Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wictoria secret

Bezbolesne odchudzanie i bez jojo

Polecane posty

No proszę, proszę ...... pachnie miłością :P i bardzo dobrze !! jak ja się cieszę, Wictorio że układa się i jesteś szczęśliwa:) I zazdroszczę Ci tego zostawiania na noc u faceta, moi rodzice jakoś krzywo na to patrzą i jakoś jeszcze nigdy nie spałam u Miśka (oczywiśccie za ich przyzwoleniem) ani on u mnie (a zaznaczam, że za tydzień skończę 21 lat), a dziwne bo czesto razem wyjeżdżamy i tego się nie czepiają :D:D:D już nie wiem o co w tym chodzi ..... nie ważne :) Ja wróciłam wczoraj wieczorkiem z koni i byłam tak zmęczona, że padłam. Załapałam bakcyla i mam ochotę na jazdę konną :) Było fantastycznie po mimo, że wszystko mnie prawie boli :P ale co tam, zmęczona jestem okrutnie pełno zaliczeń i wszystkiego. brrrrr.... idę zakuwać bo w czwartek \"0\" z makro a ja nic nie umiem :( A co do mojej wagi to stoi na 48kg i jestem zadowolona z tego :) na plaży całkiem całkiem prezentowałam się w stroju :P i oby jeszcze z dwa i bedzie zajefajnie :P hehe :) pozdrowionka :) trzymajcie się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutnawy aniołku ale mam nadzieje ze nas nie opuscisz!!! A siedze i czytam własnie na forum ogólnym o facetach którzy podrywali dziewczyny w idiotyczny sposób smiechy mam straszne polecam to gorąco!!! Co do tego szczęscia to sama nie wiem stara miłość nie rdzewieje ale.... przeciez tyle sie zmienilo w moim i jego zyciu!!! Ja mu nie moge opowiedziec tego co przezylam przez te 1,5 roku gdy go przy mnei nei bylo. Gdybysmy mieli byc kiedys razem bo teraz to napewno nei bedziemy bo za szybko by bylo a przeciez co angle to po diable:) to nawet jak bysmy chcieli byc to musielibysmy sie pokochac i poznac na nowo..... kochamy tamte osoby chyba a teraz.....w koncu wyroslismy troche. Ale oboje dogadujemy sie bez słów tak jak kiedys:) i smiejemy sie tak samo jak kiedys jakby ten caly koszmar wogóle sie nie wydarzyl.... czulismy sie jakbysmy sie nie widzieli tylko kilka dni:) szkoda ze czas rozstania nei byl tak krótki jak sie wydaje gdy ejstem przy nim. Teraz nie wiadomo kiedy sie spotkamy....ale dzis napisal mi ze on bardzo tego chcial i ze ja tez tego chcialam i ze wszystko sie ulozy ze nasza przyjazn zostanie odbudowana a to byl pierwszy krok:) napisalam mu ze ciekawa teze wymyslil przez łóżko do przyjazni najlepsza droga:) Jejku jak bardzo pragnę byc juz z nim do konca juz mi wystarczy tego bólu nie chce by znowu znikal....niech juz zawsze mnie kocha największa na swiecie miloscia. Kurde ale ja głupoty pierdole nie? sorka nie czytajcie mnei ja tutaj to jak w pamietniku kurcze:D A smutnawy aniołku zazdroszcze ci ze pokazujesz sie na plazy w kostiumie ja sie strasznie tego krępuje mimo ze moja waga jest juz ok i ciałko jest ładnie wyrzezbione.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku dziewczyny mam taką załamkę :(:(:(:( Jutro \"0\" a makro to czarna magia jak dla mnie :(:(:( cholera nie nawidzę tych sesji !!Jak najszybciej chcem skończyć już tą szkołę!! A co tam u Was ?? Jak dietki ?? dajecie rade?? Ja przestałam kompletnie patrzeć co jem i kiedy , nie mam czasu na razie.... Zresztą nie chce mi się :( Dobra zmykam nie będę smucić i użalać się nad sobą :(papa trzymajcie kciuki jutro rano!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kur... znowu objadlam sie po obiedzie ... Ja chyba niegdy nie schudne .. Tak ze mna jest - przez pare dni jest super, cwicze , jem ok.1000 kcal , a potem sie objadam . I to po obiedzie !! Do wakacji zamierzam schudnac 5 kg . W wakacje mam nadzieje , ze waga poleci szybko w dol . 1 lipca wyjezdzam w gorki . I zamierzam tam schudnac .. wiecie duzo ruchu , brak porzadnych obiadow (tych bardzo kalorycznych z barow!) . No i moze schudne . A i od jutra biegam rano .. Smutnawy Aniolku >>> bedzie dobrze , kup sobie moze jakis herbatki antystresowe . I jedz duzooooo warzyw i owocow . 