Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

WESOLUTKI witaj,bo tylko Ty dzisiaj tu się pojawiłeś,nie wiem co się dzieje,że te nasze dwie dziewczynki nie pojawiły się,to do nich niepodobne,zawsze chociaż jedna zaglądała,napisz mi na nałogow co u HAJKI,bo dłuższy czas nie mam od niej wiadomości,czy już pogodziła się z tą sytuacją,czy doszła do siebie,jesteś jej sąsiadem to coś wiesz,pozdrawiam i jak ją zobaczysz to ucałuj serdecznie ode mnie,dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Bettinko, nie mam konta na nałogow dlatego odpowiadam tutaj.U mojej sąsiadki troche lepiej,podobno gorzej z Jej córką.Więcej przebywa u Niej jak w domku. To wszystko jest jeszcze świeże więc zupełnie mnie nie dziwi że nie ma głowy do pisania na forum.Oczywiście przkażę pozdrowienia od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki WESOLUTKI,wiadomo,że ta tragedia bardziej dotknęła córkę HAJKI,ale ona też cierpi,bardzo im współczuję,bo sama z doświadczenia wiem jaki to ogromny ból,cieszę się,że jesteś jej sąsiadem,bo w ten sposób mam jaki taki kontakt,a Ciebie bardzo lubię,bo pomogłeś mi w tych trudnych dla mnie chwilach,tego się nie zapomina.Tak się rozgadałam,a przecież na tm forum poruszamy sprawy nie palenia.Ja ponad pół roku nie palę i to,że kiedyś paliłam nie stanowi dla mnie żadnego problemu,po prostu czuję się tak jakbym nigdy w życiu nie paliła.Co prawda sprawdzam od czasu do czasu motywator,ale to tak z przyzwyczajenia.Pozdrów HAJKĘ,a dla Ciebie spokojnej nocy z pięknymi marzeniami sennymi,dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życzę naszym bywalcom miłej Niedzieli.Widzę że jakiś czerwony głupek ma odbicia! Głupich nie sieją sami sie rodzą,Spadaj wywłoko niemyta!!!! 😠 Nie masz bliżej rodziny lumpie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fajans, wejdz na Fejsa to pogadamy. Jak widzisz tutaj pustki.Od czasu do czasu jakiś złośliwy czerwieniec się pojawi. W tygodniu mam mnóstwo pracy,sporadycznie mogę wejść do neta chociaż całymi dniami siedzę w pracy przy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie KASIA i FAJANS,bo nikogo więcej tu nie ma.Co do czerwonych to takie bzdury wypisują,że wszystkiego się odechciewa,rozmawiałam dzisiaj z WESOLUTKIM na ten temat i doszłam do wniosku,że nie należy wdawać się z nimi w pyskówki,bo to odnosi odwrotny skutek i nie warto zniżać się do ich poziomu.Nie wiadomo co z naszymi dziewczynami,od dwóch dni nie pojawiają się,mam nadzieję,że to nie to o czym myślę,kończę,bo nie ma z kim rozmawiać,pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś dupek powiedział co wiedział! Gdybyś myślał rozsądnie to nie pisałbyś taki pierdół.Tutaj ludzie używają nikow a nie własnych imion pomylony debilu. Hajka od dłużego czasu jest nieobecna na forum,więc wal się debilu parciaty.Nie dorastasz Jej do pięt.Spadaj wywłoko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w zimny poniedziałek,zaglądając tutaj chciałem zaprosić Was na kawkę albo herbatkę różnistą w/g życzenia oraz ciasto ze śliwkami w wykonaniu mojej małżonki.Muszę przyznać że dziwi mnie nieobecność Imki i ciotki? Zwykle okupowały to forum, a teraz zaskakująca cisza? Najczęściej jest tak że osoby rzucające palenie oczekują wsparcia. To nie jest prawidłowe zachowanie.Ale każdy sam decyduje za siebie i mnie nic do tego. Hugo jest usprawiedliwiony,ponieważ dużo pracuje. Bettinka zagląda wieczorkiem. Jakaś idiotka pomarańczowa "pisze idiotyzmy! Idiotko znam Hajkę i zapewniam cię że jest Polką.Imie ma typowo polskie.Zresztą nie zamierzam produkować się dla DEBILI! Hej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja byłam na weselichu. Jestem usprawiedliwiona. Były też poprawinki. A dzisiaj ledwo żyję. Także wybaczcie, ide spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZRYWKOWA IMKA ?
