec jak taka kruszynka cierpi,a i u mnie termometr pomógł nie raz i napewno nie rozleniwil małej jelit(przeciez nikt tu nie mówi o termometrze w pupie 24 godziny na dobe)i wiecie co ja myślę,że warto zdac się na intuicję przecież nasza kobieca jest nie zawodna,a co dopiero matczyna ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc Frugo nareszcie sie odezwalas :D piszcie dziewczyny co u waszych bobaskow .Ja czuje sie nie zle znowu mnie laplo przeziebienie ale biore rutinacea junior powiem szczerze ze pomaga dzis jest juz duzo lepiej a wymioty to norma u mnie juz nie umiem sie doczekac na kolejny skan ktory ma byc we wrzesniu no i poznam plec swojej dzidzi :D Pozdrawienia dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety co Wy piszecie?! Jakie rozleniwianie jelit?! Co to wogule jest?! Ja nie czytam angielskich poradnikow i nie mam zamiaru. Anglicy stosuja zupelnie inne metody niz polscy lekarze i ja rowniez nie zawsze zgadzam sie z ich opinia.Wiec przestancie sie sprzeczac bo kazdy wychowuje swoja pocieche jak chce.Ja napewno nie patrzalabym jak moja niunia sie meczy przez 2 tygodnie,bo slyszalam o zapaleniu jelit i wiem z czym to sie wiaze u malucha. Frugo mam nadzieje ze wkrotce poczujesz sie lepiej,czesto poczatki ciazy sprawiaja ze mozesz czuc sie gorzej ale to minie.Wiec glowa do gory:))) Zanetko a Ty tez dbaj o siebie i swojego bobaska:))) Sorry dziewczynki ale napiszcie jeszcze raz w ktorych tygodniach ciazy jestescie teraz:P Aneta tez nic nie pisze,pewnie nie ma czasu??? Moja malutka jest grzeczna choc wieczorami nie zawsze>:(Ale noc przesypia ,to nie moge narzekac:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello co tu sie podzialo...... troche niemilo sie porobilo ale ja jestem zdania ze kazdy wie co robi i nie ma co krytykowac innych u mnie wszystko ok, mala grzeczna, ladnie je (dalej butla i cycus) rosnie jak na drozdzach :) rutyna juz wprowadzona, o 7 kompiel i do spanka i tak do rana czasem nawet do 9 pospimy :) zanetko jak sie czujesz?? ja sie tak ciesze ze juz nie jestem w ciazy :) kozka jak Jessi??? grzeczna? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Aneta! Fajnie z u Ciebie wszystko ok.Dobrze ze Twoja niunia je i rosnie i co najwazniejsze jest zdrowa.U mnie troche gorzej,moja kruszynka wprawdzie tez super je i rosnie(wczoraj bylam z nia na mierzeniu,wazy 4900 i dluga 58cm)ale jest przeziebiona.Ma straszny katar,nie moze oddychac i sie meczy bidulka.Kaszel tez ma lekki.Dzisiaj ide z nia do Gp.Mam nadzieje ze jej szybko przejdzie:( A poza tym to tez jest grzeczna tylko pozno zasypia nie wiem czemu:P Ostatnio zasnela dopiero o 2 w nocy! Jak wroce od GP to napisze wiecej.Pa dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
jak dziecko ma katar to najlepiej pryskać np. sterimar (preparat wody morskiej) nawilży nosek i dziecko kichnie kilka razy i nosek się wyczyści, można też samemu oczyszczać dziecku nosek za pomocą gruszki albo podobnych rzeczy tylko trzeba dziecko dobrze trzymać żeby się nie ruszało... bo ma delikatny nosek... a co do tych kup... to ja ni emogę załatwić się już drugą dobę... za waszą radą powinnam włożyc sobie termometr czy coś większego kalibru (w końcu moja pupa jest większa od pupci mojego dzieciątka) :P hihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
floverekkk kup sobie i wsadz bejsbola,a jak sie już za przeproszeniem wysrasz to nie zapomnij walnąć sie nim w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
kozka 2 napisz koniecznie jak sie czuje malutka i co powiedział GP.Moja Ola 3 tygodnie temu miala ospe namęczyłyśmy sie potwornie obie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sooo cuuute
dlaczego nie kontynuujecie swoich wypocin na topiku \"matki polki w wielkiej brytani\" albo \"ciężarne polki w anglii odezwijcie się\" ??? tematem tego topiku jest Poród w Anglii a wyp iszecie o dupie Marynie, jak ktoś będzie się chciał czegoś konkratnego o porodzie dowiedzieć to będzie czytać te wasze gówno warte relacje ze GP :O :O :O albo inne bzdury trzeba być debilem żeby nie umieć czytać ze zrozumieniem :O :O co za patologia na wyspach siedzi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
