Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mia28

Rodzimy pod koniec 2005 roku

Polecane posty

Pomyslałam, że dla tych przed którymi stoi jeszcze trudne zadanie w postaci zrobienia tortu powinnam podać linki do przepisów i zdjęć tortowych np Barbi, biedronkowy, samochodzik, konik itp: http://www.sys21.de/viewtopic.php?t=11638&postdays=0&postorder=asc&start=0 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,51300383,51423521,0,2.html?v=2 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,51350021,51419273,0,2.html?v=2 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,45723866,45723866.html?f=777&w=45723866&a=45723866 Udanych wypieków ! http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,35410582,38595865,0,2.html?v=2 http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,777,37022170,37039255,0,2.html?v=2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam długo sie nie odzywalam ... sorrki wielkie ale jestem kompletnie rozbita i czasami nie wiem co napisac .. czasami mi juz sie nie chce ... jeden dzien podobny do drugiego ..i jakze samotny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Część:) Asiu właśnie dlategopowinnaś sie częściej odzywać!!! Aniu już sobie poradziłam i wpadłam w szał wystawiania:) mam nadzieję że na tym nie stracę a zyskam.... powiedz mi jak to potem jest z regulowaniem należności z allegro? Duniu fajne macie te butki szkoda że u nas takich nie ma... ja mam dla gabi buty ze sztywną pięta i uważam że dla początkującego dreptacza.... Aga miejmy nadzieję ze Pawełek wyrośnie ze swoich problemów i z nowym rokiem oszczędzi mamie zmartwień:) Co do śniegu to u nas też biało i nadal sypie:) Wysyłam wam zdjątka mojego 5 teletubisia Gabika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a u nas deszcz az sie rano wstawac nie chcialo;( brrr Dobrze Emi obiecuje zagladac :) Fajne zdjęcia choc dziwnie mi sie patrzy nasza ma juz tyle włosków... :) ale sliczne ma Gabi oczka takie niebieskie i wogóle sliczna dziewczynka - gratulacje córuni - kwiatuszka :) Aga choc spóźnione ale szczere zyczonka dla Pawełka 🌻🌻🌻 co do swinki... ja tez musze uwazac jak mala cokolwiek robi tez ma rózne pomysły Anka33 wiesz ja akurat mam takiego tescia że nie umila mi zycia niby jest za mala ale ja rozbestwia i uwaza ze robi dobrze mala broi a on patrzy a jak mnie nie mam tym bardziej i slysze jak sie smieje zero szcunku ale to swiadczy tylko o nim cóz kiedys go lubilam ale od jakis 2 lat - brr nie mam ochoty nawet z nim sie w rozmowe wczuwac .... powodzenia w nowym domku by wszyteko jak najszybciej sie ułozyło i mogliscie w swieta byc na gotowym :) co do sanek to tez mi sie zdaje ze bym jej kupila ale z drugiej strony jak tam pojade to ich nie zabiore i co z tych sanek nic nie uzyje :( wiec chyba wydatek zbedny a Torciki bardzo mi sie podobaja ale mamy taka dobra zanjoma co robi cudo torciki i smaczniutkie wiec mysle że tam jej kupie ale byc mozejakies pomysły podrzuce - ten z biedronkami mi sie podoba :) Tlurpa - fajne te zabawowe zdjecia :) Kasiu mam nadzieje że wyzdrowiecie szybko i maly sie nie zarazi ja tez musze isc do kontroli z mala Duniu u nas tez teraz z ząbkami jazdy bo ida dwójki górne - ale dobrze ze juz jestesmy po tej trzydniówce chco moja mala ma teraz jakas wysypke chyba alergiczna :( co do jedzenia to moja mala jadla jak miala goraczke a póxniej po chorobie jej sie zmieniło i nie chce jesc ale za to lepiej bo dłuzej spi ale połozyc ja jest problem wiec ciagle cos... co do bucików kupilam malej takie fajne skarpetki z podeszwami mozna je chyba kupic tez w H&m ale niewiem za ile bo ja kupiłam zwykłe i dalam ok 10 zl.te buciki co pokzaujesz sliczne ale u nas takich niestety nie ma :( u nas ok własnie musze isc do malej bo sie obudzila ja czuje sie juz lepiej wczoraj siedzialam na necie i gadalam ze znajomym do 2 i troche mi ulzyło i nawet sie wyspalam :) pozdrawiam i zycze miłej niedzieli🌻 uciekam bo mnie woła ... