Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Heja :D u nas nocka prawie w normie, o 21 Bartek usnął, potem o 24 na małe co nieco, potem koło 5.30 i o 7 wstał :D Ale się Ola rozpisała :D co do jedzenia to ja powoli wprowadzam coś i patrze na reakcje, ale nic a nic mu nie było :D bardzo się cieszę z tego powodu. A jak tam sprawy nocnikowe? Dalej ładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 od rana własnie uspiłam mala i moge napisac kilka słów dziekuje Olu za zdjecia fajniusia ta twoja Madzia [kwiat} nasza mala wczoraj troche zasneła w ciagu dnia wiec chwilke mogłam odpoczac, teraz pewno bedzie jakies 30 minut i koniec napisze plan jej dnia :( odnosnie jedzenia i drzemek ) ok 6-7 pobudka 7.30 mleko bebilon pepti tak ok 160 ml drzemka w miedzy czasie 10.30 kasza ryzowa z bebilon pepti 170 ml drzemka w miedzy czasie ok 14 obiadek ze słoiczka tego wiekszego bo malym sie nie najada ok 17 kasza ryzowa z jabuszkami z mlekiem bp ok 20.10 mleko ok 160 ml sen ok 1-2 mleko 180-200 ml niewiem jak sie pisze drzemka ale jakos rz bardziej mi pasuje :) ide ogarnac kuchnie ,.... dzis na obiad idziemy do mojej mamy wiec mam laby choc i tak miałam kalafiorkowa w lodówce ale bedzie na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa zapomniałabym wczoraj malej dałam warzywa z indykiem i pomidorem z bobovity i czekamy na reakcje ... ale ogólnie jej smakowało:) cos wogóle jej wyskoczyło na skórce ale to chyba od tego że zamiast jelpa do płukania dałam lenor bede musiała wrócic do jelpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już od jakiegos m-ca daje Bartkowi dania z pomidorami i cisza ;) mam nadzieje że u Ciebie też nic się nie będzie działo, a smakowało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malej pomidorek smakuje i jak narazie nie widze rzadnej reakcji oby tak dalej ma moze troche odparzenie ale juz niewiem czy to tez powinnam odbierac jako objaw alergiczny kurcze jutro juz wrzesien ale czasleci jeszcze troche i bede samiuska a ja sie tak boje sama spac ale jakos bede musiała, zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W koncu mlody zasnal wiec mam troche luzu :) Wkurza juz mnie ta pogoda u nas, ciagle goraco! Nie chce mi sie siedziec w domu. Jutro Benjamin konczy 9 miesiecy! Ale sie zlecialo :) Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez w koncu zasneła dzis miała niespokojna noc cos ja chyba te pomidorki pędziły :) kurcze juz 1 wrzesien ale szybko te wakacje mineły jak bym pracowałam byłabym pewno dzis w szkole pracowalam w szkole sredniej miałam dzieciaki nieduzo młodsze od siebie ale mam do dzis z co niektóryi kontakt i miło ze na ulicy poznaja choc niektórzy wogóle nie poznaja ale to tylko o nich świadczyi jak rodzice wychowali choc z tym tez róznie bo rodzice mogli wszelkich starsn dołozyc a dziecko i tak ma czasem swoje zagrania :) niedługo nasza mala bedzie miala 9 m-cy gratuluje Beniaminkowi 9 m-cy 🌻🌻🌻i buziak od Martynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do reakcji to pod ozkiem ma kilka krostek ale niewiem czy mam to diagnozowac jako objaw alergii na pomidorki ????? na ciele nic nie ma wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) Miłego dnia Wam życzymy :) A ja odezwę się później jak Kubuś pozwoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milego popoludnia ja tez wam zycze moj fifciu wsrode tez skonczyl 9 mieiecy a wnedziele moja rocznica slubu Oliwko a twoja to nie wypada tez na dniach przypadkiem???? jesli tak to wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dzisiaj dzień zakupowy i odwiedzinkowy. A jutro jadę z rodzinką do koleżanki ze studiów - najpierw zaliczymy aquapark a potem pogaduchy :) Asiulek - a czego uczyłaś? Bo ja uczę w gimnazjum i liceum matmy :) Wszystkiego najlepszego dla dziewięciomiesięczniaków!!!!! 