3mam za Ciebie kciuki !! Piszcie co u was !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.... Wchodziłam tu ostatnio ale nie miałam ochoty nic pisać bo głupoty juz pierd... moje odchudzanie wzięło w łęb mam taki apetyt ze to szok i to nie z powodu okresu! Nigdy tyle nie jadłam co teraz zrobiłam sobie test ciążowy wyszedł negatywny koledzy mnie poecieszają zwłaszcza ten z którym zerwałam, a W ten którego to moze byc dziecko nie chce o mnie słyszec . Normalnie nerwica mnei strzela. Łeb mi całyczas pęka juz od tego wszystkiego. Zapisałam sie do lekarza za 2 tygodnie ale jak ja te 2 tyg wytrzymam to nie wiem.... obym tylko nei została mamą módlcie się za mnie.a obecna waga to 68 kilo!!! A było juz 61 tak tak najgorsze jest to ze wszystko mi poszło w dupe i w brzuch a nie jak dawniej w uda czy ramiona... o Boże pomóż!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio >> nie pozwol aby wszystko wrocilo !! Czy warto marnowac te wszystkie dni wyrzeczen ??? Tyle poswiecenia pojdzie na marne ... i badz dobrej mysli !! Moze tylko wydaje ci sie , ze jestes w ciazy . Bedzie dobrze !! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moja \"0\" nie poszła najlepiej, ale wyników jeszcze nie ma !! >>Wictori, test zrob dopiero w dniu spodziewanej miesiączki, bo raczej test nie wykryje ci tygodniowej czy dwutygodniowej ciąży, zresztą sama nie wiem jak to jest z tymi testami .... Zreszta mnie też się wydaje, że to tylko tak Ci się zdaje:P też tak czasami mam... A teraz własnie męczę sie z okresem .... :( i mam ochote na bita śmietane wogóle .... ehhh ide sobie wszamac cos słodkiego !! Pozdrówki i nie martw się bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez testy nie daja 100 % pewnosci . Mowie Ci - nie martw sie na zaspas , pojdziesz do lekarza i sie wszystko okaze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wictroia secret
Ja sie martwie ze jestem w 4 miesiącu ciąży! Mam wilczy apetyt poza tym mnóstwo innych objawów i ten brzuch!Nigdy nie mialam takiej kulki w dole brzucha bo mam mięsnie. Miejmy nadzieje ze wszystko to tylko jakas strzana shiza dziekuje wam za pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam smsa od D. że on mnie nei chce tym razem juz ranić i wtedy to ja go zraniłam ale i on mnie:) I wiecie czuję ze to ten ejdyny ten na zawsze mimo że nie jest tym moim ideałem z marzen!!!Spotkalam faceta swoich marzen to myslalam o D. więc to chyba znaczy ze go kocham naprawde i na zawsze a i on się wyszalał poznał smaki zycia. Dodam ze gdy z nim byłam 1,5 roku temu to oboje mielismy swój pierwszy raz:) i swoją pierwszą milosc. No i chyba nam zosatalo chocby miliony mężczyzn mnie obiegało a jego miliony kobiet i tak zawsze sercem będziemy sobie wierni:)ach miłość jest pięna:) Ciesze się ze marzycielko zajrzałas na ten nowy topic jestem ciekawa czy szybko padnie:) Ja od jutra zaczynam na nowo cwiczyc i odchudzac sie na pcozątek robie 3 dniowe oczyszczanie org. z toksyn a potem na indeksie glikemicznym bede jechala cąłuski i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio >> widze , ze odzylas na nowo . Swietnie ! Moje zycie tez sie zmienia .. w koncu poszlam do tego lekarza , mam isc na badania i wykupic leki . Ta choroba mnie wykanczala , ale psychicznie . Caly czas balam sie , ze moj brzuszek zacznie \"marudzic\" . A to wszystko przez stres .. Ale wierze , ze bedzie dobrze :) Smutnawy aniolku >> co tam u ciebie slychac ?? Mam nadzieje , ze trzymasz sie swoich zasad ! To co Wictorio rozprawimy sie z naszymi zbednymi kg w miesiac ?? Ja daje sobie miesiac na zrzucenie ok.6 kg . Bedzie trudno .. Aaaa i moge zrobic liste , tylko wypiszcie swoja waga startowa , obecna i zamierzona i wzrost :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzwiczyny !! więc z moim trzymaniem zasad bywa różnie ... przyzwyczaiłam się do nie jedzenia po 18stej , ale czasem jak wracam z uczelni przed 20sta a przez cały dzień prawie nic nie jadłam to kuszę się na jedzonko !! A no i jak mam okresik to też sobie nie odmawiam bo nie potrafię :) Ostatnio miałąm sporo zajęc ruchoych na uczelni i kondycha sie polepszyła i wogóle to dużo lepiej się ze sobą czuję !! Moja waga utrzymuje sie juz na 48kg :):):):):) i jestem taka z siebie dumna!! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 kg? tez bym chciala tyle warzyc smutnawy aniołku:D Humor wrócił mi ale boję się tej ciąży przeciez wyrostek nei lata po całym bruchu i nie rusza sie chyba nei\\? A ja mam wrazenie jakby to co jakis czas sie ruszylo a potem czuć jak kłuje. Boże nie mam hajsu na test jestem przerazaona ze to mogł byc błędny test ten poprzedni ! Dzis sie widze z D. ja mu pow. ze nie spalam przez te 1,5 roku z nikim klamstwo jak to mówią ma krótkie nogi oby nie tym razem! Bo to by znacyzło koniec moich marzen przyszłośćiowych z D. KATASTROFA by była ale mysle pozytywnie przynajmniej staram się. Dzis widzialam chyba z 5 kobiet w ciązy😭 A co do listy to: wzrost 174 wzrostu waga poranna 67/wieczorna 68:( a było 61 dąrze d tej zasranej 60!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrywieczór kobitki:) Mam prosbe jak będziecie miały chwilke czasu to zajzyjcie na życie uczuciowe i topic \"chora miłość? Kochamy się oboje ale żyjemy w przyjaźni\" autor : pierwsza miłość to mój topic ale nei podałam swojego pseudo:Pbo się wsytdziłam i wypowiedzcie się jesli możecie:) tam jest dokładnie wszytsko opisane z resztą i tak juz znacie moje porąbane życie:) pozdrawiam i czekam na liste naszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dzis zaczynam moją dietkę i ćwiczenia za dużo sobie pozwollam ostatnio fakt ze brzuch mnei nadal boli ale kij z tym! 18 stka się zbliza wielkimi krokami i wyjazd nad morze:) muszę być szczuplutka chcę:D A cio tam u was kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witam !! >>Wictorio zrób lepiej test dla własnej ciekawości bo jeśli to ciąża to nie wolno ci tak szaleć z ćwiczeniami. A co z okresem spóźnia Ci się czy jak?? bo nie wiem ..... W szkółce zaliczenia :/ więc muszę się w końcu zmobilizować do nauki, nawet pogoda mi sprzyja bo jest okropna. ale zamiast sie uczyć to mnie bierze na rozmyślania ... wrrrr.... wzrost 164 cm waga poranna 48kg waga wieczorna -?? nie wiem zważe się wieczorem to napisze:P hehe pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh .. zrobilam liste , ale sie skasowala .. Zrobie wieczortem ! Smutnawy aniolku >>>napisz z jaka waga startowalas i jaka chcesz miec !! OLENKO >> ty tez sie odezwij i podaj wszystkie wagi (startowa.obecna,docelowa) i wzrost POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja startowa byla 78 :( teraz 67 dzis sie warzylam. Co do okresu to milam normalnie moze ze dwa dni opóźnienia ale normalny tyle co zawsze moze troche mniej krwi. Chłopaki mi powiedzieli ze to moze byc przepuklina bo ona tak puchnie. A ja mam kulke po prawej stronie brzucha na wysokosci pępka i kłuje jak chodzę albo stoję. Dzis jeszcze nic nie jadłam kupiłam sobie trzy piwa i popilam antybiotyk piwem myslicie ze sie tymi 3 browcami upije? Zazwyczaj jak pije potrzebuje 9 browarów by mnie podkręciło ostro. Zerwał ze mną chłopak ten który wzbudził we mnie pierwszy uczucia po Damianie.:( zerwał bo mi nie ufa mam za duzo kolegów.to fakt mam samych kolegów 78 a tylko 19 kolezanek juz liczylam :) i kurde chce sie urznać Damian pow. bym zadzwonila do niego ale on pewnie jest na siłowni poza tym wczoraj sie widziielismy wie nie bede dzwonic przyjacółka dzwoni raz na tydzien albo w potrzebie on nie wie ze mialam chlopaka:/ No nic smutki smutkami zyje sie dalej. A co do wagi to smutnawy aniołku tyle ile warzysz to w sam raz do wojego wzrostu z czego ty sie odchudzasz?:) Zycze ci jak najlepszych wyników w zaliczaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem okropna ... zas sie nazarlam . Jak jakas swinia dzisiaj zarlam . Codziennie to samo : najpierw sie nadre , a potem mysle - nie , jutro tak nie bedzie ! Tylko jak by tak bylo ... ale nie , musze zrec jak tlusta swinia ... Tyle razy zacvzynalam , mowilam od jutra zaczynam ... jakby wpadki zdarzaly sie raz na tydzien .. jeszzce bym to rozumiala . Ale nie codziennie ... szczerze mowiac , watpie , ze schudne . Mowie po raz ostatni : OD TERAZ ZACZYNAM DIETKOWAC !! I NIC MNIE NIE POWSTRZYMA . Chyba pojde rano pobiegac . Spale troche tego wszystkiego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
