Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia 24

pigułki a środki wspomagające odchudzanie

Polecane posty

Gość Kasia 24

Witam:-) Mam pytanie: czy ktoras z WAs orientuje sie czy na skutecznosc pigulek anty. ma wpływ przyjmowanie srodków wspomagających odchudzanie, np. aplefitu?????? Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teoretycznie nie
ale ja sie boję i Figurellę biore tylko w czasie 7 dniowej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biore Aplefit i piguly anty i nic sie nie dzieje. Aplefit nie ma wplywu na wchlanianie lekow, ale ja biore pigule okolo 2h po alpeficie (dla pewnosci) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24
Dzieki za odpowiedzi, no i mam nadzieje, ze tak jest ;-) "Ufam " moim anty i naprawde nie chcialabym się przekonać na własnej skórze, że jest inaczej. Sa dziewuszki, ktore poza anty używają jeszcze "dla pewności" (hihi) innych środków zapobiegających ciąży i dlatego może mniej się obawiają interakcji wspomagaczy z anty, ja do takich nie należę ;-) i może stąd wynika moje pytanie. Czekam na dalsze opinie:-) Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja to mialam taki czas kiedys ze przez okolo 3-4 miesiace pilam sobie herbatki typu Figura 1, czasami bylam na tyle lekkomyslna , ze wieczorem biorac pigulkę popijałam ja taką właśnie przeczyszczajaca herbatka. Rano efekt byl - czesciej odwiedzalam WC. Nie byla to typowa biegunka, no ale ... Pozniej zaczelam troche wiecej czytac na ten temat i rzeczywiscie takie herbatki mogą wyplukac z ciebie tabletkę anty, lub sprawic ze nie wchlonie sie cala,a to juz nie to samo zabezpieczenie... Muszę dodać ze w tym czasie regularnie wspolzylam, bez dodatkowego zabezpieczenia, koniec zawsze byl we mnie... i nic się nie stalo!;) mimo to zaprzestalam praktyk z herbatkami + tabletka. Trochę za duze ryzyko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia 24
Do CARACAZ:-) Ja tez biore pigułkę wieczorkiem, a rano zaraz po wczesnym sniadanku do wc;-)No i wlasnie, u mnie tez "final" ma miejsce we mnie... i troszkę się obawiam. Ale dzisiaj przyszedł punktualnie okres, wiec na razie stres na bok;-) Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tee dziewczyki a ja biore logest i cwicze i jem 2 razy dziennie efedryne i jakos nie jestem w ciazy :):):) nic na to nie wplywa chyba ze jakies antybiotyki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×