🌼❤️🌼❤️ Mafda - i dla Ciebie z okazji rocznicy!!!!! 🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka kasiu uczyłam przedmiotów pedagogicznych to sie tak zgrabnie nazywało a dokładnie to np. kultura zawodu, wdżwr, zajecia rewalidacyjne integracja i rozwój i takie tam inne w sumie nic szczególnego ale musi byc prowadzone ja mam wykształcenie pedagogiczne resocjalizacje a z licencajtu rewalidacje uciekam bo maz mnie woła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :D ja własnie delektuje się samotnością, mąż wyjechał wczora na targi, a Bartek poszedł na cały dzień do teściowej :D nocka u nas tak sobie, Bartek co prawda spał już o 20.15 ale potem pobudki były o 24, 3, 5.30 a o 7 wstaliśmy ;) Tlurpa gratuluje 9 m-cy Benjaminka 🌻🌻 Asiulek nie sądzę żeby krostki na buzi to była alergia, myśle że miałaby na ciele również ;) mafda Tobie składam podwójne gratulacje, z okazji 9 m-cy Filipka i najserdeczniejsze życzonka z okazji jutrzejszej rocnicy ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam popołudniowa pora własnie dalismy ma spacer mala tesciom a ja sobie tu buszuje a mąz cos w tv oglada mielismy isc na grilla póxniej na pizze ale chyba nie wypali i w sumie dobrze bo jakos nie mam checi mala nam sie troche w nocy budziła ale w koncu wstała o 7 jak zwykle to robi mam nadzieje że jak mąz wyjedzie bedzie spała całe noce hehe dobrze by było co do pomidorków to jej smakuja i nic na ciałku nie ma ale szykuje sie na kaszke kukruydziana bo mam wprowadzac co jakis czas to co ja uczula by sprawdzac no i jeszcze mamy problem na spacerach bo mala nam wstaje w wózku a jak sie ja przypnie to drze sie az prawie sie zanosi ale juz troche to opanowalismy bo troche ja ponosze i wkładam i troche posiedzi w przyszłym tyg bede szla po recepte po mleko to poprosze o zwazenie jestem ciekawa ile wazy ten nasz grzmotek :) tak ja pieszczotliwie nazywam zapraszam na galerie zdjec na bobasy bo zamiesciłam nowe zdjecia a najbardziej podobaja mi sie te z dzis czyli w sukience ze spineczka na www.tynusia.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zyczenia :) Asiulek - moj tez sie drze w wozku i probuje wstawac, ale w sklepie jak nie moge go wziasc to go przekupuje chrupkami :) Dzis jechalismy samochodem, ja zazwyczaj siedze z tylu z malym. Dalam mu pic z kupka niekapka i tak sie zachlysnal ze za chwile zwymiotowal. Ale sie przestraszylam, bo siedzial biedak w tych pasach zapietych i troche to trwalo zanim go wypielam i poklepalam. Kurcze juz mu chyba nic nie bede dawala pic w samochodzie. Jak jade z nim sama to i tak mu nic nie daje. tu Kasia - ale masz fajnie, caly dzien dla siebie! A u nas dlugi weekend bo w poniedzialek jest swieto i wszyscy maja wolne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u nas chrupki odapadaja bo mala nie moze kukurydzy :( ale jakos sobie radzimy zobacze jak marcin wyjedzie jak bedzie ale cóz trzeba bedzie tez wytrzymac ale niedługo chce jej wprowadzic kaszke kukurydziana i mam nadziej że jakos zje i nie bedzie wysypki bo dawalismy jej jedzonko z olejem kukurydzianym i nic nie było a tak wogóle moja mala nie lubi jedzonka z Hippa no moze zje czasem jakis deserek ale z warzyw i zupek zero