Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

przepraszam bardzo długo już siedzę i nic nie mówię ale chyba czas najwyższy ----do jasnej cholery gówno mnie obchodzi jakiś adim czy jakaś iracja i gówno mnie obchodzi jak jest na nałogowcu czy fajnie czy do dupy,,,, do jasnej cholery koniec tego już wystarczy bo mnie szlak trafia_____________________powiem że sram na to wszystko o czym tu jest pisane i jeśli ktoś chce pisać takie pierdoły to niech spierda.a>> sory ale taka prawda,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,to tyle w tym temacie,, Imcia co tam u ciebie napisz ?????????????????????? u mnie spoko trzymam się mocko >>>>>>pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,CIOTKA IMKA miło słyszeć od Was słowa,które dodają otuchy i wiarę w to,że to co robimy jest dobre i może komuś rzeczywiście pomóc.Jeszcze trochę i HAJKA się pojawi,musimy dać jej czas,a pozdrowić ją od Was dziewczynki na pewno nie omieszkam.Masz rację IMKA,że wykrusza się nam grono znajomych,ale Wy z CIOTKĄ trwacie na posterunku i dzięki Wam ta strona istnieje,ja też staram się tu być codziennie,ale ostatnio miałam kłopoty z laptopem,bo to mobilny i pod koniec miesiąca rozliczeniowego muli,że rzygać się chce.RAFAŁ68 dzięki,że od czasu do czasu się pojawiasz.CIOTKA,ale Cię poniosło,pamiętaj obiecaliśmy sobie,że nie będziemy się odzywać do tych nieobytych troli,więc proszę trzymajmy się tej zasady,mnie to też wkurza,ale nie chcę się wdawać w pyskówkę,bo to nic nie daje i nic nie zmieni w naszych relacjach.Po prostu trzeba ich ignorować,bo"świnia będzie świnią nawet i w koronie".Pozdrawiam serdecznie i dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No własnie betinka z Im-ką
stąd uciekaja a na nalogow ludzi przybywa. :D dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,co do pomarańczowego ostatniego wpisu,to oświadczam,że nie mam najmniejszego zamiaru wycofywać się stąd,a osoba,która nie lubi CIOTKI niech po prostu jej nie czyta i niech nie obraża,bo nikt tej osobie nie dał takiego prawa.Po przeczytaniu takich bzdur nie chce mi się nic pisać,pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Cały dzień na uczelni, masakra ;/ Jak się miewacie? Ja niestety będę wpadał raczej wieczorami, bo tak to od rana do nocy zapierdalanie. Ale to dobrze, bo gdy człowiek zajmuje się czymś (czyt. uczy) to nie ma czasu na myślenie o nałogu i paleniu :D Pozdrawiam i wcale nie uważam, żeby ktoś z Kafeterii przynosił nam tu wstyd. Wstyd to kraść i puszczać się na lewo i prawo. Pozdro!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja juz od rana z kawką. Wczoraj nie mogłam nic napisać, bo tak jak Betty mam internet mobilny i niestety nie mogłam nic wysłać. Zawieszał się. Nie zwracajcie uwagi na tych co się "nudzą". Hugo współczuje. Ja na szczęście studia już mam za sobą. Ciotka odezwij się. Chyba już odpoczęłaś po remonciku. Ja jakoś niedziele przeżyłam z palącą mamą. Ogólnie to był dla mnie koszmar. I nie chodzi juz o samo palenie, nikotynę, ale ten rytuał kiedy siadałyśmy obie przy kawce i popalałyśmy. Czułam się jak w innym domu u innej osoby, ach straszne. Ale teraz jestem z siebie bardzo dumna , że nie palę. A propo ile ja juz nie palę,nie potrafie sobie przypomnieć. Juz tyle razy rzucałam ,że wszystko mi się pomieszało i sie pogubiłam. Zapraszam na kawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jestem i ja ,,,,No Imcia widzisz jak piknie wytrzymałaś i to się liczy:) a te nasze przyzwyczajenia nas dołują to prawda ale musimy nauczyć życ bez nich i będzie ok.. wiedziałam że dasz radę:):) a co doliczeni dni to ja sama nie wiem i nie liczę mam to gdzieś ważne że kolejny dzień do przodu :):):)u mnie też jest ok więc jesteśmy super babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Może ktoś po cichu