Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wictoria secret

Bezbolesne odchudzanie i bez jojo

Polecane posty

Gość Agnieszka21 Wawa
Hej.Ja chciałabym zaprzeczyc wszystkiemu co mówi ze nie mozna się odchudzic!!!!Ja wazyłam 92 kilo w grudniu 2004,gdy weszłam na wage powiedziałam sobie ze to jest koszmar to co widze.Mam 174 wzrostu,ograniczyłam pieczywo słodycze.Teraz waze 67 kilo.Przy wielkim wysiłku(cwiczeniach)mozna dojsc do perfekcji.W2 msc schudłam 18 kilo.Mam tendencje do tycia i musze tego pilnowac no coz takie zycie.Wierzcie mi byc szczuplejszym i zdrowszym to super sprawa,a nizeli takim paczkiem chodzacym:)powodzenia.25.04.2005(-powodzenia z checia pomoge,jestem technikiem zywienia zbiorowym i w tym zawodzie ciezko byc szczupłym jesli jeszcze się lubi jesc.......)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wydanie przyjaciółki jest z kwietnia 14-20. Teraz juz wyszlo nowe wydanie moze kupie:)jak sie pieniązki posypią do łapki. Co do cwiczen to zaczelam grac w kosza gralam wczoraj chyba ze 2 godziny z chlopakami sie spociłam:P hihi a co do tych slodkosci Olenko to ja jak mam ochote na cos slodkiego zjadam przewaznie płatki fitness z owocami z owocową maslanką, albo dwie łyzki stołowe miodu i juz mam dosyc słodkiego:) a z tego co wiem to miód jest dobry w odchudzaniu w niewielkich ilosciach tylko nie wiem w czym on pomaga. Ale czytałam ostatnio ze ostre przyprawy przyspieszają spalanie tłuszczy bo zmuszają organizm do pracy czy jakos tak. Tak sobie pomyslalam czy mogłybyscie napisac tutaj przykładowy jadłospis dnia:) a i jeszcze wiecie tak sobie mysle fajnie by było jakbysmy teraz podały nasze wymiary wage i wzrost jak na innych topikach czasem poadją i mogłybysmy co tydzien sprawdzac czy cos nam ubyło:) tylko bez oszukiwania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyslcie i dajcie znac co o tym myslicie.Ja podaje swój jadłospis dnia dzisiejszego:) śniadanie: 3 duże łychy płatkówowsianych i 250 ml mleka 2% II śniadanie: 2 małe jabłuszka 45 min.przed obiadem: szklanka wody z sokiem z poł. cytryny 1/4 kg orzechów tych co u nas na drzewach rosną:) obiad: maślanka truskawkowa 1 szkl. mięso wołowe gotowane+ sałata z cytryną i olejem polane 2 łyzkami maslanki zwykłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ś:jogurt Aksamitny gruszkowy od Danona+1.5 lyzki platkow Corn Flakes + 1 WASA 3 zboza + kawa zbozowa (pol kawy , pol mleka 1,5%) IIŚ : grahamka z serkiem topionym O:troche bigosu :( + 1/4 grahamki P:2 jablka + jogurt Pianka od Danona K:2 szklanki mleka 1.5% Podsumowujac zjadlam za duzo . Ale jutro bedzie lepiej :) Obiecuje . zrobilam do tej pory 150 brzuchow :):) i bylam na spacerku 30 min dosyc szybki marsz . Jeszzce chyba troszeczka pocwicze . Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki !! Bedzie dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ś:jogurt Aksamitny gruszkowy od Danona+1.5 lyzki platkow Corn Flakes + 1 WASA 3 zboza + kawa zbozowa (pol kawy , pol mleka 1,5%) IIŚ : grahamka z serkiem topionym O:troche bigosu :( + 1/4 grahamki P:2 jablka + jogurt Pianka od Danona K:2 szklanki mleka 1.5% Podsumowujac zjadlam za duzo . Ale jutro bedzie lepiej :) Obiecuje . zrobilam do tej pory 150 brzuchow :):) i bylam na spacerku 30 min dosyc szybki marsz . Jeszzce chyba troszeczka pocwicze . Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki !! Bedzie dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ś:jogurt Aksamitny gruszkowy od Danona+1.5 lyzki platkow Corn Flakes + 1 WASA 3 zboza + kawa zbozowa (pol kawy , pol mleka 1,5%) IIŚ : grahamka z serkiem topionym O:troche bigosu :( + 1/4 grahamki P:2 jablka + jogurt Pianka od Danona K:2 szklanki mleka 1.5% Podsumowujac zjadlam za duzo . Ale jutro bedzie lepiej :) Obiecuje . zrobilam do tej pory 150 brzuchow :):) i bylam na spacerku 30 min dosyc szybki marsz . Jeszzce chyba troszeczka pocwicze . Pozdrawiam wszystkie odchudzaczki !! Bedzie dobrze !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka
no ja też się przyłączam, na diecie nie bardzo umiem wytrwac, bo jak mam z góry ustalone co mam jeść to zwsze mi się zdarzy jakiś mały "grzeszek" i mam poczucie, że cała dieta wzięła w łeb.ja mam 176 cm, 74kg (już schudłam 6). Jadłam kiedyś L-karnitynę przy naprawdę bardzo dużym wysiłku, przez 3 tygodnie.Nie pomogła. Więcej dało mi gdy po prostu przestałam codziennie jeść batoniki i ciasteczka, no i nie jem kolacji.:)uda nam się, a co?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka
Agnieszka21 Wawa , jesteś wielka!czy tylko ograniczyłaś jedzenie?jakie ćwiczenia stosowałaś i jak często?ja mam problemy z przemianą materii, nawet jak jem głównie warzywka i piję bardzo dużo wody,no i też na tyłku raczej całymi dniami nie siedzę, to i tak nie jest za dobrze, otręby trochę pomagają, ale nie jest super,masz na to jakąś radę, może ziołka albo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!moge sie rpzylaczyc??ja od dzis zaczynam diete 1000 kcal.Jetsem po dwoch tygodniach diety south beach,alem sie zlamal i 14 dnia zjadlam za duzo slodyczy i dwa tygodnie poslzy na marne:((((No nic od dzis zaczynam znow!!Mam nadziejej,ze bedizemy sie wspierac:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Przyłaczam sie do Was jesli znajdzie sie miejsce :) Mam w planie zrzucic jakies 5 kg ( mam 160 cm wzrostu i waze aktualnie 54 kg a chciałabym zeby na poczatku mojej wagi nie było 5 tylko 4 :P ) no i mojemu chłopakowi sie marzy zebym wazyła 48 kg :( Na poczatku 2004 roku wazyłam 63 kg, odstawiłam pieczywo ( jadłam wafle ryżowe) ziemniaki które uwielbiam :( no i słodycze a to jest naprawde ciezkie jak sie pracuje w sklepie spożywczym gdzie wszystko jest pod reka i jeszcze zachecam klientów zeby kupowali bo dobre :) i zaczełam cwiczyc na steperze, a poza tym basen sauna i siłownia Zeszłam do swojej aktualnej wagi i teraz znow postanowiłam sie troszke poruszac... Ide przeprosic moj steper i oczyścic go z kurzu a wieczorem jedziemy na basen i do sauny Pozdrawiam i trzymam za wszystkie Was kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia :) Cieszę sie bardzo, że przyłączyły się do nas nowe dziewczyny :) Im więcej tym lepiej bedzie dużoooo wsparcia, otuchy i cieplutkiego słowa :) ] DAMY RADĘ I OSIĄGNIEMY SWÓJ CEL!! !! !! Moja waga dalej stio w miejscu ... no ale cóż ... czekam cierpliwie:) Troszku sobie pozwolilam na słodkosci :( trzy czekoladowe cukiereczki, ale tak dawno nie jadlam słodkiego, że mój organizm się dopominał. Dzisiaj miałam zajęcia w plenerze a mianowicie bieg na orientacje :P więc