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W niedzielne południe życzę Wam miłego popołudnia :) U nas śnieg juz zniknął, wczoraj padał cały dzień, wieczorem było ślicznie, wszędzie biało, a dzisiaj jak wstaliśmy to padał deszcz :( Wczoraj troszkę poimprezowaliśmy, przyszli goście, posiedzieliśmy, pogadaliśmy :) Fajnie było. Lecę, bo Kubuś marudkuje, chce iśc spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie sklerotyczka!!!!!!!!!!! PAWEŁKU - WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, ZDRÓWKA I RADOŚCI, TYSIĄCE UŚMIECHÓW I CHICHOTKÓW 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
Witam zielna i Anka:) u nas śnieg leży i nie chce się nam na dwór wychodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Muszę zadzwonić do pediatry z pytaniem do kiedy Zosia ma brac leki, bo w sumie z choroby został tylko katar więc chyba nie muszę jej niepotrzebnie faszerować lekami ? Emi wysłałam Ci maila dot. aukcji z dresikiem - do przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka___ jesli Zosia ma tylko katar to pewnie nie musisz sie juz lekami nawet stresowac. Ale zadzwonic do lekarza, zeby sie upewnic - zawsze warto. U nas wysypka po trzydniowce juz praktycznie jest przeszloscia, Hani wrocil apetyt, usmiech i chyba zeby tez jej nieco odpuscily. Wiec malutka znowu jest radosna i pelna wigoru :-) emi____ sliczna Gabi! Cudo, blondasek i te ogromne niebieskie oczka 🌼. Sliczna coreczka. To widze, ze rodzina teletubisiow sie powieksza, Hanka moze byc szostym :-) Nadal nie wiem co w tej bajce jest takiego, ale mala az piszczy i klaszcze gdy zaczynaja sie teletubisie :-) asiulek____ smutasku, nosek w gore. Z kazdym dniem jestescie blizej wyjazdu, znowu bycia razem ❤️ Co do tescia to juz nie wiem co ci poradzic, skoro nic do niego nie trafia. bedzie dobrze, zobaczysz. A jak ci smutno to zagladaj do nas czesciej, jak sie wypiszesz, to zawsze bedzie ci lzej na duszy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Najpierw chcialabym podziekowac za wszystkie zdjecia!!! Sliczne maluchy nam rosna!!! CHcialabym zlozyc najlepsze zyczenia urodzinowe dla naszych malych solenizantow!!!! Przepraszam ze troche spoznione 🌼 U nas znowu noc do bani, co ja zasnelam to Benjamin mnie budzil z rykiem. Zeby mu wychodza, juz dwa sie przebily u gory, chyba 4. w sumie mamy teraz 10!!! A ja dzis bylam na zakupach. Benjamin grzecznie siedzial w wozku, ale ja nic sobie nie kupilam, chyba nie umiem robic zakupow bo nic mi sie nie podoba. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a jak dlugo pozwalacie ogladac dzieciom bajki, np teletubisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa____ a ktore zabki juz mu wychodza? Czworki? Pytam, bo u nas powoli chyba idzie na to samo i juz sie boje co to bedzie... U nas TV gra praktycznie cale popoludnia, a Hania bawi sie tuz obok, albo i packa po ekranie. Staramy sie uwazac, zeby to nie bylo za dlugo, ale trudno, takie \"wyrodne\" z nas rodzice. Jesli chodzi o pore bajeczek w TV, u nas akurat teletubisie sa tak jakos w okolicach gdy mala zazwyczaj je zupe. No to teletubisie, a wczesniej leci Jay-Jay, tez jakies 15-20 min. Czyli w sumie ok. 30min wlaczony jest telewizor o tej porze (dluzej popoludniami i wieczorem). Jak mala ma ochote to cos sobie popatrzy a jak nie to wcale jej ten grajacy telewizor nie wabi. No chybaze leci kolo fortuny.... Uwierzycie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dunia - to tak jak u nas, tez tv gra w tle. Nie lubie jak jest tak cicho w domu. A co do zebow to chyba 4 albo moze i 5 bo jest duza przerwa miedzy 2 a tym co wychodzi. Sama nie wiem, ale dosc dokuczliwe sa bo maly caly czas trzyma paluszki w buzi. Czasami tak gleboko sobie je wklada ze robi takie miny jakby mu sie na wymioty bralo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