nic nie ruszy własnie mąz karmi mala a ja w necik weszłam na moment bo zaraz idziemy na obiad a słysze jak za oknem deszczyk puka o parapet co za pogoda jestem dzis w jakims melancholijnym nastroju ale lubie sie taka refleksyjną :) teraz juz tylko odliczam dni do wyjazdu i juz nakrecam meza by tam łatwił necik bysmy mieli kontakt ale zobaczymy ideteraz sie przygotowac i uciekamy mala spała od rana 20 miut bo jak bylisy w kosciele to sie rozpłakała i trzeba było ja wziac nareke tak myslimy że niedługo bedzie trzeba jej jakies jesienno zimowe ubranka kupic samo kupowanie ok ale kasa znów pójdzie no trudno musi miec ciepło a jakos po ciuchach nie mam czasu chodzic ale w Toruniu jest nowe H&M wiec mam nadzieje że tam cos kupimy jakąs kurteczke i spodenki cieplejsze :) tak narzeekam bo dla meza trzeba jeszcze troche na wyjazd pokupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Tutaj jak zwykle weekendowe lenistwo :-P U nas tez za oknem szaro, moze cos popada? Cieplo, choc nie upalnie, ale nadal wilgotno wiec mimo fajnej temperaturki - wychodzisz za drzwi i momentalnie jestes mokra :-0 Tlurpa____ no to sie musialas faktycznie przestraszyc. Mi Hania ostatnio tak mocno zwymiotowala przy obiadku. Nie wiem czemy, czy sie przejadla, czy jakos zachlysnela. W kazdym razie az oddechu nie mogla zlapac i wyszlo wszystko, chyba az po samo dno :-( Az mi sie rece trzesly gdy ja wypinalam z fotelika, a to tez zanim te pasy... Uch, troche dochodzilam do siebie. Na szczescie Hania chwile potem juz sie smiala i wsunela sloiczek owockow bez zadnych sensacji. Moze jej moja zupka nie posmakowala? :-P Ja zawsze siedze albo za kolkiem, albo obok kierowcy, takze Hanaka musi radzic sobie sama z tylu. Zadnego picia ani jedzenia podczas jazdy. Taka zasada :-) Asiulek___ faktycznie, czas wam szybko minie, skoro jeszcze troche spraw jest do pozalatwiania przed wyjazdem meza. Kaska tez pewnie pojdzie, ale masz racje, dzidzia musi miec cieplo. Z drugiej strony nasze maluchy chyba powoli wkraczaja w ten wiek, gdzie juz tak gwaltownie nie rosna (kilka cm na przestrzeni miesiaca, dwoch). Wiec jakas troszke wieksza kurteczka powinna wystarczyc i na teraz i moze na wiosne? Ja tez musze sie rozejrzec za czyms takim dla Hani, choc tutaj jeszcze nadal cieplo. W sklepach natomiast panuje juz co najmniej zima. Hania wlasnie ucina sobie dopoludniowa drzemke. Juz pogadalysmy z babcia przez skajpa, wiec niedziela od rana intensywna. Zycze wam udanego popoludnia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowimy o zakupach to mam pytanie czy zakladacie dzieciom buty? U nas cieplo wiec do tej pory wystarczyly najwyzej skarpetki ale na jesien zwlaszcza jak pojdziemy na plac zabaw to chcialabym juz mu cos zalozyc. Szukalam takich jakis miekkich ale widzialam tylko do 6 miesiecy potem sa juz z twarda podeszwa. A jakie Wy zakladacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka co do butów to zakładam malej takie z h&m ale podeszwe maja twarda wiec nie staram sie jej wnich prowadzac by nie uszkodzic nóżek ale tez bede musiała na zime pomyslec o czyms do chodzenia bo mała bedzie chciała chodzic a w skarpetkach to chyba nie za bardzo jak wyjde z nia na dwór mój mąz juz odpadł a ja juz do niego lece tez jestem zmeczona mala miala dzis tylko dwie godzinki dwadziescia minutek spania w dzien wiec po wieczornej butli zasneła od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa ale miałaś przygodę z tym samochodem, też bym się wystraszyła Asiu niestety jesień i zima się zbliża, trzeba zaopatrzyć maluchy w ciuszki :D Duniu u nas tez Bartek z tyłu sam siedzi, ale ja czasem pić mu daje jak dłużej jedziemy, ale chyba zaprzestanę jak tak czytam co piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam od rana własnie pospałysmy z mala jakies 1,5 godzinki i wstałysmy ona radosna bo wyspana wiec i ja szczesliwa co do spacerku to dzis chya odpada wieje mocny wiatr :(( a tak chciałam z nia wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
