Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alex

Co zrobić aby rzucić palenie papierosów

Polecane posty

Witaj Imkuś, mocno trzymam kciuki za Ciebie! Wierzę że dasz radę widzę że bardzo chcesz rzucić palenie - jestem przekonany że się powiedzie.Ciotka Tobie również życzę powodzenia w nie paleniu.Pewnie tym razem na dobre rzucisz fajki? Wiem że komunikujecie się na fejsie to dobrze w ten sposób unikniecie intruzów.Bettinka Ciebie również ściskam mocno! Z moimi kumpami z naszej paczki komunikujemy się na SKYPE i też nie narzekam.Pozdrawiam Was,miłej soboty i niedzieli życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem i ja ---- Imcia miłej zi ja też abawy --ja tez mam dziś balangę ide na parapetówkę ---ostatnio jakos tak fajnie się składa że razem mamy jakiś mały wypad z domku bo o ile dobrze pamiętam ostatnio tak się złożyło ty szłaś na wesele:):) szłam pobalować:) cieszę sie moćko że nie palisz ....NO ŻE RAZEM NIE PALIMY :):) jestem dobrej myśli mnie już tak nie męczy z czego bardzo się cieszę ....NO WIEC POZDRAWIAM WSZYSTKICH CIEPLUTKO.... BETI CAŁUJĘ W CZÓŁKO a nam przyjemnej zabawy życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy i przede wszystkim moje dziewczynki,fajnie,że walczycie z tym przeklętym nałogiem,cieszę się,że idziecie na imprezki też bym tak chciala się odchamić,ale niestety obowiązki.Dobrze,że walczycie z chwastym,myślę,że tym razem się uda,Ciotka jest na najlepszej drodze,a Imka jak zwykle walczy,ale teraz musi się udać,cieszę sie,że mam Was dziewczynki,jesteście wspaniałymi istotami,wiem o tym nie tylko po waszych wpisach,fajnie,że jesteście ze mną,Rafałku pozdrawiam Cię serdecznie,dzięki za miłe słowa,pozdrawiam także Wojtak i Hajkę,dobrej nocy,pięknych snów dla wszystkich,pa do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,chociaż właściwie nie ma nikogo,mogę tylko odnieść się do osoby"Kolejne osoby uciekają z",kimkolwiek jesteś wielkie dzięki za słowa wsparcia,pozdrawiam i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beciu,strasznie przykre,że
przychodzisz tutaj,logujesz się,chcesz porozmawiać,pocieszyć innych,dać rady ,których i ja potrzebuję ,a tu... kiedy to się skończy,kiedy ta atmosfera i osoby konfliktowe znikną z naszego życia. Miłego dnia Betinko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co teraz powiecie
dobrze ze ty tutaj piszesz bo też by pustka świeciło na ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim znajomym radze to samo tu wali na odległość jeśli ktoś nie ma zamiaru zniżać się to poziomu tego smrodu to niech omija to szerokim łukiem:) PAMIĘTAJMY NIE PALIMY BO O TO CHODZI ciszę się że dużo fajnych ludzi tu poznałam,którzy nie raz nie dwa mi pomogli i to mnie bardzo cieszy ale następnym smrodem nie chcę śmierdzieć więc baj baj--szkoda że jest tyle badziewia na świecie no ale cóż wystarczy je omijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie:(
przestańcie już. To potwornie smutne,Jak to tak:(człowiek-człowiekowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czego tu szukacie nałogowcy?
Proszę zwrócić uwagę na nałogow tam są zwykle osoby samotne które nie mają własnego życia!Same żałosne postacie które niczynm sobą nie reprezentują.Zbrakło tematów to teraz tutaj się pojawiają.Kamea nie miała wsparcia, to teraz anonimowo zaczęła pisać tutaj.Doszły mnie słuchy,że faceci z tego powodu usunęli konta! :) :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PONIEWAŻ tutaj na temat
rzucenia fajek nigdy nie bylo interesujących informacji .,proponują zamknąc wątek . Jedyny słuszny portal jest tutaj http://nalogow.com/rzuc-palenie-forum.html. Wszystkich zainteresowanych by w miłej i sympatycznej atmoserze rozstac się z nałogiem serdecznie zapraszamy .Tylko Tu znajdziesz wszystkie potrzebne informacje !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettina gdzie jesteś?
2 dni Cie nie było... opuściłaś nas? a może przeszłaś na nalogow, skuszona obietnicą wiecznego szczęścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnego
