Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wictoria secret

Bezbolesne odchudzanie i bez jojo

Polecane posty

Hej dziewczyny. Ale sie ostatnio tu u nas cicho zrobiło:) JA sie nduze wlasnie wróciłam z biegania...biegałam z \"kolegą\"heh fajnie sie biega z kims miłym, ale sie zmachałam chyba sie spac walne, wieczorem tez ide biegac:DDpo ciemku do lasu heh no to trzymajcie sie i napiszcie co tam u was a tak wogóle to zrobiłam sobie dzis jak wróciłam pysznego omlecika:D mniam ale juz go wysrałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana
Zastanawiam się nad tym, że młode dziewczyny wyrażają się wulgarnie: "... a tak wogóle to zrobiłam sobie dzis jak wróciłam pysznego omlecika mniam ale juz go wysrałam". Mnie to boli, czuję wręcz fizyczny ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny!! Melduję, że wróciłam :) cała zdrowa i pięknie opalona!! Miałam dużo ruchu : spacery plażą, kajaki, rowerki wodne itd. Świetnie się wybawiam, wyszalałam, wypoczełam, nabrałam mnówstwo energii :):):) Tylko moją dietę szlak trafił :( no bo jak być nad jeziorkiem imprezować, grilować i się odchudzać. ehhhh ...... było mineło !! Ale dzisiaj dzień rozpoczełam areobikiem !! (było świetnie) wrociłam z uczelni spacerkiem no i po 18stej juz nic nie jem!! Zaraz zymkam 20minutowym spacerem do ukochanego :P Pozdrawiam serdecznie !! A co u Was?? dawno się żadna nie pokazała!! Oj dziweczynki nie zaniedbujmy naszego topiku :P Do później !! PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do zbulwersowana: SOry za \"wulgaryzm\" jak to nazwałas ale jestem szczera i wale prosto z mostu. Poza tym na tym topiku czuję się tak luzno ze po co mam owijac w bawałne ale tak mi sie rzucilo z reszta po co ja ci sie tłumaczęchcialam to napisalam i tyle!!!! A co do stałych dziewczyn nszego topiku ja zaczęłam biegac nie tylko rano i weczorem robię po 2,5 km narazie w przyszłym tyg. chce biegac po 4 kilosy chlopaki z którymi biegam dodają mi powera jestem od nich gorsza o 2 km narazie ale to dlatego ze oni grają ciągle w noge i mają lepszą kondychę. No a poza tym to diety juz zadnej nie stosuje. Jem 5 posiłków dziennie i słodkiego sobie tez nie odmawiam , poza tym codzennie wchodze ok4-6 razy po schodach na 9 piętro wiec tez troche tłuszczyku spalam no i do tego basenik a wczoraj po raz pierwszy od 3 miechów miałam i dzis wyglądałam jak kwiatuszek normalnie słyszałam ze to widac po kobiecie ale nie wierzyłam w to a teraz juz wierze bo czuje sie cudownie po 3 miechach abstynencji seksualnej:D pozdro i całuski kochane. Ruszamy dalej z naszym topikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana
Jako kobieta nie mogę pogodzić się z tym, że polski język jest kaleczony przez płeć piękną. Zawsze powinno się wyrażać delikatnie, tak aby się nie zaczerwienić gdyby to usłyszał/przeczytał ktoś kto Cię zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu smuty .... Nikogo nie ma !! Gdzie Was wywiało ?? Weekend dawno się skończył, jutro zacznie się nowy :P U mnie wszystko w porządku :) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !! Opuscilam sie troche .. net mi nawala :/ . Z dietka jakos idzie , od jutra zamierzam wiecej cwiczyc i nie jesc po 18 niczego .. zadnych warzyw owocow . NIC !! Daje sobioe czas do 30 czerwca . Do 30 zamierzam zrzucic 10 kg . Mam nadzieje , ze sie uda . Trzymajcie za mnie kciuki . Musimy sie wspierac !! A tak apropo wypowiadania sie na tym topicu >>> uwazam , ze kazda moze pisac takim jezykiem jakim chce , jaki jej odpowiada i na jaki \"ma czas\" . Kazda jest soba !!! I o to przeciez chodzi !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbulwersowana
