Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Gość Betina,ale to Ty
masz u nas konto,ja tu nie mam :PTo Ty nas inwigilujesz codziennie i na czacie i na forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Was nie inwigiluję,na nałogow jestem tylko z uwagi na motywator,jeżeli jesteście takim i wnikliwymi obserwatorami to musicie zauważyć,że ja z nikim nie utrzymuję kontaktu.Nie mam zamiaru z niczego rezygnować dlatego,że Wam to nie odpowiada,a nagonka na mnie przypomina mi nagonkę na Hajkę,pomimo wszystko życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam w zimny ale za to pachnący dzionek--- ach te pachnące dzionki sa cudne ....brak słów .. tak jest cudnie:):) człowiek sie cieszy każdą sekunda swojej wolności i dzięki takim dzionkom nie zwracam uwagi na pierdoły jakie inni ludzie potrafia pisać ..mówić ,,myśleć ---szkoda że takie pierdoły wogule są ale cóż nie ma cudownego lekarstwa na głupotę ale jeśli komuś te głupoty pomagają to niech sobie bazgra dalej ja nie zwracam uwagi choć wolałabym pogadac tak normalnie >>>czasami się nie da:(:( ... a szkoda..... pozdrawiam wszystkich cieplutko ____BETINKA CIEBIE SZCZEGÓLNIE :):):):) DODAM JESZCZE UŚMIECH ŻEBY BYŁO LEPIEJ:):):):) ... ALE ALE IMCIA a TY gdzie sie ukrywasz pisz co tam ??jak tam??? no wszystko pokoleji bo u mnie jest spoko ---humorek jest chociaż kaszelek jeszcze mnie męczy no ale są tez plusy bo gluta sie już pozbyłam a dokuczał okropniście na szczęście już go nie mam ,,a czuję się super bo jest bez chwasta i dlatego dusza i serce sie raduje ---a dumna jestem z nas że hoho:):) ściskam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich sprzyjających mi ludzi,CIOTKA dzięki za miłe słowa,przestałam już się przejmować tym co o mnie piszą,HAJKA też to kiedyś przeszła i dała radę więc myślę,że ja też sobie poradzę,chociaż boli.CIOTKA cieszę się,że zaglądasz tu i dajesz radę,muszę Ci powiedzieć,że jak paliłam to zawsze na drugi dzień miałam taką kluchę w gardle,teraz tego już nie mam.Kaszlu nigdy nie miałam nawet jak paliłam,pewnie jest to uwarunkowane genetycznie,bo mój ojciec palił do końca życia(85 lat) i nigdy nie kaszlał.W tym roku miałam robione prześwietlenie płuc i spirometrię i wyniki są super pomimo,że paliłam wiele,wiele lat.To tyle na dzisiaj,pozdrawiam Ciebie i resztę,których nie ma,dobrej nocy,pięknych snów,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettina noś krótsze
spódnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nalogow to powinno
nazywać się "Koło gospodyń wiejskich" :D Tam to tylko o gotowaniu,szydełkowaniu i wnukach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co,zazdrosna któraś
o figurę i powodzenie Betiny?:P Same grube paszczury,to zazdrosne,że któraś kobieta ma powodzenie :P,i jest lubiana. Jestem facetem i mi się Betina podoba,a Ty zazdrośnico,do piekła:P Albo do kuchni ,gotować :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam się już dzisiaj nie pojawiać,bo robię to tylko raz wieczorem,zauważyłam,że atak na na mnie jest cały czas,jezeli mi nie pomożecie to nie dam rady,myślę,że jak to się nie skończy to opuszczę topik,dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti przestań mówić głupstwa bo jesteś mądrą kobietą więc sraj na to barachło niech spierdalaj.....!!!!!!!! sorki musiałam tak sie wyrazić ,,Betinko jesteś tu i będziesz a na tych pojebów co tu piszą nie zwracaj uwagi olać ich:::: pluj świni w ryj to ona pomyśli że deszcz pada więc lepiej nie ruszać gówna to będzie mniej śmierdziało... Beti koniec rozmowy na ich temat bo im to przyjemność sprawia::::: i się patologia lansuje ---srajmy na nich !!!!!a TY ,,,JA I INNI ZOSTAJEMY tu A BARACHŁO POPISZE I NIECH SPIERDA.!!!!! BO OD TEJ CHWILI KOMENTARZY BRAK >>> to jest nasze forum i my jesteśmy u siebie :):):):) uśmiechnij się BETINKA CIOCIA CIĘ KOCHA I TO JEST WAŻNE A NIE TE PIERDOŁY PRZECIEŻ JA NAWET TYCH POPAPRAŃCÓW NIE CZYTAM .... no no Beti już okŁ== ciotka nie pozwoli ci odejść oj nie !!!! (acha Beti szukalam cie na fejsie i wyslalam CI wiadomosc wiec jesli to ty to odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja tylko na chwilkę,Cioteczko napisałam do Ciebie na facebooku,zgadza się to ja,dzięki za wsparcie psychiczne,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie palę trzeci tydzień i całkiem dobrze mi idzie.Poznałem mnóstwo osób na fejsie którzy borykają się z rzucaniem palenia, tam chiociaż nikt niepowołany nie wciska się do rozmowy.Nie ma obelg, anonimowych wulgaryzmów.Kłaniam się i życze powodzenia w nie paleniu.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam co o tym sadzę
