Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witajcie. Hugo masz racje nie da się cały czas siedziec przed kompem Mamy przeciez jeszcze inne obowiązki. Cioteczka coś przymilkła ale wiem że dziś się odezwie, bo chyba wraca do pracy, więc pewnie po 16 zajrzy. Ja mam się dobrze. Nie palę i już. Jestem nad wyraz spokojna, co mnie cieszy. Nie wyrzywam się na bliskich. Więc myślę, że trafiłam na swój dobry czas. Betty a czy ty miałaś nerwy i wyrzywania jak rzucałaś? A Ty Hugo? Pytałam was wcześniej tez o to moje czerwone gardło. Czy tez mieliście czerwone i podrażnione gdy paliliście. ja juz zauważyłam poprawe, niewielką ale jest. Fajans nie obrażaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej tak Imeczko jestem jestem i też mam się dobrze tylko zmęczona jestem jak jasna cholera ale cóż nie ma wyjścia jeszcze troche mi sie zejdzie jesli chodzi o te moje porządki no bo i w domu i na podwórku trzeba wszystko ogarnąć no ale potem bedzie już czysto i to mnie cieszy,,, a jeśli chodzi o palenie to mam je w dup.e >>>>tak powiem !!!!!!!!!!!!>>>>>>>nerwy też i wszystko z tym związane trzeba przywyknąć do życia bez peta i tyle..) Imka jakoś się to ułoży pomalutku ,,My też nauczymy się żyć i nie myśleć o smrodach tylko potrzeba nam jeszcze troszkę czasu:):):)ja jestem dobrej myśli...a jeśli chodzi o pisanie na forum to bywa tak że nie ma kiedy nie wiem???? brak czasu lub możliwości ?????>>>>>ale jestem tu i będę może nie tak często jak kiedys ale napewno co dzień,, a jak będę miała won=lny dzień i czas to i pewno będę pisać jak szalona więc nie ma się co gniewać ... pozdrawiam wszystkich i nie palimy pachniemy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce tylko powiedziec
że admin nalogow.com to mutant popromienny czarnobylski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewno że tak Imka co tam MY jedziemy do spa hura :):) ojej wszystko co kojarzy CI się z paleniem ciągotki nerwy wsio to jest tylko wielkie gówno:( my jesteśmy pachnące kobitki więc mamy palenie w nosie....:)IMKUŚ ale sobie pobalujemy ojojoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi brakuje trochę IRRACJI
na tym forum.. była taka fajna jazda nawet policja się interesowała a teraz... nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IRRACJO wróć !!!!
grzecznie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musimy się cieszyć że nie palimy a nie chodzić i się smucić bo to jest porażka :(ubolewać nad tym że nie palę??? nie!! nie!!!>>> trzeba być uśmiechniętym :)i pamiętać o tym ile zyskam bo tracić nie tracę nic ... a walka z tym co dnia nas tylko wzmacnia bo życie z tym to nas zabija ..jestem człowiekiem radosnym ,,uśmiechniętym kocham żyć i się cieszyć życiem więc wybieram uśmiech bo uśmiech to zdrowie a papierosom mówię STOP:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich oprócz pomarańczowych.Pamiętacie jak nie mogłam się zaczernić i WESOLUTKI mi pomógł,ale nawet jak byłam pomarańczowa nie wypisywałam takich bzdetów jak Ci tutaj.FAJANS nie zrażaj się tym,że niekiedy jest tu pusto,po prostu weż poprawkę,że ludzie pracują,mają inne obowiązki,a tu wpadają w wolnej chwili.Zauważ,że ja jestem tu tylko wieczorem,bo cały czas jestem poza domem,więc proszę Cię nie opuszczaj nas.IMKUŚ ja już wcześniej pisałam,że przeszłam ten okres BP