Żyj tak, aby Tobie i z Tobą było dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) Chciałabym się do was dołaczyć jeśli pozwoolicie, chce schudnąć ok 8 kg w ciągu tego miesiąca, myślę, że z Waszą pomocą uda mi się. Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z Wami dzieje ?? Gdzie się podziewacie ?? >>Witaj samaslodycz!! zapraszamy serdecznie :) Mam tylko nadzieje, że topik nie padnie bo byłoby smutno ....:( ja nie bardzo ostatnio mam czas na forum :/, ale staram się jak mogę:) ale z Wami to kiepściutko !! No nic poczekam na Was cierpliwie, będe tu jeszcze zaglądać :) Cóż moja dieta przestała być dietą :P jestem prtzed okresem i mam super zachcianki i nie mogę się powstrzymać :) Zresztą mój nie unormowany tryb życia troche mnie rozleniwia:) bo jak wpadam po całym dniu do domu głodna koło20stej to jak nie zjeść?? :) Od jutra imprezuje trzy dni!! -mam juwenalia POZDRAWIAM SERDECZNIE I TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE DIETY !! !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co się z Wami dzieje ?? Gdzie się podziewacie ?? >>Witaj samaslodycz!! zapraszamy serdecznie :) Mam tylko nadzieje, że topik nie padnie bo byłoby smutno ....:( ja nie bardzo ostatnio mam czas na forum :/, ale staram się jak mogę:) ale z Wami to kiepściutko !! No nic poczekam na Was cierpliwie, będe tu jeszcze zaglądać :) Cóż moja dieta przestała być dietą :P jestem prtzed okresem i mam super zachcianki i nie mogę się powstrzymać :) Zresztą mój nie unormowany tryb życia troche mnie rozleniwia:) bo jak wpadam po całym dniu do domu głodna koło20stej to jak nie zjeść?? :) Od jutra imprezuje trzy dni!! -mam juwenalia POZDRAWIAM SERDECZNIE I TRZYMAM KCIUKI ZA WASZE DIETY !! !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam Wszystkie Piękne Kobietki:) Dawno tu nie zaglądałam ale to przez to że miałam popsuty komputer teraz jest ok. i bede tu codziennie jak dawniej:D trzeba się ruszyc by topik nie padł... byłoby smutno mi strasznie bez was. Co do 10 kilogramów to też bym tyle chciała schudnąć tyle ze do 20 czerwca:/ ale czy to dla mnie możliwe? Teraz mam tyle nauki ze nic nei robie tylko siedze i zakuwam nie mam czasu na basen z biegania tez musiałam zrezygnowac:( ale za to jem przytyłam 3 kilo tyle czekolad zjadłam ale od jutra się chcę wziąść za siebie mam dwa dni wolnego od szkoly a w piątek impreze. Tez kurde nie mialam kiedy przytyc na dodatek okres mi się zbliza więc apetyt rosnie jestem bliska załamania. A wszyscy wkoło mi powtarzają ze jaka to ja chuda juz jestem itp a jak zaczelam jesc to matka sie mnie czepia ze ile ja zjadam.... jak tu innym i sobie samej dogodzic? A więc postanawiam sobie na początek oczyszczenie oczywiscie jabłuszkami:) 4 dni do piątku od wtorku czyli od jutra moze uda mi sie przy okazji zgubic ze 2 kilo do piątku bede się musiała spręzyć bardzo ale dla chcącego nic trudnego. Nie bede nic jesc po 17 bo mi brzuszek musi opasc do piątku:) Tak zebym mogła bez wciągania go isc w bluzce z odkrytym pępkiem i pochawlic sie miesniami a nie napuchniętym bzuchem:D No i cwiczymy dziewczyny cwiczymy:) całuję i sciskam mocno jutro sie odezwe napewno!!!!!!dobranoc słodzich snów. Jeszcze nie ide więc jak ktoras cos napisze to odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMutno ze nikogo nie ma 😭 :( Ja wróciłam od dentysty mialam zmieniany opatrunek w dziąsle no i wogóle wczoraj zaczeli mi robic kanałowe przede mną min 3 wizyty:/ i codzienna zmiana opatrunku u dentysty. Wszystko bylo by fajnie gdyby nie to ze nie moge jesc niczego co sie gryzie. Matka kupiła mi maslanki, jogurty, obiadki i deserki takie papki dla malych dzieci. I ja mam sie tym zywic prawie przez 3 tyg! Napewno schudne chcac nie chcac. Wczoraj bylam u babci i pokazala mi ksiązke\"uleczyc nieuleczalne\" i wiecie znalazlam tam tą dietkę o tych 200 cytrynach co jakas panna kiedys pisala na forum. 200 cytryn w ciągu dwóch tyg. słuzy w leczeniu chorób nie pamiętam jakich. Moja babcia wylądowała po tym w szpitalu:/ ale znalazłam tez dietę opartą na cytrynach proflaktyczną. je się cytryny lub wyciska sie sok przez 10 dni 1 i 10 dzien 1 cytryna 2 i 9 2 cytryny 3 i 8 3 cytryny 4 i 7 4 cytryny 5 i 6 5 cytryn No i sie chudnie 100 % a je sie normalnie. Dostałam tez ocet jabłkowy ale i tak go nie moge pic przez zęba i dziąsło. Palic tez nie moge ale i tak pale. No dziewczyny plosssse odezwijcie się co z wami napiszcie co tam u was tęsknię za wami❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki!!glupio mi pisac bo ostatnio odpuscilam sobie dietke-powod-problemy zdrowotne:zapalenie pluc:(no i wiecie dokarmiali mnie a ja tez powiem szczerze rekompensowalam sobioe bole chorobowe:(no i dół-przytylam pewnie troche(nie wiem ile bo sie boje wazyc:()no nic-zaczynam znow dzis walczyc z sama soba i swoja silna wola:)Trzymajcie za mnie kciuki!