Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Gość Tlurpaaa
Czesc! Jestem juz u rodzinki ale zamiast we wtorek to wyladowalam tu dopiero w srode. A noc spedzilam z malym na lotnisku. MIalam przesiadke w Chicago i okazalo sie ze nasz samolot nie wylatuje bo pogoda byla zla, na inne loty juz nie bylo miejsc wiec musialam czekac do nastepnego dnia, i jeszcze dodatkowo wszytskie hotele byly zajete bo wiecej lotow bylo odwolanych. Tak wiec rozlozyli dla czekajacych lozka polowe i koce i spalismy na lotnisku. Ja tam wcale nie spalam bo bylo glosno, jasno i zimno ale Benjamin calkiem dobrze to zniosl. A na drugi dzien to musialam leciec wogole inna trasa z kolejna przesiadka ale w koncu wyladowalam gdzie chcialam :) To juz drugi raz mam takiego pecha bo jak wracalam z Polski to tez czekanie mi sie przedluzylo na 12 godz. Teraz to juz chyba nic mnie nie zdziwi z tymi samolotami :) A jeszcze smiesznie bylo bo nie zabralam ze soba tylu pieluch na 2 dni wiec poszlam do obslugi zeby mi dali i facet przyniosl mi pieluchy dla noworodka i takie wielkie na kilkulatka :) Tak wiec Benjamin chodzil z pielucha ktora mu siegala pod pachy :D Na szczescie nie bylo zadnego przecieku bo nie wiem co bym zrobila, bo nie mialam nic do zmiany, a nasze bagaze to oczywiscie polecialy tylko nie wiem gdzie bo dostalam je pozniej. Dzieki za zdjecia!!! Super!!! Fride mozna kupic w aptece, kosztuje ok. 25 zl. Co do katarku to jeszcze pomoga jak sie dziecko polozy wyzej, tzn glowka jest podniesiona, najlepiej pod materac cos wlozyc z jednej strony. Pozdrawiam wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasinek
no to Tlurpaaa Ci sie podróż udała az strach dobrze że ja bede tylko dwie godzinki leciec ale musze sie pochwalic uspiam moja mała od dwóch dni bez bujania i sama ja usypiam druga sprawa troche mnie martwi bo mala zaczelismy kapac w duzej wannie i ona sie strasznie boi i płacze a do tego staje i niewiem jak jej spókac głowke bo codziennie jej głowke myjemy :( zyczę zdrówka wszytekim chorujacym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dzis u gina i mam powiekszony jedenjajnik najlepiej mnie bada i mówi ze macica powiekszona a ja oczy wielkie ...a ona nie to jajnik ale strasznie duzy ... no ciazy nie widze ... NARAZIE a ja w smiech ale mi wrózy co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U nas nastrój trochę obniżony. Zośka ma katar, a ja zupełnie przeziebiona. Nic mi sie nie chce, a sprzątania masa. Tak mi jakoś źle, bo mój brat miał w poniedziałek operację ( transplantacja serca ) i mam takie nikłe informacje. Niby lepiej ale przyplątało się zapalenie płuc, dzisiaj próbował już mówić, bo tak to tylko wiedziałam, że słyszy. Tak więc jestem w gotowości do wyjazdu do Berlina, a w domu wszystko leży odłogiem. To znaczy tylko ja zaniedbuję obowiązki, bo mój małżonek idzie z budową jak przecinak i mam już nowy dodatkowy pokój, a nawet wstawione 2 okna dachowe. Będzie jak znalazł gdy mój brat wyzdrowieje i przyjedzie. Mam nadzieję, że skończą się te męczarnie bo od lutego leży non - stop w szpitalu z podłączonym sztucznym sercem. Do tej pory rzucałam się w wir kretyńskich zakupów i remontów żeby zagłuszyć nerwy i strach, ale nie mam już nawet na to siły. Sorry, że Wam tak smucę ale przynajmniej jak tu sobie popłakałam to mi troche lepiej. Trzymajcie się i zdrowia nam wszystkim życzę. P.S. Zielna ten sposób na plesniawki o którym pisała chyba Dunia - podobno najskuteczniejszy, choć wydaje się średnio higieniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz doczytałam, że pisała o tym Dorota. P.S. Dzięki za wszystkie otrzymane zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu :-) Trzymam kciuki za Twojego brata. Nawet nie domyslam sie jak sie musisz czuć. Będzie dobrze i juz niedługio brat będzie podziwiał Twoje nowe okienka :-) Ja z mężem już zdrowi tylko Paweł sie męczy z katarem. Nie da sobie dotknać noska a jak mu go zakrapiam to druga osoba musi go trzymać. Nie wiem skąd mu sie to wzieło, bo to dopiero drugie jego przeziebienie :-( Wczoraj robiłam małe przemeblowanie w pokoju i mam z tego powodu dobry humorek. Piękna pogoda dzisiaj u mnie więc idziemy