Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emilia_

NOWORODEK- tylko do mam doswiadczonych!!!

Polecane posty

Gość emilia_
Dziewczyny mam pytanie dot.wozka.Otorz zastanawiam sie czy kupic wozek 3-funkcyjny czy osobno gleboki i osobno spacerowka.Trzyfunkcyjne wozki sa jednak troche ciezkie w porownaniu do zgrabnych spacerowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AVENT ISIS - LAKTATOR
Doświadczone mamusie - doradzcie - kupiłam na allegro używany laktator Avent Isis. Wszystko gra - chyba ale jest lekko zażółcony - co można wygotowywać? Cały ten sprzęt? Nie mam instrukcji obsługi a nie chciałabym go zaraz zepsuć. Mam wątpliwości co do tej memebrany z silikonu i nakładki masującej - wyglądają delikatnie. No więc doradzcie jak do tego podejść. A co z butelkami - mam co prawda nowiutki eale też je chyba trzeba wygotować? Jak to w praktyce wygląda? Czy poprostu zalanie tego wrzątkiem to już wygotowanie czy trzeba trochę popichcić w garnku ;) ? Dla was to pewnie oczywiste a ja się głowię :) Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laktator miałam inny, ale napewno możesz i powinnaś go wygotować. Co do butelek - raz na tydzień a już napewno przed pierwszym użyciem powinno się butelki wygotować w garnku. Ok 3 min. Potem wystarczy, że po każdym umyciu zalejesz wrzątkiem. Tak ja robię, może ktoś inny będzie miał inne zdanie. Emilio - nie doradzę Ci w sprawie wózka musisz Ty ocenić na czym Ci bardziej zależy - czy na wadze i praktyczności czy na wyglądzie. Ja mam wózek dwufunkcyjny Deltima i jestem z niego bardzo zadowolona ponieważ lekko się go prowadzi, jest ładny i szybko się składa, ale za to jakbym miała go wnosić na 3 piętro to sobie nie wyobrażam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×