bez żadnych problemów ani fizycznych,ani psychicznych i gdybym wiedziała,że tak łagodnie to przejdę rzuciłabym to świństwo już wcześniej.Teraz po pół roku niepalenia czuję się tak jakbym nigdy nie paliła,po prostu papieros dla mnie nie istnieje.Co do gardła to też coś takiego jak Ty masz u mnie ni wystąpiło.Ale musisz wiedzieć,że każdy człowiek jest inny i każdy człowiek ten ciężki okres przechodzi inaczej.Przykro mia za Wasze cierpienia,ale wiem,że dacie radę i będzie dobrze,pozdrawiam,dobrej,spokojnej nocki życzę z kolorowymi,pięknymi snami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka czerwone gardło to standard u palacza :) Do tego kaszelek, bo jakby inaczej... Ale nie palimy i trzymamy się zajebiście :) Miłych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nasze Grono. W wolnym czasie w pracy postanowilem zajrzeć ponownie na kafe.Pomarańczowi nie są tu mile widziani.Przeważnie są to podszywy że czytać się tego nie da.Pomyliliście topiki,jakaś SRACJA to nie u nas! Pewnie na ich plotkarskim topiku zabraklo tematów dlatego pojawiają się tutaj?! 😡 jestem jak ich czytam! Ciotka,Imkuś widzę ze pierwsze dni u Was są BP. Pierwsze koty za płoty! Nie dziwcie się,że niepokoję się i wnerwiam gdy nie ma od Was chociaż jednego wpisu. Cały czas jestem z Wami i trzymam mocno kciuki.Nie mówię żebyście całymi dniami siedziały w necie,ale dwa słowa napisać,nie palę ,czy to takie trudne? Wiem,uniosłem się, nie powinienem, PRZEPRASZAM WSZYSTKICH,ale taki jestem - co myślę to piszę. Bettinka,masz pozdrowienia od Hajki 😘 przesyła również SERDECZNE POZDROWIENIA dla Ciotki 😘,Im-kuś,Hugo 😘 Ona nie pali mimo trudnych dni dla Niej. Życzę milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta rzucająca palenie
Jestem tu nowa chcę rzucić palenie,ale boję się że nie poradzę sobie. Nie zarejestrowałam się na stałe ponieważ nie wiem czy będę uczestniczyć w rozmowach na tym forum? Dziś kupiłam Chmpiks, pożyjemy - zobaczymy! Jakoś mnóstwo tu złośliwości,chamskich wpisów przez tych z tymczasowymi nikami. Jakież to żałosne zachowanie!😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. marta rzucajaca palenie jesteś tu mile widziana. zapraszam za wszystkich. Nier zwracaj uwagi na te złośliwe wpisy. Hugo trochę mnie uspokoiłeś z tym czerwonym gardłem./ U mnie już znacznie lepiej z tym. Ciotka zrób sobie przerwę w sprzątaniu i zajrzyj. Wiem, że pewnie po 16 zajrzysz, więc czekam. Fajans uspokój się , zaparz meliskę. Betty zazdroszczę ci tego przechodzenia odwyku. Chociaż musze powiedzieć, że u mnie nie jest tak źle. Nie mam nerwa. nie mam większego apetytu. Jak narazie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóz za pogarda dla
pomarańczowych, mam jedna przewagę nad wami ja nie palę a wy tak !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim :):)FAJANS SPOKO NIE MA SPRAWY:) no my litość mamy haha:) ale tak poważnie to nic się nie stało ...U MNIE również wszystko spoko i oby tak dalej a nowych też zapraszam i tak jak Imka wspomniała nie zwracajmy na uwagi bo nie warto:).. dziś pogoda super była a teraz bry zimno się zrobiło no ale pachnąco ;)szkoda tylko że lato się już kończy i znów trzeba czekać ach uwielbiam lato :) to jest to ciepło uuuuuuuuuuu lubię no ale cóż koniec to koniec... ważne że jest ok bez