Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ginek

Ginekolog służy radą

Polecane posty

Gość pinki
jakie tabletki sa najlepsze jako pierwsze? nie pale nie pije..- czy to ma znaczenie? chyba tak:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..+++++-----
Ginek dala sobie spokój!!!!! To dobrze. Dziewczyny, do lekarza a nie leczyć się za pomocą monitora.Pustaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginek wracaj do nas
Te co wyrzucają Ginka z forum - nie bądźcie chamskie Ginek okazała nam DOBRĄ WOLĘ, poświęciła swój wolny czas, zainteresowała się naszymi problemami ja dziękuję Jej za to w imieniu tych wszystkich dziewczyn, które mogły zadać pytanie i rozwiać własne wątpliwości choć częściowo i pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginek wracaj do nas
Te co wyrzucają Ginka z forum - nie bądźcie chamskie Ginek okazała nam DOBRĄ WOLĘ, poświęciła swój wolny czas, zainteresowała się naszymi problemami ja dziękuję Jej za to w imieniu tych wszystkich dziewczyn, które mogły zadać pytanie i rozwiać własne wątpliwości choć częściowo i pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginek wracaj do nas
Te co wyrzucają Ginka z forum - nie bądźcie chamskie Ginek okazała nam DOBRĄ WOLĘ, poświęciła swój wolny czas, zainteresowała się naszymi problemami ja dziękuję Jej za to w imieniu tych wszystkich dziewczyn, które mogły zadać pytanie i rozwiać własne wątpliwości choć częściowo i pozdrawiam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDALENKA22
MAM BARDZO WARZNE PYTANIE NIEMAM OKRESU OD 16 DNI I PRZEZ CAŁY TEN OKRES TEM. 37-37,3 A WIECZORAMI OD 5 DNI ROBI MI SIE GORĄCO TWARZ SIE PALI I NIEMAM SILY SIE RUSZYĆ + ZAWROTY GLOWY TEST ROBILAM I NIE WYKAZAL CIAZY A JESZCZE JEDNO MAM DUZY BRZUCH A NA DOLE TWARDY I DURZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Z.
Pisałam wcześniej o moim problemie z obfitymi miesiączkamil. Od wczoraj zazywam 3 razy dzinenie po 3 tabletki HEMORIGEN, czy to jest bezpieczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_________________
bardzo proszę od odpowiedź od pana. od dwóch miesięcy mam bardzo bolesne miesiączki pierwsza z nich była wywoływana w naturalny spsób (zioła czarnej malwy) druga przyszła też po miesiącu ale była jeszcze bardziej bolesna i gorczkowałam w jej czasie. jednak były ciut skąpsze niż poprzednie. mam spuchnięty brzuch jakbym była w 3 miesącu ciaży... owszem jakies 2,5 miesiąca temu uprawiałam petting ale z zabezpieczeniem więc praktycznie nie możliwe jest abym była w ciąży. dodam że pierwszy okres był wywoływany ponieważ w terminie spodziewanego okresu wystąpiło ciemnobrązowe plamienie które trwało tyle co miesiączka... proszę o odpowiedz pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mi
ojejku dlaczego ta pani ginek poszła sobie stąd i to przez jakieś zielsko, jakiś chwast...Może ktoś czuje się na tyle kompetentny,żeby go zastąpić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia100
MAM PYTANIE.CZY NIC SIE NIE STANIE JAK WEZMĘ RAZ ZAMIAST 21 PIGUŁEK 23-A NASTĘPNIE ZROBIE NORMALNA 7 DNIOWĄ PRZERWĘ.ZALEŻY MI NA PRZESUNIECIU OKRESU O 2 DNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA-JA
