Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość k*girl

daje mi to pewnośc?

Polecane posty

Gość k*girl

Dzisiaj zaczynam pierwsze opakowanie tabletek anty (Novynette), czy na serio mogę kochac się już bez stresu...? jakie jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? czy tylko to zabezpieczenie wystarcza? Jak jest to u was, dziewczyny? pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nieeeeeeee
nie ma 100% metody zapamietaj!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinnga
dziwczyno dac do lozka musisz widziec i liczyc sie ztym ze moze sie skonczyc na ciazy nikt ne zagwaantuje Ci metody na 100 nawet larz z chin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tabletki biore od dwóch miesięcy i na początku( a właściwie dosyc długo) miałam takie same obawy jak Ty. Zawsze kochaliśmy sie jeszcze z prezerwatywą. Ale tydzień temu pękła nam prezerwatywa i miał we mnie. Troche sie bałam,ale dostałam miesiączke, więc uważam,że tabletki to wystarczające zabezpieczenie:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram NO WŁAŚNIE... wpadki zdarzają się w wyniku błedów w ich przyjmowaniu. I tak na dobrą sprawę nigdy nie słyszałam o wpadce kogos kto brał tabletki... zawsze są to opowiesci typu \"koleżanka mojej kolezanki mowiła ze jej koleżanka...\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki od 6 lat i wpadki nie mialam. Na początku też się bałam więc przez pierwszy miesiąc używaliśmy dodatkowo prezerwatywy, ale jakoś moje obawy się ulotniły. Zreszta wcześniej moja siostra używała pigułek i wpadki nie miała i to wkońcu ostatecznie mnie uspokoiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki od 6 lat i wpadki nie mialam. Na początku też się bałam więc przez pierwszy miesiąc używaliśmy dodatkowo prezerwatywy, ale jakoś moje obawy się ulotniły. Zreszta wcześniej moja siostra używała pigułek i wpadki nie miała i to wkońcu ostatecznie mnie uspokoiło. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×