peta":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciotka jak czytam Twoje posty to widzę taki spokój który od ciebie bije. Naprawde jakoś tak inaczej. Widzę, pozytywne nastawienie. A jak z Twoimi nerwami. Być może natrafiliśmy na ten odpowiedni moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imcia-- wzajemnie ja również widzę iż Ty trzymasz świetnie i jestem pełna podziwu no i cieszę się bardzo------- to jest nasza chwila i nie możemy jej już spaprać już nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tego musimy sie trzymać ... powtarzać sobie to cały czas>>> że to co nas nie dobije to nas wzmocni:):):):) a jak są nerwy to mówię sobie że mam to gdzieś i wszystko co kojarzy mi się z paleniem >>>>>>>>>>>>>> czas >>> czas ..tego potrzebujemy i musimy go sobie dać :):):) niech się dzieje co chce IMcia my uczymy się żyć bez palenia i zrobimy wszystko żeby się do tego przyzwyczaić bo dołowania i ubolewania nad własną słabością to już wystarczy teraz trzeba się cieszyć tym że nie palimy i tylko to się liczy:):):) Pozdrawiam wszystkich cieplutko ,,,co do Hajeczki nie wiem jak i na ile bidulka cierpi ale jestem z Tobą i pamiętaj że pomimo iż nie znam Cię osobiście to jesteś mi bardzo bliska może kiedyś się spotkamy kto to wie????????????????????? a dziś mówię CI głośno jesteś wspaniała i trzymaj się >>>>>>>>>>>>. Hajeczko wszystkiego dobrego:):):) pewno chciałabym Cię jakoś rozśmieszyć żeby Cie pocieszyć lecz nie mam możliwości ale jestem z tobą pozdrawiam Cie cieplutko:):) ,,BETINKĘ I WSZYSTKICH INNYCH NASZYCH PANÓW ECH CO BEDE WYMIENIAĆ ŚCISKAM WSZYSTKICH MOCNO I DOBREJ NOCKI :):)ŻYCZĘ:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ciepłym wieczorkiem,FAJANS dzięki za pozdrowienia od HAJKI,wczoraj miałam z nią kontakt,powiedziała,że jakiś czas nie będzie się pojawiała,ja to szanuję i wyjątkowo ją rozumiem,ponieważ znam jej sytuację,przy okazji nie zapomnij jej pozdrowić.MARTA Ty też jesteś pomarańczowa i tymczasowa,ale piszesz mądrze,gorąco namawiam do zarejestrowania się u nas,takich ludzi nam potrzeba,na pewno nie pożałujesz,bo jest nas grupa wsparcia wzajemnego i w ten sposób pomagamy sobie w tym trudnym dla nas okresie-przyłącz się!IMKA cieszę się,że sobie dobrze radzisz,gardłem się nie przejmuj,jeżeli to od papierosów to samo przejdzie.Co do wagi to nie zaprzeczam-przytyłam 3 kg,ale to nie jest tragedia,ważyłam 58 kg teraz ważę 61 kg to przecież nie tak znowu dużo i mam nadzieję,że wrócę do poprzedniej wagi,ale potrzeba na to trochę czasu,ale nie robię z tego problemu,bo wolę być grubsza za to pachnąca i niepaląca.CIOTKA i IMKA trwajcie w swoim postanowieniu,HUGO pozdrawiam Ciebie no i wszystkich moich znajomych z tego forum,dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Marty nowej ; każdy z nas się boi i ten sam problem mamy więc w czym rzecz??????????????????????// nie bijemy nie gryziemy więc nie obawiaj się nie ma czego uda się super bo Warto !!!! są ludzie i ludziska są tacy co rozumieją i z takimi prowadzi się dialog a są też tacy co najlepiej się nie odzywać ,,,ja jestem po tej samej stronie co ty nie jestem twoim przeciwnikiem jedynie co to możemy się wzajemnie wspierać i grac w jednej drużynie >>>>>>>>>>>.Twoja decyzja ???? :):)pozdrawiam i jak coś czekam aż się zaczernisz>> powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego kafeteria jest lepsza