OTO MÓJ PROBLEM: Przez 1 i pół roku brałam tabletki Diane-35, a później zmieniałam je na Mycrogynon 21 (biorę je już 5 miesiąc). Zaczęły pojawiać mi się pryszcze na twarzy, których gdy brałam Dianę nie miałam. MOJE PYTANIE:Czy mogę powrócić do Diany-35 (robilam badania wątrobowe w styczniu tego roku i wyniki były wporządku),gdyż chciałabym się pozbyć tych wyprysków, a z tego co widzę to Mycrogynon mi nie pomaga tylko pogarsza cerę. A i czy Diana-35 będzie działać tak samo jak kiedyś ? Proszę o odpowiedź !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaratiaratiara
Witam Wszystkie Panie , no i często odwiedzających ta stronke Panów. Ja mam takie pytanie. Kochałam się bez zabezpieczenia, ale był to stosunek przerywany, w dni niepłodne(wiemy wszystkie ,że te dni mogą ulec zmianie, poprzez nastroje, stres, itd.). W kazdym razie , nie wytrzymałam i po pierwszych 2 tygodniach przed miesiączką zrobiłam 1 test-negatywny. Póżniej wystąpił okres, po nim za jakiś czas wykonałam 2 test-negatywny. W trakcie tych obu wykonałam test z krwi -beta HCG- negatywny. Niestety moje Panie, organizm wariuje, mój mózg tez , do tego kac moralny , no i przejmowanie się.Czytając WASZE wypowiedzi, stresuje się nadal, dlatego wykonałam jeszcze 1 z krwi- negatywny i zrobilam 1 sikany-negatywny. Powiedzcie mi same, czy organizam kobiety , ma takowe tendencje do zamartwiania sie , wyszukiwania sobie objawów , tego typu jak mdłości, itd... Być może przesadziłam tym Testowaniem , uważam ,że testy z krwi są ważne czy Wy też tak sądzicie? Czy to mój organizam i ciągłe zamartwianie , jest winne ? Pozdrawiam, czekam na odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iodswiezmy tooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do _ magdzia100 _
Co prawda ja nie jestem Ginek :) ale powiem Ci, że spokojnie możesz wziąć 23 tabletki, a potem przerwa 7 dni. Tylko pamiętaj, że w ten sposób przesunie Ci się dzień zaczynania nowego opakowania, no i oczywiście dzień okresu. A pozostałe 19 tabletek które zostaną z tego drugiego opakowania, możesz trzymać jako rezerwowe (na wypadek wymiotów, albo jeśli zechcesz znowu przesunąć okres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tiara tiara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tiara tiara
kurde nie weszło, a więc dalej . Ja byłabym szczęśliwa na Twoim miejscu. Jeśli miałaś okres i wszystkie testy na nie to czym tu jeszcze się martwić. Ja mam za sobą tylko test krwi . Ale kurde boję się, że go za wcześnie zrobiłam. Też będę się testować ale tylko do okresu. Ja wiem,że kobieta gdy boi się ciąży to każdy sygnał z jej organizmu poczytuje za symptom "nieuchronnego" ale nie dajmy się zwariować. A jeszcze jedno ważna jest temperatura . Spada zawsze przy miesiączce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ducko
chyba jrstes w ciazy, aaa testy chya sie pomylily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim 86
zapewne dla wielu z Was moj problem wydawac sie moze smieszny i glupi ale ja naprawde potrzebuje pomocy. Dlatego prosze o pomoc ludzi powaznych i kompetentnych. Otoz bardzo kocham moja dziewczyne, jestesmy juz razem dlugi czas. Umowilismy sie ze narazie uprawiac bedziemy tylko petting. I teraz pytanie czy istnieje realna powtarzam realna mozliwosc zajscia w ciaze podczas pettingu ktoremu nie towarzyszy wytrysk nasienia tylko w malych ilosciach wydobywa sie z penisa plyn przedejakulacyjny? W czasie i przed pettingiem nie dotykam swojego penisa. Jednym slowem uwazamy. Czy jest sie czym martwic? Czy tez moje przemyslenia sa bezpodstawne. Bardzo prosze o powazne odpowiedz. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaratiaratiara
Wiecie , tak juz w życiu jest . Wszyscy czytają te formum , zastanawiają się martwią , a uważasz- uważacie że tyle testów , wykjonanych w odstępach czasu. To , dobrze z jednej str ,że chciałam się sprawdzić ... zwłaszcza jak coraz bardzej się zamartwiałam , czytając różnego rodzaju ... wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vena
mnie dreczy ciagle jedno pytanie!czy podczas gdy sie caluje po francusku z osoba ktora ma AIDS mozna sie zarazic nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara55555
witam!!! powinnam wczorej dostać okres, ale go nie dostałam... miesiączke mam regularną i dlatego martwi mnie ten brak okresu... współżyje z chłopakiem, zabezpieczamy się prezerwatywą, od tego cyklu bede brać tabletki anty _ Diane 35... czym moze byc spowodowany opóźniający się okres???? moze przez stes??? jestem w trakcie matury... jaki powinien byc sluz ydobywajacy sie z pochwy przed miesiączka??? mój w chwili obecnej jest biały i gesty... z góry dziękuje za odpowiedz... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie ... czym moze byc spowodowane pieczenie, swedzenie u wejscia pochwy po odbytym storunku lub chocby palcówce? Bo mam takie objawy i przez to nie moge długo sie kochac bo zaczynam odczuwac bul.. cieplo.. tarcie pieczenie... moze to byc spowodowane niewystarczajacym nawilzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulek
co to są ciała nabota i czy to jest cos groxnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok tremu poroniłam. Przez ostatnie 12 miesięcy ciągle cośmi dokuczało: zapalenie przydatków, grzybica, kłykciny... dlatego decyzję o ponownym zajściu w ciążę musiałam odłożyć aż do dzisaj. Co prawda mam jeszcze nie wielką grzybicę ale dostałam globulki i dowiedziałam się, że nie jest to jakieś straszne zagrożenie dla ciąży. Problem jednak w tym, że mam nadżerkę i to ponoć nie małą. Ale z tego co powiedział mi mój lekarz mozemy wyleczyć ją po ewentualnej ciąży. Martwi mnie jeszcze jedna rzecz. Od kilku tygodni odczuwam ból w wejściu do pochwy, troszkę jakby pieczenie. Najbardziej boli przy wprowadzaniu członka, dlatego unikam sexu. Nie wiem czym to jest spowodowane. Byłam u kilku lekarzy, ale zaden nie stwierdził żadnych zmian. Każdy móił że wejść do pochwy jest w porządku. Czy więc mogą być spowodowane te bóle? Domyślam się że może to być również blokada psychiczna ale dlaczego odczuwam lekkie pieczenie? Poza tym czy mogę starać sie o dziecko mająć grzybicę i nadżerkę. Bardzo zależy mi na odpowiedzi bo bardzo pragnę mieć dzidziusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia22