NICK---------IMIĘ--------DATA URODZIN Hana------------Oliwia----------------27.10.05 Dorota28-------Bartuś----------------30.10.05 Anka33 --------Zosia -----------------31.10.05 Mia26----------Mateusz--------------01.11.05 Aga*-----------Pawełek---------------03.11.05 Zielna-----------Ala-------------------09.11.05 Soul78----------Ala-------------------10.11.05 Soul78----------Maja-----------------10.11.05 Kasia12--------Hania------------------11.11.05 flooo------------Maja-------------------18.11.05 amelkaem------Pawełek---------------23.11.05 Dunia77 -------Hania -----------------28.11.05) Milusia26 ------Olek ------------------29.11.05 mafda-----------Filipek-----------------30.11.05 Tlurpa ---------Benjamin--------------01.12.05 Asiulek27------Martyna --------------05.12.05 Oliwka77-------Kubuś-----------------07.12.05 Niki79-----------Nela-------------------11.12.05 Emcia83-------Gabrysia---------------15.12.05 tu Kasia---------Bartuś-----------------07.01.06 Boo 13---------Karolinka--------------27.01.06 olala-------------Magda-----------------21.02.06 Elff-------------Dominik-----------------8.05.06 Na początek przypominajka Witam dziewczyny Tlurpa moja mała ogląda teletubisie często ale jednorazowo nie dłużej niż 20 min(mamy na kompie więć włąćzam jej jak muszę coś zrobić lub mała jest marudna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
dziewczyny mam prośbę jak któraś zacznie nową stronę to niech wrzuci tabelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
NICK---------IMIĘ--------DATA URODZIN Hana------------Oliwia----------------27.10.05 Dorota28-------Bartuś----------------30.10.05 Anka33 --------Zosia -----------------31.10.05 Mia26----------Mateusz--------------01.11.05 Aga*-----------Pawełek---------------03.11.05 Zielna-----------Ala-------------------09.11.05 Soul78----------Ala-------------------10.11.05 Soul78----------Maja-----------------10.11.05 Kasia12--------Hania------------------11.11.05 flooo------------Maja-------------------18.11.05 amelkaem------Pawełek---------------23.11.05 Dunia77 -------Hania -----------------28.11.05) Milusia26 ------Olek ------------------29.11.05 mafda-----------Filipek-----------------30.11.05 Tlurpa ---------Benjamin--------------01.12.05 Asiulek27------Martyna --------------05.12.05 Oliwka77-------Kubuś-----------------07.12.05 Niki79-----------Nela-------------------11.12.05 Emcia83-------Gabrysia---------------15.12.05 tu Kasia---------Bartuś-----------------07.01.06 Boo 13---------Karolinka--------------27.01.06 olala-------------Magda-----------------21.02.06 Elff-------------Dominik-----------------8.05.06 o właśnie:):):):):) ale tyczy sie to też każdej kojejnej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi83
