Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wictoria secret

Bezbolesne odchudzanie i bez jojo

Polecane posty

Gość ojoj
Jejku dziewczyny nie katujcie się tak!! Najważniesze w życiu to chyba akceptacja siebie i zdrowy styl życia a nie głodówki i diety na okragło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieno--
dziewczy nigdy nie schudniecie , jeden z najglupszych topicow o odchudzniau jaki czytalam, wiktoria secret najpierw pisala o zdrowym trwalym odchudzniu bez drastycznych diet szkodzacych organizmowi a teraz pisze ze bedzie stosowac kopenhaska, bardzo dziwne to zdrowe odchudzanie bez jojo oczywisie, ten topic nie trzyma sie kupy w takim razie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieno >> my odchudzamy sie BEZBOLESNIE ... bezbolesnie dla nas :D . I chudniemy !!! Dzisiaj idealnie zmiescilam sie w 1000 :) Ale sie ciesze . Pozniej jeszcze pocwicze . Staram sie nie jesc po 18 , ale dzisiaj wrocilam do domu o 19 i zjadlam kolacje (chcialam dobic do tysiaka) . ALe spac nie pojde wczesniej niz o 11 ... Co u was slychac ?? Tak dlugo sie nie odzywacie ;( POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dawno się nie odzywalam bo cos sie ze man dzieje nie wiem. Zglupialam juz calkiem:/ Milosc nie milosc sranie w banie zygac mi sie chce na wszystko najchetniej bym sie zamknela gdzies i nie wychodzila. Brzuch mi wciaz rosnie az boje sie wykonac kolejny test o zgrozo:( co jesli tamten wybik byl bledny? ryczec mi sie chce ale z drugiej strony czy to mozliwe zeby nie zauwazyc przez 4miesiace ze jest sie w ciazy? Diety nei stpsuje bo calyczas jem za 10!pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrocilam . A co z wami dziewczyny ?? Mam nadzieje , ze trzymacie sie dietki , cwiczycie i chudniecie ?? U mnie bylo roznie , pare dolkow , chwile zwatpienia , ale waga ta sama - 60 kg . Chcialabym zleciec do konca lipca do 53 , ale wiem , ze to raczej niemozliwe . Wiec moj cel to 55 :) Odezwijcie sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj wam dziewczyny dawno mnie nie było miesiąc dwa?.... eh życie mi się potoczyło:) ja się już nie odchudzam dobiłam do 64 i nie chcę już mniej bo znowu się będę załamywac. zaczęłam znowu chodzić na basen i zapisałam się na siłke. Chodzę z chłopakiem którego poznałam jakiś czas temu i chyba po raz drgui w życiu się zakochuję. :) Więc nawet nie męczyłam się nad odchudzaniem bo uczucie mi odbiera apetyt. A nawiązując do tego postu który jest wyżej podany to wiem że chodzi o mnie bo pisałam o odchudzaniu bez jojo a raz czy dwa klepnęłam ze przechodze na kopenaską problem w tym że nigdy an nia nie przeszłam. A co tam u was dziewczyny jak samopoczucie i wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wictorio jak milo :) Ja lece na tysiaku . Mozna sie niezle najesc i to w tej dietce jest najlepsze . Ale waga dalej stoi na 60 .. wrrrrr . A to pewnie przez ten ostatni dolek ... ALe teraz sa wakacje , duzo ruchu i sie jakos schudnie :D POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj MArzycielko:)🌼dla ciebie:) steśknilam sie wiesz.... jutro wyjezdzam nad morze na 2miesiące więc nie będzie mnie tutaj:P Jade z rodzicami chcialam z paczką ale doszłam do wniosku że ten ostatni rok pojade z nimi. Jejku juz sie nie moge doczekac wiem ze wrócę odmnieniona:D i pełna zycia jak zawsze,po takim odpoczynku:D spotkamy sie wiec pewnie dopiero po koniec sierpnia. ale będę brązowa:) kochane życze wam udanych wakacji i wszystkiego co naj naj:D zeby wam sie dobrze wypoczywalo i zebyscie sie wybawily:D pozdrawiam do \"uslyszenia\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak schudnac.. a wiec..tak
Ja puB roku temu warzyBam 62kg!! a dzis warze 53kg...!! Jestesci ciekawi jak schudlam!! no wiec!! ograniczaBm sie w jedzeniu jak sie obudziBma sniadanie jadBam normalnie blulke z serem itd...potem wsiadaBam na rower i 3 godziny jezdziBam sobie po miescie..!! od palenia sie bardzo chudnie wiec zaczeBam palic i po tym jak zaczeBam palic schuudBam w tydzien 3kg!! 09:00- sniadanie bulka + ser itd... i pól szklanki wody 10:00- 3 godz jazdy na rowerze 15:00 - zwykly obiad zjesc tylko sie ograniczc i pól szklanki wody (wiecej nie mozna) 16:00- 2jogurty 17:00 -1 godz na rowerze i jak ktos (chce to 2 papierosy) 18:00 - kolacja 1jogurt i chlebek z maslem i pul szklanki wody wiecie dlaczego tylko pol szklanki wody bo jesli wiecej wypijecie to przeplynie to przez jalita!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle sie czuje we wlasnym ciele
jestem zalamana swoim wygladem! mam 15lat,162 wzrostu i 65kilo! pomozcie! nie moge byc na diecie,bo nie jestem do tego stworzona. nie potrafie po prostu... moje kumpele sa jak modelki,a ja... ja wygladam jak arbuz! moja zmora jest prawie wszystko:brzuch,biodra,uda... nie moge rozniez stosowac zadnych tabletek-mama mi nie pozwala sie odchudzac. chcialabym schudnac jakies.... 7kilo prosze o pomoc.jakie cwiczenia,jak czesto,jak dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle sie czuje we wlasnym ciele
jestem zalamana swoim wygladem! mam 15lat,162 wzrostu i 65kilo! pomozcie! nie moge byc na diecie,bo nie jestem do tego stworzona. nie potrafie po prostu... moje kumpele sa jak modelki,a ja... ja wygladam jak arbuz! moja zmora jest prawie wszystko:brzuch,biodra,uda... nie moge rozniez stosowac zadnych tabletek-mama mi nie pozwala sie odchudzac. chcialabym schudnac jakies.... 7kilo prosze o pomoc.jakie cwiczenia,jak czesto,jak dlugo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikkkki
Ja straciłam 8 kg dzięki gotowym produktom Diety Montignac, bez efektu jojo jak narazie. Niestety cała kuracja jest dosyć droga, ale napewno skuteczna. A tu jest link: http://www.dieta-montignac.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×