Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiek78

Fenoterol...

Polecane posty

Gość joasioonka
Fenoterolka mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z pań ma odsprzedać tabletki Fenoterol 5 mg. ? PILNE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy któraś z Pań ma nadwyżkę FENOTEROLU 5mg do odsprzedania? Bardzo pilne! monik.a1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o matko.. a mi sie konczy w czwartek! a tu dopiero wchodze w 30 tydzien, to nie wiem co teraz bedzie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była juz któraś pytać u lekarza co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkie panie... Niedawno urodziłam córeczkę, i od 21 tygodnia ciąży do 36- brałam fenoterol, posiadam jeszcze prawie pełne opakowanie około 85 tabletek fenoterolu, a także trzy pełne opakowania isoptinu oraz luteiny dopochwowej... wiem jak to jest gdy przestanie się brać tabletki: twardy brzuch, skurcze... strach przed przedwczesnym porodem... jeśli któraś pani jest w potrzebie, proszę o kontakt mailowy.... magda_2601@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaKasia Kasia
zostało mi po ciąży nietknięte opakowanie fenoterolu, mogę odsprzedać, cena 50 zł. mail kasia.maliniak@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chetnie odkupie fenoterol za kazde pieniadze pisac piotrblajet@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferta fenoterolu i isoptinu jest już nieaktualna... natomiast pozostała mi jeszcze luteina dwa pełne opakowania... i jedno napoczęte ale w niewielkim stopniu ... magda_2601@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tym fenoterolem? wycofali? mi pomógł dotrwać do 34 tygodnia.. :) Mam cudowną córeczkę :) I jedno opakowanie leku. Jeśli można go stosować oczywiście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pilnie odkupię FENOTEROL. aniajagielska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaga26
Brałam fenoterol od 27 tyg do 36 tyg, najpierw 8 połówek później 6 połówek a później już 4 połówki, córkę urodziłam 3 dni przed terminem, dodatkowo też brałam magnez ale nic mi nie było. Powodzenia dziewczyny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaaaaaa
Brałam fenoterol w 6 mies ciąży i w 8 mies czyli 2razy po 2tyg, moja córka ma alergie na gluten i laktoze, ale poza tym rozwija sie prawidłowo ma 2latka. Podsumowując wybieram mniejsze zło - alergie niż wczesniaka z 6 mies z poważnymi komplikacjami i duża prawdopodobną niepełnosprawnością!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was ma do odsprzedania jeszcze fenoterol albo gynipral? Będę wdzięczna za info. Adres irena80@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odkupię każdą ilość Fenoterolu - nawet przeterminowanego. Tylko on może uratować moją ciążę - 506 07 21 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci przererminowane leki, oszalalas, wciaz lekarze przepisuja cordafen ma takie same dzialanie bralam w ciazy do 37 tyg od 23 i urodzilam w 40 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukiwany fenoterol lub partusisten - do oddania/odkupiennia,30 tydzień ciaży.Prosze o kontakt: nat.kurzajczyk@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophie3
Podnoszę, odkupię fenoterol, nawet przeterminowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBasia
Witam od 7lat biorę bisocard5 okazało sie że jestem w ciąży, kardiolog zmienił mi 4 dni temu na staveran 40 czuję się po nim źle a tętno z dnia na dzień coraz wyższe. Pytanie czy początek zmiany leku tak działa na organizm dopóki sie nie dostosuje? Czy lecieć znowu do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×