Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malenkaaaaaaa

ile spoznil Wam sie najdluzej okres???????????

Polecane posty

Gość malenkaaaaaaa

kobiety napiszcie i z jakiego powodu to moze byc wykluczajac ciaze oczywiscie plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaaa
kobiety nie spoznial Wam sie napiszcie cos!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllll
chyba tydzien z tego co pamietam.... zawsze spoznia mi sie z powodu stresu, przemeczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie spoznil okres o jakies 3 miesiace i w sumie do dzis nie mam normalnego tylko wywolywany tabletkami :( jestem w trakcie leczenia i robienia badan, to bedzie cos z hormonami tylko z jakimi....? dowiem sie z badan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MammaMia
Mi ponad rok. Wrócił jakieś trzy miesiące po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaaaa
zawsz dotad mialam regularny i taki rozczaowanie kiedy nie przyszedl-na dzien dzisiejszy to juz 12 dzien spoznienia bylam u ginekologa zlecil wykonanie badan hormonalnych i usg dopochwowe i nic pozatym dalej ni wiem abadzo sie denerwuje ciaza wykluczona przez learza nawet co to moz byc????????na dodatek zaobsrwowalam sluz plodny tzn ze jajeczkowanie chyba jest!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malnkaaaaaaaaa
nikomu juz si ni spoznil???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy od wielu czynnikow
Heja!Mi ostatnio spoznil sie 4dni.Niby nie dlugo ale zawsze mialam jak w zegarku wiec schize mialam ostra!A to jest wlasnie najgorsze bo jesli sie stresujesz tym ze sie opoznia to jeszcze bardziej sie opoznia. moj sposob na to to goraca kapiel przed snem i 3 tabletki nospy zeby sie conieco rozluznilo popite conajmniej 2 goracymi herbatkami i do lozeczka.Okres powinien byc,no chyba ze to jest spowidowane innymi czynnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 miesięcy***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helo a ja sie spoznia
oocz ciazy to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaa
prosz napiszcie cos jeszcze na temat spozanionych miiaczek bardzo sie denerwuje czy to jakas choroba (ciaza wykluczona )rosze o odpowiedzialne wypowiedzi dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiac.....
ale wiazalo sie to z radykalna zmiana klimatu...pozniej wszystko sie unormowalo........ale polecam abys zrobila sobie badania hormonalne, jezeli zaden czynnik zewnetrzny nie mogl miec wplywu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaaa
jutro i na bad.hormonalne mialam bardzo uzy str jakies 3 tyg temu moze to on spowodowal tak duz opoznienie chociaz ni raz ialam juz stres i okres jak w zegaku a tu juz 2 tyg spoznienia bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres spoznił mi sie najdłuzej 3 miesiace ale mam kolezanke ktora okres ma co poł roku wiec nie od razu brak okresu oznacza ciaze a sa to jedynie problemy hormonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaa
dzieki Czerwona poprostu sie denrwuje 2 tyg juz czekam a wszystkojak w zegarku mialam prawie co do dnia moze badania wykaza zwylke bad ginekologiczne nic ni wykazalo prosze o wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam przez rok jak w zegarku a potem była 3 miesieczna przerwa - dodam ze nie byłam chora nie odchudzałam sie ani nic z tych rzeczy ktore mogły by wpłynac na opoznienie okresu - jedyna przyczyna było to ze zaczeły mi szalec hormony i stad problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaa
dodam ze mam powiekszona tarczyce bo prawie kazdy lekarz zwracal na to uwage u mnie robilam nawet badania ale to bylo dawno temu dzeki za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALENKAAAAAAAAA
NO ILE JESZCZE KOBITKI?????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly karaluszek
a mi sie spoznil kiedys ale to w pierwszym roku okresu mego:P o dwa miesiace i powiem wiecej ze bylam szczupla i mialam problemy z tarczyca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agni13
U mnie ok. 2 miesiące - zawsze miałam bardzo regularne okresy. Było to spowodowane męczącymi podróżami i stresem. Po zaprzestaniu podróży powoli wróciły do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*girl
Mnie aktualnie spoznia sie 6 dzien, mam schize nieziemską, nie wiem co robic, nie mogę spac, usg nie wykazało ciąży, test też nie wykazał. Lekarz zapisał mi Luteinę, a okresu, ani śladu. Nie mam pojęcia co mi jest... pozdrawiam! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathrin 21
9 miesiecy :D:D:D , zart, milego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaaa
hej mi spóźnił się 2 tygodnie...ale byłam wteedy mocnao zestresowana i to dlatego...stres, nerwy mają ogromny wpływ na nasz organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaretkaaaa
hej mi spóźnił się 2 tygodnie...ale byłam wteedy mocnao zestresowana i to dlatego...stres, nerwy mają ogromny wpływ na nasz organizm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaa
dalej nie mam okesu dzis bylamna badaniach hormonalnych al i tak dopiero po swietach bede mic konsultacj z gin takz nic z tych wynikow nie bed wiedziec mam taki stres ze glowa boli adnalina i skacze ciaza wykluczona bylam u lekarza i 3 testy ngatywne boje sie co to moze byc chyba rtes bo ogromny mialam ni przespalam ze 3 noce po nim ale pozniej sie wyluzowalam i powinien przyjsc trzymajcie kciuki pa dam znac k*girl napisz jak cos bedziesz wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenkaaaaaaa
badania hormonaln w normie-pani laborantka stwierdzila to juz nie wiem co mi jest ze nie mam tego okresu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*girl
no masakra... rzeczywiscie dziwna sprawa :( tylko sie nie denerwuj, bo sama wiesz ze to ma ogromny wplyw. A chcialabys zajsc w ciaze...? Bo ja ogromnie tego nie chce, jescze nie czas, mam dopiero 18 lat i wielkie plany na przyszlosc. Jestem zalamana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*girl
i jak tam....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k*girl
i jak tam....? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość f a t e
u mnie najdłużej - 7 miesięcy. hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×