wieczoru .Dajcie już spokój. Spokojnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież tutaj nie ma z kim rozmawiać i nie ma o czym?!.Pojawiają się półgłupki i podjudzają! Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tutaj prowadzil dialogu i zniżał się do tego poziomu! Darujcie sobie insynuacje - nie jestem zainteresowany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,odnoszę się do"Gościa wyżej"i do innych osób,które mi sprzyjają.Nie pojawiam się tutaj ponieważ opanowali to forum czerwoni,którzy nic tu nie wnoszą odnośnie tego topiku,przy okazji obrażają za to jak ktoś się ubiera.Dla wiadomości wszystkich oznajmiam,że jestem na Nalogow ,z nikim nie czatuję,jestem dlatego,że tam się zalogowałam,ponieważ oczekiwałam wsparcia jak rzuciłam palenie,błam tu i tam i myślę,że to nie przestępstwo,w chwili obecnej zaglądam tu rzadziej,ponieważ dyskusje jakie się tu odbywają są poniżej mojej godności,mam nadzieję,że wrócimy do naszych rozmów,że ta nagonka na mnie wreszcie się skończy,a jeżeli ta spódniczka tak wszystkim przeszkadza to zmienię awatar,dobrej,spokojnej nocy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettino zapewniam
że mi nie przeszkadza. Naprawde chcialabym się blizej przedstawic ,ale tu sie nie da. Może sprubuję na nalogow .Pozdrawiam Ciebie naprawde bardzo serdecznie.Prawie rówieśniczka.DOBREJ NOCY>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bettino nigdy nie rób nic pod
ludzi.Jeszcze się taki nie urodził co by się wszystkim podobał.Ja jestem kobietą i lubię jak inna mówi ,że w czymś mi zle .To dowód na to ,że dobrze wyglądam.Trzymaj się .Miłego czwartku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bettinko, głowa do góry.Pozostałe panie także. Jestem z Wami.Miłego,spokojnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Niedziela,smak porannej kawy,jeszcze wszędzie ta specyficzna dla dni wolnych cisza...kawa...tak cudownie smakująca bez dominującego niegdyś smaku nikotyny:) To już prawie 4 miesiące.:)Szybko zleciało,i dość spokojnie,czego i Wam życzę. Pozdrawiam serdecznie,miłej niedzieli wszystkim bez wyjątku życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vogue12
witam ciebie Kimir i pozostałych równiez, jak miło znów wejsc i czytac mądre wpisy czyzby dawny klimat wracał? oby . miłego dnia zycze wszystkim niepalącym i tym którzy zamierzaja rozstac się z nalogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie.Wreszcie pojawiają się wpisy na poziomie.Może wrócą sympatyczne rozmowy? Nadal nie palę i nawet nie w głowie mi papierosy,przecież to już ponad 2,5 roku BP.Mam nadzieję że wrócą stali bywalcy? Z tego co mi wiadomo wszyscy usunęli swoje konta i nie wiem czy zechcą wrócić? Życzę Wszystkim miłej niedzieli. 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voque ,Kasiu, dzień dobry:) Miło Was poznać.Nie wydaje mi się,żeby wszyscy usunęli konta. Bettinka wczoraj zajrzała,ale trwa weekend,więc jest mniej osób niż zwykle. Kasiu,gratuluję wytrwałości i pięknego,pachnącego życia BP. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich,a w szczególności KIMIR,VOGUE12,KASIĘ44,zaczyna nareszcie coś tu się dziać,topik dostaje rumieńców,zmasowany atak znudził się tym,którzy próbowali wykurzyć stąd wartościowych ludzi,po części im się udało,ale mam nadzieję,że wszystko wraca do normy.Ja staram się codziennie tu zaglądać,ale jak widzę durnowate wpisy to nie komentuję.Kasiu44 jesteś wśród weteranką,ponad 2,5 roku BP to wielki sukces,ja cieszę się z ponad 7 m-cy,ale przyznaj,że warto było rzucić tą truciznę,ja jestem przeszczęśliwa z tego powodu,tym bardziej,że od początku nie miałam żadnych problemów,czy to fizycznych,cz psychicznych,czego życzę wszystkim,którzy rzucają palenie.Pozdrawiam Was serdecznie i życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vogue12
a jeszcze zapomniałam dodac lub nawiązac do wpisu powyzej. Niewiem czy komus tu zalezy na tym aby ktos inny palił. jestesmy tu razem w wiadomym celu i wspierajmy się nawzajem,przeciez o to nam tu chodzi. Palenie to sprawa indywidualna wiec jesli ktos niechce to nie bedzie palił i tego trzeba sie trzymac . pozdrawiam was kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozol78
tak to prawda chodzi o to by nie palić,a nie który topik lepszy,brawo dla tych które zaglądają i się wspierają,nie znam Was ale widzę że wartościowi ludzie jesteście!pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) A zaczął się przepięknie.Teraz dopiero widać jak wiele traciliśmy. Teraz,nie paląc (około 4 mscy...nie liczę:))przewartościowałam swoje życie. Rankiem,biegając z psem po lesie ,dostrzegam barwy, niczym nie zmącone ,krystaliczne powietrze, upajam się nim ,wdycham jak najpiękniejsze na świecie perfumy.Jestem tak szczęśliwa,że uśmiecham się do siebie:),a przecież to taka drobnostka,przecież ja tylko(aż?) nie palę.:) Miłego ,spokojnego dnia Wam życzę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×