czyta właśnie topic. Ja zapodaje wieczorny dyżur. Zapraszam do rozmowy. Cały dzionek nikt prawie się nie odezwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witajcie.HUGO obejrzałam to co przesłałeś i zgadzam się,taka jest prawda odnośnie tych gnojków.Nie wiem czy przeczytałeś poprzedni wpis pomarańczowego dotyczący mnie i Ciebie,cytuję"Betino taka elegancka kobieto z takim Hugusiem po imieniu"-koniec cytatu.Może jestem głupia,ale wydaje mi się,że na takim forum wszyscy jesteśmy na ty,więc o co tu chodzi?,różnica wieku chyba nie gra roli.No,ale mniejsza z tym,najważniejsze,że nasze dziewczynki dają radę i się trzymają,mam nadzieję,że to ich ostatnia próba.IM-ka współczuję Ci,że musiałaś tak się męczyć u palącej mamy,a może namówiłabyś matulę żeby też rzuciła palenie.Ja na początku zapisywałam ile dni nie palę,po prostu zaznaczałam w kalendarzu,potem HAJKA poradziła mi żebym zalogowała się na nałogow i to zrobiłam,ale tylko dlatego żeby motywator mi liczył.Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.HAJECZKO jeżeli czytasz to spokoju wielkiego Ci życzę kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,witajcie.HUGO obejrzałam to co przesłałeś i zgadzam się,taka jest prawda odnośnie tych gnojków.Nie wiem czy przeczytałeś poprzedni wpis pomarańczowego dotyczący mnie i Ciebie,cytuję"Betino taka elegancka kobieto z takim Hugusiem po imieniu"-koniec cytatu.Może jestem głupia,ale wydaje mi się,że na takim forum wszyscy jesteśmy na ty,więc o co tu chodzi?,różnica wieku chyba nie gra roli.No,ale mniejsza z tym,najważniejsze,że nasze dziewczynki dają radę i się trzymają,mam nadzieję,że to ich ostatnia próba.IM-ka współczuję Ci,że musiałaś tak się męczyć u palącej mamy,a może namówiłabyś matulę żeby też rzuciła palenie.Ja na początku zapisywałam ile dni nie palę,po prostu zaznaczałam w kalendarzu,potem HAJKA poradziła mi żebym zalogowała się na nałogow i to zrobiłam,ale tylko dlatego żeby motywator mi liczył.Pozdrawiam i dobrej nocy życzę.HAJECZKO jeżeli czytasz to spokoju wielkiego Ci życzę kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no wychodzi na to że Imcia dyżur zakończyła a ciocia dopiero kompa odpaliła no cóż ---rano będzie kawa Imka dobrą robi więc wpadam ach jaka super kawka no no wiem co mówię Imka świetnie robi kawę no i ja też haha.. u mnie jest spoko jestem szczęśliwa mećzy bo męczy ale mam to w nosie ,,,,,,,,,,,,,,,,DOBREJ NOCKI WSZYSTKIM ŻYCZĘ I DO USŁYSZENIA ACH NO JESZCZE UŚCISKI RZECZ JASNA:):):) no i uśmiechy muszą być :):):):):):)):):):):):):):):):):) :>)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Taka tak ciotka zapraszam na kawkę i pogaduchy. Mam dziś jakiegoś nerwa, mam straszne ciągoty ..... zapowiada się ciężżki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem na kawusi ,,,IMcia olej te ciągoty i inne dziadostwo związane z paleniem co nas nie dobije to nas wzmocni głowa do góry,,,,, ważne że kolejny dzień się rozpoczął a my go przejdziemy i to tak ELEGANCKO no stać nas na to ,,uśmiechnij się babucho bo jak nie to nie będę piła twojej kawy tylko sama sobie zrobię haha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co z tego że Bettina,Hugo czy też inni są zalogowani na nałogow! Czy to jest zabronione?????? Mogę mieć konta na innych portalach a tobie nic do tego.Na nałogow z nikim nie rozmawiam,mam zablokowany swój profil,więc gościu bujaj się ze swoimi uwagami! To raczej ty jesteś wredny że wsadzasz facjate tam gdzie nie jesteś mile widziany! Nawet nie masz odwagi ujawnić się,tylko piszesz anonimowo wredna kreaturo! Mam inne ciekawsze zajęcia od siedzenia na portalach wprzeciwieństwie do ciebie!Ciotka,Imka,życzę powodzenia.Pozdrawiam wszystkich oprócz czerwieńców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Ja juz z kawką. Zapraszam chętnych aby sie dołączyć. wczoraj mój mąż powiedział, że nie wierzy, że nie palę, mówi, że pewnie popalam po kryjomu. Fajnie nie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem Imkuś Twojej kawki nie mogę nie wypić ACH NONO JAKA DOBRA:) IMCIA FAJNIE TO MAŁO POWIEDZIANE------------super fajnie;) CIESZĘ SIĘ BARDZO że jakos nam idzie oby tak dalej ,,u mnie mgła za oknem jak cholera nic nie widać ale humorek jest no to nie jest żle:) pozdrawiam resztę załogi cieplutko choć za oknem słońca brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa kafffeterianka