od nalogow.com? tutaj pomimo braku admina, grafiki, tekstów o niepaleniu ludzie się wspierają i wciąż tu wracają i piszą. Ja nie palę od 2 lat, nie potrzebuję już wsparcia, ale wchodzę sobie na to forum kafeterii gdzie dawno temu się udzielałam i na forum nalogow gdzie też się kiedyś zapisałam i widzę różnicę... Wchodzę na podstronę nalogow "Podsumowanie pierwszego roku portalu Nalogow.com" i co tam widzę? Pierwsze cztery wpisy- konta usunięte, patrzę dalej konta usunięte. Forum od 2 lat w OGÓLE sie nie zmieniło, żadnych nowych artykułów. Ja się pytam: co ten admin robi (a raczej nie robi) nie zależy mu na stronie to po co ją prowadzi niech usunie, jeżeli zależy mu na stronie to niech ją ulepsza. ZEGAR WCIĄŻ NIE NAPRAWIONY. jakiś koszmar... A tu jest bardzo ładnie i zawsze się wspieracie. Oby tak dalej Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostaku cudawianki
won stąd jeśli nic nie wnosisz do dyskusji. Osoba o nicku dlaczego kafeteria jest lepsza dobrze mówi. Nalogow schodzi na psy co chyba każdy trzeźwo myślący człowiek zauważył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudawianki
człowiek się liczy a nie zegary i ustawienia,a tu co jest rzucaja nie rzucają,biją chwasta i na okrągło sie nakręcają,ile osób jedno i to samo to jest dopiero masakra!śmieszy mnie to że i tu i tam to jakaś huj....pozdrawiam i nie przeszkadzam bo jak widzę dłuuuuuugi proces rzucania!ukłony od Zygmunta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry wszystkim :) Słuchajcie, nie ma co się już kłukić i pokazywać palcami, który portal lepszy- już kiedyś to przerabialiśmy :) I tak każdy swoje wie, jak to się mówi. Miłego dnia i nie palimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hugo,nie ma sprawy,masz rację,
ale...wy chwalicie swoje ,my swoje,nasz admin to młody facet i zostawcie go w spokoju,ma swoje życie i nie musi tu bywać 24 na dobę,ok?:) My sobie sami radzimy ,bo niby po co on nam codziennie:) Ale fakt faktem,nas jest parę setek...Was,może z 10 osób,ciągle tych samych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta,jasne
a na nalogow szpiegujecie siebie wzajemnie i obgadujecie,widać kto siedzi na nielogu :D Irracja to już korzenie na dobre zapuściła :D:D Dziwaczny portal .Coraz więcej zlikwidowanych kont,nie dziwię się wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na nałogow czytalem czat!
Czasami przez ciekawość zagladałem na nałogow,ale nie ma mądrych tematów,nadal kiepsko.Faktycznie na dobre zapuścili korzenie Ulka, Irracja,m@rek. Nie dało się czytać bluzgów Irracji! Fajni ludzie usunęli konta.Teraz gadki są o dupie Marynie! Rownież uważam że to forum na kafeterii jest doskonałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia z pruszkowa
"my swoje,nasz admin to młody facet i zostawcie go w spokoju,ma swoje życie i nie musi tu bywać 24 na dobę" co wy macie z tym młodym facetem? ma 29 lat, staruchem nie jest, ale super młodym też nie. Poza tym, naprawić zegar nawet zwykły laik by potrafił gdyby tylko mu powiedzieć, a admin powinien chyba wiedzieć takie rzeczy... 24 h na dobę rzecz jasna nie musi bywać, ale jak któregoś dnia weszłam na jego profil okazało się, ze na forum ostatnio był.... 3 tygodnie temu. To trochę przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×