Dobry bajer nigdy nie jest zły! Albo masz przyjęcie,albo jakąś balange,a teraz wesele.Dziołcha wymyśl coś mądrego!? Teraz czekam na następny bajer ciotki.Halo,halo, ciotka dawaj, dawaj,nawijaj! Potem jesteście zdziwione że ludzie do waszych wpisów odnoszą się z dystansem i śmieją się z was! Nie ma co ukrywać,taka jest prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalogowiec z nalogow
dajcie spokój,to nie jest już ani śmieszne ani żenujące,już nawet w d... nie szczypie,niech sobie pisza co chcą,pomaga im to to ich sprawa,dajcie spokój...mnie to nie interesuje i każdy niech sobie jest gdzie chce,i pisze co chce,jesli komuś nie odpowiada niech tu po prostu nie zagląda.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurcze nie ma żadnego
normalnego forum dla niepalących tu niezrównoważona ciotka i imka, które obiecują 385785 raz rzucić palenie i jakieś Hugo i Wesolutki którzy szpiegują nalogow. Z kolei na nalogow ciągle to samo, żadnych nowości, admin czasem zajrzy, irracja bardziej wnerwiająca nawet niż ciotka... PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no kurcze nie ma żadnego
"Hej. Ja byłam na weselichu. Jestem usprawiedliwiona. Były też poprawinki. A dzisiaj ledwo żyję. Także wybaczcie, ide spać." czyli kolejne usprawiedliwienie, ze można zapalić, wiesz nie jestem prorokiem ale wydaje mi się że z takim podejściem prędzej umrzesz na raka niż rzucisz... wybacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja chciałabym się odnieść do wpisów pomarańczowych.Otóż nie skreślajcie ludzi na starcie,bo co człowiek to inaczej przechodzi próbę abstynencji,jednym przychodzi to bez problemu(ja),inni się bardzo męczą,ale dajcie im szansę,być może kiedyś im się uda,więc te wpisy krytykujące Ciotkę i Imkę są nie na miejscu,a co do Hugo i Wesolutkiego to są wspaniali,mądrzy faceci i nie Wam ich oceniać.Ja nie jestem osobą konfliktową,ale doprawdy nie mogę zgodzić się z tak obcesową krytyką ludzi,którzy tu są.Więcej nie będę się wypowiadać,mam nadzieję,że weżmiecie to sobie do serca i zostawicie nas w po prostu w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja tak samo, masa roboty a czasu coraz mniej ;/ Wyobraźcie sobie, że dopiero wróciłem a wyszedłem przed 8 ;/ ! Nie licząc faktu, że dojazd 30 minut i powrót 40 minut. Odechciewa się wszystkiego a tym bardziej palenia ;p Pozdrawiam wszystkich !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo to ty masz taki
zapieprz na studiach? od 8 do 22? co to za uczelnia zniewalająca studentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugosie gdzie studiujesz?
ile bierzesz za godzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma wisiec nie utonie :D
Hugo jest ok tylko ma dalej z uczelni niż na , cos robi przez 10 min tylko co??? pozdrawiam pomarańcza :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma wisiec nie utonie :D
Hugo jest ok tylko ma dalej z uczelni niż na , cos robi przez 10 min tylko co??? pozdrawiam pomarańcza :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to co
inwigiluje nalogow:D Pozdrawiam pomarańczowych ,zielonych też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No dzisiaj już wróciłam nieco do żywych. Ale jestem mega przeziębiona. Jestem z siebie dumna. Udało mi sie przezyc wesele bez dymka. Ale widzę, że na forum pustki , oj oj... nie dobrze. Cioteczka gdzie Ty mi zniknęłaś? Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim jestem i ja:) IMCIA TO MAMY PODOBNIE JA TEŻ PRZEŻYŁAM IMPRESKĘ BEZ DYKA I RÓWNIEŻ JESTEM CHORA ACH LEPIJE NIE MÓWIĆ ,chyba jakaś epidemnia nie zaglądałam bo ledwo co żyję ale cieszę się że to zrobilam bo wiem że obie jesteśmy WIELKIE I TO MNIE CIESZY pozdrawiam wszystkich cieplutko choć zmno jak jasna cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo frugo
studiujesz 10 kierunków na raz? też niepojęte ile można na uczelni siedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,Ciotka i Imka dobrze,że się odezwałyście,bo już tu na Was"psy wieszano",ja się nie dziwię,bo akurat obie zamilkłyście,mam nadzieję,że nic złego się nie działo.Życzę Wam żebyście trwały w swoim postanowieniu,za jakiś będziecie się śmiały z tego epizodu w Waszym życiu-ja już się śmieję.Pomarańczowi tu się wcinają i obgadują Hajkę i Hugo,szkoda,że dzisiaj nie pojawił się Wesolutki,bo on umie ich usuwać.Pozdrawiam i życzę dobrej,spokojnej nocy i fajnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam----Betinko pomarańcze muszą pisac bo im syfilizm mózg rozwala a na to lekarstwa nie ma niech sobie piszą mam to w tylnej części ciała haha innymi słowy SRAM NA TO:):).. JA MAM SIE DOBRZE ech super dobrze i bardzo się cieszę a teraz parzę kawkę może ktoś się skusi ... Imcia kawka taka jak lubisz więc dawaj kobito bo stygnie ciotka czeka.. jestem w pracy.. dziś ważny dzień moja córcia będzie miała pasowanie na ucznia ach jak to zleciało już mam taką dużą Niunię pewno łeska mi poleci ze wzruszenia ... :)pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia bez chwasta bo takie dni są pachnące i oby już takie pozostały:) Imcia czekam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka kiedy masz
umówioną wizytę u psychiatry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka idź do wariatkowa
wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że tutaj nie otrzymam wsparcia.Insynuacje pomarańczowych nie pomogą,a wręcz przeciwnie.Zajrzałem do konkurencyjnego topika i tak samo wielkie gówno.Nie palę 2 tygodnie, jest mi bardzo ciężko z tym wyzwaniem.Może znajdę coś interesującego na innych forach? Jak dotąd nie znalazłem rozsądnych wypowiedzi. Nie zależy mi na odliczaniu dni BP. lecz o efekt nie palenia. Czy już nie ma rozsądnych ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×