Czesc. Biore pigulki przez dwa lata na początku Diane - 35 a ostatnio przez trzy cykle Jeanine. Chcialabym przerwac przyjmowanie anty i zastanawiam sie jakie nalezy przyjmowac witaminy po odstawieniu?? Czytalam gdzies ze nalezy przyjmowac Folik i witamine B6. Czy to prawda?? Dodam ze regularnie zazywam skrzyp aby poprawic kondycje wlosow. Czy jezeli bede brac jeszcze jakies witaminy to czy to nie bedzie za duzo i nie przedawkuje?? :)Dziekuje slicznie za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM.MAM TAKI OTO PROBLEM.DWA MIESIĄCE TEMU ZROBIŁAM POZIOM PROLAKTYNY WYNIK WYNOSIŁ 41,3NG/ML MÓJ LEKARZ ZLECIŁ MI ZROBIENIE RTG SIODEŁKA TURECKIEGO ALE WSZYSTKO OKAZAŁO SIĘ BYĆ W PORZĄDKU.POTEM ALECIŁ MI BRANIE BROMERGONU 2X DZIENNIE 2,5 MG.PO MIESIĄCU ZROBIŁAM KONTROLNY POZIOM PROLAKTYNY WYNOSIŁ 1,13NG/ML.LEKARZ BYŁ ZADOWOLONY I ZLECIŁ MI BRANIE DUFASTONU 2X DZIENNIE A BROMERGON ZMIEJSZYŁ DO 1 XDZIENNIE.POINFORMOWAŁ MNIE RÓWNIERZ ŻE WSZYSTKO TO PROWADZI DO SZCZĘŚLIWEGO ZAKOŃCZENIA NASZYCH KŁOPOTÓW Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ.POWIEDZIAŁ ŻE JAK SPOTKAMY SIĘ NASTĘPNYM RAZEM TO NA PEWNO BĘDĘ JUŻ W CIĄŻY.A MUSZĘ PRZYZNAĆ ŻE CZEKAM JUŻ ŁADNYCH KILKA LAT,JEDNAK NA PEWNO MAM SZANSE GDYŻ DWA LATA TEMU BYŁAM JUŻ W CIĄŻY JEDNA W TRZECIM MIESIĄCU OKAZAŁA SIĘ BYĆ MARTWA.CO MAM TERAZ O TYM WSZYTKIM SĄDZIĆ.PROSZĘ O POTWIERDZENIE LUB ZAPRZECZENIE ŻE DO ROZWIĄZANIA NASZYCH PROBLEMÓW POZOSTAŁO JUŻ NA PRAWDĘ NIEWIELE.I ŻE WSZYSTKO JETS NA DOBREJ DRODZE.POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinka5
Witam. Mam problem otóż mam nieregularne miesiączki. Byłam u ginekologa i przepisał mi Luteinę pod język, którą mam zażywać od 20 doby cyklu przez 5 dni dwa razy dziennie. Zażywałam ją już przez 2 serie i mój cykl trwał 28 dni. Ale 13.września znów byłam u ginekologa i przepisał mi gyno-femidazol i metronidazol. Przyjmuje te leki i pojawiła mi się miesiączka 19 września a ostatnia była 2 września więc mój cykl nie trwał 28 dni tylko 18 dni. Prawidłowo powinnam zażyć luteinę 21 września, ale nie wiem co w tym wypadku mam zrobić i dlaczego tak się stało. Bardzo proszę o szybką odpowiedź. Czy może to być wywołane tym że współżyje czy tym że wcześniej miałam nadżerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznę od tego że mam 17 lat i kilka dni temu w 22 dniu mojego cylku miesiączkowego, który trwa 28 dni, po raz pierwszy współżyłam z chłopakiem (on ma 25 lat) z prezerwatywą. Bardzo mnie to bolało, on stwierdził że dlatego bo byłam bardzo spięta, ale ja poprostu bałam sie konsekwencji, chociaż byłam do tego przygotowana i nie żałuje, trochę poplamiłam pościel, a może nawet bardzo, tej krwi było dużo. Piszę bo spóżnia mi się okres już 2 dni i starsznie się boję,wczoraj zauważyłam na wkładce troszeczkę krwi, ale to była śladowa ilość, teraz nic, wkładka czysta, 3 tygodnie temu miałam głodówkę która trwała 7 dni, teraz się dużo stresuję przez szkołę, jak myślicie czy to przez te problemy, czy mogę być w ciąży? Nie mam pojęcia czy się czuje jak pęknie kondon. Mój chłopak uważa że jest wszystko ok, ale ja już nie wiem co o tym wszystkim myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie.Czy choroba moze opózniać okres??biore novynette i zawsze podczas przerwy mam 2 dnia,dziś już jest 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam sie dowiedziec kiedy wraca płodność po porodzie,czy można zajść w kolejną ciąże nie mając miesiączki?jak można się zabespieczyć odpadają tabletki i prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×