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny!! :) Ja świetnie się bawiłam na juwenaliach ale pierwszego dnia... wczoraj mnie dopadło choróbsko :( byłam z moim pięknym troche wczoraj na koncercie, ale po dużej dawce leków:( a dzisiaj to już chyba odpuszczę bo mama ciągle gorączkę :( jeść mi się nie chce i mam ogólnie doła :(:(:( ehhh. szkoda gadać. A do tego zbliża się seja wielkimi krokami :/ co również nie napała mnie optymizmwem. Waga ciagle ta sama 48,5kg. Pozdrawiam i zmykam do łóżeczka wygrzewać te choróbstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze chociaz sie ktos tutaj odezwal nareszcie oprócz mnei bo juz mi sie wydawało ze pisze sama do siebie. A wy nie chorujcie!!! Grypa panuje czy co? wezcie sobie witaminy i sie wygrzejcie zeby nei poszlo dalej. A zapalenie płuc to masakra ja schudłam na nim 7 kilo w ciągu 1,5 tyg nie mogłam nic jesc tylko piłam i czasem mama mi jabłko scierała. Ale nawet taki spadek wagi za taką cenę nie jest wiele wart... zbyt bolesne dla zdrowia. A ja mam rozterki sefcowe, przyszła wiosna spotykam sie z chlopakiem z którym sie wczesniej spotykaam sporadycznie teraz prawie codzennie, zakochal sie:( niestety niestety bo poznałam kogos kto bardzo mi sie podoba wczoraj dostałam od tego2 różę pięną w 3 kolorach chyba w zyciu takiej nie widzialam. Nie chcę zadnego zranic ale nie potrafię sie zdecydowac na jednego... ale nie chcę tez ich oklamywac. co robic? Moje serce .... nawet nie wiem czy je mam.... ale obu darzę taką samą sympatią!!!! tyle ze ten drugi podoba mi sie badziej ale znam go krócej a po 1 wiem cego moge sie spodziewac i wiem ze jest dla mnei bardzo dobry. Poradzcie co robic blagam.... bo zwariuje zdrówka życzę moje kochane i trzymajcie się[całus[ a moja obecna waga to 63:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Dlugo mnie nie bylo ... no coz moj komputerek szfankuje cos ostatnio . Waga CHYBA poszla w dol , zwaze sie jutro . Dzisiej zaczelam jesc sucharki , bo maja tylko 41 kcal . Jadlam i jadlam az nagle zorientowalam sie ze zjadlam juz 10 !! To juz jest 400 kcal !!!!! I dol ... ale nie pocieszam sie niczym innym jak brzuszkami . Za kare zrobie ich dzisiaj 500 . No i troche spale kcal ... a wlasnie wiecie ile traci sie kcal przy robieniu np. 10 przysiadow, brzuchow , pompek itd ?? Bo raczej na zadnej stronce nie pisze :( Wictorio >>> sprawy sercowe same sie rozwiaza .. poczekaj , poznaj lepiej obu panow i sama zobaczysz ktory jest tobie przeznaczony :) A co do tej dietki : ile sie chudnie , czy jest bezpieczna i czy mozna normalnie funkcjonowac (czy nie lata sie czesto do kibelka ??) AAA i jak robi sie te soczki ?? W jakiej ilosci wody ??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj ! Dieta cytrynowa którą podałam moze przeprowadzac kazdy! Jest zdrowa poza tym mozesz normalnie jesc. moja citoka schudła 5 kilo 3 kilo napewno mozna schudnąc. Ja lecze dzis kaca wczoraj byla imprezka ojej ostro poplilam a mamusia i flaki i rosół zrobila dwa wielkie gary:D znowu schudłam 2 kilo strasznie szybko zaczeła mi spadac waga a czemu nie wiem:) trzymajcie sie kobitki buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio >> masz moze jakies linki z ta dietka ??? Ja mam chyba zespol jelita nadwrazliwego i zastanawiam sie czy moze stosowac ta dietke ... I w jakiech proporcjach robi sie ten soczek ??? Ile wody na ile cytryn ?? I czy nie lata sie caly czas do kibelka w trakcie dietki ??? Z gory dziekuje :) A gdzie sie podziala reszta babeczek ??? POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam strony bo to z książki brałam jak bede u babci to zobacze czy mozesz ta diete stosowac. A tj. na 1 szkl.wody 1 cytryna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzycielko mialas racje ze sprawy sercowe sie rozwiąrzą:) Modlilam sie do Boga, wczoraj stalo sie cos co bardzo pomoglo mi podjac decyzje a dzis dostalam szanse na naprawienie bledu. Jestem szczesliwa z Tomkiem:) pozdrawiam i całuję gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio >> a nie mowilam !! Super , ze Ci sie udalo . Zycze wam powodzenia !! Chyba przeprowdzae ta cytrynowa dietke . Serio mozna zrzucic nawet 5 kg??Trudno mi w to uwierzyc , ale sprobuje . Zrobie wszystko , tylko zeby schudnac . I piszcie czesciej !