obie strony sa winne. Po co Bettina, Hugo i inni "czarni" wchodzą na nalogow? niech się zdecydują siedzą tu albo na nalogow koniec kropka. Ktos tu mówi o facebooku, dlaczego nie załozycie takiej grupy?? nikt nie bedzie się wciskał do waszych rozmów, no bettinka sama wystawiasz fotki w miniówie a potem sie dziwisz Najpierw może pomyśl, potem coś zrób. A ci z nalogow to też po jaką cholere ciągle tu wchodzicie jak macie swoje forum? jedno słowo do wszystkich: ogarnijcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kafeteria jest na nalogow
i zaczela polemike ,niech przeprosza i wyjda z nalogow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem wam co o tym sadzę
mam rozwiązanie:zamknieta grupa na fb spełnienie waszych marzeń... czemu tu siedzicie i nazwajem narzekacie jacy to z nalogow sa źli? wiecie co przykre, ale te wasze "dyskusje" zaczynają przypominać walkę miedzy POwcami a PISowcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KTOŚ MĄDRZE NAPISAŁ
Ale tutaj się porobilo! Jak w polityce walka PO z PIS-m ludzie czy Wam rozum odjęło? Pewnie tak działa rzucanie palenia!? Czasmi czytam te wpisy, z tego co się zorientowałem pojawiają się ludzie którzy nie mają ciekawszych zajęć! Mam nik mobilny ponieważ nie będę uczestniczyl w tych przepychankach, to nie jest mój poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Jest gorzej jak myślałem.Kafeteria już nie jest tym topikiem co dawniej! Zawiść,zawiść i zazdrość dominuje u Was. Ludzie co się porobiło?????? Spadam stąd bo nie da się tego nawet czytać.Mnóstwo podszywów! Nie macie odwagi używać stałego niku? Moi kumle zrezygnowli z pisania, bo przecież to topik plotkarski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej witam wszystkich u mnie fajnie spoko na wpisy czerwone mówię FAK ...... a jeszcze jesdno pytanko Imcia a z Toba co jest ???? co się nie odzywasz uch nie ładnie MINUSIK MASZ i bardzo proszę o pościk OKl:) NO czekam i oby mi to było ostatni raz hAHA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,nie chce mi się pisać o tych ziejących nienawiścią do ludzi z kaffe,żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo robić co chce,mogę być na kaffe,mogę być na nalogow,mogę być na facebooku,mogę być na NK i nikomu nic do tego,ja na żadnym portalu nikogo nie obrażam,na nalogow nie uczestniczę w żadnym czacie,jestem tam dla motywatora i jeszcze jedno?komu przeszkadza to jak się ubieram?Każdy ma swój styl,ja akurat mam taki i dla niewielu ludzi nie mam zamiaru tego zmieniać.CIOTECZKO cieszę się,że mamy kontakt,cieszę się,że nie palisz,cieszę się,że jesteś ze mną,cieszę się,że mnie wspierasz,spróbuj zmobilizować IMKĘ,niech pisze,bo lubię jak tak sobie dyskutujecie.Pozdrawiam wszystkich niepalących i palących też,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy ma swój styl ubierania
Tylko w miarę rozsądku i stosowne do wieku. Bettina jesteż już wiekowa,czego nie da sie ukryć co zresztą widać,a ubierasz sie jak podlotek! Czy nikt Ci nie powiedział że wygladasz zabawnie,moze nawet żałosnie w tej mini spodniczce? Nie piszę tego zlośliwie ale dla Twojego dobra żebyś nie narażała się na kpiny innych! Rozumiem,że masz pretensje,lecz wszystko w miarę rozsądku, czego u Ciebie nie widać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestańcie
ciągle udzielać rad.Co się powinno, czego nie wolno. Ludzie, wrzućcie na luz, jak Betina chce niech sobie nosi i strój kąpielowy.Co komu do tego.No co pytam. po co się wp.. w cudze życia i tu i na nalogow. Tam też cuda wianki.ŻYJESZ JEDNO Z DRUGIM--DAJ ŻYĆ INNYM!! Tak ja sobie tego życzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaczna kiełbaska