ej wstręciuchy meldować się a nie tylko zaglądąć!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dopiero wróciłam z Gdańska. Jutro idę na kontrolę do pediatry bo coś to przeziębienie nie ustępuje a to już tydzień mija. Mąz nie zdążył zabrac dwóch paczek na pocztę a tak wieje, że mi się nie chce już z Zosią wychodzić, może uda mi się dzisiaj wybrać do Selgrosa po te zabawki z Fisher Price\'a to bym miała już dla Zosi prezenty na Gwiazdkę. Zielna - szykujesz się już do przyjęcia urodzinowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię w sobotę:-) Samych dorosłych będzie 13 osób:-) nie licząc kuzynów i kuzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, zielna to ci sie calkiem niezla impreza szykuje :-D Ale w koncu roczek konczy sie raz i niech sobie mowia ludzie co chca, wazne jest to bardzo (szczegolnie chyba dla rodzicow :-D). U nas juz Hania wrocila do normy po trzydniowce. Praktycznie wysypki juz nie ma, no i znowu je z apetytem. Dziewczyny, czy w Polsce szczepia dzieciaczki roczne na grype? Pytam, bo z tego co kojarze, to tutaj wlasnie wyszly rekomendacje zeby od roku juz szczepic, bo maluchy sa w grupie ryzyka. I tak z ciekawosci pytam, bo czesc z was jest juz pewnie po bilansach roczniaka. Oliwka___ alez przystojniak z Kubusia. No i juz jak widac na dwoch nozkach!!! Cudnie wygladaja takie brzdace stawiajace pierwsze kroczki. Jak widac, smok jest niezbedny do przytrzymania sie :-) Brawo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeej. A ja miałam niezły dzień z Alą. Dobrze, że choć część dnia Ala była u mojej mamy, bo bym chyba padła. Wzięło ją na samodzielne chodzenie. Dotąd była większa asekurantka i chodziła tylko, jak ją do tego namawiałam. A dzisiaj to ja biegałam ciągle za nią, bo ani chwili nie chciała usiedzieć na miejscu, a raczkowanie w ogóle ją nie interesowało. A niestety traci jeszcze nieraz równowagę i nie upada na pupę, tylko jak kłoda, w zależności od tego, w którą stonę nią zachwieje. Dlatego chodzi sama, owszem, ale ja latam ciągle za nią i ją asekuruję. Nogi mi dzisiaj w tyłek weszły:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie moge doczekac kiedy moj maly bedzie chodzil, ale widze ze to nie bedzie tak latwo :) Dunia - chodzisz z Hania na zajecia do bibliotek? Ja znalazlam kilka bibliotek u mnie w poblizu i mam zamiar zaczac chodzic, jutro idziemy, szkoda ze to trwa tylko pol godz. Benjamin spi a koty mi halasuja, jak go obudza to sie zdenerwuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka dzieki za linki do tortow wlasnie szukalam w necie takie samochodowego tortu mam wojka cukiernika toporosze go zeby malemu zrobil taki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tlurpa____ chodze z Hania na takie zajecia i ostatnio takie dla toddlersow. Zdecydowanie jej bardziej odpowiadaja niz te dla dzieciakow od 0 do 18 m-cy. Wiecej sie dzieje, no i pani prowadzaca superowa. U nas tez to trwa tylko pol godziny, ale jest akurat przed Hani drzemka wiec tak w sam raz, a poza tym czesto mozna troche zostac, pobawic sie. U nas tez z chodzeniem powolutku. A po tym co napisala zielna, to juz sie boje co to bedzie. Etapu wywrotek chyba nie da sie uniknac i wszyscy musimy jakos dac rade. No i znowu pomyslalo mi sie o Soul, jak ona daje rade z dziewczynkami :-) Kasiu, wielka buzka dla was. O, wlasnie tort. Musze pomyslec czy samej sie w to bawic, czy zamowic gdzies. Bedzie 13-ro dzieciaczkow plus jakies rodzice, wiec chyba zamowie. Na szczescei tutaj dla takich maluchow standardem jest tort w formie samego biszkopta tylko z dekoracja na wierzchu (chodzi mi o to, ze nie jest to wysoki, przekladany tort z niewiadomo jakimi kremami). Musze sie rozejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, też sobie wyobraziłam Soul biegającą za dwoma dziewczynami:-) To znaczy, nie bardzo sobie wyobraziłam, bo jakoś trudno. U mnie wczoraj zaczął się maraton za Alą i po jednym dniu padałam, a co w takiej sytuacji robi Soul, to nie wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×