Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

duniu wiem juz przywykłam do samotnosci bez meza ale ... z tego co wiem jest mu tam nie najlepiej ... a kasa tez chyba nie taka jak oczekiwalismy:(choc nie oczekiwalo sie kokosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie pomyślałam, że zaczyna się czas urodzinek naszych pociech. Tabelka się na pewno przyda:-) NICK------------IMIĘ--------DATA UR-----WAGA----WZROST-----OSTATNIA WAGA (wiek w mies) gosiaczek26--Wiktoria---26.07.05 Hana---------Oliwia--------27.10.05 Dorota28----Bartuś-------30.10.05-------3530g-----57cm-----88009,5m) Anka33 ------Zosia --------31.10.05-------2970g-----51cm ----7400(7,5m) Mia26---------Mateusz-----01.11.05 Aga*-----------Pawełek-----03.11.05------3600g-----55cm-----9600 (6m) Zielna----------Ala-----------09.11.05------3130g-----54cm-----8000 (11m) Soul78---------Ala-----------10.11.05-------3250------55cm------ok.10,5 (9m) Soul78---------Maja--------10.11.05-------3230------54cm------ok.10,5 kg (9m) Kasia12-------Hania---------11.11.05------3500------52cm----- 10100 (9m) flooo-----------Maja----------18.11.05 ------3480------58cm------8350(10,5) amelkaem-----Pawełek------23.11.05------3320------54cm------7400 (6m) Dunia77 ------Hania ---------28.11.05------3060------49cm------9520(10) Milusia26 -----Olek ----------29.11.05-------4050------58 cm.....11 kg (9) mafda--------Filipek---------30.11.05-------3420------56cm-----10 kg(9m)(80cm) Tlurpa ---------Benjamin-----01.12.05------3100------50cm-----9690 (9m) Asiulek27------Martyna -----05.12.05------3050-------51---ok 9500 ( 11m-cy) Oliwka77------Kubuś---------07.12.05------3900g-----52cm-----10300 (8,5) Niki79---------Nela----------11.12.05-------3650g------53cm----7400 (6m) Emcia83------Gabrysia-----15.12.05-------3460g------57cm----7450(67cm tu Kasia-------Bartuś--------07.01.06------4120G------57cm----10300g 75cm (9m-cy) Boo 13--------Karolinka------27.01.06------2720g------52cm-----5880 (4m) olala----------Magda----------21.02.06-------3160g------54cm----7950 (6,5m) Elff------------Dominik--------8.05.06--------3000g------52cm Jeeej. Gdzie się podziewają wszystkie dziewczyny. Nawet Anka ugrzęzła chyba na Allegro:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie zajrzałam zobaczyć co tu słychać a tu cieniutko. Byłam właśnie w hurtowni ( w Akpolu - Zielna ! ) żeby przymierzyć Zoskę do Tobi \"na żywo\" bo przez ostatnie wydarzenia nie miałam czasu jej kupić tego fotelika i całe szczęście że go nie kupiłam, bo pomimo, że jest najbezpieczniejszy w swojej klasie to doczytałam się na forum gazety - \"zakupy\", że dzieci go nie lubią. Wydać prawie 9 stów i mieć płaczące dziecko - dziękuję bardzo. Więc zmierzyłam -Zośka zaczęła się wiercić jęczeć, a Pan mówi, że owszem słyszał od mam, iż te udziwnione pasy ubcierają dzieci i dzieci tego fotelika nie lubią. Więc będzie albo romer albo maxi cosi priori fx. Na allegro sprzedałam jeszcze ten kojec dmuchany ( miałyście chyba go na zdjęciach ze Zośką ) i kupiłam sobie przecudowną torbę skórzaną włoską marki cesare ricciarelli, którą widziałam w Klifie za prawie 600 zł ( kupilam za połowę ceny !!!) i dwustronną kurtkę z epilowanego królika zrobionego na szynszyla. I wydałam więcej niż zarobiłam. Diabelne allegro. Zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co znaczy dla Ciebie zaraz? Bo jeszcze Cię nie ma:-) Szkoda, że nie napisałaś, że się wybierasz do Akpolu. Muszę się dowiedzieć, czy mieli dostawę śpiworków do wózka. Nie kupuję firmowego, bo po pierwsze, cholernie drogi, a po drugie, pani w Akpolu mi odradzała, bo ponoć cieniutki. No więc po co przepłacać. Widziałam tam ostatnio fajny śpiworek mumię rozpinany przez środek i z klapką od dołu. Myślę, że to dobre rozwiązanie, bo w przyszłym roku może też się przyda, jak młoda wystawi nóżki dołem. Niestety mieli tylko jedną sztukę w niepasującym mi kolorze. Miała być dostawa. Ciekawe, czy była. Muszę jutro zadzwonić. A Ty jeszcze nie kupiłaś tego fotelika o którym kiedyś pisałaś?