Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość dobraWróżkaKasandra

Ten topic przynosi szczęście w miłości!!! Wejdż i wpisz się,a wkrótce ....

Polecane posty

Gość Klaudia_
fajnie by było gdyby były takie czary mary,a le co tam trzeba po prostu bardzo w coś wierzyć a wtedy jest łatwiej, może i mi przyniesie to szczęście i moja miłość zostanie odwzajemniona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy gwiazdki
Oby czar nigdy nie prysl... :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca na szczescie...
Tez sie wpisze moze to cos da, wlasnie jestem po kolejnej klotni z chlopakiem i juz nie wiem czy siebie obwiniac, czy jego i tak prawie od 4 lat..moze tym razem mi sie poszczescie z tym wpisem i jak sie jeszcze bardziej postaram. Pozdrawiam wszystkich smutasow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu
kocham Cię Marku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syllllllllllka
ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co mam być to będzie... co ma pływać nie utonie... co ma być kochanie... niech takim będzie za kazdy jeden uśmiech... dziękuję a serce moje otwieram klucz i powierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaa
Mogę się wpisać z co? coś kielkuje....może coś z tego będzie chciałabym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *******...
do syllllllka....czep się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lewcia
No to czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zakochałam , ale nie wiem czy on tez???? T bardzo prosze o szczescie i jego miłosc!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom terz bym prosił o szcęscie i dobry chumorek ale nie dla siebie a dla Niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dd.
też się wpiszę, tak na wszeli wypadek, a nuż się uda.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana2
ja również się wpisze, nigdy nie zaszkodzi troszkję pomóc własnemu szczęściu :-) a mam nadzieję, że ono czeka tuż za rogiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa....
również się wpiszę, czekam na niego, może ten wpis sprawi, że zrozumie, że będzie jak dawniej a może i jeszcze lepiej....niech sie w koncu to wyjaśni. Jak długo mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisieczka
o szczerze mówiac nie wierze w takie rzeczy ale szczesciu trzeba pomagac ja bym chciała sie zakochac w jednym z chłopaków z mej klasy ... juz wiem w którym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się...
...nazywa zbieg okoliczności...na tym topicku znalazłam słowa piosenki, którą zadedykował mi przed laty kochany facet...od lat jej nie słyszałam i przypomniała mi czym jest prawdziwa miłość...teraz pokochałam kogoś innego, ale to już nie ma znaczenia...za to życzę wam z całego serca, by wasze marzenia o miłości się spełniły i by dzięki temy w waszych sercach zagościło szczęście... Pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajaca na szczescie...
Wiecie co wpisalam sie i to nic nie dalo..dzis ON powiedzial mi zebysmy sie przez jakis czas nie spotykali.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczescie
kilkanascie dni temu wpisalam sie, a w ubiegly piatek moj ukochany, z ktorym sie spotykalam od kilku miesiecy i bardzo go lubilam , powiedzial mi, ze nie nie chce mi wiecej zabierac czasu :( czy to aby przez to ze sie wpisalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zybym w koncu byla szczesliwa... zeby nic nie psulo tego szczescia jak bylo to dotychczas... zebym znalazla swoje szczescie.. i mogla radzic sobie ze wszystkimi problemamai ..bo mam ich za duuuzo ... dlatego sie tu wpisuje .. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To teraz ja
sie wpisuje, oby to była milosc wzajemna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja teraz
tez sie wpisuje, oby milosc byla odwzajemniona i szczesliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpappppaaaapaa
wpisuje sie i bede czekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu79
no dobra... czytam ten wątek już chyba po raz setny! A co tam! Też się wpisuję. Może się uda? Kto wie... kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mala istotka
ja tez marzę o prawdziwej,pieknej miłości i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam. Dziś mam \"dzień dobroci...\" Chciałabym, żebyśmy wszyscy byli szczęśliwi kiedyś: ja - żeby nikt nigdy więcej mnie nie zdradził i tak potwornie nie oszukał (drobne oszustewka jeszcze przeboleję.... ;) ) mój facet - żeby szukał w ludziach dobra, prawdy, przyjaźni - a nie pochlebstw, przyjaźni-iluzji i ukrytego podstępu, przed którym wciąż obsesyjnie zasłania się arogancją jak tarczą....... mój jednorazowy kochanek - żeby tamten wieczór nie wpłynął na niego źle, żeby wspominał to pięknie - bo dla mnie było to jak lekarstwo... Dziękuję Ci za te chwile - dzięki Tobie poczułam się znów piękna, silna, potrzebna na tym świecie.... no i jednorazowa kochanka mojego faceta - biedne, samo zdradzane, hedonistyczne stworzenie - oby Bóg pozwolił Ci kiedyś posmakować prawdziwego człowieczeństwa, którego treścią nie jest przygodny sex w pubie z obcymi..... Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaK
Ech... miłość- czekam na nią już 24 lata... może w końcu przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×