Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość Aksa
Ja też chcę szczęścia w miłości. Zerwałam z facetem, a on powiedział, że życzy mi, żebym już nigdy nie zaznała szczęściaw miłości. Dupek.Teraz muszę odczarowć dobra wróżko kassandro pomóż mi, proszę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolo
chce sie wkoncu zakochac , ale tylko z wzajaemnoscia , chce miec cholerne powodzenie bo tego nigdy zbyt wiele:) chce byc wkoncu doceniona przez super chlopaka ktory na mnie zasluguje i musi mi sie podobac ... a to nie takie proste:) chce zaponniec o innych idiotach ktorzsy sie napatoczyli w moim zyciu pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:24 :D to data mojego wpisu :) mozecie wierzyć lub nie.. ale dzisija jest 13.05 a ja jestem szczesliwie zakochana ❤️ :D heheh i jak tu nie wierzyć w magie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa miłość gdzie sie podziała?, Pierwszy odszedł po 4 latach Drugi ratował i prowadził przyjacielską terapie żeby zapomniec o Pierwszym. I mu sie to udało z wynikiem że teraz wzdycham do niego do tego Drugiego. Więc pora na Trzeciego gdzie uczucie bedzie obustronne ;-) albo Drugi niech otworzy serce na moją osobę zobaczymy czy czary działają ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margoo
a wpisze sie, moze i mnie to pomoze odnalezc w sobie milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemka
Chcę kochać i być kochana, potrzebuję MIŁOSCI!! Wpisuję się...może nareszcie spełnią się moje marzenia o prawdzzwym uczuciu i odnajdę swoją drugą połówkę:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chcę znaleźć miłość swojego życia poraz kolejny,bo wiem,że nie mozna zyc przeszłoscia.....Mam nadzieje,że ten topic podziała, a moze samosugestia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpis i prośba o szczeście w miłości dla Aniołka :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi 27
ja mamjuż swoją drugą połówke, ale wpisuję sie bo ostatnio coś za często się kłócimy. Precz z kłótniami, chcę żeby w naszym życiu było więcej milosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość almendra
Skoro faktycznie działa to zostawię tu kilka słów od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca_na_milosc
To ostatnia deska ratunku wiec probuje.Nic nie trace a moge tylko zyskac.Milosc potrzebna mi do zycia jak tlen a nie chce jeszcze umierac.Oby sie udalo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enola
chcę znów wierzyć w miłość.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuuuszekk
jestem bardzo szczesliwa z moim mezczyzna,mam nadzje,ze nasza milosc bedzie wciaz taka piekna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też czekam... bo jakoś w ogóle to życie pechowe... i do dupy... i same nieszczęścia... jedno za drugim i już sobie nie radzę z niczym... :( ps.dobraWróżkaKasandra - czytają ludzie Twoje losy... a Ty się zastanawiałaś czy ktoś to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
no kurwa, wpisze sie, bo juz nie daje rady - zamęczył mnie ten dziad - moze sie cos zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie same smutne wpisy............... a jeśli mi się układa dobrze, bardzo się kochamy (chociaz czasami mocno kłócimy,i to są niezłe jazdy) to chyba mogę się tu wpisać????????????? więc wpisuję się dla ciebie, KOCHANY!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fildka
wpisuje sie poraz drugi bo jak narazie nie mam szczescia nadal ja go tak kocham a on nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech
potrzebowalam cudu i cud sie stal :):):):) ale szczescia dalej potrzebuje-niech on mnie pokocha.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka-
Wpisuję się, choć on mnie kocha i ja jego, ale......... jak na razie nie możemy być razem..... może ten wpis pomoże. Ale jeżeli nie będziemy mogli być razem to............. niech się zjawi ktoś nowy, taki ukochany i TYLKO MÓJ. Jak ja go bardzo kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heaven
więc i ja sie wpisuje bo chcę tego szczęścia troszke i dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkotka
Wpisuje sie, bo jest mi też potrzebna szczęście w miłości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez sie wpisze
mam nadzieje ze moja byla dziewczyna do mnie wroci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pic na wode
pic na wode!!!! wpisalam sie i co po 2 dniach zerwalam z chlopakiem tzn on ze mna. to chyba czasem dziala odwrotnie wiec pilnujcie sie kochani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda z przymrużeniem oka ale też się wpiszę...A co tam! ;) Żeby nasza miłość trwała wiecznie....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała M.
Ja też się wpisuję bo bardzo potrzebuję teraz jakiegos cudu! Stało się już coś ale na razie nie ma dalszego ciągu, może ten wpis pomoże ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna nadziei
najważniejsze to wciąz wierzyć...... może pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukul
może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×