Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość enta1

spirala, zastrzyk czy tabletki?

Polecane posty

Gość enta1

4 miesiące temu urodziłam dziecko i nie chcę (na razie) zajść ponownie w ciążę. Ginekolog przepisał mi zastrzyk, ale czytałam, że (mimo zapewnień producenta zastrzyku), że ta metoda może i jest bezpieczna, ale nie dla dziecka, bo coś zawsze przeniknie do mleka matki, prezerwatywa odpada, bo zawsze może pęknąć (wiem, że to rzadko się zdarza, ale jednak...). Mam "ochotę" na spiralę, ale słyszałam, że jest mało skuteczna. Czy możecie wypowiedzieć się jakie wg was są najepsze środki zapobiegające ciązy dla matek karmiących? Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkładka
polecam mirenę,chyba najdrozsza,ale podobno skuteczna,z minimalna dawka hormonów ,z załozeniem do 1.000zł,na 5lat.Mam ja 1,5 roku i naprawde dobrze się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore tabletki JEANINE i jest wpozadku. Moja kuzynka ma juz dwoje dzieci i wiecej nie planuje, tez zastanawiala sie nad spirala, ale bierze tabletki. to najprostrze wyjscie i bezpieczne. Z tego co slyszalam o spirali to mi sie nie podoba ten pomysl. zachodzisz w ciaze ale spirala pzyczynia sie do smierci plodu i tak przez 5 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rympałek
To sa bzdety ja mam tak silną sperme że wszystkie te zabespieczenia pokona polecam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana
3 miesiace po porodzie zalozylam spirale i jestem bardzo zadowolona. jest to najbezpieczniejsza metoda antykoncepcji no chyba ze wolisz sobie co nieco zoperowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana
karmie i dla tego nie zdecydowala bym sie na zadne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pół roku po porodzie
założyłam spirale, teraz mija drugi rok jak ją mam. Kosztowało mnie to 300 zł wiec jakby podzielić to na 60 miesięcy to wychodzi śmiesznie tanio. a tak poza tym to spirale kiedyś produkowane rzeczywiście nie dopuszcza ly do zagnieżdżenia się ZAPŁODNIONEGO jaja. ale w teraźniejszych czasach pod wpływem miedzi wydzielanej ze spirali nie dopuszcza ona nawet do zapłodnienia. ja mam Nova T 5-cio letnią i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też pół roku po porodzie
a co do zastrzyku, to jak ci już go zaaplikują a twój organizm źle zareaguje na niego (bóle głowy, plamienia) to niestety nikt go z ciebie nie wyjmie i cierpienia przez 3 miechy !!! Tabletki można przestać brać i zmienić na inne, a zastrzyku już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekta
Polecam Mirenę mam jest super komfort również libido wzrosło o ponad 100% (wcześniej brałam pigułki) koSZT MOŻE 1 RAZOWY NIECO WYSOKI ALE NA 5 LAT I TAK SIĘ OPŁACA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda20lat
a czy polecacie mirene nierodce?jesli nie to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka61
www.mirena.pl Tam jest wszystko na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gossia24
ja założyłam spirale 10 tygodni po porodzie i było ok ale wyleciała mi po roku po okresie,drugą założyłam multiload 375 na 5 lat i też mi wyleciała w czasie okresu i nie wiem co robić ide do ginekologa ,chyba zaczne brać tabletki,a może podwiązanie jajowodów,bo więcej dzieci nie planuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×