Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobitkaaa

ciaza-tak czy nie?

Polecane posty

Gość kobitkaaa

KOBITKAAA Prosze potraktowac moja sprawe powaznie a nie jak z wyglupami bo nie po to pisze .Od 6 dni spoznia mi sie okres zrobilam test -ngatywnie wyszedl zauwzylam w ciagu 3 dni plodny sluz ciagnacy przejrzysty czy zdazylo sie ktorj zWas cos podobnego??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma watpliwoasci
testy sa bardzo zawodne i czesto ale to naprawde pokazuja na odwrot koibeta to czuje przeciez, i to jest pewne zapewne wiec jestes w ciazy, sluz jest bardzo waznym objawem ciagnacy zalepia bowiem pochwe przed drobnoustrojami mogacymi zagrozic ciazy powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaaa
no moze tak ale sluz zmienil sie po na nieplodny czyli metny 2 test ngatywny pozatym nie uprawialam sexu w dniach plodnych a znam dobrze moj organizm a poza tymi dniami zabezpieczylam sie nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +
A może to są upławy jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaa
czy w ciazy jest duzo sluzu bo ze mnie prawie ze sie leje czuje sie mokra testow nie robie wiecej bo wychodza ujemne musze isc do gina kurcze czy to ciaza??????nigdy nie soznial mi sie okres a moze to przez stres bo mialam silne przezycia emocjonalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgfdfdf
kobieto,ale masz problemy.idz do apteki i kup 2 testy jeszcze.jeden zrob od razu,drugi z samego rana i przestan sie zamartwiac.to z pewnoscia uplawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitkaa
wyniki testu negatywne nie wiem co robic ale chyba pojde do lekarza cos jest nie tak po tym sluzie plodnym zauwazylam ze zmienia sie on w nieplodny i cykl odbywa sie bez krwawienia czy ktos tak mial?????????cykle bez krwawienia plis napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×