troche poszalałam po parku, dawno tyle nie biegałam i jestem po prostu wykończona :) Po za tym jakoś walczę z pokusami i z tym nie jedzeniem po 18stej czasem trudno bo kolo20stej wcinaliśmy z moim micham kolacyje a teraz on je a ja patrzę :P No nic uciekam do wyrka bo zmęczona jestem po tych biegach :) Trzymajcie się cieplutko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tez witam wszystkie nowe panie i od razu an wstępie chcę się pochwalić ze moja waga po 2 tyg. stania w miejscu ruszyła i to poszło w dół 3 kilo!!!! warzyłam sie rano mam 61 teraz wieczorem mam 63 czyli przyjmuje ze warze 62! jestem taka szczęsliwa bo wiem ze te kilogramy nie wrócą i mój zdrowy sposób zywienia jest wspaniały. Kupiłam sobie pasztet sojowy z pieczarkami posmakował mi , bede go jesc bo wędliny ani miesa prawie nie jem. Dostałam na dodatek okres i wszystko mi nareszcie przestało puchnąc:P byłam bliska załamania i ciesze sie ze sie nie dałam!!!! bo tylko patrzec jak teraz waga znowu zacznie szybciutko spadac. Czy myslicie ze do czerwca uda mi sie schudnąc 6 kilo? Boże dziewczyny jutro idę do kościoła i do spowiedzi pomodlę sie za was byście dązyly wytrwale do swoich celów ze wspaniałymi zadowalającymi wynikami i bym ja wreszcie osiągnęła swoje upragnione 55 kilo! :)))) Zycie jest pięne gdy waga spada w dół:D:D:D:D:D kocham was i pamiętajcie nie załamujcie się bo w najmniej oczekiwanych momentach przydarza nam się to co najlepsze:D:D:D:D:D całuję mocno i gorąco pozdrawiam. A mam pytanko chciałabym zastosowac dietkę oczyszczającą 3 dniową na samych jabłkach, to bardzo pomaga org. a przy okazji traci się ok.2-4 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiatjcie niewiasty :) Wictorio GRATULUJE !! !! a widzisz udało się :) WSPANIALNE :) Ja też bym chętnie zasosowała coś oczyszczającego tyle, żę przydałby mi sie ktoś do towarzystwa :) Myślałam o owocach, warzywach, dużej ilości wody, i codziennie chociaz 2 szklaki wody z sokiem z połówki cytryny :) Do tego codziennie rower:) i długi spacerek :) Ale pogoda się popsuła ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTA44444444444444
Hejka ja też bym chciała schudnąć . Od jakiegoś czasu nie jesm wogóle pieczywa. Staram sie także nie jeść żądnych chipsów, słodyczy. Odpiszcie mi czy powinnam schudnąć przy wzroście 152 cm waże 47 kg a chciałabym mieć 40 kg. Od jakiegoś czasu na wp jest fajny kalkulatro kalorii codziennie go używam ale to i tak nie pomaga.Super macie tą stronke i forum, jestem tu pierwszy raz i prosze Was odpiszcie mi coś pozdrówka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Wictorio >>> bravo !! Jestem z Ciebie dumna :) Ja chyba musze sie wziasc za siebie i nie jest kolacji ... przyzwyczaic sie do tego . Dzisiaj jesli zjem kolacje mam 100 brzuchow , 50 wymachow noga dodatkowo . Troche ze mnie leniuszek , wiec pewnie nie zjem . Ide dzisiaj na trening mam nadzieje , ze bedzie meczacy . Kurde , ja tez chcialabym schudnac . Tak sie ostanio staram .. :(:( mam nadzieje ,ze zaniedlugo schudne ... Fajnie , ze tyle nowych dziewczyn do nas dolaczylo :) Fdytko >> moze waga nie leci , bo masz odpowiednia ?? Moze warto cwiczyc /??? POZDRAWIAM i 3mam kciuki za Was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLENK A