- odchudzanie - diety indywidualne - dietoterapia - cukrzyca, miazdzyca, nadcisnienie,choroby przemiany materii - alergie i nietolerancje pokarmowe - celiakia, fenyloketonuria - diety sportowcow Zaprasza mgr inz Technologii Zywnosci i dietetyk mychor@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc nazre ;) Juz sie uspokoilam , pomyslalam i teraz musi mi sie udac . Chyba kupie skakanke , bo podobno skaczac na niej pracuje wiele miesni (rak , nog ..) , jutro oczywiscie biegi . Mam pytanie : jakie cwiczenia wykonujecie w domu ?? Macie jakis skuteczne na udka ?? Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa bo bym zapomniala : LISTA nick............waga startowa..waga obecna...waga docelowa..wzrost Wictoria........78 kg..............67 kg.............60 kg...........174 cm Aniolek..........?....................48 kg.............?.................164 cm OLENK A........?....................?...................?.................? marzyciellka...63 kg..............60 kg.............53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieć u mnie bylo 50kg :) na początku i już kiedyś pisałam, że nie chcem dużo chudnąć tylko 2, 3 kilo po to by się leiej poczuć tak lekko nie ociężale :) hehe jeszcze tylko kilogram no moze półtora i bedzie super :) pozdrawiam serdecznie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po jeździe konnej moje uda i łydki bardzo się naprężyły i wogóle niby krótko jeździłam ale bardzo intensywnie. Ćwiczenia nalepsze nożyce, pewno rowerki wymachy nóg. Marzycielko chodziłaś może kiedyś na areobik ?? tam instruktorki podają świetne ćwiczenia na uda, pośladki łydki .... na wszystko. Janie wiem jak mam ci pozyjce napisać żebyś zrozumiała o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick............waga startowa..waga obecna...waga docelowa..wzrost Wictoria........78 kg..............67 kg.............60 kg...........174 cm Aniolek......... 50 kg.................48 kg..........~47kg...........164 cm OLENK A........?....................?...................?.................? marzyciellka...63 kg..............60 kg.............53 kg............167 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wczoraj ograniczam kcal do 1000-1200 . Musze miec jakies ograniczenia , bo inaczej obzeram sie , myslac , ze zjadlam malo kcal .. No i pociagne tak do utraty 7 kg . A potem to juz bede nauczona i bede wiedziec co moge zjesc , zeby nie przytyc ... Ja i tak chyba codziennnie spalam duzooooo kcal .. Jak sobie przypomne ile ja kiedys zarlam .. łooooo chodziennie chyba ze 3000 kcal :/ . I nie jestem zas jakas strasznieeee gruba ... Odezwijcie sie ! POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy marzycielko ze masz dobrą przmianę! Ja mam bardzo spowolnioną i jak zjem troszkę więcej to momentalnie tyje! Boję się ze mam niedoczynnosc tarczycy:/ ja postanowiłam po raz pierwszy w zyciu rzucic sie na głęboką wodę jutro zaczynam dietę kopenhaską:( muszę bo na niej mozna schudnąc chociaz 4 kilo i widac to od razu a ja potrzebuje do 20 czerwca!!!Straszne juz bym warzyla 55 kilo ale zaprzepascilam szanse jak zawsze:( no ale nic zacznie od początku i bede dąrzyc do 55 kilo !!!!!!!!!!!!! 60 to za duzo chce 55 i juz nic mnie nie powstrzyma mam motywację chcę być znowu malutką perełką dla mojego Damian:) całuję i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×