Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość SU29

BASEN W CIAZY TAK CZY NIE

Polecane posty

Gość gość
A co jesli doskwieraja nam infekcje natury grzybiczej ? Jak sobie własnie wówczas z nimi radzić ? Co nam wtedy moze pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w ciąży to najlepiej swój własny basen. Polecam Ci producenta polbas.pl, mają tam baseny w dobrych cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, z tym basenem to racja :P Ten cały polbas to sprawdzona firma? Planuję wybudować basen tego lata i szukam kogoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sranie w banie ztym grzybem. Ja mam tak, że grzyb powraca kiedy che, może to byc zmiana proszku do prania, inna bielizna, cięzko to okreslić. Więc nie straszcie tych kobiet, że od basenu może być grzybica. Ona ma wieksze szanse pojawienia się, jak się nie uważa, czyli siada tyłkiem na basenie, bez recznika itd. ale i bez ciaży można załapać grzybicę. Po prostu trezba uważać na siebie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej tak, dlaczego nie? Zależy który miesiąc. W ogóle do pielęgnacji ciąży polecam rzeczy z http://babymama.pl/ - jest sporo fajnych produktów. Teraz mają kod rabatowy, po wpisaniu: dlamamy, w koszyku - wyskakuje rabat. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie, ze tak. Ja do 5 miesiaca sobie chodzilam na basen. Ale teraz juz sie troche wstydze, a ze mam ogrod to kupilam sobie basen z https://poolgardenparty.pl/ i prawie codziennie sie w nim wyleguje jak tylko jest pogoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci, ze wychodze z podobnego założenia. Niby kobieta w ciąży może chodzić na basen, wielu lekarzy nawet to zaleca z uwagi na to ,ze aktywnosć fizyczna w tym stanie jest dobra, a basen nie obciaża stawów. Z drugiej strony w basenie publicznym kąpie się wiele osób i nie mam pewności co do ich higieny osobistej. Basen ogrodowy jest bezpieczny. Szczególnie, jeśli staramy się wode utrzymać w czysości

Sama coraz poważnie zastanawiam sie nad kupieniem sobie basenu do ogrodu, szczególnie,ze orientowałam się w cenach takich basenów i cena basenu nie jest jakaś bardzo droga. Oczywiście nie taki budowany ale stelażowy albo rozporowy 😉 Warto dorwać sobie basen od Intex https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-rozporowe-okragle-INTEX-c278

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będąc w 1 ciąży chodziłam na basen i bardzo to polecam, ale obecnie sytuacja nie pozwala pójść na basen - szkoda. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pierwszej ciąży chodziłam na basen, w drugiej nie (a nie, raz byłam). Rozwijały się identycznie, zakażenie pojawiło się w każdej pod koniec (podobno to dość popularne ze względu na zmiany w fizjologii) i miałam włączony antybiotyk. Ogólnie nie widzę powodu żeby nie pływać.

(Ciśnienie wywierane?? Jakiś lekarz chyba pomylił basen rekreacyjny z jakimś do nurkowania. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×