z małym na huśtawki i zjeżdżalnie. Uwielbia takie zabawy :-D Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu zycze zdrówka dla brata ja mam swoje problemy ale jak słysze cos takiego to moje problemy to pikuś dzis własnie dopadł mnie dół mega dół :(( chyba mam za duzo na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz troche lepiej :) mala juz sie nie boi tak kapieli a adostrzega że mozna sie w wannie bawic :) daje sobie polewac głowke tylko robie jej daszek na czółku :) ja juz dochodze do siebie ale mam jeszcze jakby kaca po dole a tu pusto jak to w weekend ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tlurpaaa
Anka - trzymam kciuki za twojego brata! Mam nadzieje ze szybko wyzdrowieje i wroci do domu! Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
cześć dziewczyny Aniu wszystko będzie dobrze zobaczysz:)przede wszystkim nie można się poddawać. Nie wiem czy wam piałam o moich znajomych-są małżeństwem 13 lat i nie mogą mieć dzieci była ostatnio na badaniach i wyszły dobrze tyle tylko że miała prawy jajnik nie drożny w 70% miała zabieg na te jajniki lekarz zrobił jej znieczulenie wyją wszystko na wieszch i sobie oglądał.....po godzinnym zabiegu który bolał ja jak ch....wyprowadzili ja na korytarz i siedziała tam 1,5 godz krew się jej lała nie dali jej nic do picia mówi że w rzeźni lepiej zwierzęta traktują...no ale ma 3 m-ce na zajście w ciążę a jak nic nie wyjdzie to hormony....nawet sobie nie wyobrażacie jacy to wspaniali ludzie....szkoda mi ich ale wierzę że im sie uda. Gabi ma straszny katar i temperature jest marudna, Znalazłam w piewnicy lalkę którą się bawiłam jak byłam mała lalka ma 20 lat pozszywałam ją uprałam i Gabrysia ma koleżankę bo lalka jest jej wielkości,Gabrysia jej opowiada pokazuje jej zabawiki normalnie można boki zrywać i powiem wam że lalka nie wygląda na swoje lata ba powiedziała bym że jest świerzo kupiona:) Martwię sie moim maleństwem jest taka biedna ,lecę bo marudzi papapa a w piątek Gabi stuknął kolejny m-c:)ostatnimi czasy strasznie dużo gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 mala dzis rano była marudna ale chyba to wynik wychodzacego zeba :( jest mi smutno bo dni leca i niedługo mój ukochany odleci do Anglii ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :D jakos mało ostatnio na forum ruchu ;) ja od piątku stosuje nowy sposób usypiania Bartka i ftu ftu przespał mi już kilka nocy. Dostałam od koleżanki ksiązkę o usypianiu i okazało się że Bartek za długo w dzień sypia, ze powinien max 3 h spać, a w nocy 11 bez przerwy i jakoś narazie działa ku mojej radości :D teraz też śpi jeszcze a ja nie ;) Duniu jesli chodzi oczy i włoski po porodzie, Bartek zrobił sie niebieskookim blondynem, a po porodzie miał ciemne, prawie czarne włosy ale oczka takie same ma jak miał :D Zielna uwielbiam knedle ze śliwkami :D daj trochę :D Aga* w tej książce napisane jest żeby dziecku wszystko odstawić do picia w nocy, wtedy dziecku nie będzie się opłacało żeby się budzić ;) dziękuję za życzonka, już jestem prawie zdrowa :D Dorotko co do pracy to pracuj i nie narzekaj, ja ciągle szukam i nic :( Co do odchudzania to i ja mam problem z pozbycie się tej opony z brzucha ale mało samodyscypliny mam żeby się w końcu odchudzić. asiulek27 dzięki za życzonka, już prawie jestem na chodzie :D Oliwko współczuje choróbska w domu, mąż pewnie marudny co. Flooo życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) z nami juz lepiej, katar u malej sie zmniejszyl, mniej kaszle. Na noc zaczelam dawac jej Viburcol i o dziwo lepiej spi. Wczoraj skonczyla 10 miesiecy, jak ten czas leci...:) pozdrawiamy🌻 cos ostatnio nie widac Soul - co sie dzieje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kasiu a co to za ksiazka ? moja mala tylko raz sie budzi na jedzonko ale natychmiast zasypia jak zje a woda jej nie przekupie bo sie rozbudzi i koniec dla nas juz kilka godzinek z głowy Floo gratulacje dla niuni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! U nas katar ciągle taki sam :-( Flooo - ten Viburcol to też cos na przeziebienie, myślałam, że to raczej na ząbki ? Gratulacje dla małej Majeczki ❤️ Kasiu - a co to za książka ? Mój śpi w nocy ok. 9 godzin ale budzi sie kilka razy, a raczej jęczy i wierci się. Kończe pisac bo mam wspólnika na kolanach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viburcol na zabki dziala swietnie, ale na ulotce jest napisane, ze mozna podawac w okresie przeziebienia. ja podaje czopek na noc. dzieki za zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie WszystkieMmamuśki i Ich pociechy:) Składam najserdeczniejsze życzenia dla Maluchów, które ukończyły kolejne pełne miesiączki:) 🌻 🌻 🌻 Narazie chciałam oznajmić tylko,że żyję ale niestety nie nadrobiłam nic a nic z forum z okresu kiedy mnie tu nie było. Postaram sie poczytać choc pobieżnie co u Was słychać i odezwę sie ponownie. Całuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu! Życzę Ci siły i wytrwałości a dla twojego brata DUŻO ZDROWIA!!! Trzymaj się dzielnie, na pewno wszystko będzie ok i brat wkrótce wróci do domu. 🌻 ❤️ 🌻 Choroba w Rodzinie to najgorsze co może się przytrafić... Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka27 ksiązka ma tytuł \"Każde dziecko może nauczyć się spać\" Annette Kast-Zahn, Hartmut Morgenroth. Niestety nie mam wersji elektronicznej. Aga* tfu tfu od soboty Bartek śpi bez pobudek :D :D :D Soul a co Ty się tak mało pojawiasz co?? Zaglądaj na forum częsciej, jak tam dziewczynki w ogóle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Soul nareszcie juz mielismu list gonczy posylac za toba;) gdzie ty sie tyle podziewalas??? :) u nas wreszcie przebly sie gornejedynki i ida wdul a dwojkij uz prawie tez sie przebijaja a trojki juz sa w poczekalni za nimi :) poza tym, malu ani nie raczkuje ani nie chodzisamjescze zato za raczki biega jak szalony i wchodziku zasowa karat i ja mialam naszczescie malego ominelo, nadal dostaje glownie cycka bo nic innego raczej nie chce brac do budzi na sam widok zupy kiwa glowka nienienie i nie otwiera buzki okilece bo mi sie mieso przypali bedzi edzis spagethii.... pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Duzo zdrowka z miejsca dla wszystkich poprzeziebianych Maluszkow i Mamus 🌼 Coz za chorobska was podopadaly?! A kysz, a kysz ❤️ I ogromne calusy dla wszystkich maluszkow, ktorym stuknely kolejne miesiace ❤️ Aniu____ trzymam palce za zdrowie twojego brata ❤️ Nawet sobie nie wyobrazam jak to przezywasz, ale mocno cie przytualam i zycze duzo wytrwalosci i dobrej wiary 🌼 U nas w koncu widac jakies oznaki jesieni. Na dworze milej, zdecydowanie, do 30C i jakos tak lzej. Musze w koncu Hance kupic buciki, bo czasami rano za zimno na piaskownice bez butkow. Tlurpa, zadowolona jestes z tych skorkowych kapciuszkow circo z targetu? Bo ja najpewniej wlasnie od tego zaczne, choc Hanka rozmiar z miejsca miedzy 12-18 miesiecy i nie wiem jak na szerokosc. Zobacze. Hanka na szczescie zdrowiutka, tfu tfu, zabki wychodza bez bolu. Juz jest ich 5 (dolne jedynki, gorne jedynki i jedna dwojka). Druga dwojka pcha sie na wierzch, trojki juz napuchniete, a na dole poki co nic sie nie dzieje. Mala zaczyna podciagac sie do stania, dom w miare zabezpieczony :-) Chyba jej przeszlo z tym totalnym strachem przed obcymi, bo zaczyna sie usmiechac do ludzi w sklepie. A byl taki okres, ze tylko sobie patrzyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja jestem mamą dziewięciomiesięcznego Dominika. W tym samym lub bardzo podobnym czasie przeżywamy sukcesy naszych bobasków czy mogę dołaczyć do rozmowy ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie: jakie zabawy wymyslacie? bo mi juz pomyslow brakuje...w co sie bawic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Floo wiesz ja tez nie mam sie w co bawic z mala ...:( troche to smutne ale i ona i ja szybko sie nudzimy wiec dwa razy dziennie wychodzimy na spacerki wiesz jak bedzie wieksza to moge z nia malowac cos tam lepic ale teraz wogole nie mam głowy składa zyrafke z fisherprica i uklada jakies klocki jeden na drugim ale na chwile a wygłupiac sie nonstop nie mam siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mala strasznie ciezko czyms zajac na dluzej, najchetniej by sie bawila kurkami od gazu, a na to pozwolic nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×