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem - napisałam długiego posta i walnął mi laptop. Patrzę o co chodzi a tu pudełko stało za blisko tego otworu gdzie jest chłodzenie komputra i się zagrzał. Wracaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam jeszcze na Allegro prezentu na roczek dla Ali. Kompletnie nie wiem, co jej kupić, żeby nie znudziła się po jednym dniu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kupiłam i jestem zadwolona, że nie kupiłam, a czasu i chęci nie było z powodu sytuacji z Bratem. Zielna- ja mam 2 wóżki Quinny 3XL Freestyle ( taki ten model trochę inny u nas tylko na zamówienie ) srebrno-grafitowy z gondolką Dreemy i fotelikiem Maxi Cosi City i zupełnie nowy nieużywany błękitny. Ten srebrny chcę jeszcze poużywać przez zimę i sprzedać zestaw i przerzucić się na ten nowy na wiosnę. W obu mam oryginalne śpiworki ale nie mumie. Do tego mam cały zestaw tapicerki ze śpiworkiem do Quinny 4XL w świetnym limonkowym kolorze - tzn właściwie wszystko oprócz stelaża tego wózka m.in pompkę, kosz na zakupy itd. Pytałam ile kosztuje śpiworek bo chcę ten zestaw wystawić na allegro, może ktoś kupi dla śpiworka, albo sobie wymieni wszystko w wózku ( czasami ludzie kupią wózek używany i tapicerka jest zniszczona, a moja nowa nieuzywana. Jestes, to piszę dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam prezentu dla Zośki, od babci dostanie taki rowerek 3-kołowy z bajerami, a od nas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam upatrzone takie mebelki to jej pokoiku: stoliczek z krzesełkami, skrzynia na zabawki, regalik z koszykami na zabawki i wieszaczek taki stojący jak w biurach kiedyś były - to bardzo słodziutkie, ale chyba ona tego nie doceni, bo za mała ? Wczoraj jej kupiłam na allegro taki \"fotelik - miś\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam, że Ty jako Doświadczona Mama to bedziesz nam w tej kwestii radą służyła :-))) W kwestii prezentów udanych :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala urzęduje teraz w pokoju Gosi i tam ma swój poligon. Pewnie na razie zainstaluję Alę na stałe u Gosi, więc mebelków kupować nie będę. Ali pokój robi na razie za rupieciarnię:-) Nad rowerkiem też się zastanawiamy. Dzisiaj przyuważyłam, że całkiem nieźle idzie Ali zabawa z Gosi klockami. Nawet dobrze celuje, tylko nie potrafi ich wcisnąć. Coś mi świta, że gdzieś kiedyś widziałam takie mega klocki. Takie wielkie, które na pewno Ala dałaby radę połączyć. Tylko nie wiem, gdzie coś takiego można kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukochana zabawka mojej Zoski - kupiona na allegro uzywana i chyba najbardziej zniszczona jaka mi się trafiła, długo jej nie dawałam do zabawy, bo mnie drażniła i przypominała o nieudanym zakupie, a okazało się, że Zoska po prostu ją kocha, uwielbia itd. To muzyczny dywanik Fisher Price\'a. Musi codziennie kilka razy ją \"odpalić\" i posłuchać muzyczki. http://www.allegro.pl/item136286333_fisher_price_magiczny_dywanik_mata_eduk_gratis.html Czy Ciebie gdzieś wcięło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do doświadczenia, to w tej kwestii chyba nie pomoże. Z dziećmi ciężko utrafić. Nigdy nie wiesz, co je zainteresuje na dłużej. Alę jak dotąd najdłużej interesuje skrzynka w spiżarni, w której trzymam tłuczek, wałek, worki, folię aluminiową itp. Tak naprawdę, to najbardziej lubi tę folię. No i kup dziecku prezent:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o połknięcie, tylko łatwe wciśnięcie. Gosia ma lego duplo. Są większe, więc Ala ich nie połknie, ale nie radzi sobie z ich połączeniem, bo jednak trzeba nimi dokładnie wcelować. Chyba chodzi mi właśnie o coś takiego, co pokazałaś, ale odstrasza mnie produkcja polska. Boję się o jakość. Gosia ma też klocki polskie wielkości tych lego i o wiele trudniej się je łączy:-( Ostatnio zupełnie poszły w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat prezentów się wyczerpał, więc idę spać. Może jutro dziewczyny podrzucą jakieś pomysły (o ile któraś tu w ogóle zajrzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mi laptop \"padł\" i musiałm czekać, aż ostygnie bo nie chciał odpalić. Zielna - u Ciebie to dobrze, że Ala w ogóle chce je połaczyć, ja mam z lego baby np taką żyrafkę i Zoska absolutnie nie chce jej \"budować\" zabawa polega na tym, że ja buduję a ona z radością rozwala. Ustawić ? - nie ma mowy. Ja niestety chodzę spać o 2 więc mam jeszcze z godzinkę, spadam na gazetowe forum o urządzaniu wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze dziewczyny mocno o prezentach deliberowaly. Ja mam taki zgryz, ze musze juz niedlugo chyba zrobic jakas liste, bo 2 grudnia robimy malej kinder party i juz powoli ludzie sie pytaja, czym sie bawi, czego nie mamy itp. To w ramach podsuwania pomyslow. U nas na topie sa glownie duze zabawki grajae, a ukochany to taki pozyczony stolik (znalazlam dla was na allegro: http://www.allegro.pl/item136557853_nowy_stolik_edukacyjny_od_chicco_2_w_1_express_.html Pozyczony i to niedlugo trzeba juz oddac, wiec pewnie znajdzie sie zamiennik na liscie :-) Fisher price ma cos takiego: http://www.fisher-price.com/fp.aspx?st=2341&e=detail&pcat=bulnl&pid=37149 Od nas pewnie dostanie jakiegos bumboxa do pokoiku, zeby bylo na czym sluchac przebojow Tik Taka :-) A chodzi za mna tez cos w tym stylu: http://www.littletikes.com/toys/toys-detail.aspx?Product_ID=2214&Ne=1&N=26+152 http://www.littletikes.com/toys/toys-detail.aspx?Product_ID=2157&Ne=1&N=26+152 Na liscie znjadzie sie tez jakis \"chodzik\", nie taki klasyczny, w ktory wsadza sie dziecko. Tylko cos raczej do pchania, zeby jej ulatwic te pierwsze kroczki. Co jeszcze u mojej Hani na topie? Duze tekturowe ksiazeczki z fakturami, ze mozna pomiziac, podrapac itp. Ostatnio wogole uwielbia ogladac takie ksiazki, przewracac strony, ale to juz pewnie zaopatrzenie odpowiednie przyjdzie od babc, dziadkow, cioc i wujkow z Polski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ten stolik chicco mi się podoba. I ma nawet klocki:-) Muszę o tym pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, a co Ciebie tak trzyma, że nie możesz iść spać wcześniej? Ja posiedziałam wczoraj do północy, a dzisiaj pobudka jak zwykle o szóstej. No i chodzę niewyspana. Ja niestety należę do tych, którzy potrzebują duuuużo snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
cześć dziewczyny ja już mam dość mała znowu chora znów ma katar i kaszle, nie pisałam wam że byłam na testach alergicznych z mała i wyszło że jest uczulona na psa.no i wczoraj przyszli znajomi ze szczeniakiem jak się dorwał do Gabi i ją wylizał to automatycznie w tym miejscu miała czerwone plamy, szczerze wam powiem że nie uwieżyła bym gdybym nie zobaczyła bo mamy w domu psa jamnika no i mała od czasu do czasu krostezki miła ale wczoraj to normalnie byłam w szoku, od razu podłam jej zyrtec i wykąpałam, trochę sie strachu najadłam...też muszę pomyśleć nad prezentem dla Gabi myślałam o chodziku pchaczu albo klockachintegracyjnych, lalce gadającej mama tata.....ale jeszcze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielna - ja mam taki \"tryb pracy\", że chodzę spać o 2 a wstaje ok 9, mąż rano wstaje i to jest ich wspólny czas, karmi ją itd. A jak ja się wcześniej położę to nie mogę zasnąć. Będę ten fotelik kupować chyba w Akpolu chociaż chciałam jeszcze sprawdzić w \"mama i ja\" tam niby drogo a Tobi mieli taniej. No i serwis Quinny mają lepszy bo zawsze jak tam jestem to ich naciągam na taką gumkę do kółka w wózku. Ten stolik Chicco jest rewelacyjny, polecają go wszystkie znane mi mamy, niestety w Gdańsku zamknęli sklep firmowy Chicco w Madisonie więc nie zobaczę go na żywo przed zakupem na allegro. Ale kupuję ciuszki od dziewczyny, która tam pracowała i też stwierdziła, że klienci byli bardzo z niego zadowoleni i sama też go ma więc może zobaczę u niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie jest Mama i ja, bo chyba nie byłam. Może mi poradzą coś z moim hamulcem nożnym w wózku, bo mnie wkurza. Muszę co jakiś czas przy nim majstrować, żeby mógł się wcisnąć:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama i ja to duża i elegancka hurtownia na Grunwaldziej na przeciwko Media Markt i Castoramy. Jak jedziesz od strony Gdyni i miniesz Olivię, Media Markt i Castoramę to musisz zawrócić ( przy sklepie z glazurą Imex Top), wtedy miniesz malutką stację benzynową i za nią jest taki wjazd. Ona jest przy głównej ulicy ale trochę słabo oznakowana. Za to serwis jest rewelacyjny pan od wózków zawsze na miesjcu. Niestety nie jest czynna w niedzielę. SKM to przystanek Przymorze - Uniwersytet. Ja tam chodzę oglądać różne rzeczy, ale często kupuję potem taniej na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×