"Spadam stąd bo nie da się tego nawet czytać.Mnóstwo podszywów!" definicja podszywa- osoba, która podszywa się za kogoś innego. Tu nikt się nie podszywa tylko używa nicku mobilnego, jaki się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie,Ciocia,Imkuś, Bettinko, Hugo stęskniłam się za Wami.Mimo osobistych zmartwień nie mogłam się oprzeć,żeby zajrzeć do Was.Zmartwiły mnie mobilne wypowiedzi.Pamiętam gdy po mnie jezdżono na nalogow. Bettinko, nie zwracaj uwagi na uszczypliwości.Nie zniżaj się do tego poziomu!Ciotka,Imkuś fajnie że nie palicie.Nadal trzymam za Was kciuki.Mówię Wam jakie to wspaniałe uczucie nie palić.Przesyłam serdeczne 😘 dla Was,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jeszcze raz,Hajeczko wiedziałam,że wrócisz,gdy Cię pozdrawiałam to co niektórzy sugerowali po co to robię skoro Ciebie nie ma,ale wróciłaś-to najważniejsze,nagonkę na mnie zrobili jak kiedyś na Ciebie,dałaś radę myślę,że ja też dam chociaż boli.Ciotka się pojawia,ale Imka nie.Pozdrawiam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki moje kochane miło was słysz...Hajcia fajnie że jesteś ale sie ciesze :):)wyrazy współczucia ale również całuje i mocno Cię ściskam za twoja obecność >>>> Betineczko a ty to sraj na to co piszą jesteś piękna kobietą i to z klasą sama w twoim wieku chciałabym tak wyglądać i mieć taki styl jak ty :):) więc uśmiechnij się i nie myśl o tym co piszą mi też juz nie raz tu ubliżono ale mam to gdzieś >>>> e tam dobrze jest ważne że nie palimy tylko pachniemy a IMcia to na pewno zaglądnie do nas to nasza Imcia nie zostawi nas nawet jeśli by zaczęła palić zresztą ja też tu jest nasze miejsce i dobrze nam tu JUCHU:):):):) DOBREJ NOCKI och jak dobrze żyć bez śmierdziela ależ ja się cieszę jak bym mogła to chyba bym na rzęsach stanęła ale nie się nie da no ale pomarzyć można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam. Oczywiście, że Was nie zostawię. Moje kochane dziewczynki. Czytam Was codziennie, ale jakoś nie mam ochoty aby coś napisać. Mnie dołują te pomarańcze. Mam ostatnio jakiegoś doła, taki chaos w głowie. Sama nie wiem co to jest. Chyba jesienna chandra. Wkurza mnie mój mąż który wszędzie rozwala paczki z fajkami. Dzisiaj zostawił w samochodzie. Ja jeszcze nie mam tak silnej woli i mnie bardzo ciągnie jak mam taką paczuszkę obok siebie. Szkoda gadać. Dzisiaj zapaliłam. Tyle dni i zapaliłam. Ale najgorsze to to, że nie mam wyrzutów sumienia. Smak fajki okropny, ale jak poszedł jeden to i drugi też. Chyba naprawde muszę dzisiaj odbyc baaaardzo poważną rozmowę z mężem. Inaczej nie dam rady. Ja jestem z tych co nie mogą mieć fajek w zasięgu ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co,a ja to Was
bardzo serdecznie proszę , nie generalizujcie. Tam ,na nalogow są cudowne osoby, ciepłe, seredczne i mądre.Tak jak tu. I też są szykanowane.Pytam się-dlaczego? Opamiętajcie się,gramy do jednej bramki. Powodzenia.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co,a ja to Was
bardzo serdecznie proszę , nie generalizujcie. Tam ,na nalogow są cudowne osoby, ciepłe, seredczne i mądre.Tak jak tu. I też są szykanowane.Pytam się-dlaczego? Opamiętajcie się,gramy do jednej bramki. Powodzenia.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na nalogow są
ciepłe ,miłe i sympatyczne osoby.Bardzo Was proszę ,nie generalizujcie.Saą takie i tu, ale dlaczego są szykanowane,za co? Ogarnijcie się,gramy do jednej bramki. Pozdrawiam .M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie
zaraz trafi...fajans mówisz ze to juz nie ten topik??? to ja ci powiem ze to jest wina twoja , wesolutkiego hugo i hajki. Wy i tylko Wy macie zryte łby i doprowadziliscie do tego ze tak tutaj jest > jestem tu od kilku lat i zawsze był spokój, dopóki nie zaczeła sie granda miedzy irracją a hajką .Kobiety byc moze by sie ze soba dogadały a wy musieliscie swoje 3 grosze wcisnąć. niewiem co was w d...pe ugryzło ze zywicie sie plotka i lubicie afery. Przemyslcie to i dajcie juz na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×