Hej Dziewczyny, pozdrowienia dla wszystkich NOWYCH 🌻 WITAJCIE 🌻 Wici> udalo Ci sie i reszte tez szafniesz. Jestem tego pewna bo jestes wytrfala i Twoj jadllospis jest bez zazutu! 🌻 Ja po 8 tygodniach wejde ponownie na wage. Tak sie boje! przed wyjazdem mialam 70 kg przy 178 cm. obym tylko nie doznala nieprzyjemnej niespodzianki!!!!!!!!:( A moze nie powinnam byc taka pesumistka i znasjde 6X kg ? :) ;) Moj cel to 65 kg najlepiej do lata. Co prawda nie bylam tak pilna jak Wy ale napewno sie ograniczalam w jedzeniu i zaczelam cwiczyc. Prosze trzymajcie za mnie kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje Wictorio!!!ja tez sie twardo tyzmam..nie jest zle-spotr kocham:od roku chodze na silownie i aerobic..tylko te slodycze i pizza..no i kebab...ehh-moje slabosci:(Postanowilam zamiast kolacji jesc tylko serwatke bialkowa(taka dla osob duzo cwiczacych-pomaga spalac tluszczyk,i jeszcze jest pyszna-ja mam akurat bananowa i waniliowa:)Do lata juz niedlugo!!Trzeba sie brac za sibie.Pozdrawiam goraco kobitki i ide zrobic brokuly zapieczone z serkiem topionym light.Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkie odchudzające!!! Ale piękna pogoda na dworze przydałoby sie pobiegac:) wcinam własnie jabłuszko takie ogromne:D alez mnie dzis rano przeczyscilo myslalam ze z klopa nie zejde:d A wy dziewczyny tez pewnie powoli ale chudniecie:) nie wiem juz co ze sobą zrobic najchetniej to wycięłabym te 6 kilo i miałabym z głowy:P najlepiej jakby mi z ud wycięli i przestala bym narzekac albo zeby te 6 kilo w cycki poslzo:D hihi ale bym miała zderzaki. Pozdraiwam moje pięne i trzymajcie się cieplutko cąłuski dla nowych i stałych odchudzaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj nie mam sie niestety czym pochwalic :( :( :( 10 godzin w pracy i mnostwo pokus.... Straszne.. a do tego moja druga połowa jest chora i nici z basenu i z sauny bo sama nie pojade :( :( Ech.... Moja mama chciała mnie dzis uszczesliwic i przyniosła mi do pracy... naleśniki z białym serem... uwielbiam.... ale... no własnie, nie jest to najlepszy sposób na zrzucenie 5 kg :( Z checia bym sie tez odtruła troszke ale za bardzo nie wiem co jak kiedy i w jakich ilosciach jesc i pic... jesli któras z Was byłaby taka miła i nakresliła szczególy... :) Posiedze jeszcze troszke bo moj J. nafaszerował sie tabletkami i poszedł wczesnie spac a ja zostałam z komputerem i z ksiazka Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj nie mam sie niestety czym pochwalic :( :( :( 10 godzin w pracy i mnostwo pokus.... Straszne.. a do tego moja druga połowa jest chora i nici z basenu i z sauny bo sama nie pojade :( :( Ech.... Moja mama chciała mnie dzis uszczesliwic i przyniosła mi do pracy... naleśniki z białym serem... uwielbiam.... ale... no własnie, nie jest to najlepszy sposób na zrzucenie 5 kg :( Z checia bym sie tez odtruła troszke ale za bardzo nie wiem co jak kiedy i w jakich ilosciach jesc i pic... jesli któras z Was byłaby taka miła i nakresliła szczególy... :) Posiedze jeszcze troszke bo moj J. nafaszerował sie tabletkami i poszedł wczesnie spac a ja zostałam z komputerem i z ksiazka Dobranoc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !! No i jak wam minal dzien ?? Zadna sie nie odzywa :( Dzisiejszy dzien zaliczamdo udanych . Pokonalam moje poobiednie obzarstwo . Zjadlam tylko jablko :) Sukces !! zachwilke pojde pocwiczyc , bylam juz na spacerku . Jest ktos chetny do prowadzenia listy ?? Piszcie co u was !!