czesc dziewczynki u mnie ok obecnie jestem w 14 tc martwie sie tymi przeziebieniami mam nadzieje ze dzidziusiowi to nie zaszkodzi a jesli chodzi o katarek to faktycznie sterimar jest dobry tyle ze nie psikaj bezposrednio do noska malej bo zaduze cisnienie ja psikalam na patyczek i tak czyscilam nosek ale wiesz co super sa kropelki na katar dla noworodkow EUPHORBIUM one sa Homeopatyczne z polski je przywiazlam sa naprawde super Pozdrawiam was kobitki. A i ignorujcie glupie kometarze nawet nie piszmy bo szkoda klawiszy na to .Duzo zdrowia dla maluszkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
kuzka 2 napisz co z mala mam nadzieje ze szybko jej minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
do frugo ja tylko stosuję się do twoich rad... a tym co naprawdę chcą zasięgnąć prawdziwych porad i nieszkodliwych dla zdrowia dziecka niech się odezwą to podam link do super forum gdzie siedzą normalne kobietki tylko Polki mieszkające w Wielkiej Brytanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
flavorekkk ty dalej swoje nie nudzi ci sie jak masz takie super forum to dlaczego wchodzisz na to ktore ci nie odpowiada?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze u was i malenstw wszystko ok :) moja Jessi nie chce jesc z cyca caly czas wyplowa i placze w niebo glosy a nic nawet nie zjadlam a jak odciagne pokarm i podam z butelki to jest wszystko ok, wiec podjelam decyzje ze przechodze na butelke- skoro moja mala jest z niej bardziej zadowolona. Rozmawialam z moim R na temat kladzenia Jessi w lozeczku to powiedzial ze chce z nia spac bo ma ja na oku cala noc--- jestem troche zawiedziona bo poszlam w odstawke :( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
bo żal mi tych co te głupoty wprowadzają w praktykę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
bo niektóre z dziewczyn to naprawdę fajne kobietki ale słuchając takich zacofanych i przedpotopowych porad można zrobić wielką krzywdę dziecku... i tych mi właśnie szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
Aneta S nie pozwul swojemu spac z mala wiem ze to urocze bo tez spalismy znasza corciom az jej weszlo w nawyk i spala z nami do 5 roku zycia od roku dopiero spimy sami a i tak zdarza sie ze przechodzi do nas spac . A odstawka sie nie mart przejdzie mu raczej powinnas byc dumna ze masz takiego faceta nie kazdy tatus chce sie opiekowac swoim malenstwem. Ja tez nie karmilam piersia nawet nie probowalam bo tak mnie bolalo corka nie chciala wogule cyca (za to jej dziekuje) a synus odwrotnie tyle ze po wyjsciu ze szpitala przestalam strasznie zaluje puzniej chcialam wrucic do karmienia ale bylo juz za puzno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! GP powiedzial ze z Jessica wszystko ok.Dolne drogi oddechowe ma czysciutkie wiec nic takiego strasznego sie nie dzieje.Wypisala krople do noska i zobaczymy,mam nadzieje ze pomoga.W dzien nie ma katarku,tylko w nocy,nad ranem przechodzi.Ale dzieki dziewczyny za rade.Narazie zastosuje sie do porady lekarza i poczekam pare dni a jak nie przejdzie to kupie krople o ktorych piszecie.Aneta szkoda ze nie bedziesz karmic piersia.Ale tak to jest,jak raz dasz dziecku butelke to odrzuci cycka.Tak mialam ze swoim synem.Karmilam go tylko 1,5miesiaca bo nie najadal sie moim mlekiem,raz dalam butelke i juz pozniej nie chcial cycka. Ale juz teraz to chyba nie ma co przezywac,stalo sie i juz.Fajnie masz ze jest grzeczna bo moja czasami nie:P Pozdrawiam i piszcie co u Was:) A co do FLOVEREKKK to jak nie mozesz zrobic kupy to tez wsac sobie termometr,tylko na twoja d....to taki zaokienny:))) Wiesz o jaki mi chodzi!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
aż żal tyłek ściska... Wam od zatwardzenia w tyłkach posrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość floverekkk
i na głowę się rzuciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
floverekkk jak tak bardzo stosujesz sie do moich rad to wez i zastosuj sie do tej ostatniej z bejsbolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
aneta ja mialam podobny problem Ola dostała butelkę i już nie chciała cyca,ale ja tak szybko się nie poddałam -kupiłam sobie nakładki sylikonowe na piersi i tak ja karmilam i oszukiwałam za razem przez bardzo dlugi czas.A i zapomniałam Wam wczesniej napisać ja tak jak Żanetka jestem w 14 tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaneta2400
frugo super a na kiedy masz termin ja mam na 27 stycznia a z Usg na 1 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frugo05
Żanetka ja mam na 29 stycznia a z USG na 4 lutego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×