napisałam przed chwilą długi post i gdzieś mi go wcieło:/ co do ubranek na zimę to kupiłam już małej ciepłe rajstopki skarpetki i kombinezom w biedrące za 30 zł:) powiem wam że nie jest wcale taki zły :) muszę jeszcze tylko kozaki kupić bo te co mamy po bratanku to będą za małe:) Tlurpa wspólczuję akcju z samochodem .... wystraszyłaś się biduko....co do butów to mojej małej cały czas zakładam żeby ją przyzwyczajać bo pamiętam jakie fochy moja siostra strzelała.Zajrzyj do ross'a moja siorka tam kupowała i mówi że dużo taniej, wpadnę później bo mam gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa___ wiesz, ja tez ostatnio macalam buty w sklepie. Gdzies wyczytalam, ze dopoki dziecko nie chodzi to musza byc takie na miekkiej podeszwie, zeby nie \"ograniczac\" stopki. A jak juz zacznie chodzic, szczegolnie tak juz pewniej - to musza byc z kolei ze sztywna kostka. Chociaz tutaj jest z tym roznie. Tu masz linki do wgladu jakie buciki uzywaja moje koleznaki tutaj (oprocz przywozonych z Polski lub z=sprowadzanych z Chicago Bartkow): http://www.robeez.co.uk/EN-US/default.htm?Lang=EN-US&PriceCat=2&RefID= (te sa bardzo popularne, nawet jako kapciuszki po domu i u nas pewnie od takich sie zacznie jak sie ochlodzi, a Hanka bedzie stawiac pierwsze kroki w domu. Te oryginalne sa dosyc drogie, ale w Targecie widzialam ten sam styla, a duzo tansze, jak np te: http://www.target.com/gp/detail.html/sr=1-2/qid=1157384254/ref=sr_1_2/602-8276165-7091032?%5Fencoding=UTF8&asin=B000E3A5BC Wybor numeracji jest spory, mojej koleznaki 2,5-latka nadal w takich biega po domu) A z takich sztywniejszych: http://www.striderite.com/jump.jsp?itemType=CATEGORY&itemID=30 Ja tez szukam juz wiekszych, bo Hanki noga czasami wejdzie w takie do 12 mies, a czasmi juz nie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupilam butki takie jak w Targecie, nawet cena ta sama ale inna firma bo kupowalam w BabyRus. Takie granatowe w pilki z przodu :) Wogole w BabyRus przeceny i kupilam mu jeszcze inne wieksze na pozniej. Te Stride Ride bardzo mi sie podobaja, wczoraj ogladalam w sklepie i chcialam juz kupic ale byly po 26$. Stwierdzilam ze jak nie znajde nigdzie taniej to je kupie ale na szczescie znalazlam. Wogole dla dziewczynek bylo tyle super butow, to niesprawiedliwe ze dla chlopcow nie ma takiego wyboru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie jeszcze z Wami tym podzielic!!! Slyszeliscie o kapielach z miodu i maki na wosoglowke (podobno)? Hmm zastanawiam sie czy sobie nie fundnac takiej kapieli, ciekawa jestem czy by mi cos wyszlo :D Oto link (mozna tez sie posmiac): http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=577&w=31128950&v=2&s=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM CO TO WOGÓLE JEST Z TYMI KĄPIELAMI PRZERAZIŁAM SIE GDYBY Z MALEJ MIAŁO COS WYCHODZIC .... JEZU ŚWIETY.... TO PRAWDA CZY JAKIS BLEF ..... MALA DZIS SPALA DO 6 ALE MĄZ ZAJAŁ SIE JA I JA MOGŁAM JESZCZE POSPAC TA GODZINKE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×