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !! No i jak wam minal dzien ?? Zadna sie nie odzywa :( Dzisiejszy dzien zaliczamdo udanych . Pokonalam moje poobiednie obzarstwo . Zjadlam tylko jablko :) Sukces !! zachwilke pojde pocwiczyc , bylam juz na spacerku . Jest ktos chetny do prowadzenia listy ?? Piszcie co u was !!! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za!!!!sama prowadze codziennie dzienniczek odchudzania-pisze co zjadlam ile czasu cwiczylam i czasem tez jak sie czuje psychicznie i fizycznie:)No dobrze napisze cos pozniej bo ide wszamac jogurt naturalny z trzema lyzkami otrab pszennych(super reguluja trawienie i syca)oraz olejkiem arakowym(pycha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Przykro mi ze tak zadko wchodze ale mialam strasznie duzo nauki i zajec pozalekcyjnych:( moje odchudzanie troche zakłóciły imieniny mamy i przytyam 1 kg choc to i tak niewiele w porównaniu z tym ile ciast zjadłam przez 2 dni i tych wszystkich pysznosci które upichciła. Co do prowadzenia listy to jestem za juz wczesniej wam o tym pisalam ale widac nikt nie zauwazyl:D Hmmm dzis robie sobie te dietke oczyszczjącą z jabłek i maslanki bo jutro mam impreze a w niedziele ognisko i dwa spotkania z chlopakami:) no i dzis w kosza lece pograc bo mnie wyciągają koledzy :D:D więc trochę kalorii zgubie po drodze hihi. NO i wogóle to dzis zjadłam 3 jabłka wypiłam 3 litry wody 1 szklmaślanki kawe no i 3 razy wbiegłam na 9 piętro po schodach potanczylam 15 minut hihi siuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj wyjezdzam do Szczyrku wiec moja dieta chyba pojdzie w odstawke na najblizsze 4 dni :( no cóz.... Odezwe sie jak wróce we wtorek.. Jakie macie plany na dłuuuugi majowy weekend?? Trzymajcie sie cieplutko pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Nie mam za bardzo czasu , ze by pisac . Jutro wyjezdzam do rodziny , wracam we wtorek . Mam nadzieje , ze w diecie nic sie nie zmieni , a moze bedzie jeszzce lepiej . Zamierzam duzo sie ruszac , chodzic na spacery , bo tam jest gdzie !! POZDRAWIAm i 3mam za was kciuki!! Pomyslcie nad ta lista !! Moja obecna waga to (chyba) 61 kg , moj cel - 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM!!!Ja nigdzie nie wyjezdzam na ten weekend w planach mam imprezy i wypad nad jeziorko na cały dzien:D moze sie opale... Wczoraj wypilam 3 piwa:/i dosżłam do wniosku ze nie moge pic jedenak lekarz mial racje jestem alkoholiczka tyle ze juz bierna nie czynna, ale to i tak niedobrze. Co do listy to ja mam 175/6 wzrostu i waga 63 kilo upragniona waga to 55 choc jak dojde do 58 to juz bedzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !! Ja szybciutko, bo zaraz wyjeżdżam nad jeziorko na 3 dni. I chciałam Wam życzyć udanego weekendu i świetnej zabawy!! :) Co do tabelki to ja mam wzrost 164cm jakies ponad dwa tyg temu ważyłam 50kg :( teraz waże 48kg:):):) a chcem ważyć 46kg :) i tylko mi nie mówcie, że przesadzam bo 1,5roku temu tyle ważyłam a nawet mniej i świetnie się czułam :) No nic POZDRAWIAM SERDECZNIE i uciekam nad bazioro :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×