a i żebyście wiedzieli admin jest zadowolony, bo "nawet negatywne opinie podnoszą popularność strony, bo więcej ludzi wchodzi" nie przyszło do głowy biedaczkowi, że większość ludzi wchodzi by sprawdzić czy rzeczywiście nalogow jest tak złe jak tu się mówi i przekonują się, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czasami zaglądam na nałogow - rzeczywiscie nie ma tam nic nowego.Stare tematy, z każdym dniem mniej ciekawie. Wystarczy przeczytac kilka wypowiedzi i juz ma sie dość! Teraz namawiają swojego admina żeby nie były widoczne ich rozmowy.Zupełnie mnie nie dziwi bo są żenujace.Podziwiam tych ludzi że całymi dniami okupują internet? Zadziwiające że w tym uczestniczy facet?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziwiające
doprawdy,że tutaj też są faceci,a podobno tylko baby to plociuchy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z ręką na sercu
Odp. dla ''Zachowanie jak u dzieci'' jak są zenujące to po co tam zaglądasz? Jak mi cos nie odpowiada to nie wchodze i mam to w d...e. A ty jednak wchodzisz czesciej niz czasami.I dobrze ze namawiaja swojego Admina na czat prywatny dlatego zeby takie typy jak ty nie mogli wejsc czytac a potem opisywac bzdury... NA-RA-ZIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie.Im-ka Ciotka, widzę,że wreszcie Wam się powiodlo rzucanie palenia. GRATULUJĘ ! Szkoda że mało tu osób zagląda.Bettina też już nie pisze? Papierosy to straszna trucizna. Z tego co czytam na innych topikach o tej tematyce mnóstwo ludzi rzuciło palenie.Za Wszystkich trzymam kciuki,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Co u Was!? Ja mam w pizduu roboty i niestety ślęczę po konferencjach nad projektami itd. więc rzadko zaglądam a szkoda, bo miło się ogląda jak robicie porządek z tymi uzależnionymi ćwokami z nalogow :) Naprawdę zabawa jest przednia a to jak tu wchodzą i próbują zwrócić na siebie uwagę poprzez jakieś marne riposty to już w ogóle ze śmiechu brzuch boli :) Nie palimy i niedługo druga studnia !! Pozdro dla przyjaciół i kopniak na ogarnięcie się dla pomarańczowych pajaców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,pierwsze słowa kieruję do KASI44,bo właśnie Ty jedna zauważyłaś,że od kilku dni mnie tu nie ma,dzięki KASIU.A sprawa jest bardzo prozaiczna,otóż mam laptopa mobilnego i właśnie jak kończy się okres rozliczeniowy to tak muli,że nie można nic zrobić,dlatego gdy skończy mi się umowa z operatorem(jeszcze rok) to zmieniam na sieć.RAFAŁ68 świetnie napisałeś tej czerwonej kreaturze.Jednak mężczyżni potrafią,bo i HUGO też potrafił dopieprzyć takiej czerwonej ś...i.My kobiety jesteśmy zbyt delikatne.Dziewczynki moje kochane(CIOTKA i IMKA)tak się cieszę,że dajecie radę i ,że humor Was nie opuszcza.Nie wyobrażam sobie tego topiku bez Was.Pozdrawiam i życzę wytrwałości,ja wczoraj miałam 200 dni BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wieczornie.Bettinko zwykle wieczorkiem wypowiadasz się tutaj,a ostatnio Ciebie nie było, przecież bez Ciebie jest smutno.Imka Ciotka mają w Tobie wsparcie, również należy pamiętać o naszym o Hugo który mimo nawału pracy to jednak do nas zaglada i za to Jemu dziękujemy! Dla Wszystkich 😘 dobrej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×