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli tak bardzo chcesz schudnąc to biegaj chociaz 15 minut dziennie polowi truchtem !!! To bardzo bardzo pomaga ja od jutra biore sie za siebie. Jestem w dobrym nastroju i chce sie troche dietą jakas pokaztowac wiec ulozylam sobie juz jadłospis na jutro:) rano kawa 1 szkl maslanki w szkole woda po szkole jogurt danone 1 szkl. no i oczywiscie cytryny jutro juz 4:D pojade sobie z tydzien na takiej ciezkiej dietce jak krótko to nic mi sie nie stanie. A dluzej nie bede jej przeciagac bo nie ma sensu mam andzieje ze zgubie ok 2-3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio >> jestem ciekawa co ty robisz , ze waga leci ci tak szybciutko . ja niestety jestem bardzoooo niecierpliwa i czesto zniechecam sie ... no coz.. chyba musze pocwiczyc silna wole .. w czerwcu biore sie za siebie .. tzn duzooooo sportu , no i ostrzejsz dietka . Czerwiec w szkole to juz tylko formalnosci , wiec bedzie luzik :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mi nie leci tak szybko bo stoi w miejscu dopiero rygorystyczna dieta jest dla mnie dobra i zaczynam chudnac :) od jutra scisle przez tydzien przestrzegam tego jadłospisu jaki podałam potem powoli bede zwiekszac po 100 kcal tyg. az dojde do 1200. Ale Ty chyba jestes szcupla z tego co pisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Po mału wracam do zdrowie, po mału bo na razie minała gorączka i katar, ale kaszel i gardło dalej kiepsko :( a ja mam jutro cały dzień zajęcia :( oj będzie cięzko, u mnie w czrewcu sesja sie zaczyna więc pewno samymi stresami spadnie mi waga :):):)dobre i tyle:) na razie nic nie stosuje z powodu choroby, a o ćwiczeniach nie wspomne wejście po schodach powoduje u mnie taki atak kaszlu, że aż się duszę:(:(:( Pozdrawiam serdecznie, jak wyzdrowieje to sobie walnę dietkę cytrynową:) a co !! hehe Cieszę się, że układają się wasze sprawy sercowe, ja z moim Michem jestem prawie 3 latka i jest cudnie, co prawda mielismy mały kryzys ale jest już OKI, tyle, że wścieka sie na mnie bo chyba sie zaraził i gardło go boli :P:P:P hehe No nic zmykam do łóżeczka trzymajcie kciuki jutro mam koło i 2 wejściówki!! BUŹKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnawy aniołku->> wracaj jak najszybciej do zdrowia i do nas:D Bo tak ostatnio tu smutno:) A stres rzeczywiscie jest najlepszy niz jakakolwiek dieta ja tak schudłam 7 kilo:D nawet nei wiem kiedy a teraz jestem szczesliwa boje sie ze zaczne jesc ze szczescia:D tak juz sie przyzwyczailam do cierpienia ze sama go sobie chyba szukam nieswiadomie ale Boze po dwóch latach ciągłego koszmaru nalezy mi sie to szczescie choc malenka jego cząstka! Całuję was mocno dziewczyny odezwijcie sie jeszcze jak jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia:) Już moje zdrowie po mału wraca do porządku:) Wiecie, jutro mam zaj ęcia z uczelni na korcie tenisowym :) ale się cieszę !! Jak mi się spodoba to sobie z Michem częsciej będziemy chodzić :) tylko mam nadzieje, że nie dostane ataku kaszlu :) >>Wictorio ja jestem szczęśliwa prawie od 3 lat :) a kilogramów raczej nie przybywa :):):) Każdy z Nas zasługuje na szczęście i to nie na odrobinę , ale na całe mnóstwo!! A co będziemy sobie żałować:) hehe ... A i jeszcze muszę się pochwalić, chociaż to nie wiele, ale zawsze coś kolejne pół kilograma mniej !! JAk wspaniale:) POZDRAWIAM SERDECZNIE :) I ŻYCZĘ MIŁEGO WIECZORU, mnie niestety czeka wieczór prze mapie Polski:/ ale co tam ..... buźka !! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×